Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Marek

w KRS

Marek Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Aleksandrów Kujawski (Kujawsko-pomorskie), Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Grzybów (Świętokrzyskie), Inowrocław (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cymerman Piotr, Czachorowska Beata Zofia, Hofman Krzysztof, Kaszubska Małgorzata, Lewandowski Marcin, Loba Barbara, Pikulik Arkadiusz, Sender Cieciuch Marta Magdalena, Szatkowska Lucyna, Szczeciński Jacek, Taranowicz Małgorzata Beata, Wyszyński Waldemar, Włosiński Robert, Zdanowicz Kwiatek Olga, Łuczak Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolska Małgorzata Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garski Mariusz, Iwińska Ewa, Kaczmarek Marek, Kulpa Janusz, Malko Beata, Mickiewicz Andrzej, Niedziałkowska Anna Jadwiga, Półaczewska Anna, Wiśniewski Mariusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korzeniewski Krzysztof, Marcinkiewicz Jan, Szafrańska Iwona, Włosińska Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Serocki Dariusz Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Piotr Zdzisław, Borowiec Bogusław, Gregorczyk Ewa, Jodziewicz Kubiak Anna Halina, Jóźwicki Zbigniew Waldemar, Kamiński Wiesław, Majcher Jucha Beata Joanna, Majewski Jerzy Grzegorz, Nowik Zbigniew, Ossowski Edward, Ostrowska Eugenia, Reszka Wojciech, Rodak Zbigniew, Soczek Andrzej Wojciech, Staromłyńska Alicja, Strużyna Sylwester, Szczepaniak Artur Rafał, Szczepańska Sylwia Małgorzata, Łatacz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łepek Henryk Mieczysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cymerman Piotr, Czachorowska Beata Zofia, Hofman Krzysztof, Kaszubska Małgorzata, Lewandowski Marcin, Loba Barbara, Pikulik Arkadiusz, Sender Cieciuch Marta Magdalena, Szatkowska Lucyna, Szczeciński Jacek, Taranowicz Małgorzata Beata, Wyszyński Waldemar, Włosiński Robert, Zdanowicz Kwiatek Olga, Łuczak Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolska Małgorzata Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Jacek, Góreczny Eugeniusz, Grocka Ewa Klara, Gutsche Stanisław Wiktor, Janicki Sławomir, Lewandowski Lech, Lorenczewski Ryszard, Majchrzak Dariusz, Nowicki Henryk, Pilarski Leszek, Piotrowski Stanisław, Skulski Jacek Benedykt, Sowiński Andrzej, Surdykowski Krzysztof, Trzaska Barbara, Wiśniewski Hubert, Wiśniewski Roman, Wojciechowski Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicki Bohdan Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dytkowski Karol Stefan, Dziarnowski Bogusław, Gorczyca Janusz, Haraburda Barbara, Kapłan Andrzej Witold, Kosowicz Marian, Kosztyła Elżbieta Beata, Krawczykowski Sławomir Jacek, Przyłucka Bogumiła, Szymanowska Marzena, Wardziński Rafał Marcin, Witek Alicja Danuta, Wojtacha Lucjan Bogdan, Zalewski Stanisław Lech, Zborowski Józef, Zieliński Andrzej Baltazar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrona Jarosław Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewicz Kazimierz Jan, Marcinkiewicz Jan Stefan, Mroczkowska Małgorzata Janina, Nowak Bogdan, Wiśniewski Jan, Włosińska Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Barbara
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochyński Witold, Buczek Zbigniew, Chrobak Jerzy Tadeusz, Gawlik Bolesław Marian, Pera Grażyna, Poławska Te Resa, Stadnik Kazimierz Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wielgus Dec Agnieszka Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryl Warewicz Ewa, Czajkowska Anna, Ferfecka Elżbieta, Kozłowski Andrzej Józef, Sateja Piotr Józef, Stasiak Andrzej, Strycharska Małgorzata, Świąć Beata, Wnukowski Wiesław, Zagórski Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawłowski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aleksandrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Aleksandrów Kujawski − KRS 0000011355
  2. Artus Aircraft Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000260416
  3. Aviation Insurance Amp; Reinsurance Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000532948
  4. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  5. Biuro Techniczno-handlowe Metron-akwa Sp. Z O.O. W Likidacji, Lublin − KRS 0000157825
  6. Bractwo Bydgoskiego Węzła Wodnego, Bydgoszcz − KRS 0000407088
  7. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  8. Capital Investment-systemy Opomiarowania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261544
  9. Centrum Rozliczeniowe Metron Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057651
  10. Drozapol-profil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000208464
  11. Empire Levi Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000661732
  12. Eurobrokers Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000091223
  13. Europejska Inicjatywa Młodzieży, Szczecin − KRS 0000080263
  14. Evatronix S.A., Bielsko-biała − KRS 0000125894
  15. Evergreen House S.A., Gliwice − KRS 0000363734
  16. Fabryka Szlifierek Fas Głowno Spółka Z Ograniczoną odpowiedzialnością, Głowno − KRS 0000019002
  17. Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici, Toruń − KRS 0000027675
  18. Fundacja Czyste Serca, Bydgoszcz − KRS 0000314644
  19. Fundacja Przyjaciół Toruńskiego Wydziału Prawa i Administracji, Toruń − KRS 0000409821
  20. Fundusz Zalążkowy Kpt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000326895
  21. Herzfeld i Victorius S.A., Grudziądz − KRS 0000285174
  22. Hydro-vacuum S.A., Grudziądz − KRS 0000026737
  23. I Fundusz Mistral S.A., Warszawa − KRS 0000027345
  24. Inofama S.A., Inowrocław − KRS 0000079235
  25. Japa Invest Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000646422
  26. Kabuka Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000285659
  27. Klub Tenisa Stołowego W Tarnobrzegu, Tarnobrzeg − KRS 0000127875
  28. Kolej Bałtycka S.A., Szczecin − KRS 0000022450
  29. Kopalnia Soli Wieliczka S.A., Wieliczka − KRS 0000278401
  30. Kujawsko-pomorski Transport Samochodowy S.A., Włocławek − KRS 0000417604
  31. Legimi S.A., Poznań − KRS 0000707323
  32. Liga Obrony Kraju, Warszawa − KRS 0000086818
  33. Lotams Technical Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469473
  34. Lucrum Odszkodowania Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386374
  35. M Broker Ubezpieczeniowy - Sp. Z O.O., Gzin − KRS 0000172173
  36. Marketplace Ii Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000387608
  37. Med-lex-bud Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000358681
  38. Media Miar Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000215244
  39. Mera - Pnefal S.A., Warszawa − KRS 0000033962
  40. Metron Fabryka Zintegrowanych Systemów Opomiarowania i Rozliczeń Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000135933
  41. Metron-niga Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000057827
  42. Metron-pomiar Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000012505
  43. Metron-service Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000124461
  44. Metron-slet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000104289
  45. Metron-term Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000166294
  46. Miejski Związkowy Klub Sportowy Orlęta W Aleksandrowie Kujawskim, Aleksandrów Kujawski − KRS 0000091052
  47. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000034210
  48. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Smyk, Aleksandrów Kujawski − KRS 0000310605
  49. Ot Logistics S.A., Szczecin − KRS 0000112069
  50. Ot Port Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020992

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 25 Percent Sp. Z O.O., − KRS 0000214241
  2. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  3. Agpol S.A., Warszawa − KRS 0000135059
  4. Agro Kabuka Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000587239
  5. Airbus Poland S.A., Warszawa − KRS 0000070080
  6. Apolonia Medical S.A., Wojnowo − KRS 0000315555
  7. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  8. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  9. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  10. Aviation Technik Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000635596
  11. Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z O.O., Barcin − KRS 0000367155
  12. Be4 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000071163
  13. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  14. Bik Zarządzanie Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000348076
  15. Binary Helix S.A., Kraków − KRS 0000393537
  16. Bio Planet Sp. Z O.O., Wilkowa Wieś − KRS 0000244648
  17. Bio-legiz S.A. Likwidacyjnej, Jeziorany − KRS 0000076070
  18. Bloober Team S.A., Kraków − KRS 0000380757
  19. Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych S.A., Bydgoszcz − KRS 0000061976
  20. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  21. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  22. Capital Parking Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082541
  23. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  24. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  25. Centroszlif-vis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000071216
  26. Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144412
  27. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  28. Cogi Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000169090
  29. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  30. Digital Recycling Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000280627
  31. Ds Smith Polska S.A., Kielce − KRS 0000079972
  32. Economicus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000069303
  33. Ekochem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244313
  34. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  35. Elzam-holding S.A., Elbląg − KRS 0000022148
  36. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  37. Erg S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000085389
  38. Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A., Przemyśl − KRS 0000100877
  39. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  40. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-hydroma S.A., Szczecin − KRS 0000047142
  41. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  42. Fabryka Przyrządów i Uchwytów Bison-bial S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000020596
  43. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Chofum W Chocianowie S.A., Chocianów − KRS 0000114348
  44. Famor S.A., Bydgoszcz − KRS 0000006916
  45. Farmacja Kolejowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000018539
  46. Federacja Związków Zawodowych Metalowców i Hutników W Polsce, Warszawa − KRS 0000150658
  47. Fortum Bytom S.A., Bytom − KRS 0000071913
  48. Fortum Markets Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000235405
  49. Foton Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086450
  50. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu pracowników PGK Saniko Sp. z o.o. we Włocławku
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o., Włocławek
    1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusu wraz z kierowcą do przewozu pracowników firmy Saniko, w ilości ok. 30 osób jednorazowo z Włocławka do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu i z powrotem, zatrudnionych w systemie dwu zmianowym tj:
    Zmiana I - czas pracy: od godz. 6:00 do godz. 14:00
    Zmiana II - czas pracy od godz. 14:00 do godz. 22:00.
    2. Łączna ilość kursów na dzień wynosi - 4 kursy tj:
    a) dowóz pracowników I zmiany z Włocławka do RZUOK,
    b) dowóz pracowników II zmiany z Włocławka do RZUOK,
    c) przywóz pracowników I zmiany z RZUOK do Włocławka,
    d) przywóz pracowników II zmiany z RZUOK do Włocławka.
    3. Przewóz pracowników przedsiębiorstwa będzie się odbywał w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz dodatkowo na każde pisemne zlecenie Zamawiającego. 4. Miejscem, przystankowym do wsiadania i wysiadania pracowników będzie baza firmy PGK Saniko Sp. z o.o. tj. ul. Komunalna 4 we Włocławku oraz teren RZUOK w Machnaczu.
    5. Godziny odjazdu autobusu będą na bieżąco ustalane z Wykonawcą
  2. Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci uczęszczających do szkół na terenie Gminy Fabianki
    Zamawiający: Gminny Zespół Oświaty w Fabiankach, Fabianki
    Część I - A Kursy do Publicznego Gimnazjum w Fabiankach i Szkoły Podstawowej w Cypriance na trasach o łącznej długości 105 km dziennie.
    Część II - B Kursy do Zespołu Szkół Publicznych w Nasiegniewie na trasach o łącznej długości 149 km dziennie
    Część III - C Kursy do szkoły w Fabiankach i Nasiegniewie autobusem 20-to miejscowym na trasach o łącznej długości 60 km dziennie
    Część IV - D Autobus dodatkowy na dowóz dzieci z Liska do Publicznego Gimnazjum w Fabiankach i Szkoły Podstawowej w Cypriance na trasie o łacznej długości 12 km dziennie
  3. Przewóz pracowników PGK Saniko Sp. z o.o. we Włocławku do RZUOK w Machnaczu
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o., Włocławek
    1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników firmy Saniko w ilości ok. 30 osób jednorazowo z Włocławka do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu i z powrotem, zatrudnionych w systemie dwu zmianowym tj.:
    Zmiana I - czas pracy: od godz. 600 do godz. 1400
    Zmiana II - czas pracy od godz. 1400 do godz. 2200.

    2. Łączna ilość kursów na dzień wynosi - 4 kursy tj:
    a) dowóz pracowników I zmiany z Włocławka do RZUOK,
    b) dowóz pracowników II zmiany z Włocławka do RZUOK,
    c) przywóz pracowników I zmiany z RZUOK do Włocławka,
    d) przywóz pracowników II zmiany z RZUOK do Włocławka.

    3. Miejscem, przystankowym do wsiadania i wysiadania pracowników będzie baza firmy PGK Saniko Sp. z o.o. tj. ul. Komunalna 4 we Włocławku oraz teren RZUOK w Machnaczu
  4. Swiadczenie usłu transportowych w zakresie dowożenia dzieci uczęsczających do szkół na terenie Gminy Fabianki
    Zamawiający: Gminny Zespół Oświaty w Fabiankach, Fabianki
    A. Kursy do Publicznego Gimnazjum w Fabiankach i Szkoły Podstawowej w Cypriance
    LINIA NR 1
    WŁOCŁAWEK - SZPETAL GÓRNY- FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanek Odległość Kurs*
    km 1
    1 Włocławek 0 6:55
    2 Szpetal Górny 5 7:05
    3 Fabianki Szkoła 9 7:10
    *Cały tydzień


    LINIA NR 2
    FABIANKI SZKOŁA-CHEŁMICA-ŚWIĄTKOWIZNA-CYPRIANKA-FABIANKI SZKOŁA

    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3 4
    1 Fabianki Szkoła 0 7: 10 8:00 13:10 14:00
    2 Chełmica Duża 3 7: 15 8:05 13:15 14:05
    3 Chełmica Zakł. Pogrz. 4 7: 17 8:07 13:17 14:07
    4 Chełmica Bar 4 7: 18 8:08 13:18 14:08
    5 Chełmica Sklep 4 7: 18 8:08 13:18 14:08
    6 Świątkowizna I 5 7: 19 8:09 13:19 14:09
    7 Świątkowizna 5 7: 20 8:10 13:20 14:10
    8 Chełmica Bar 6 7: 22 8:12 13:22 14:12
    9 Chełmica Sklep 6 7: 23 8:13 13:23 14:13
    10 Chełmica I 8 7: 25 8:15 13:25 14:15
    11 Cyprianka Szk. 8 7: 26 8:16 13:26 14:16
    12 Fabianki II 10 7: 29 8:19 13:29 14:19
    13 Fabianki Szkoła 11 7: 31 8:21 13:31 14:21
    Kurs nr 1i 2 - kursuje cały tydzień
    Kurs nr 3 - kursuje w środę, czwartek, piątek
    Kurs nr 4 - kursuje we wtorki

    LINIA NR 3
    FABIANKI SZKOŁA - CHEŁMICA - CYPRIANKA - LISEK - FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki Szkoła 0 12:20
    2 Chełmica Duża 3 12:25
    3 Cyprianka Szk. 4 12:27
    4 Łochocin POM 6 12:30
    5 Bednarki 9 12:35
    6 Lisek Gospodarstwo 9 12:36
    7 Lisek Urzad Poczt. 10 12:38
    8 Lisek 10 12:39
    9 Lisek Las 11 12:42
    10 Lisek Remiza 12 12:45
    11 Fabianki Szkoła 22 13:00
    *Cały tydzień bez poniedziałku

    LINIA NR 4
    FABIANKI SZKOŁA - SZPETAL GÓRNY CPN - FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanek Odległość Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Fabianki Szkoła 0 12:10 13:10 14:00
    2 Szpetal Górny CPN 4 12:14 13:16 14:06
    3 Fabianki Szkoła 8 12:20 13:25 14:15
    Kurs nr 1 - kursuje w piątki
    Kurs nr 2 - kursuje we wtorki
    Kurs nr 3 - kursuje w środy, czwartki

    LINIA NR 5
    FABIANKI SZKOŁA - CYPRIANKA - ŚWIĄTKOWIZNA - LISEK- WŁOCŁAWEK

    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Fabianki Szkoła 0 14:50 13:10 14:00
    2 Fabianki II 1 14:52 13:12 14:02
    3 Chełmica I 4 14:55 13:15 14:05
    4 Chełmica Duża 4 14:57 13:17 14:07
    5 Chełmica Zakład.Pogrz 5 14:58 13:18 14:08
    6 Chełmica Bar 5 15:00 13:20 14:10
    7 Chełmica Sklep 5 15:01 13:21 14:11
    8 Świątkowizna I 6 15:02 13:22 14:12
    9 Świątkowizna 6 15:04 13:24 14:14
    10 Cyprianka Szkoła 9 15:09 13:29 14:19
    11 Łochocin POM 13 15:18 13:38 14:28
    12 Bednarki 16 15:22 13:42 14:32
    13 Lisek Gospodarstwo 16 15;23 13:43 14:33
    14 Lisek Urząd Poczt. 17 15:25 13:45 14:35
    15 Lisek 17 15:26 13:46 14:36
    16 Lisek Las 18 15:28 13:48 14:38
    17 Lisek Remiza 19 15:30 13:50 14:40
    18 Fabianki Szkoła 29 15:45 14:05 14:55
    19 Włocławek 38 15:58 14:18 15:08
    Kurs nr 1 - kursuje w wtorki, środy, czwartki
    Kurs nr 2 - kursuje w poniedziałki( przy powrocie godz.14:05 zabiera uczniów z Gim.Fabianki i odwozi do Szpetala Górnego)
    Kurs nr 3 - kursuje w piątki


    B. Kursy do Zespołu Szkół Publicznych w Nasiegniewie.

    LINIA NR 1
    WŁOCŁAWEK - WITOSZYN STARY - NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Włocławek 0 6:30
    2 Ul. Grodzka Biblio. 3 6:45
    3 Witoszyn Nowy 7 7:00
    4 Witoszyn Szkoła 8 7:05
    5 Witoszyn Stary 10 7:10
    6 Witoszyn Skrzyż. 11 7:12
    7 Witoszyn 12 7:15
    8 Szpetal Górny Kościół 19 7:25
    9 Szpetal Górny II 20 7:27
    10 Skórzno I 21 7:28
    11 Skórzno Remiza 22 7:30
    12 Uniechowo 23 7:33
    13 Nasiegniewo Szkoła 25 7:35
    14 Nasiegniewo I 26,5 7:38
    15 Nasiegniewo Bloki 27,5 7:40
    16 Nasiegniewo Szkoła 30 7:45
    *Cały tydzień

    LINIA NR 2
    NASIEGNIEWO SZKOŁA -WITOSZYN STARY - NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 7:45
    2 Witoszyn Nowy 14 8:05
    3 Witoszyn Szkoła 15 8:08
    4 Witoszyn Stary 17 8:10
    5 Witoszyn Skrzyż. 18 8:12
    6 Witoszyn 19 8:15
    7 Szpetal Górny Kościół 26 8:25
    8 Szpetal Górny II 27 8:27
    9 Skórzno I 28 8:28
    10 Skórzno Remiza 29 8:30
    11 Uniechowo 31 8:33
    12 Nasiegniewo Szkoła 32 8:35
    13 Nasiegniewo I 33,5 8:38
    14 Nasiegniewo Bloki 34,5 8:40
    15 Nasiegniewo Szkoła 37 8:45
    *Cały tydzień


    LINIA NR 3
    NASIEGNIEWO SZKOŁA - SKÓRZNO REMIZA - WITOSZYN STARY-NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs
    km 1 2
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 13:35 12:40
    2 Nasiegniewo I 1,5 13:38 12:43
    3 Nasiegniewo Bloki 2,5 13:40 12:45
    4 Nasiegniewo Szkoła 5 13:45 12:50
    5 Uniechowo 6 13:47 12:52
    6 Skórzno I 8 13:48 12:53
    7 Skórzno Remiza 9 13:50 12:55
    8 Szpetal Górny II 10 13:52 12:57
    9 Szpetal Górny Kościół 11 13:55 13:00
    10 Witoszyn 18 14:05 13:10
    11 Witoszyn Skrzyż.. 18 14:07 13:12
    12 Witoszyn Szkoła 19 14:10 13:15
    13 Witoszyn Nowy 22 14:13 13:18
    14 Witoszyn Stary 23 14:20 13:25
    15 Nasiegniewo Szkoła 37 14:40 13:45
    Kurs nr 1 - kursuje w poniedziałki, wtorki, czwartki
    Kurs nr 2 - kursuje w środy, piątki


    LINIA NR 4
    NASIEGNIEWO SZKOŁA - SKÓRZNO REMIZA - WITOSZYN STARY-WŁOCŁAWEK
    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 14:30 14:40 15:20
    2 Nasiegniewo I 1,5 14:33 14:43 15:23
    3 Nasiegniewo Bloki 2,5 14:35 14:45 15:25
    4 Nasiegniewo Szkoła 5 14:40 14;50 15:30
    5 Uniechowo 6 14:42 14:52 15:32
    6 Skórzno I 8 14:43 14:53 15:33
    7 Skórzno Remiza 9 14:45 14:55 15:35
    8 Szpetal Górny II 10 14:47 14:57 15:37
    9 Szpetal Górny Kościół 11 14:50 15:00 15:40
    10 Witoszyn 18 15:00 15:10 15:50
    11 Witoszyn Skrzyż.. 18 15:02 15:12 15:52
    12 Witoszyn Szkoła 19 15:05 15:15 15:55
    13 Witoszyn Nowy 22 15:08 15:18 15:58
    14 Witoszyn Stary 23 15:15 15:25 16:05
    15 Włocławek 33 15:40 15;50 16:30
    Kurs nr 1 - kursuje w środy, piątki
    Kurs nr 2 - kursuje w poniedziałek, wtorek
    Kurs nr 3 - kursuje w czwartki

    D. Kursy do szkoły w Fabiankach i Nasiegniewie autobusem 20-to miejscowym
    LINIA NR 1
    Fabianki-Chełmica Mała-Wilczeniec Fabiański-Krepiny-Nasiegniewo

    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki szkoła 0 7:00
    2 Chełmca Mała 3 7:10
    3 Fabianki szkola 6 7:20
    4 Wilczeniec Fabiański 9 7:30
    5 Krępiny 19 7:40
    6 Nasiegniewo szkoła 22 7:50
    7 Fabianki szkoła 28 8:10
    *Cały tydzień

    LINIA NR 2
    Fabianki-Chełmica Mała-Wilczeniec Fabiański-Krepiny-Nasiegniewo

    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki szkoła 0 14:00
    2 Chelmica Mała 3 14:10
    3 Fabianki szkoła 6 14:20
    4 Wilczeniec Fabiański 9 14:30
    5 Nasiegniewo szkoła 18 14:40
    6 Krępiny 21 14:50
    7 Fabianki szkola 28 15:00
    *Cały tydzień



    C.Autobus dodatkowy na dowóz dzieci z Liska



    LISEK - CYPRIANKA -FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Lisek Remiza 0 7:40
    2 Lisek Las 3 7:43
    3 Lisek 4 7:46
    4 Lisek Urzad Poczt. 6 7:47
    5 Lisek Gospodarstwo 9 7:49
    6 Bednarki 9 7:50
    7 Łochocin POM 10 7:55
    8 Cyprianka Szk. 10 7:58
    9 Chełmica Duża 11 8:00
    10 Fabianki Szkoła 12 8:05
    *Cały tydzień bez poniedziałku

    Zamówienie będzie obejmowało okres 12 miesiecy - w dniach nauki szkolnej
  5. Przewóz pracowników PGK Saniko Sp. z o.o. we Włocławku do RZUOK w Machnaczu
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o., Włocławek
    1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników firmy Saniko w ilości ok. 30 osób jednorazowo z Włocławka do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu i z powrotem, zatrudnionych w systemie dwu zmianowym.

    2. Łączna ilość kursów na dzień wynosi - 4 kursy tj:
    a) dowóz pracowników I zmiany z Włocławka do RZUOK,
    b) dowóz pracowników II zmiany z Włocławka do RZUOK,
    c) przywóz pracowników I zmiany z RZUOK do Włocławka,
    d) przywóz pracowników II zmiany z RZUOK do Włocławka.

    3. Miejscem, przystankowym do wsiadania i wysiadania pracowników będzie baza firmy PGK Saniko Sp. z o.o. tj. ul. Komunalna 4 we Włocławku oraz teren RZUOK w Machnaczu.

Inne osoby dla Borkowski Marek (34 osoby):