Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Daniel

w KRS

Daniel Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Daniel
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Działdowo (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoszewski Mirosław Adam, Bombosz Jan Andrzej, Cieśliński Paweł Stanisław, Dawidowski Roman, Garbacz Jakub Marcin, Gutkowski Sławomir, Gładysz Barbara, Kraśniewska Anna, Ponichtera Elżbieta, Semetkowski Piotr Mateusz, Smolińska Emilia Ewa, Stefanina Marek, Świniarski Jan, Szacherski Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szydłowska Anaczkowska Beata Barbara

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoszewski Mirosław Adam, Cecot Ryszard, Dawidowski Roman, Grabowski Maciej Jan, Gutkowski Sławomir, Kraśniewska Anna, Leń Mirosław, Odolecki Paweł, Serdyński Marek, Smoliński Erwin, Stefanina Marek, Szacherski Zenon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzeszcz Zwada Bożena Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Zbigniew, Sobolewska Katarzyna Marta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowicz Bartosz Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bułka Z Masłem Sp. Z O.O., Iłowo − KRS 0000057746
  2. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Działdowie, Działdowo − KRS 0000016465
  3. Ctl Agencja Celna Sp. Z O.O., Iłowo-osada − KRS 0000013575
  4. Działdowska Agencja Rozwoju S.A., Działdowo − KRS 0000129760
  5. Działdowskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców, Działdowo − KRS 0000320719
  6. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  7. Eltrim Kable Sp. Z O.O., Ruszkowo − KRS 0000270195
  8. Forum Biznesu Powiatu Działdowskiego, Działdowo − KRS 0000156307
  9. Giżyckie Elektrownie Wiatrowe Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000042735
  10. Greencash Technologie Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000466673
  11. Interfon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164482
  12. Krajowa Fundacja Rozwoju, Działdowo − KRS 0000411343
  13. Krajowa Grupa Poręczeniowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330908
  14. Krajowe Stowarzyszenie Funduszy Poręczeniowych, Warszawa − KRS 0000216312
  15. Ludowy Klub Sportowy Sprint, Gródki − KRS 0000131357
  16. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000072800
  17. Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida, Nidzica − KRS 0000057487
  18. Opolski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000032168
  19. Piłka Siatkowa Azs - Uwm S.A., Olsztyn − KRS 0000243051
  20. Podkarpacki Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000217985
  21. Polkan Technologie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291217
  22. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000175544
  23. Społeczne Towarzystwo Samorządowe, Olsztyn − KRS 0000173267
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierze W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000026607
  25. Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć Energie Cites, Kraków − KRS 0000129013
  26. Stowarzyszenie Miłośników Wsi Nowakowo - Terranova, Nowakowo − KRS 0000406860
  27. Stowarzyszenie Na Pograniczu, Lubowidz − KRS 0000429692
  28. Stowarzyszenie Szesnastka, Olsztyn − KRS 0000284746
  29. Stowarzyszenie Wyższej Użyteczności Publicznej Nasze Serce, Działdowo − KRS 0000007780
  30. Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej, Działdowo − KRS 0000045577
  31. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy W Działdowie, Działdowo − KRS 0000225633
  32. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warmińsko-mazurski Oddział Regionalny, Olsztyn − KRS 0000056409
  33. Towarzystwo Strzeleckie Przy Ojcowskim Parku Narodowym, Ojców − KRS 0000120012
  34. Warmińsko-mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000014479
  35. Warmińsko-mazurski Fundusz Poręczenia Kredytowe Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000217603
  36. Zakład Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Susz − KRS 0000242278

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Działdowie Z Siedzibą W Lidzbarku, Lidzbark − KRS 0000132733
  2. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000018188
  3. Eco House-eltrim Sp. Z O.O., Ruszkowo − KRS 0000217921
  4. Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-mazurskiego Fosa, Olsztyn − KRS 0000213652
  5. Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości Na Warmii i Mazurach, Olsztyn − KRS 0000123295
  6. Fundusz Pomerania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000126048
  7. Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000185718
  8. Heinz-glas Działdowo Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000104955
  9. Kadra Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516561
  10. Kujawsko-pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147815
  11. Meritum Services Icb S.A., Gdańsk − KRS 0000069658
  12. Neo Media Systems Sp. Z O.O., − KRS 0000212171
  13. Olsztyński Zakład Komunalny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000359650
  14. Ozgraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., Olsztyn − KRS 0000076084
  15. Polskie Domy Składowe S.A., Warszawa − KRS 0000368902
  16. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103127
  17. Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000110866
  18. Pro-medica W Ełku Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000026179
  19. Przedsiębiorstwo Ciepłownicze Sp. Z O.O., Działdowo − KRS 0000092927
  20. Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów W Elblągu Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000138602
  21. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Lidzbark − KRS 0000181877
  22. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Eko-mazury Sp. Z O.O., Siedliska − KRS 0000289055
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Drominex Sp. Z O.O., Żuromin − KRS 0000153243
  24. Przedsiębiorstwo Przemysłu Bawełnianego Zamtex S.A., Zambrów − KRS 0000049952
  25. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000126352
  26. Spółdzielczy Bank Ludowy W Elblągu, Elbląg − KRS 0000076871
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perkoz W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000116782
  28. Stowarzyszenie Regionalne Centrum Rozwoju Dar, Działdowo − KRS 0000157537
  29. Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000360966
  30. Telmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424729
  31. Warmińsko-mazurska Agencja Energetyczna Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000347827
  32. World Trade Center-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000045555
  33. Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000097877

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników projektu: Aktywne włączenie – szansą na lepsze jutro”
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Lidzbark
    „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników
    projektu: Aktywne włączenie – szansą na lepsze jutro”
    Nr części, Nazwa
    1.Szkolenie - „Sprzedawca-kasjer z obsługą komputera, urządzeń fiskalnych i terminali kart, oraz z fakturowaniem komputerowym” – 2 osoby
    2.Szkolenie – „Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowych” – 4 osoby
    3.Szkolenie – Kucharz małej gastronomii – 7 osób
    4.Szkolenie – Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych – 5 osób
    5.Szkolenie – Magazynier z obsługą wózka jezdniowego – 1 osoba
    6.Szkolenie – Bukieciarstwo i florystyka z elementami decoupage – 1 osoba
    7.Szkolenie – Kurs kroju i szycia – 6 osób
    8.Szkolenie - Kurs komputerowy przygotowujący do egzaminu ECDL BASE - 7 osób
  2. Świadczenie usług szkoleniowych z zakresu ekonomii społecznej w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy”
    Zamawiający: Działdowska Agencja Rozwoju S.A., Działdowo
    Przedmiotem zamówienia jest wybór osoby świadczącej usługi szkoleniowe z zakresu ekonomii społecznej w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie powiatu działdowskiego oraz nowomiejskiego w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy”.
    1. Zakres usługi w szczególności obejmuje:
    a) opracowanie autorskich materiałów szkoleniowych dla uczestników szkoleń o treści zgodnej z przyjętym programem szkolenia oraz przedstawienie ich Zamawiającemu do akceptacji;
    b) przeprowadzenie szkolenia z zakresu ekonomii społecznej oraz inicjatyw przedsiębiorczych jakie może podejmować młodzież, zgodnie z indywidualnie opracowaną metodą i techniką prowadzenia zajęć, w oparciu o obowiązujący program, harmonogram i procedurę szkoleniową;
    c) przedstawienie dobrych praktyk;
    d) prowadzenie dokumentacji szkoleniowej.
    2. Przewidywana maksymalna liczba godzin usług szkoleniowych w szkołach gimnazjalnych
    i ponadgimnazjalnych to 108 godzin szkoleniowych (52 godzin w 2017 roku, 56 godzin
    w 2018 roku). Liczba godzin szkoleń może ulec zmianie i będzie kształtowała się na bieżąco
    w zależności od potrzeb zgłaszanych przez odbiorców w trakcie trwania projektu.
    3. Usługi szkoleniowe świadczone będą w szkołach na terenie 2 powiatów województwa warmińsko – mazurskiego (powiat działdowski oraz nowomiejski).
    4. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę z 1 Wykonawcą którego oferta otrzyma największą liczbę punktów oceny.
    5. Zasady świadczenia usług:
    1) Zasady ogólne:
    a) usługa szkoleniowa rozumiana jest jako spotkanie bezpośrednie wykładowcy z daną grupą;
    b) termin świadczenia usług szkoleniowych musi być dostosowany do potrzeb
    i możliwości osób z nich korzystających oraz zgodny z harmonogramem realizacji projektu;
    c) wykładowca po wykonaniu usługi szkoleniowej zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu dokumenty wynikające z charakteru świadczonej usługi;
    d) wykładowca będzie zobowiązany do informowania uczestników/uczestniczki
    o współfinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego;
    e) wykładowcy nie przysługuje zwrot kosztów dojazdu, noclegu ani żadnych innych kosztów dodatkowych związanych z wykonaniem usługi.
    2) Dodatkowe wymagania:
    a) terminowa realizacja powierzonych zadań;
    b) informowanie w formie ustnej lub elektronicznej o występujących problemach
    i trudnościach w realizacji zadań;
    c) prowadzenie i bieżące przekazywanie dokumentacji związanej z prowadzonym
    szkoleniem;
    d) prowadzenie miesięcznej ewidencji godzin i zadań wykonywanych na rzecz projektu
    i przekazywanie jej Zamawiającemu (jeśli dotyczy to również ewidencji wskazującej zatrudnienie w innych projektach realizowanych w ramach NSRO w okresie świadczenia doradztwa).

Inne osoby dla Borkowski (807 osób):