Kogo reprezentuje osoba

Borysiewicz Antoni

w KRS

Antoni Borysiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Nazwisko:Borysiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Gdynia (Pomorskie), Katowice (Śląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Margowski Filip Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepanik Grzegorz Michał

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góral Gołąbek Teresa Henryka, Kieres Jerzy Wiktor, Kornecka Anna Alicja, Lebdowicz Krzysztof, Morawski Tadeusz, Morawski Tadeusz, Przybyś Zbigniew Bronisław, Smółka Bogusław, Sowiński Wiesław, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Starzycki Jerzy, Szewczyk Zofia Danuta, Warzecha Andrzej Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarko Wiesław Franciszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Berlik Hubert Józef, Bogdański Andrzej, Borowski Eugeniusz, Brajer Maria, Cebula Ryszard, Cichoń Stanisław, Curyło Wojciech Kazimierz, Fingas Grzegorz, Gabriel Damian Grzegorz, Hrabak Janusz Waldemar, Jara Tadeusz, Jarosz Piotr, Kempski Marek, Klich Ewa Danuta, Kocaj Janusz Marian, Kolender Henryk Franciszek, Koniak Stanisław Stefan, Liberski Kazimierz, Morawski Tadeusz Jerzy, Muszyński Edward, Noras Lucjan, Odrobiński Damian, Pisarek Jerzy Wojciech, Purwin Adam, Pytel Krzysztof, Somionka Mirosław, Sowiński Wiesław, Starzycki Jerzy, Strząbała Edward Stanisław, Szlęk Edward, Wróbel Grzegorz, Łukasiak Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zasada Andrzej Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cebula Ryszard, Florczyk Waldemar, Hereźniak Włodzimierz, Jarosz Piotr, Kafarski Jan, Kolender Henryk, Korzeniewski Andrzej, Lebdowicz Krzysztof, Osiński Jan, Postolski Paweł, Rusek Jolanta Krystyna, Schuster Tadeusz, Sowiński Wiesław, Strząbała Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trela Baran Celina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Krzysztof, Berlik Hubert Józef, Cebula Ryszard, Fiuk Zenon, Frydrych Marek, Hereźniak Włodzimierz Marceli, Jarosz Piotr, Jędryka Marian Andrzej, Kolender Henryk Franciszek, Morawski Tadeusz, Proksa Zbigniew, Prucnal Krystyna, Smółka Bogusław, Strząbała Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudzki Leszek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bannert Jerzy, Bartos Sebastian, Będkowski Wacław Sylwester, Borzęcki Ireneusz Waldemar, Brzozowska Bogusława, Bula Grażyna, Cebula Ryszard, Czornik Grzegorz Edward, Dusza Tomasz, Gałeczka Gerard Alojzy, Gruszka Jolanta Barbara, Hereźniak Włodzimierz, Kocaj Janusz, Kolender Henryk, Mysiak Krzysztof Jerzy, Noras Lucjan, Rędziński Ryszard, Rychter Rafał, Stępień Ryszard, Strząbała Edward Stanisław, Szlęk Edward, Tomanek Iwasiów Beata, Warzecha Andrzej Antoni, Wenecki Tadeusz, Zmuda Erwin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wadowski Marek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowska Magdalena Beata, Banaszek Grzegorz, Cebula Ryszard, Czajka Jacek Mariusz, Czornik Grzegorz Edward, Fiuk Zenon, Getler Roman Antoni, Gicala Tadeusz, Hereźniak Włodzimierz Marceli, Koćma Robert Andrzej, Kolender Henryk Franciszek, Korzeniewski Andrzej Bernard, Kołacz Andrzej Wojciech, Lach Janusz Maciej, Lebdowicz Krzysztof, Lipczyk Marek, Morawski Tadeusz Jerzy, Noras Lucjan Zbigniew, Nowak Marek Leszek, Ostrowski Robert Józef, Roszyk Lucyna Joanna, Smółka Bogusław, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Strząbała Edward Stanisław, Szlęk Edward Stanisław, Słomka Urszula Pelagia, Warzecha Andrzej Antoni, Zarychta Surówka Małgorzata Wioletta, Żmuda Bednarczyk Anna Maria, Łukaszczyk Zygmunt Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórowski Jarosław Władysław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieluszewski Tomasz, Brzozowska Bogusława

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  2. Alba Service Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330811
  3. Chemokor Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000135365
  4. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  5. Comalog Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000136469
  6. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  7. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  8. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  9. Energoinstal S.A., Katowice − KRS 0000048929
  10. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  11. Fundacja - Śląski Fundusz Stypendialny Im. Adama Graczyńskiego, Katowice − KRS 0000027288
  12. Fundacja Dla Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej, Gliwice − KRS 0000668313
  13. Fundacja Grupy Pkp, Warszawa − KRS 0000499069
  14. Gomedic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000611761
  15. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  16. Ibasa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000654922
  17. Inproject Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000574061
  18. Instal Bielsko Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000027685
  19. Instytut Bezpieczeństwa i Informacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356286
  20. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  21. Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000088012
  22. Jsw Innowacje S.A., Katowice − KRS 0000116114
  23. Jsw Koks S.A., Zabrze − KRS 0000445684
  24. Jsw Logistics Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000010274
  25. Jsw Shipping Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000521008
  26. Jsw Szkolenie i Górnictwo Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000498471
  27. Kancelaria Radców Prawnych Lexus-consulting Gicala, Koczar, Ostrowski, Pokorski Spółka Partnerska, Żory − KRS 0000179801
  28. Kks Dąbrowa Górnicza Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000738438
  29. Koksownia Przyjaźń Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177072
  30. Komitet Rozwoju Zagłębia, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000006832
  31. Korem Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000176579
  32. Lexus Nieruchomości Pokorski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Żory − KRS 0000566223
  33. Luma Automotive S.A., Łaziska Górne − KRS 0000736058
  34. Luma Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000699942
  35. Luma Investment S.A., Łaziska Górne − KRS 0000535477
  36. Miejski Klub Siatkarski Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000372658
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Niegowonicach, Niegowonice − KRS 0000041221
  38. Pkp Cargo Centrum Logistyczne Medyka-żurawica Sp. Z O.O., Żurawica − KRS 0000377050
  39. Pkp Cargo S.A., Warszawa − KRS 0000027702
  40. Pkp Cargotabor Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330437
  41. Porozumienie Katowickie 1980-stowarzyszenie Na Rzecz Pamięci, Katowice − KRS 0000392422
  42. Protektor S.A., Lublin − KRS 0000033534
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Energokon Sp. Z O.O.., Katowice − KRS 0000036012
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Stan-mar Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000096792
  45. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Remkoks Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000064338
  46. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Śląsk Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000262272
  47. Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A., Ustroń − KRS 0000121219
  48. Qualia - Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398189
  49. Qualia Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032570
  50. Qualia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379510

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abf Ltd Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000142111
  2. Ad Acta Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000128497
  3. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  4. Agencja Inicjatyw Lokalnych Sp. Z O.O., Żarnowiec − KRS 0000083559
  5. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agencja Rozwoju Regionu Kluczewskiego S.A., Klucze − KRS 0000193237
  8. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  9. Alba Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000054542
  10. Alba Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000117134
  11. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  12. Alwernia Agro Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000171808
  13. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  14. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  15. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  16. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  17. Bielskie Zakłady Lin i Pasów Bezalin, Bielsko-biała − KRS 0000062895
  18. Biuro Finansowo-handlowe Ariston Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124623
  19. Biuro Studiów i Projektów Łączności Teleprojekt W Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295592
  20. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  21. Bts Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000049437
  22. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  23. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  24. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  25. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  26. Carbo-julia Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000076038
  27. Carbotrans Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000042368
  28. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  29. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  30. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  31. Centralne Laboratorium Pomiarowo-badawcze Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000035253
  32. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  33. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  34. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  35. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  36. Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000102150
  37. Ciech Cargo Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000065799
  38. Ciech Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246747
  39. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  40. Cognor Blachy Dachowe S.A., Kraków − KRS 0000089641
  41. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  42. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  43. Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Sobuczyna − KRS 0000051670
  44. Dcs Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000216640
  45. Do Co Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168421
  46. Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000142433
  47. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Usługowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000121050
  48. Dworzec Polski S.A., Warszawa − KRS 0000031090
  49. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  50. Elester-pkp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000064040

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Najem maszyn w zakresie robót drogowych, środków transportowych oraz maszyn do robót ziemnych wraz z obsługą
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowo-Usługowe INTERPROMEX Spółka z o.o., Będzin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług najmu maszyn do robót drogowych, najem środków transportowych do przewozu materiałów drogowych, najem maszyn do robót ziemnych wraz z obsługą
    Część I -
    Najem frezarki do nawierzchni drogowychw ilości - 60 [mg]
    Najem rozkładarki mas bitumicznychw ilości - 200 [mg]
    Najem walca drogowego stalowego wibracyjnego 10t w ilości - 200 [mg]
    Najem walca drogowego ogumionego 10t w ilości - 200 [mg]
    Część II -
    Najem samochodu samowyładowczego o ładowności 12 tonw ilości - 1 100 [mg]
    Część III -
    Najem samochodu samowyładowczego o ładowności 25 tonw ilości - 550 [mg]
    Część IV -
    Najem koparko - ładowarki o pojemności łyżki 0,15 m3 w ilości - 200 [mg]
    Część V -
    Najem samojezdnego podnośnika koszowego (zwyżka) - 18m w ilości - 360 [mg]
    Usługi najmu wykonywane będą na terenie gminy Będzin.

Inne osoby dla Borysiewicz (50 osób):