Kogo reprezentuje osoba

Borkowski Wojciech Józef

w KRS

Wojciech Józef Borkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Borkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Jerzy Wojciech, Hanf Mirosław Jacek, Mazurek Groszkowska Krystyna Agnieszka, Patoka Konrad, Solarska Anna Marta, Wiench Anna Jadwiga, Zieliński Krzysztof Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawska Agnieszka
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Jan Bronisław, Barcikowska Szydło Elżbieta, Brzostowska Marta, Bugaj Janusz, Cerański Włodzimierz, Choderna Grażyna Maria, Chruściel Tadeusz, Czerniawska Ankiersztejn Małgorzata, Dideńko Wiesław Marian, Dmowska Renata, Garlicki Janusz, Głogowski Michał, Hoffman Bożena Bogumiła, Jankowski Łukasz Krzysztof, Jannasz Paweł, Jaroszewska Balicka Wanda Maria, Jemioł Helena, Klimkowska Misiak Marta Elżbieta, Kowalczuk Jan Krzysztof, Koźmińska Kubarska Anna, Kubiak Jacek, Kudraszew Roman, Machnicka Bacciarelli Daniela, Madej Krzysztof Tytus, Majkowski Ryszard, Makowska Halina, Misiak Andrzej, Moczydłowska Marta Alicja, Obrowska Danuta, Olszewski Roman, Paluszek Dariusz Piotr, Perdzyński Andrzej, Pieczyński Aleksander Włodzimierz, Sawicki Rafał, Sawoni Andrzej, Ścibisz Anna Beata, Sielicka Gracka Maria Teresa, Sobiech Piotr, Surowiecki Andrzej, Szatanek Mieczysław Dariusz, Tryburcy Jadwiga, Walc Maria Róża, Włodarczyk Andrzej, Łyczywek Zwierz Maria Józefa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chęciński Paweł Andrzej, Dąbrowska Alicja, Górska Maria Katarzyna, Jakuboze Urszula, Janyszko Własiuk Bogusława, Kasprowicz Lucyna, Lewicki Grzegorz, Maliszewski Leszek, Misińska Barbara, Rąpała Józef Marek, Rek Tomasz, Trzeciak Zbigniew Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Tadeusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Jan Bronisław, Barcikowska Szydło Elżbieta, Brzostowska Marta, Bugaj Janusz, Cerański Włodzimierz, Choderna Grażyna Maria, Chruściel Tadeusz, Czerniawska Ankiersztejn Małgorzata, Dideńko Wiesław Marian, Dmowska Renata, Garlicki Janusz, Głogowski Michał, Hoffman Bożena Bogumiła, Jankowski Łukasz Krzysztof, Jannasz Paweł, Jaroszewska Balicka Wanda Maria, Jemioł Helena, Klimkowska Misiak Marta Elżbieta, Kowalczuk Jan Krzysztof, Koźmińska Kubarska Anna, Kubiak Jacek, Kudraszew Roman, Machnicka Bacciarelli Daniela, Madej Krzysztof Tytus, Majkowski Ryszard, Makowska Halina, Misiak Andrzej, Moczydłowska Marta Alicja, Obrowska Danuta, Olszewski Roman, Paluszek Dariusz Piotr, Perdzyński Andrzej, Pieczyński Aleksander Włodzimierz, Sawicki Rafał, Sawoni Andrzej, Ścibisz Anna Beata, Sielicka Gracka Maria Teresa, Sobiech Piotr, Surowiecki Andrzej, Szatanek Mieczysław Dariusz, Tryburcy Jadwiga, Walc Maria Róża, Włodarczyk Andrzej, Łyczywek Zwierz Maria Józefa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3mwe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333318
  2. April Polska Medbroker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096287
  3. Apteka Elixir Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000684305
  4. Apteka Na Rogatkach Izabela, Joanna i Grzegorz Lewiccy Sp. J., Płock − KRS 0000154198
  5. Astim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133870
  6. Auto-art S.A., Bielsko-biała − KRS 0000076618
  7. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  8. Centrum Medyczne Żelazna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445779
  9. Cermed Centrum Rozwoju Medycyny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559603
  10. Cormay Poland S.A., Warszawa − KRS 0000114301
  11. Fundacja Gramy Dalej, Łódź − KRS 0000556688
  12. Fundacja Historia Roweru i Rozwoju Kolarstwa W Polsce, Warszawa − KRS 0000389311
  13. Fundacja Im. Dr Andrzeja Hilgiera, Warszawa − KRS 0000353284
  14. Fundacja Imienia Jarosława Wyznera, Warszawa − KRS 0000056971
  15. Fundacja Kazimierza Górskiego, Warszawa − KRS 0000289531
  16. Fundacja Ochrony Prawnej Zawodów Medycznych - Medicus, Warszawa − KRS 0000391745
  17. Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej W Warszawie Pro Seniore Im. Lekarzy Polskich Poległych i Pomordowanych W Czasie Ii Wojny Światowej, Warszawa − KRS 0000250527
  18. Fundacja Ortopedyczna Im. Generała Profesora Dr. Hab. Mariana Garlickiego, Warszawa − KRS 0000010944
  19. Fundacja Polonia Gospodarcza Świata, Warszawa − KRS 0000553489
  20. Fundacja Prawa Medycznego, Warszawa − KRS 0000155065
  21. Fundacja Promocji Zdrowia Jamy Ustnej, Warszawa − KRS 0000037379
  22. Fundacja Rozwoju Medycyny Sportowej, Warszawa − KRS 0000209211
  23. Fundacja Rozwoju Szpitali i Centrów Rehabilitacji Onyks, Wrocław − KRS 0000159353
  24. Grzegorz i Izabela Lewiccy Sp. J., Płock − KRS 0000150997
  25. Jkb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322522
  26. Kancelaria Paweł Jannasz i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000026174
  27. Krajowe Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego T. Tuszyński i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000402081
  28. Medialdent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454725
  29. Miraculum S.A., Warszawa − KRS 0000034099
  30. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.dmowska i Partnerzy-lekarze, Siedlce − KRS 0000215374
  31. Polska Kadra Gwiazd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264720
  32. Polska Liga Trzeźwość, Warszawa − KRS 0000178461
  33. Polski Klub Ekologiczny Koło Otwockie Sosny, Otwock − KRS 0000011562
  34. Polskie Towarzystwo Higieniczne, Warszawa − KRS 0000033968
  35. Polskie Towarzystwo Naukowe Aids, Warszawa − KRS 0000188424
  36. Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, Kraków − KRS 0000510025
  37. Roman Kudraszew i Ryszard Wolff-Sp. Z O.O.., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000188366
  38. Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny W Warszawie, Warszawa − KRS 0000113950
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D, Warszawa − KRS 0000169630
  40. Stołeczne Centrum Opiekuńczo-lecznicze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456064
  41. Stowarzyszenie Lekarze Nadziei, Kraków − KRS 0000047746
  42. Stowarzyszenie Polski Klub Stomatologiczny, Otwock − KRS 0000517480
  43. Szpital Kliniczny Im. Ks. Anny Mazowieckiej, Warszawa − KRS 0000045436
  44. Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468274
  45. Szpital Solec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368174
  46. Technologie Innowacje Medycyna-polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178988
  47. Warszawskie Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki Nad Psychicznej i Nerwowo Chorymi, Warszawa − KRS 0000080795
  48. Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000132931
  49. Wromed Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000050441
  50. Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia Regionu Radomskiego, Radom − KRS 0000179699

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 S Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237952
  2. 3 Way Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262405
  3. Abacus Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307506
  4. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  5. Biały Kieł. Bugaj, Majkowski. Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000132488
  6. Centrum Leczenia Bólu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000214415
  7. Corda Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000022098
  8. Cormay Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064680
  9. Darcza Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000015480
  10. Ece-med Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510680
  11. Ece-med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511214
  12. Ekokogeneracja S.A., Warszawa − KRS 0000364229
  13. Ekokogeneracja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321977
  14. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  15. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  16. Fundacja Edukacji Społecznej, Warszawa − KRS 0000111176
  17. Fundacja Rozwoju Diagnostyki i Terapii, Warszawa − KRS 0000195643
  18. Fundacja Zdrowie, Warszawa − KRS 0000033173
  19. Fundacja Zdrowie i Medycyna 2000, Konstancin-jeziorna − KRS 0000173509
  20. Ggko - Zarządzanie Nieruchomościami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124188
  21. Gin-med Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000198550
  22. Investa S.A., Pruszcz Gdański − KRS 0000020235
  23. Kotłownia 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372474
  24. Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-ordynatorska, Warszawa − KRS 0000146587
  25. Metro Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146121
  26. Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa Nowy Dom, Warszawa − KRS 0000011731
  27. Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego Cifal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000205607
  28. Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Sam-81, Warszawa − KRS 0000134688
  29. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000201319
  30. Outsourcing Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091304
  31. Planea.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057964
  32. Polski Dom Farmaceutyczny Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000012745
  33. Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Wrocław − KRS 0000033611
  34. Polskie Towarzystwo Lekarskie, Warszawa − KRS 0000135837
  35. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000088667
  36. Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna W Warszawie, Warszawa − KRS 0000096839
  37. Sedeco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101628
  38. Sirius.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185861
  39. Speed Cash Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348929
  40. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Izb Lekarskich, Warszawa − KRS 0000100396
  41. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ekonomiczna, Warszawa − KRS 0000024872
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zwoleń − KRS 0000173728
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Stawki, Warszawa − KRS 0000055749
  44. Stomatologia - Jasińska i Partner Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000220132
  45. Szybka Kolej Miejska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206762
  46. Tbs Wawer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058561
  47. Titan Group Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000154755
  48. Tramwaje Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145910
  49. Warexpo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050531
  50. Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A., Warszawa − KRS 0000058915

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Sukcesywna dostawa mięsa oraz wyrobów garmażeryjnych
    Zamawiający: Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze sp. z o.o., Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa mięsa oraz wyrobów mięsnych i garmażeryjnych do Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o.”.
    2. Miejsce dostaw:
    Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. Sue Ryder przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy ul. Olchy 8 w Warszawie.
    Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę, transport oraz wniesienie.
    3. Wymagany termin dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00.
  2. Budowa ogrodzenia w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym im. Sue Ryder w Warszawie przy ul. Mehoffera 72/74 oraz Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Szubińskiej 4
    Zamawiający: Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze sp. z o.o., Warszawa
    Wymiana ogrodzenia

Inne osoby dla Borkowski Wojciech Józef (55 osób):