Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Łukasz

w KRS

Łukasz Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1979 r., wiek 40 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Zielona Góra (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygiel Łukasz, Kalinowski Krzysztof Liwiusz, Pytko Michał, Witecki Sebastian Ryszard, Włosiński Jakub Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gendera Czesław Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygiel Łukasz, Jarmul Jan Aleksander, Pytko Michał, Witecki Sebastian Ryszard, Włosiński Jakub Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gendera Czesław Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Krzysztof, Barańczyk Tomasz Stanisław, Barchoń Kinga Maria, Bednarski Piotr Jan, Bieńko Adam Maciej, Borowiec Jakub, Byrt Marcin Witold, Chlebicki Marek, Chmielewski Bartłomiej Tomasz, Cichocka Tylman Beata, Ciesielski Marcin, Dębińska Pokorska Dorota Mariola, Dębińska Pokorska Dorota Mariola, Demusiak Adam Krzysztof, Dobrowolski Paweł Jan, Domanik Jan Krzysztof, Dżurak Paweł Karol, Gajewska Jedwabny Agnieszka Joanna, Gleeson Paul Joseph, Gleeson Paul Joseph, Gójski Michał, Gordon Mateusz Mieczysław, Grygier Siddons Olga Barbara, Ignatowicz Mariusz Krzysztof, Jamioł Adam Piotr, Jaroszewicz Paweł, Józefiak Grzegorz, Kalinowski Damian Krzysztof, Karlikowska Redzisz Zofia Iwona, Klimczak Marcin Paweł, Kokosińska Jolanta Józefa, Konieczny Tomasz Zbigniew, Kożuchowska Anna Maria, Krasoń Adam Andrzej, Kreczmar Michał Andrzej, Kroenke Maciej Florian, Krużmanowska Teodora, Kurasz Jakub Radosław, Kurek Jacek Stanisław, Lewanty Ewa, Lewczuk Michał, Lubaczewski Roman Kazimierz, Makusak Marcin Wojciech, Marczak Marta, Mastalerz Michał Piotr, Mazur Michał, Mccloskey Finbarr, Mcmillan Charles Jeffery, Mitręga Michał Jakub, Murphy Keith, Młyniec Marek Aureliusz, Niewińska Ewelina Monika, Nogajczyk Piotr, Nowacki Michał Barnaba, Ostaszewska Agnieszka, Ostaszewski Adam Julian, Otto Kornelia Iga, Paprotny Przemysław Kazimierz, Pepliński Paul, Piątkowski Szymon Piotr, Poświata Piotr Jacek, Przybyłowski Maciej Karol, Reinfuss Tomasz Zygmunt, Romanowski Piotr, Rówiński Piotr, Rudzki Piotr, Sidelnik Marcin, Sieńko Anna Małgorzata, Socha Jacek Franciszek, Śpiewak Mariusz, Styrnik Bartłomiej Rafał, Sugalski Witold Stanisław, Szczeblewska Anna Patrycja, Szulc Wojciech, Szułdrzyński Krzysztof Marcin, Słowiński Wojciech, Targiel Michał Łukasz, Trofin Andrei, Turalska Agata Ewa, Tymkiv Oleg, Tymkiv Oleg, Urban Grzegorz, Urban Piotr Wiesław, Wesołowski Paweł, Westphal Gunter Max, Wichowski Jarosław, Wilder Russell Michael, Wiśniewski Adam Grzegorz, Wójcik Marta Paulina, Żochowski Łukasz, Łaptaś Grzegorz Paweł, Łuba Piotr Tytus

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.pikula i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000203465
  2. Altium-bis Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000521013
  3. Apexim Ab Paliwa Ii Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000535934
  4. Apexim Ab Paliwa Iii Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000627567
  5. Apexim Ab Paliwa Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000536405
  6. Aspire-stowarzyszenie It i Business Process Services, Kraków − KRS 0000329793
  7. Aviationals Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000379263
  8. Baza Paliw Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000551005
  9. Big Impact Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000573723
  10. Biuro Projektowo-konsultingowe Marketprojekt Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000210606
  11. Cadmm It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349792
  12. Columbite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000481705
  13. Cuprite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373367
  14. Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000293620
  15. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  16. F4f Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000445545
  17. Fchm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510841
  18. Fedorite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372716
  19. Fundacja - Rewitalizacja Uzdrowiska Żegiestów Zdrój, Muszyna − KRS 0000332443
  20. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  21. Fundacja Initium, Warszawa − KRS 0000332965
  22. Fundacja Koalicji Na Rzecz Polskich Innowacji, Warszawa − KRS 0000584525
  23. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358
  24. Fundacja Mrowisko, Warszawa − KRS 0000447299
  25. Fundacja Polski Instytut Dyrektorów, Warszawa − KRS 0000241704
  26. Fundacja Pwc, Warszawa − KRS 0000234238
  27. Golden Chicken Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000426487
  28. Golden Chicken Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000427657
  29. Helioexperts, Warszawa − KRS 0000377042
  30. Home Republic Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000518053
  31. Hotncool Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435333
  32. House Benefit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000568719
  33. Infralinx Capital Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344813
  34. Interesti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359516
  35. Kernite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527376
  36. Koru Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366167
  37. Kulanite Company Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000373873
  38. Labradorite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503648
  39. M. Wilder i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241138
  40. M.gonta, M.ignatowicz, T.barańczyk, M.chomiuk, A.jarosz, R.dróbka, S.krempa, T.kassel, J.wacławek, P.wiewiórka, B.jasiołek, M.laskowska, R.jurkiewicz Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000311877
  41. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  42. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000182607
  43. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sport Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnścią, Zielona Góra − KRS 0000666792
  44. Mixite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528810
  45. Mlk Live Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403344
  46. Mpr Sports Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366096
  47. Nieruchomości Pl Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000336587
  48. Nvsonic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000660176
  49. Olivine Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528024
  50. Opti Plus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000269907

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adam Baranowski Jakub Włosiński Sp. J., Zielona Góra − KRS 0000013646
  2. Aero Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450276
  3. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  4. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  5. Altium Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000355309
  6. Altus 230 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000566511
  7. Anapaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527434
  8. Annt Investments S.A., Warszawa − KRS 0000498503
  9. Apexim Ab 11 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000432790
  10. Apexim Ab 22 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000434355
  11. Apexim Ab 33 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000434149
  12. Apexim Ab 44 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000435964
  13. Ascendis Capital Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368614
  14. Astone Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436623
  15. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  16. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  17. Bcs Automotive Interface Solutions Poland Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000556219
  18. Berlinite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527102
  19. Blodite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375102
  20. Bombardier Transportation (zwus) Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000080749
  21. Bonarka Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405401
  22. Bra 95 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000537526
  23. Business Centric Services Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000555694
  24. Centor Central Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483033
  25. Chlorite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526919
  26. Cubanite Company Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000503828
  27. Czeremchowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440079
  28. Darjanna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328066
  29. Darjanna Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000326677
  30. Davina Packaging Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000504543
  31. Do Co Real Estate Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000556205
  32. Dom Maklerski Inc S.A., Poznań − KRS 0000371004
  33. Dravite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527379
  34. Duftite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439933
  35. Dw Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346489
  36. Dyscrasite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376030
  37. E-kiosk S.A., Warszawa − KRS 0000304553
  38. Eco And More Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399184
  39. Elbaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377284
  40. Electromobility Poland S.A., Warszawa − KRS 0000651242
  41. Emea Ssc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526965
  42. Empik Comfort Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015358
  43. Enargite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480764
  44. Enterprise Partners Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Konstancin-jeziorna − KRS 0000288985
  45. Estate Fellows Pomorze Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000518947
  46. Estate Fellows Pomorze Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000523639
  47. Este Finanse S.A., Piaseczno − KRS 0000122797
  48. F4f Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434218
  49. Frito Lay Poland Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000061745
  50. Frito Lay Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291715