Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Mariusz Franciszek

w KRS

Mariusz Franciszek Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mariusz
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Głowno (Łódzkie), Racibórz (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borof Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszer Jerzy Konrad
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaworski Władysław, Spitzbarth Andrzej Jerzy, Spitzbarth Maria Bogumiła, Szymczak Janina

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Piotr, Cepiński Andrzej Dariusz, Chylińska Alicja Maria, Chyliński Marek Rafał, Delekta Justyna Gabriela, Kosiński Janusz, Kowalczyk Piotr, Kraśnicka Teresa, Kraśnicki Zbigniew Marek, Krupa Alfreda Estera, Krupa Roman Zdzisław, Kudła Tadeusz, Nowotka Maria Ewa, Nowotka Stefan Antoni, Płotka Elżbieta Weronika, Rohde Henryk Andrzej, Samsel Jan, Stępień Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piernicki Jarosław Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chyliński Marek Rafał, Krupa Roman Zdzisław, Sołtys Krzysztof Piotr, Tański Rosman Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzosek Grzegorz Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chyliński Marek Rafał, Kowalczyk Piotr, Kraśnicki Zbigniew Marek, Krupa Roman Zdzisław, Nowotka Stefan Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Krzysztof Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaworski Władysław, Spitzbarth Andrzej Jerzy, Spitzbarth Maria Bogumiła, Szymczak Janina
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Mirella Joanna, Borkowski Piotr Ryszard, Konderska Olexińska Ewa Maria, Konderski Olexiński Piotr Maria, Maliszewska Maria Krystyna, Niemczyk Tomasz Jarosław, Witt Jacek Michał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Mirella Joanna, Borkowski Przemysław, Kwiatkowska Danuta Maria, Kwiatkowski Romuald Stanisław, Ostaszewski Jan Jacek, Spitzbarth Andreas Paul

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abantia Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000315608
  2. All Trading S.A., Toruń − KRS 0000151616
  3. Amber 8 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000136902
  4. Anet Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000212153
  5. Apla Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000488905
  6. Asco Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000446168
  7. Asco S.A., Gdynia − KRS 0000424237
  8. Baltic Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000054647
  9. Baltim Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000316864
  10. Baltom Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pogórze − KRS 0000300344
  11. Barag Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000441189
  12. Biuro Techniczne Tuscher Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000745003
  13. Bud-projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368338
  14. Budowa Mostu Gniew-kwidzyn, Kwidzyn − KRS 0000003413
  15. Centrum Badawczo-produkcyjno-usługowe Cecomm S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000017803
  16. Centrum Doskonalenia Kadr Europartner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142596
  17. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  18. Color House Development Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000610335
  19. Delta Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000180659
  20. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  21. Eg Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348056
  22. Ekoserv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000370690
  23. Elkor-communication Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000218767
  24. Elkor-holding Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000204345
  25. Elkor-mining Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000217372
  26. Engrupa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000040241
  27. Erdo Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000207031
  28. Euro Invest Weinhaus Jakob Gerhardt-polonia Sp. Z O.O. i Wspólnicy Sp. J., Gdańsk − KRS 0000327163
  29. Fabryka Obrabiarek i Urządzeń Transportowych Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000191123
  30. Fresh Inset S.A., Toruń − KRS 0000720756
  31. Hydros Stalowa Wola Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Stalowa Wola − KRS 0000392057
  32. Inmet-hydro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Rusocin − KRS 0000018950
  33. Innovex Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000716933
  34. Jakob Gerhardt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000423445
  35. Kancelaria Finansowa Banco Borkowski Niemczyk Sp. J., Gdynia − KRS 0000087502
  36. Kompexim Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000371772
  37. Mass Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000213683
  38. Odlewnia-rawicz Sp. Z O.O. Układowej, Rawicz − KRS 0000194426
  39. Stalkone - Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000178796
  40. Stowarzyszenie Bursztynowa Planeta Jantar, Gdynia − KRS 0000342182
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Gniewowa, Gniewowo − KRS 0000470263
  42. Stowarzyszenie Rodzina Katyńska W Gdyni, Gdynia − KRS 0000039414
  43. Straż Portowa Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000324625
  44. Straż Portowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024862
  45. Trend Projekt Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000139316
  46. Trend Stal Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000302135
  47. Wjgp Obiekty Handlowe 12 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000370889
  48. Zremb - Inwestment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000126811
  49. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie, Gdańsk − KRS 0000228279
  50. Zrzeszenie Szlachty Herbu Sas, Gdańsk − KRS 0000009681

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ad Meritum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142001
  2. Baltic Initiative Fund Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000339589
  3. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  4. Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024214
  5. Bct-bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024234
  6. Bimon-Sp. Z O.O.., Gdańsk − KRS 0000008561
  7. Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego - Business Consultants - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000193146
  8. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  9. Bs - 154 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000446829
  10. Centrum Biurowe Neptun Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000268414
  11. Comlink Development Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000155745
  12. Eg Service Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000350408
  13. Ekoserv Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000392901
  14. Ekoserv Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000114205
  15. Energoblok - Cisowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000146727
  16. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  17. Europejska Grupa Telekomunikacyjna Eurotelekom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000249766
  18. Europol Plus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000211521
  19. Eurotor Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000009441
  20. Fabryka Szlifierek Fas Głowno Spółka Z Ograniczoną odpowiedzialnością, Głowno − KRS 0000019002
  21. Gdańskie Przedsiębiorstwo Informatyki Etob Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000126854
  22. Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Mont-el Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000124248
  23. Gso Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000201248
  24. Hbd Szczecin Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000287603
  25. Horpol Sp. Z O.O., Stara Iwiczna − KRS 0000366132
  26. Hydrostal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000242388
  27. Intercon Baltic Import i Export Company - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000087361
  28. Kodal Centrum Hydrauliki Siłowej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024688
  29. Kodal Chs Logistic Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000280830
  30. Konsal - Ochrona Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000367924
  31. Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000004041
  32. Krajowe Towarzystwo Inwestycyjno-developerskie Dominium S.A., Gdańsk − KRS 0000012179
  33. Largo Investments Sp. Z O.O., Kwirynów − KRS 0000274391
  34. Metal-recycling-opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000151557
  35. New Idea Mebel Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000279056
  36. Ot Port Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020992
  37. Power Assistance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000216891
  38. Przedsiębiorstwo Budowlano-inżynieryjne Biss Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piastów − KRS 0000173739
  39. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Jamer Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000013843
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Mix-pol Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000118578
  41. Quattrotech Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000354355
  42. Ravi-guss Sp. Z O.O., Rawicz − KRS 0000419814
  43. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000073674
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mieszkanie Lokatorskie, Gdańsk − KRS 0000074191
  45. Stowarzyszenie Pro Euro - Centrum Wspierania Biznesu, Gdynia − KRS 0000191726
  46. Suez Północ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000119181
  47. Tigr Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000149558
  48. Transmedium Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000463378
  49. Uni Consulting Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039834
  50. Wydawnictwo Archidiecezji Gdańskiej Stella Maris Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000037320