Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Sławomir Paweł

w KRS

Sławomir Paweł Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Kaniów (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:94 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Dariusz Adam, Bober Mariusz Stanisław, Buczek Jan Feliks, Dzik Grzegorz Piotr, Gaca Mariusz Jerzy, Hryniewiecka Firlej Dorota Anna, Jacaszek Andrzej Piotr, Kamiński Piotr Maciej, Kmicic Vel Kmiecik Zbigniew, Kowalik Mirosław Grzegorz, Książek Mariusz Wojciech, Mądrala Andrzej Kazimierz, Makowiecka Gaca Joanna Katarzyna, Malinowski Andrzej, Mierzejewski Michał, Misiak Tomasz Wojciech, Notopulos Łukasz Ewangelis, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Owczarek Jacek, Pawlak Marcin Dominik, Pietryszyn Robert Paweł, Rulkiewicz Anna Ewa, Ślachciak Ryszard Mirosław, Sroka Iwona Katarzyna, Tomusiak Renata Ewa, Trojanowski Wojciech, Wernerowicz Ewa Agnieszka, Zaboklicki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Mariusz Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bulanda Jarosław, Kade Wojciech, Komendera Łukasz, Kowalski Piotr, Mynarski Henryk, Papiorek Andrzej, Zmyśliński Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bulanda Jarosław, Komendera Łukasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gennaro Piero, Giordano Guido, Martorana Vincenzo, Pescarmona Clemente, Rabajoli Vittorio, Scarpa Pierfederico, Schips Carmine, Vessia Giacomo

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanke Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Zenon Stanisław, Biegaj Józef Henryk, Dzik Bogdan, Dzik Grzegorz Piotr, Hołówko Zenon, Rajczuk Szczepańska Agnieszka, Regulski Piotr Sebastian, Rembikowski Wojciech Jan, Tatomir Bogusław Jacek, Tyszka Grzegorz Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurakowski Bartosz Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Zenon Stanisław, Biegaj Józef Henryk, Dzik Grzegorz Piotr, Matlakiewicz Mariusz Ryszard, Tatomir Bogusław Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hańbicki Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogdański Sławomir, Budzik Mieczysław, Dudek Tomasz Grzegorz, Dzik Beata, Dzik Bogdan Robert, Dzik Grzegorz Piotr, Garbiński Adam Jacek, Hołówko Marek Zenon, Kanarkowski Tomasz, Kucharek Krzysztof, Regulski Piotr Sebastian, Rembikowski Wojciech Jan, Siekierski Krzysztof Piotr, Śmiechowska Dzik Alicja, Urbanowicz Michał, Wachowski Krzysztof, Wójcik Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Mariusz, Dylla Katarzyna, Jeżewska Aleksandra Kalina, Kade Wojciech Bronisław, Kempa Joachim, Komołowski Longin, Krasnodębski Jerzy, Kurczek Tomasz Wojciech, Michałkiewicz Jerzy, Ogrodnik Adam, Owczarek Cezary, Pawlik Krzysztof, Pałka Wojciech, Rajczuk Szczepańska Agnieszka, Sisulak Herba Jolanta Maria, Szczepańska Joanna, Szortyka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Franciszek, Andrzejczak Mariusz, Ciach Piotr, Idzik Marcin, Kade Wojciech Bronisław, Kocon Tomasz Maciej, Komorowska Irena Stefania, Majewski Krzysztof, Mirosz Edward, Paczkowski Janusz Leszek, Rajczuk Szczepańska Agnieszka, Skowron Waldemar, Zalewski Jacek, Zielińska Patrycja Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowski Artur Stanisław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Robert, Biegaj Józef Henryk, Budzik Mieczysław, Dzik Grzegorz Piotr, Krzak Elżbieta, Rembikowski Wojciech Jan, Szozda Mirosław, Wójcik Andrzej Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Leszek Jacek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bianko Nicola, Biganzoli Sergio, De Filippis Giovanni, Majewski Krzysztof, Majewski Mieczysław, Prato Gianmario, Romiti Daniele, Wagner Valter, Wagner Walter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Paweł
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Mariusz Alfred, Andrzejczyk Sylwia Karolina, Cieślik Jarosław Zbigniew, Dąbrowa Jarosław Alfred, Goździk Jan, Głowacka Anita Anna, Huruk Józef Zbigniew, Idzik Marcin, Krasnodębski Marcin, Krupa Ryszard Marian, Mamla Mieczysław, Mrozek Stanisław, Ogrodnik Adam, Pawlak Krzysztof, Piątek Andrzej Janusz, Sieczka Tomasz Sławomir, Skowron Waldemar, Stępień Krzysztof Grzegorz, Stojecki Włodzimierz Ryszard, Zygmunt Jolanta, Łubek Andrzej Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowski Artur
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Zenon Stanisław, Dedek Eugeniusz, Hołówko Zenon, Kocięcka Pyziak Lucyna Teresa, Kos Henryk, Krzak Elżbieta Jadwiga, Rembikowski Wojciech Jan, Sawański Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemięcka Wiktoria
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barwicz Andrzej, Biliński Janusz Tomasz, Czekaj Mirosław Wojciech, Czyżycka Cweti, Dembczyński Jerzy Kazimierz, Kaczmarek Andrzej Jan, Kowalak Bronisława Barbara, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Lityński Karol Tadeusz, Mańkowski Stanisław Maria, Szortyka Andrzej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyzak Paweł
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzym Błażej Marek, Chmielewski Leszek Stanisław, Ćwik Dariusz Jacek, Cywińska Beata Anna, Czarnota Bazior Krzysztofa, Glica Paweł, Góral Bożena Zofia, Górniak Jakub Michał, Grabowski Jan Jerzy, Kaczor Paweł, Kardasz Ryszard, Kluza Krzysztof Kamil, Komorowska Irena, Krajewski Daniel, Mirosz Edward, Natkański Stanisław Zygmunt, Obolewski Radosław, Pałka Wojciech, Pędzich Maciej, Pięta Wojciech, Podwysocki Jacek Stanisław, Prus Bartłomiej, Rdzanek Irena, Rogosz Paweł Michał, Siatkowski Wojciech, Świeściak Jolanta Maria, Szymborski Artur, Wierzbowska Marlena, Wilk Andrzej, Witkowski Robert, Wodyński Bogumił, Zielińska Patrycja, Łączyński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włoch Jan
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abrate Giorgio, Giordano Guido, Kade Wojciech, Martorana Vincenzo, Piotrowski Jan, Pomaski Dariusz Krzysztof, Rabajoli Vittorio, Romiszewski Jarosław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadrożny Romuald Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4e Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000553930
  2. 4vapers Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000625487
  3. A2 Route Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000455169
  4. Abc Na Kołach Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000586936
  5. Abc Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000746077
  6. Aeroparts Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000286265
  7. Agro Plus Service Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000376091
  8. Agrobud Sp. Z O.O., Ruszów − KRS 0000085579
  9. Akademia Umiejętności Eurocash Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000666485
  10. Aktis Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234629
  11. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  12. Allstar Pzl Glider Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000125117
  13. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  14. Ap-aircrafts Sp. Z O.O., Jasienica − KRS 0000728796
  15. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  16. Aprum Apartments Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000699898
  17. Aprum Apartments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000716522
  18. Aprum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000693560
  19. Asset Rent Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000537127
  20. Baltic Fly S.A., Gdańsk − KRS 0000563720
  21. Bbc Borkowski Cywińska Adwokaci i Partnerzy Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000393567
  22. Bezpieczne Finanse, Warszawa − KRS 0000457005
  23. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  24. Bpo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000395189
  25. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  26. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  27. Brokers Union Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000109774
  28. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  29. Business Tax Professionals Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa,, Wrocław − KRS 0000349592
  30. Bvalue Angels 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642275
  31. Bvalue Bridge Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000616062
  32. Bvalue Unicorns Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000619944
  33. Bydgoski Klub Oyama Karate Pałac, Osielsko − KRS 0000120516
  34. Cash Handling Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643397
  35. Centrum Badawczo-rozwojowe Partner Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000179399
  36. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  37. Cerville Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495219
  38. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  39. Company Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000431944
  40. Complement Services Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000504166
  41. Compress S.A., Warszawa − KRS 0000185671
  42. Construct Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000439212
  43. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  44. Dak Inwestycje Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000637437
  45. Dc System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030989
  46. Detal Finanse Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000618542
  47. Dgp Clean Partner Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000411127
  48. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  49. Domik - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000046123
  50. Domik Bis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000468695

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 21 Bhagavertex Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000219828
  2. 3 Development Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000565524
  3. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  4. 4wed Sp. Z O.O., Smolec − KRS 0000481927
  5. Adform Group S.A., Mielec − KRS 0000407113
  6. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  7. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  8. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  9. Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000143609
  10. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  11. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  12. Agro - Jet Sp. Z O.O., Ujeździec Wielki − KRS 0000223845
  13. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  14. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  15. Asekuracja Cash Handling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145865
  16. Asfalt Śląski Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000015166
  17. Astor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000035560
  18. Atlas Ward Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000102206
  19. Atrium Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000192444
  20. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  21. Attis Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031141
  22. Attis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268130
  23. Attis Prestige Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040058
  24. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  25. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  26. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  27. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  28. Avio Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000002594
  29. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  30. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  31. Balneator Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000331096
  32. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  33. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  34. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  35. Batley Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437726
  36. Beautique Szewera i Sałagaj Sp. J., Wrocław − KRS 0000367751
  37. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  38. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  39. Bhg Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000054378
  40. Biuro Podróży Partner Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000403430
  41. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  42. British Automotive Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094317
  43. British Automotive Gdańsk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282421
  44. British Automotive Łódź Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315517
  45. British Automotive Silesia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000699472
  46. Buldog Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000064828
  47. Bvalue Angels 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626374
  48. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  49. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  50. Canadian International Management Institute, Warszawa − KRS 0000160347

Powiązane przetargi (94 szt.):
  1. DOSTAWA ZMINIATURYZOWANYCH GOGLI NOKTOWIZYJNYCH MU-3ADM
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia w trybie art. 131b Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych Dz.U. 2013r.poz. 907 z późn. zm. jest dostawa 2 kpl. fabrycznie nowych zminiaturyzowanych gogli noktowizyjnych MU-3ADM
  2. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA NA DOSTAWĘ: SPECJALISTYCZNYCH PRZYRZĄDÓW OPTYCZNYCH
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, Zielonka
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego fabrycznie nowych, sprawne technicznie, z pełnym standardowym wyposażeniem, specjalistycznych przyrządów optycznych tj.:
    noktowizyjny celownik strzelecki PCS-5M/B w ukompletowaniu umożliwiającym montaż na karabinku BERYL (szyna Picatinny, bębenek do BERYLA) - 1 kpl.
    monokular noktowizyjny MU-3A do karabinka BERYL w ukompletowaniu umożliwiającym montaż na karabinku BERYL i na hełmie - 1 kpl.
    Wymaga się, aby dostawcą był producent lub autoryzowany przedstawiciel.
    Dostawa powinna obejmować:
    dostarczenie przedmiotu zamówienia na koszt wykonawcy dostarczenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz deklaracje zgodności CE na dostarczone podzespoły
    Szczegółowe wymagania techniczne oraz informacje uzupełniające dot. przedmiotu zamówienia:
    Wyroby powinny zostać objęte odbiorem technicznym realizowanym
    w obecności i pod nadzorem 15 RPW zgodnie z wymaganiami AQAP 2131.
    odbiór techniczny na podstawie Warunków Technicznych opracowanych przez PCO S.A.
  3. Zakup i dostawa części zamiennych do statków powietrznych eksploatowanych w Lotnictwie Straży Granicznej w 2015r.
    Zamawiający: Biuro Finansów Komendy Głównej Straży Granicznej, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do statków powietrznych eksploatowanych w Lotnictwie Straży Granicznej w 2015r.
    2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia, tj. wg podziału zamówienia na nw. części z zachowaniem rodzaju i ilości przedmiotu zamówienia.
    Część 1 zamówienia: Elektromachanizm typ: ET-01.B - 2 szt (Typ SP: M28), Część 2 zamówienia: Pompy paliwa Typ: ECN-75B - 4 szt. (Typ SP: M28), Część 3 zamówienia: Sygnalizator niskiego ciśnienia Typ: SC-25D - 3 szt. (Typ SP : PZL-KANIA), Część 4 zamówienia: Nadajnik ciśnienia oleju Typ: APT-20-1000-150G - 6 szt. (Typ SP: PZL-KANIA), Część 5 zamówienia: Kratownica podwozia prawa Typ: 50.41.200.00.20 - 1 szt. (Typ SP: PZL-KANIA), Część 6 zamówienia: Łańcuch Typ: SWT 50.52 - 1 szt. (Typ SP: PZL-KANIA), Część 7 zamówienia: Wyposażenie pływakowe Typ: PG-1300 - 6 szt. (Typ SP: W-3AM).
    3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
    4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na każdą dostarczoną część zamienną w wymiarze minimum 24 miesięcy lub minimum 500 godzin pracy w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
    5. Wykonawca wraz z każdą dostarczoną częścią zamienną przekaże formularz EASA FORM 1 lub dokument równoważny wystawiony przez organizację zatwierdzoną zgodnie z PART 21.
  4. świadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP oraz jednostek zabezpieczenia logistycznego usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228 Wydział Techniki Lotniczej, Kutno
    świadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP oraz jednostek zabezpieczenia logistycznego usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3.
  5. Dostawa Testera Zdolności Rozdzielczej TZR, nr części 32790701-00 w wersji stacjonarnej do sprawdzania urządzeń noktowizyjnych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa Testera Zdolności Rozdzielczej TZR, nr części 32790701-00 w wersji stacjonarnej do sprawdzania urządzeń noktowizyjnych. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Odbiorcy: Jednostka Wojskowa 4228, Rejonowe Warsztaty Techniczne Żurawica , ul. Wojska Polskiego 24, 37-701 Żurawica
  6. Dostawa części do noktowizji lotniczej nr sprawy 25/ZP/2013
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
    Przedmiotem jest dostawa części do noktowizji lotniczej nr sprawy 25/ZP/2013 .
  7. Dostawa części do noktowizji lotniczej numer sprawy 25 /ZP/2013 .
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
    Przedmiotem zamówienia (nr sprawy 25/ZP/2013) jest dostawa części do noktowizji lotniczej .
  8. Pistolety maszynowe 9 mm
    Zamawiający: Ministerstwo Sprawiedliwości Centralny Zarząd Służby Więziennej, Warszawa
    24 pistolety maszynowe kal. 9
    mm - 100 pistoletów maszynowych wz. 06 produkcji Fabryki Broni Łucznik Radom sp. z o. o. w Radomiu w
    wersji szkolnej - 20 pistoletów maszynowych wz. 06 produkcji Fabryki Broni Łucznik Radom sp. z o. o. w
    Radomiu w wersji przekrój
  9. Dostawa części zamiennych do 5,56 mm karabinka szturmowego wz. 96 BERYL, 5,56 mm karabinka MINI BERYL, 9x19 mm pistoletu PM-98 GLAUBERYT
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę części zamiennych do 5,56 mm karabinka szturmowego wz. 96 BERYL, 5,56 mm karabinka MINI BERYL, 9x19 mm pistoletu PM-98 GLAUBERYT
  10. Serwisowanie gogli noktowizyjnych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228 Wydział Techniki Lotniczej, Kutno
    Swiadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3
  11. Naprawa ciągników pancernych WZT-2 i WZT-3 .
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5350, Świętoszów
    Naprawa ciągników pancernych zabezpieczających wykonywanie remontów sprzętu podczas ćwiczeń poligonowych.
  12. Naprawa awaryjna systemu rozpoznania radioelektronicznego GUNICA dla pododdziałów JW 3411 w 2013 r
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4938, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw awaryjnych systemu rozpoznania radioelektronicznego GUNICA w ilości 3 szt. Zakresem napraw awaryjnych objęte są wszystkie zespoły i podzespoły wchodzące w skład przedmiotowych urządzeń.
  13. Dostawa zestawu przyrządów justerskich w wersji stacjonarnej.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu przyrządów justerskich w wersji stacjonarnej:przyrząd UJ-3,przyrząd S386-J3, uchwyt S364-PM67, uchwyt S365-PM2 ,ilość: 1 komplet.
  14. Dostawa technicznych środków materiałowych - zakup części zamiennych do sprzętu optyczno-noktowizyjnego
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Dostawa technicznych środków materiałowych - zakup części zamiennych do sprzętu optyczno-noktowizyjnego. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem 5 zadań. Zadanie nr 1 - lornetka noktowizyjna NPL
    Zadanie nr 2 - Gogle noktowizyjne PNL-2A, PNL-2AD
    Zadanie nr 3 - Noktowizor MU-3
    Zadanie nr 4 - Celownik noktowizyjny PCS-5
    Zadanie nr 5 - Celownik noktowizyjny PCS-6
  15. świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i podaniu posiłków podczas szkoleń w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Kształcenie w ramach procesu specjalizacji lekarzy deficytowych specjalności tj onkologów , znak sprawy ZP_PN_17_13_NDOK.
    Zamawiający: Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, Wrocław
    1 Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe polegające na przygotowaniu i podaniu posiłków podczas szkoleń w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Kształcenie w ramach procesu specjalizacji lekarzy deficytowych specjalności tj onkologów. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określa odpowiednio załącznik nr 1 ( opis przedmiotu zamówienia) do SIWZ oraz załącznik nr 5 ( projekt umowy) do SIWZ..
  16. Kompleksowe świadczenie usług żywienia pacjentów Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 51-609 Wrocław, ul. Chopina 5/7
    Zamawiający: Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Wrocław
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest catering - przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia dla pacjentów Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 51-609 Wrocław, ul. Chopina 5/7
  17. Przetarg nieograniczony na usługi żywienia
    Zamawiający: Dziecięcy Szpital Kliniczny, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług całodziennego żywienia dla pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w systemie tacowym polegające na przygotowywaniu posiłków i dostawie do oddziałów na bazie dzierżawionych pomieszczeń kuchni szpitalnej oraz dzierżawie kuchni mlecznej i produkcji mieszanek mlecznych dla niemowląt przebywających na leczeniu w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz prowadzenie stołówki dla pracowników DSK, studentów i innych osób
  18. Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Rypinie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Rypin
    Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Rypinie przez okres 24 miesięcy .
  19. Dostawa żywności na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie -Godowie gm. Pawłów w okresie -2012- 2013 roku.
    Zamawiający: Dom dla Osób Starych w Kałkowie-Godowie, Kałków
    Przedmiotem zamówienia jest Dostawa żywności na potrzeby Domu Pomocy Społecznej im Sue Ryder w Kałkowie Godowie gm. Pawłów w 2012 i 2013 roku. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę całodobowego wyżywienia Dzienna racja pokarmowa dla pensjonariusza DLS wynosić będzie: 1. produkty zbożowe (w przeliczeniu na mąkę) - 270 g pieczywo mieszane - 250 g mąka i makarony - 50 g kasze - 40 g 2. mleko i produkty mleczne (w przeliczeniu na mleko płynne) - 1150 ml mleko - 550 ml sery twarogowe - 60 g sery podpuszczkowe - 20 g 3. jaja ¾ szt. 4. mięso, wędliny, ryby, (w przeliczeniu na mięso z kością) - 200 g mięso - 110 g wędliny - 40 g ryby - 40 g 5. masło 30 g 6. inne tłuszcze 15 ml. 7. ziemniaki 350 g 8. warzywa i owoce obfitujące w witaminę C 230 g 9. warzywa i niektóre owoce obfitujące w karoten 120 g 10. inne warzywa i owoce 280 g 11. cukier i słodycze (w przeliczeniu na cukier) 75 g cukier 60 g dżemy i marmolady 30 g Energia w kaloriach: 2500-2600 Białko ogółem w g.: 90 w tym zwierzęce 58 Tłuszcze w g.: 88 Węglowodany w g.: 1. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego, łącznie z napełnianiem termosów powinny przebiegać bez zbędnych przestojów, celem zabezpieczenia przed zanieczyszczeniem zepsuciem i rozwojem drobnoustrojów chorobotwórczych. 2. Posiłki powinny być przewożone w termosach gastronomicznych zapewniających utrzymanie temperatury spożywania potraw oraz posiadających odpowiednie atesty Państwowego Zakładu Higieny, Zakładu Badania Żywności i Przedmiotów Użytku. 3. Transport posiłków prowadzony będzie samochodami dostosowanymi do przewożenia środków spożywczych. 4. Posiłki dostarczane będą 3 razy dziennie w godzinach: - śniadanie: godz. 800-830 - obiad: godz. 1300-1330 - kolacja: godz. 1700- 5. Posiłki będą dzielone na dwa oddziały: oddział A - 60 posiłków oddział B - 28 posiłków 6. Dokładna liczbę posiłków na dany dzień zamawiający będzie podawał wykonawcy telefonicznie lub faksem do godz. 1000 dnia poprzedniego.
  20. WR 74/12 usługa żywienia pacjentów szpitala
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia pacjentów szpitala. Zgodnie z załącznikiem nr 1 do zaproszenia. Szacunkowa przewidywana ilość pacjentów do żywienia 300 osób. Rozpoczęcie wykonania usługi od dnia 01.10.2012r. do dnia 30.11.2012r., z możliwością wcześniejszego 2-tygodniowego wypowiedzenia.
  21. Świadczenie codziennego i całodobowego żywienia pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Lubsku przy ul. Zamkowej 27 na bazie wynajmowanych pomieszczeń kuchni i wyposażenia kuchni przez okres 12 miesięcy..
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Lubsko
  22. Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  23. Kompleksowe świadczenie usług żywienia pacjentów w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSW w Zielonej Górze.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW, Zielona Góra
  24. Świadczenie usług całodobowego żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW we Wrocławiu, Wrocław
  25. Usługa w postaci podawania oraz dostarczania posiłków w ramach całodziennego wyżywienia przez 7 dni w tygodniu dla maksymalnie 35 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Toruniu, w roku 2013
    Zamawiający: Fundacja im. Brata Alberta, Dom Pomocy Społecznej, Toruń
  26. świadczenie usługi cateringowej wraz z wynajmem sali podczas szkolenia na potrzeby SR KSOW
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  27. świadczenie usługi cateringowej (całodzienne żywienie pacjentów hospitalizowanych) wraz z dostawą posiłków do szpitala, znak zp/38/2012
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku, Puck
  28. Dostawę technicznych środków materiałowych do BERYL
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  29. Wykonanie usługi zorganizowania szkolenia zakresu wykonywania remontu średniego (RŚ) urządzenia NUR - 15 (TRS - 15).
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  30. Dostawa sprawdzianów do broni strzeleckiej
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  31. Przygotowanie, dowóz i dystrybucja posiłków w obiekcie przy ul. Trzmielowickiej 28 we Wrocławiu
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4213, Wrocław
  32. Wykonanie napraw i konserwacji zmodernizowanych armat S-60MB Blenda.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  33. CATERING- PRZYGOTOWANIE ORAZ DOSTAWA CAŁODZIENNEGO WYŻYWIENIA DLA PACJENTÓW SZPITALA POWIATOWEGO W DĘBNIE Z UWZGLĘDNIENIEM DIET I KALORYCZNOŚCI
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Powiatowy, Dębno
  34. Zakup testera zdolności rozdzielczej do sprawdzania i oceny stanu technicznego sprzętu noktowizyjnego dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2414, Warszawa
  35. WR 51/12 usługa żywienia pacjentów szpitala
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Wrocław
  36. Usługa całodobowego żywienia pacjentów. Znak sprawy ZP-PN/67/12
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Lębork
  37. przygotowywanie i dostawa posiłków dla pacjentów SP ZOZ w Sulechowie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Sulechów
  38. Świadczenie usług w zakresie: przygotowywania i dostaw całodziennych posiłków dla dorosłych pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Grochowskim oraz odbioru odpadów pokonsumpcyjnych
    Zamawiający: Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka SP ZOZ w Warszawie, Warszawa
  39. DOSTAWA SYSTEMU ŁACZNOŚCI F@STNET DOSTAWA SYSTEMU OSTRZEGANIA PRZED OŚWIETLENIEM LASEROWYM DOSTAWA ZESTAWU VIDEOKONFERENCYJNEGO
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
  40. Usługi napełniania i legalizacji butli do RSKP GROM
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
  41. usługa żywienia pacjentów szpitalnych - WR 22/12
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Wrocław
  42. usługa żywienia dzieci - pacjentów d o18 r.życia -WR 30/12
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Wrocław
  43. Usługa w zakresie całodziennego żywienia (śniadanie , obiad , kolacja)
    Zamawiający: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno -Ortopedyczny im. dr L. Wierusza SP ZOZ w Śwebodzinie, Świebodzin
  44. Świadczenie usług żywienia w zakresie przygotowywania i dostarczania gotowych posiłków (całodobowe wyżywienie) dla pacjentów hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Sierpc
  45. Usługa dostawy posiłków dla ZOZ MSWiA w Kielcach na okres 12 miesięcy
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Kielcach, Kielce
  46. Kompleksowe świadczenie usług żywienia pacjentów Oddziałów Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 51-609 Wrocław, ul. Chopina 5/7
    Zamawiający: Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Wrocław
  47. Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w celu realizacji zadań w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  48. Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów szpitala Powiatowego w Rypinie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Rypin
  49. Przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków dwudaniowych dla świadczeniobiorców Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy.
    Zamawiający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Kruszwica
  50. Zakup usług polegających na przygotowaniu gorących posiłków jednodaniowych z komponentów zakupionych przez Wykonawcę, wraz z dowozem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego.
    Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Chojnów
  51. Przygotowanie obiadów dwudaniowych dla pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Toruniu w ilości około 21.500 zestawów obiadowych w stosunku rocznym na 2012 r.
    Zamawiający: Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Toruń
  52. Usługa gotowania i dowożenia gorących posiłków dla podopiecznych Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej do lokalu położonego w Mogilnie przy ul. Rynek 10
    Zamawiający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilnie, Mogilno
  53. Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  54. Usługa w postaci podawania oraz dostarcznia posiłków w ramach całodziennego wyżywienia przez 7 dni w tygodniu dla maksymalnie 35 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Toruniu, w roku 2012
    Zamawiający: Fundacja im. Brata Alberta, Dom Pomocy Społecznej, Toruń
  55. Przygotowywanie i podawanie posiłków profilaktycznych i napojów dla uprawnionych policjantów jednostek woj. kujawsko-pomorskiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  56. Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Inowrocławiu
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Inowrocław
  57. USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODZIENNEGO ŻYWIENIA (ŚNIADANIE, OBIAD, KOLACJA,) PACJENTÓW LORO SP ZOZ W ŚWIEBODZINIE
    Zamawiający: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno -Ortopedyczny im. dr L. Wierusza SP ZOZ w Śwebodzinie, Świebodzin
  58. Kompleksowe świadczenie usług żywienia pacjentów w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Zielonej Górze
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA, Zielona Góra
  59. Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnoślaskiego na lata 2007-2013
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  60. Świadczenie usług żywieniowych na rzecz Zamawiającego
    Zamawiający: Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z, Inowrocław
  61. Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  62. Przygotowanie posiłków dla osób zatrzymanych i osadzonych w Policyjnej Izbie Zatrzymań KMP w Toruniu i KPP w Nakle
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  63. Kompleksowe świadczenie usług żywienia pacjentów Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej sp. z o.o.
    Zamawiający: Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Wrocław
  64. Świadczenie usług w zakresie przygotowania ,dostawy i dystrybucji na oddziałach Szpitala Powiatowego w Rypinie, całodziennych posiłków dla pacjentów .
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Rypin
  65. ZP/3/2011
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej, Złotoryja
  66. Świadczenie usług żywieniowych na rzecz Zamawiającego
    Zamawiający: Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z, Inowrocław
  67. Przetarg nieograniczony na żywienie pacjentów szpitala
    Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach, Kielce
  68. Usługa restauracyjna polegająca na przygotowaniu i dowiezieniu posiłków do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Kielce
  69. Przygotowanie obiadów dwudaniowych dla pensjonariuszy Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Toruniu w ilości około 20.400 zestawów obiadowych w stosunku rocznym na 2011 r.
    Zamawiający: Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Toruń
  70. przygotowanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia dla maksymalnie 35 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Toruniu, w roku 2011, 7 dni w tygodniu
    Zamawiający: Fundacja im. Brata Alberta, Dom Pomocy Społecznej, Toruń
  71. świadczenie usługi cateringowej (całodzienne żywienie pacjentów hospitalizowanych) w zakresie przygotowania posiłków na bazie kuchni Oferenta zlokalizowanej poza obiektami Zamawiającego wraz z dostawą tych posiłków do wszystkich obiektów szpitala
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku, Puck
  72. PCZ/II-ZP/09/2010. Usługa dostarczania przygotowanych całodziennych posiłków dla pacjentów oraz dystrybucja na oddziały szpitalne Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. NZOZ w Żninie..
    Zamawiający: Pałuckie Centrum Zdrowia NZOZ Sp. z o.o., Żnin
  73. Usługa żywienia zbiorowego pacjentów Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ
    Zamawiający: Warszawski Szpital dla Dzieci Samodzielnny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
  74. USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODZIENNEGO ŻYWIENIA (ŚNIADANIE, OBIAD, KOLACJA,) PACJENTÓW LORO SP ZOZ W ŚWIEBODZINIE
    Zamawiający: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno -Ortopedyczny im. dr L. Wierusza SP ZOZ w Śwebodzinie, Świebodzin
  75. usługi żywienia pacjentów
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Toruniu, Toruń
  76. Dostawa posiłków dla pacjentow szpitala ZOZ MSWiA w Kielcach na okres 24 miesięcy
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Kielcach, Kielce
  77. ZOU.A.332.PN-12/10 Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu.
    Zamawiający: Zakład Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  78. Usługa całodziennego wyżywienia dzieci w wieku 2 -18 lat
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1, Wrocław
  79. EZ/ZP/05/2010 Żywienie
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
  80. Świadczenie dostaw polegających na zapewnieniu codziennej obsługi pacjentów WOTU w zakresie przygotowania posiłków w systemie tacowym
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, Toruń
  81. Usługa na dostawę posiłków na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kielcech w okresie od 1.01.2010 do 31.12.2010
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Kielce
  82. na świadczenie usług polegających na zapewnieniu codziennej obsługi pacjentów WOTUiW w zakresie przygotowania posiłków w systemie tacowym.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, Toruń
  83. Wykonanie i dostarczenie całodziennego wyżywienia mieszkańców DPS w Nowej Dębie
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle somatycznie chorych, Nowa Dęba
  84. Dostawa posiłków profilaktycznych dla pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Inowrocławiu.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Inowrocław
  85. Żywienie pacjentów oraz świadczenie dodatkowych usług gastronomicznych na terenie LORO SP ZOZ
    Zamawiający: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno -Ortopedyczny im. dr L. Wierusza SP ZOZ w Śwebodzinie, Świebodzin
  86. Świadczenie kompleksowej usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w likwidacji w Szprotawie, na potrzeby Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w likwidacji w Szprotawie, ul. Henrykowska 1.
    Zamawiający: Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szprotawa
  87. Zamówienie publiczne w trybie z wolnej ręki
    Zamawiający: Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Inowrocław
  88. Zamówienie publiczne w trybie z wolnej ręki
    Zamawiający: Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Inowrocław
  89. Zamówienie publiczne w trybie z wolnej ręki
    Zamawiający: Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Inowrocław
  90. przygotowywanie, dostarczanie i przekazywanie posiłków na oddziały szpitalne
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Namysłów
  91. EZ/ZP/22/09
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
  92. Sporządzanie i dostawa kanapek i sałatki warzywnej dla pacjentów rehabilitowanych w ramach pobytu dziennego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Stalowa Wola
  93. Usługi restauracyjne w formie cateringu dla mieszkańców DPS w Kielcach w okresie od 1 stycznia 2009r. do 31 marca 2010r
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Kielce
  94. Usługa restauracyna na dostawę posiłków na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach w okresie od 01.01.2009 do 31.12.2009
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Kielce

Inne osoby dla Borkowski Sławomir Paweł (43 osoby):