Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Henryk

w KRS

Henryk Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henryk
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Grabowo (Mazowieckie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białobrzewski Janusz Józef, Borkowski Dominik, Borkowski Rafał, Jakacki Robert Grzegorz, Stepnowski Wojciech Franciszek, Tymiński Ireneusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białobrzewski Janusz Józef, Borkowski Dominik, Borkowski Rafał, Jakacki Robert Grzegorz, Stepnowski Wojciech Franciszek, Tymiński Ireneusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Będkowski Jerzy, Bednarek Paweł, Brzeski Ryszard, Buczyński Włodzimierz, Cieśla Marek, Ciężarek Adam, Czajczyński Piotr, Deć Wiesław Marcin, Dolińska Magdalena, Doliński Bolesław, Domański Bernard, Drabek Kazimierz Marian, Durbas Adam, Dziura Bartkiewicz Jan Stanisław, Filipek Wojciech, Furmańska Jolanta Urszula, Giżewski Krzysztof, Gorustowicz Sławomir, Gryzio Marek Antoni, Grzybowski Grzegorz Bernard, Myśliwiec Marek, Herse Jarosław Piotr, Jabłonowski Ireneusz, Jabłonowski Jan, Jarzębski Andrzej Bogusław, Judzińska Sułkowska Beata, Kaczmarczyk Jacek, Kaczorowski Mirosław, Kaczorowski Zdzisław, Kamecki Stanisław, Kandarian Artur, Karoń Krzysztof Jan, Karoń Maria Józefa, Kostyra Antoni, Koźbiał Andrzej, Krawczyk Jan, Kuczmowski Tomasz, Kulak Mirosław, Kuran Puszkarska Aurelia, Kurpiewski Jan, Leń Paweł, Lenius Waldemar Grzegorz, Lewicki Zenon Marek, Maciejowski Władysław, Madejek Jan, Malinowski Janusz, Markiewicz Marek, Mazur Stefan, Mikołajczyk Grzegorz, Możdżonek Tomasz, Pacura Paweł, Peć Mirosław, Plotka Sławomir, Pupacz Halina, Pyszko Antoni Sławomir, Rohde Stanisław, Rosiak Marek Krzysztof, Rydian Edmund, Sałapatek Janusz Dariusz, Stępień Alojzy, Stoltz Maciej, Suchanek Jerzy, Surma Andrzej, Szwiec Józef, Słaby Grzegorz, Teszner Wojciech Jerzy, Tomczyk Aneta, Topyła Mirosław, Uchacz Rafał, Urbaniak Grzegorz, Urbański Mirosław, Walczak Waldemar, Widera Mirosław, Wiśniewski Janusz, Wiśniewski Wojciech Leszek, Wróblewska Bożenna, Żbel Michał, Żbel Roman, Zwiewka Arkadiusz, Łoziński Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Ak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Cholerzyn − KRS 0000794718
  2. 2ak Sp. Z O.O., Cholerzyn − KRS 0000785678
  3. Actum Finanse Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000602618
  4. Agrocent-energia Sp. Z O.O., Złoczew − KRS 0000428675
  5. Andrzej Koźbiał, Adam Koźbiał Petroster - Serwis Sp. J., Cholerzyn − KRS 0000100201
  6. Aniger Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000210664
  7. Arenarium Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000344750
  8. Automark Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000269816
  9. Ave Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000300274
  10. Bank Spółdzielczy W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000100602
  11. Baryłka Sp. Z O.O., Wola Rzędzińska − KRS 0000143701
  12. Bialski Owoc Sp. Z O.O., Biała Rawska − KRS 0000364927
  13. Blumar Sp. Z O.O., Trzciana − KRS 0000153225
  14. Bp Domański Sp. J., Biała Podlaska − KRS 0000580430
  15. Chiramed Sp. Z O.O., Rabka-zdrój − KRS 0000232955
  16. Citicom Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222376
  17. Compact Apartments Nadolnik Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000676550
  18. Compact Apartments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000619108
  19. Core Service Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J., Kiełpin − KRS 0000030320
  20. Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J., Kiełpin − KRS 0000007258
  21. Dis-expo Sp. Z O.O., Wyszmontów − KRS 0000062820
  22. Domplus Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000218452
  23. Dreamhouse Invest Sp. Z O.O., Stopka − KRS 0000628255
  24. Dreamhouse Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stopka − KRS 0000630159
  25. Dromech Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000432241
  26. Ecotal Sp. Z O.O., Polanka Wielka − KRS 0000407073
  27. Ekologiczna Stacja Paliw Ekostacja, Warszawa − KRS 0000072017
  28. Ekoprodukt Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000421561
  29. Emgaz Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000056904
  30. Firma Handlowo-usługowa Mariol Marek Gryzio i Wspólnik Sp. J., Niemce − KRS 0000138598
  31. Frozen Foods Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000472138
  32. Fts Sp. Z O.O., Bierkowo − KRS 0000061653
  33. Fundacja Edukacja i Przyszłość, Biała Podlaska − KRS 0000116961
  34. Fundacja Imienia Karoliny Adamcowej, Łukowa − KRS 0000113709
  35. Gaz Petrol - Sp. Z O.O., Kąty Wrocławskie − KRS 0000384403
  36. Gpi Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000508616
  37. Grosar Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000118381
  38. Grupa Uchacz S.A., Kraków − KRS 0000579269
  39. Grupa Uchacz S.A. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000588498
  40. Grupa Uchacz S.A. Stacje Spółka Komandytowa, Limanowa − KRS 0000681610
  41. Grupa Uchacz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000589832
  42. Hbms Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000764120
  43. Huzar Psp S.A., Płock − KRS 0000492939
  44. Idea Blu Grupa Aurex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216396
  45. Interoil Sp. J. Kameccy - Galuba, Kolonia Szczercowska − KRS 0000014090
  46. Invicta Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000347594
  47. Izba Przemysłowo-handlowa Południowej Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000213967
  48. Izba Przemysłowo-handlowa W Tarnowie, Tarnów − KRS 0000111616
  49. Jan Dziura-bartkiewicz, Grzegorz Bartkiewicz Petroster Sp. J., Kraków − KRS 0000108413
  50. Karima - Bis M. Karoń, K. Karoń Sp. J., Prząsław − KRS 0000089725

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000057612
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  3. Aran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121505
  4. Auto Myjnia Conrad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153812
  5. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  6. Bialskopodlaska Izba Gospodarcza W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000088357
  7. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  8. Biodiesel Silesia Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000170786
  9. Bl - Trans Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000004447
  10. Cel Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000126906
  11. Centrum Analiz i Prognoz Petroexpress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306413
  12. Chemirol Sp. Z O.O., Dominowo − KRS 0000205248
  13. Ciech-petrol - Sp. Z O.O., Domaniew − KRS 0000114881
  14. Cybaj Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000498254
  15. Dekal Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000172459
  16. Del Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000104321
  17. Delfin S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000165217
  18. Domplus Osiny Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000320086
  19. Eko-petrol-recykler Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000120514
  20. Energetyka Złoczew Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Knapy − KRS 0000397772
  21. Enerko Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000263863
  22. Euro-car Serwis Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000318781
  23. Euro-most Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152771
  24. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-hydroma S.A., Szczecin − KRS 0000047142
  25. Fightersnight Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000548393
  26. Firma Kulak Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szadek − KRS 0000203441
  27. Fundacja Pomóżmy Potrzebującym, Lublin − KRS 0000229059
  28. Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, Warszawa − KRS 0000397249
  29. Fundacja Vita Familiae, Łomża − KRS 0000136408
  30. Fundacja Wspierania Inicjatyw Społecznych Uśmiech Dziecka, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000223008
  31. Gap S.A., Babsk − KRS 0000155836
  32. Glimar 1883 Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000284052
  33. Grupa Producentów Owoców Witamina Sp. Z O.O., Biała Rządowa − KRS 0000187812
  34. Grupa Uchacz S.A. Budownictwo Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000590915
  35. Grupa Uchacz S.A. Sp. J., Podłopień − KRS 0000077834
  36. Hotel Wygoda Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000129612
  37. Invicta Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000423631
  38. Jabooil Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000109015
  39. Kampol - Fruit Sp. Z O.O., Biała Rawska − KRS 0000277368
  40. Komes Oil Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142920
  41. Konsorcjum Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000198665
  42. Lotos - Air Bp Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104463
  43. Lubelskie Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000085544
  44. Ludowy Klub Sportowy Polonia Łaziska, Łaziska − KRS 0000227030
  45. Mag-pier Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000005173
  46. Maxima Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000163774
  47. Mestrole Polska Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000189997
  48. Miejski Klub Sportowy Odra Wodzisław Śląski W Wodzisławiu, Wodzisław Śląski − KRS 0000001120
  49. Miejskie Sieci Cieplne W Zduńskiej Woli Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000145853
  50. Mks Odra Wodzisław Śląski S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000288717