Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Rafał

w KRS

Rafał Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Dobczyce (Małopolskie), Krzyżowa (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Świdnica (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Paweł, Bahr Jerzy, Boniecki Adam, Chmielewski Adam, Czmełyk Roman, Dąbrowski Jan Andrzej, Dreko Wiesław, Dutkiewicz Rafał Franciszek, Dzik Grzegorz Piotr, Frejek Norbert, Huskowski Stanisław, Jurkowlaniec Rafał, Juzwenko Adolf, Kieres Leon, Kowal Paweł, Koźmiński Jerzy, Kłoczowski Jerzy, Luty Tadeusz, Malicki Jan, Nowak Andrzej, Nowak Jeziorański Jan, Obremski Jarosław, Osadczuk Bohdan, Ołdakowski Jan, Protasiewicz Jacek, Ruciński Zbigniew, Sadovyj Andrij Ivanovich, Skiba Mirosław, Stanielewicz Marek, Ujazdowski Kazimierz Michał, Wajda Andrzej, Waszkiewicz Jan, Łoś Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzanowska Anna Barbara, Borodziej Włodzimierz Wiktor, Cordes Heuer Anne -, Cordes Heuer Anne Marie, Czapliński Michał Piotr, Delp Fritz, Downar Renata Sylwia, Erb Stephan, Feldmann Wojtachnia Eva, Franke Annemarie Dorothea, Franke Annemarie Dorothea, Grocholski Andrzej Antoni, Heckt August Wilhelm, Heist Walter Gustav, Huessy Mark, Kichler Jerzy Michał, Kocot Rafał Marek, Korff Michael, Kretschmann Monika Anna, Krochmal Witold Zygmunt, Mechtenberg Theodor Lutger, Michalak-pawłowska Anna, Niemiec Krystyna Helena, Ohr Peter Friedrich, Rydel Jan Lucjan, Samol Josef Michael, Schneiders Banedikt Se-rvitius, Schneiders Benedikt Servitius, Śliwa Janusz Zdzisław, Stanielewicz Marek Tadeusz, Staszków Zbigniew Ludwik, Svarnyk Ivan Ivan, Telschow Juergen Erdmann, Telschow Jurgen Erdmann, Unger Ewa Elżbieta, Von Huelsen Bernhard Justus, Von Moltke Nicholas Helmuth, Von Zanthier Agnieszka Maria, Warzocha Grzegorz, Witt Janusz Bertram, Wohlan Hubert Peter, Wóycicki Kazimierz Tadeusz, Żak Adam, Żurek Robert Benedykt, Łada Agnieszka, Ławrowska Małgorzata Jolanta, Łysakowski Piotr Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek-doebler Joanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Franke Annemarie Dorothea, Królak Wąsowicz Aleksandra

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skiba Bernard Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  2. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  3. Arcana Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000222462
  4. Avanta Audit Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000332048
  5. Avanta Audit Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielany Wrocławskie − KRS 0000350760
  6. Bezpieczna Odra-związek Mieszkańców Dorzecza, Wrocław − KRS 0000055028
  7. Centrum Rozwiązań Strategicznych Im. Jana Łukasiewicza, Wrocław − KRS 0000360772
  8. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  9. Debiut - Fundacja Młodego Kina, Warszawa − KRS 0000213302
  10. Di Concept Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000572620
  11. Dolnośląska Federacja Sportu, Wrocław − KRS 0000121471
  12. Dolnośląska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Wrocław − KRS 0000314972
  13. Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław − KRS 0000132019
  14. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  15. Dolnośląski Festiwal Rowerowy Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000667792
  16. Dolnośląskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Wrocław − KRS 0000209331
  17. Ekolomia Sp. Z O.O., Stoszów − KRS 0000220385
  18. Energia Dla Europy, Warszawa − KRS 0000409053
  19. Europejscy Demokraci, Warszawa − KRS 0000651472
  20. Evangelium Vitae, Wrocław − KRS 0000259108
  21. Forum Polsko-ukraińskie, Warszawa − KRS 0000140174
  22. Fundacja - Za Wolność Waszą i Naszą, Oborniki Śląskie − KRS 0000327586
  23. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  24. Fundacja Dobrej Edukacji, Warszawa − KRS 0000483292
  25. Fundacja Dom Pokoju, Wrocław − KRS 0000238999
  26. Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań, Wrocław − KRS 0000231263
  27. Fundacja Europejska Sieć Pamięć i Solidarność, Warszawa − KRS 0000242090
  28. Fundacja Inicjatywa Białoruska, Warszawa − KRS 0000263212
  29. Fundacja Instytut Państwa i Administracji, Warszawa − KRS 0000094869
  30. Fundacja Instytut Wolności, Warszawa − KRS 0000417714
  31. Fundacja Klubu Ronina, Warszawa − KRS 0000623995
  32. Fundacja Krzyżowa Dla Porozumienia Europejskiego, Krzyżowa − KRS 0000084948
  33. Fundacja Kultury Chrześcijańskiej Znak, Kraków − KRS 0000155908
  34. Fundacja Lubiąż, Lubiąż − KRS 0000099396
  35. Fundacja Miasto.kultura/historia/rozwój, Warszawa − KRS 0000587130
  36. Fundacja Młoda Rzeczpospolita, Wrocław − KRS 0000527545
  37. Fundacja Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową, Wrocław − KRS 0000086210
  38. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Człowieka La Vita, Łódź − KRS 0000477807
  39. Fundacja Odbudowy Demokracji Im. Ignacego Paderewskiego, Wrocław − KRS 0000092844
  40. Fundacja Polska - Haiti, Warszawa − KRS 0000349426
  41. Fundacja Polska Miedź, Lubin − KRS 0000154740
  42. Fundacja Polsko - Niemieckie Pojednanie, Warszawa − KRS 0000009917
  43. Fundacja Pomoc Polakom Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000130056
  44. Fundacja Promocji Czytelnictwa i Bibliotekarstwa, Głosków − KRS 0000052735
  45. Fundacja Przylądek Nadziei, Wrocław − KRS 0000383632
  46. Fundacja Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga Przeciw Zniesławieniom, Warszawa − KRS 0000486992
  47. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Warszawa − KRS 0000303048
  48. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  49. Fundacja Sintar Imienia Issy Adajewa, Warszawa − KRS 0000580317
  50. Fundacja Socland - Muzeum Komunizmu, Warszawa − KRS 0000213518

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  2. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  3. Biznespark Rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000039889
  4. Bochenka Gp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284883
  5. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  6. Cleaning Partner Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000151232
  7. Coldwell Banker Commercial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234444
  8. Coldwell Banker Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229224
  9. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  10. Deloitte Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031236
  11. Fedha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000630204
  12. Fundacja Budowy i Rozwoju Ośrodka Reumatologicznego W Sopocie, Sopot − KRS 0000068474
  13. Fundacja Centrum Stosunków Międzynarodowych, Warszawa − KRS 0000105653
  14. Fundacja Dla Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocław − KRS 0000109424
  15. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  16. Fundacja Im. Pauli Ollendorff, Wrocław − KRS 0000224157
  17. Fundacja Kyoto - Kraków Andrzeja Wajdy i Krystyny Zachwatowicz- Wajdy, Kraków − KRS 0000017674
  18. Fundacja Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich W Dusznikach-zdroju, Duszniki-zdrój − KRS 0000112352
  19. Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Warszawa − KRS 0000101821
  20. Fundacja Pro Mathematica, Wrocław − KRS 0000394473
  21. Fundacja Szkoła Wajdy, Warszawa − KRS 0000056464
  22. Fundacja Współpracy Polsko-niemieckiej, Warszawa − KRS 0000097168
  23. Gant74 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025076
  24. Healthy Food Production S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000168027
  25. Hotel Senator S.A., Dźwirzyno − KRS 0000033576
  26. Impel Catering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000013879
  27. Impel Facility Services Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005901
  28. Impel Group Ł. Bojarski Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000013934
  29. Impel S.A., Wrocław − KRS 0000004185
  30. Impel Security Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000029165
  31. Impel Sp. J. J. Biegaj, G. Dzik, Wrocław − KRS 0000123200
  32. Instytut Spraw Europejskich Im. Ferdynanda Lassalle A. Fundacja Naukowa, Wrocław − KRS 0000110613
  33. Ipt Akromar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zielona Góra − KRS 0000191493
  34. Itm Safety S.A., Wrocław − KRS 0000454840
  35. Kghm Ecoren S.A., Lubin − KRS 0000026115
  36. Kolegium Europy Wschodniej Im.jana Nowaka-jeziorańskiego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000013264
  37. Korff Isolmatic Sp. Z O.O., Wojnarowice − KRS 0000077092
  38. Kraina Siatkówki, Wrocław − KRS 0000446106
  39. Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Legnica − KRS 0000033018
  40. Logistics Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000028657
  41. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000027173
  42. Międzynarodowe Centrum Konferencyjne Krzyżowa Sp. Z O.O., Krzyżowa − KRS 0000289406
  43. Nowex Trade S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000181704
  44. Ortinema Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000173846
  45. Ośrodek Badań Prognostycznych Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000200171
  46. Parkowa Ostoja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000355428
  47. Pnwd S.A., Wieliczka − KRS 0000173804
  48. Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Warszawa − KRS 0000105835
  49. Port Lotniczy Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000086071
  50. Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000300736

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Usługa hotelarsko-gastronomiczna z wynajmem sal szkoleniowych z przeznaczeniem na organizację warsztatów dla nauczycieli i uczniów szkół Dolnego Śląska uczestniczących w międzynarodowym projekcie KINEMA
    Zamawiający: Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, Wrocław
    Usługa hotelarsko-gastronomiczna z wynajmem sal szkoleniowych
    z przeznaczeniem na organizację warsztatów dla nauczycieli i uczniów szkół Dolnego Śląska uczestniczących w międzynarodowym projekcie KINEMA
  2. Świadczenia usług hotelarskich na potrzeby muzyków zespołu Spira Mirabilis w dniach 8-13.09.2013 w ramach 48. Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans w terenie.
    Zamawiający: Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans, Wrocław
    Świadczenia usług hotelarskich na potrzeby muzyków zespołu Spira Mirabilis w dniach 8-13.09.2013 w ramach 48. Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans w terenie.
  3. Usługa w zakresie wpólnego wydawania anglojęzycznego kwartalnika New Eastern Europe.
    Zamawiający: Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
    Wspópraca przy wydawaniu anglojeżycznego kwartalnika New Eastern Europe. Kwartalnik ma poruszać kwestie historyczne, polityczne, społeczne i kulturalne w obszarze Europy Wschodniej, w tym dotyczące demokracji, solidarności społecznej i wolności w kontekście społecznym i politycznym.
  4. Przetarg nieograniczony na organizację IV Polskiego Kongresu Odnowy Wsi dla Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.
    Zamawiający: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja IV Polskiego Kongresu Odnowy Wsi w ramach którego wchodzą usługi hotelarskie, restauracyjne, ochroniarskie oraz usługi wydawnicze świadczone na rzecz Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu określone szczegółowo w załącznikach: 1.załącznik nr 3 do SIWZ zestawienie kosztów zadania 2.załącznik nr 5 Parametry techniczne i zakres prac związanych z usługą wydawniczą 3.załącznik nr 4 Projekt umowy 4.Termin realizacji zadania 09-11 czerwiec 2011r. 5.Miejsce kongresu jeden ośrodek konferencyjny, który ze względu na tematykę Kongresu, znajduje się na obszarze wiejskim Wspólny słownik kodów CPV: 55000000-0 usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego 55110000-4 hotelarskie usługi noclegowe 55120000-7 usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 79823000-9 usługi drukowania i dostawy 79710000-4 usługi ochroniarskie.
  5. ORGANIZACJA SPOTKAŃ W RAMACH MÓWIMY JEDNO W DWÓCH JĘZYKACH
    Zamawiający: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu, Wałbrzych
    Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelowo - gastronomiczna -Mówimy jedno
    w dwóch językach-.
  6. Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych wraz z wynajmem sal wykładowych na potrzeby szkolenia z zakresu -Zarządzanie zasobami ludzkimi-, dla kadry zarządzającej z obszaru pomocy i integracji społecznej
    Zamawiający: Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej, Wrocław
    Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych wraz z wynajmem sal wykładowych na potrzeby szkolenia z zakresu - Zarządzanie zasobami ludzkimi-, dla kadry zarządzającej z obszaru pomocy i integracji społecznej
  7. Organizacja egzaminu kończącego cykl szkoleń pn. Animatorzy odnowy wsi
    Zamawiający: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
    Organizacja egzaminu kończącego cykl szkoleń pn. Animatorzy odnowy wsi
  8. Organizacja 3 dniowego szkolenia dla moderatorów odnowy wsi dotyczącego opracowania metodyki przeprowadzania warsztatów w zakresie tworzenia sołeckich strategi rozwoju w ramach odnowy wsi
    Zamawiający: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji 3 dniowego szkolenia dla moderatorów odnowy wsi dotyczącego opracowania metodyki przeprowadzania warsztatów w zakresie tworzenia sołeckich strategi rozwoju w ramach odnowy wsi