Kogo reprezentuje osoba

Bruski Krzysztof Michał

w KRS

Krzysztof Michał Bruski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Bruski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Płońsk (Mazowieckie), Rotmanka (Pomorskie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksa Adam Sebastian, Bojanowicz Seweryn Marek, Figarski Jerzy Mieczysław, Krawczykowski Jacek Józef, Lach Ruszkowska Sabina Marta, Marczak Joanna Stefania, Siemaszko Marzena Iwona, Starzyński Adam Włodzimierz, Wojtkiewicz Małgorzata Maria, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Chmielewska Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksa Adam Sebastian, Bojanowicz Seweryn Marek, Bury Paweł, Lach Ruszkowska Sabina Marta, Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Siemaszko Marzena Iwona, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruska Hanna Maria, Bury Monika, Bury Paweł, Kopeć Andrzej, Lach Ruszkowska Sabina Marta, Marczak Joanna Stefania, Światłowska Grażyna, Warecka Małgorzata Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Stanisław Franciszek, Rybak Roman, Szymaniuk Jolanta Maria, Wieliński Kazimierz Bronisław, Woźniak Katarzyna Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Plata Rafał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lach Ruszkowska Sabina Marta, Marczak Joanna Stefania, Starzyński Adam Włodzimierz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błosiński Stanisław Jerzy, Falkowski Mariusz Jacek, Grabarczyk Bogdan Mirosław, Kledzik Gerhard, Marczak Joanna Stefania, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Strzelczyk Marcin Tomasz, Tokarczyk Mieczysław, Zawadzka Iwona Jolanta, Łątka Jan Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbek Jacek Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kupcewicz Szwoch Janusz Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grochowski Janusz, Grodzicka Kozak Danuta Zofia, Holender Agnieszka, Kopeć Andrzej, Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Michałkiewicz Ireneusz Jarosław, Nierzwicka Beata Elżbieta, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Skarbek Jacek Piotr, Sobociński Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Łątka Jan Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Czarnecka Elżbieta, Drożdż Bożena Joanna, Grochowski Janusz, Kaniszewska Mirosława Joanna, Kopeć Andrzej, Kowalczyk Mariusz, Seyda Andrzej, Szczerbowicz Lewandowska Jolanta Ligia, Szymaniuk Jolanta Maria, Wasilewko Bogusław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurycyn Leszek Zbigniew, Marczak Joanna Stefania, Szymaniuk Jolanta Maria
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Błosiński Stanisław Jerzy, Grochowski Janusz, Komisarski Piotr, Kopeć Andrzej, Kozłowska Zofia Maria, Kwiatkowski Marek, Laszkowska Elżbieta, Olek Edward, Ostrowska Alicja, Rzepecki Henryk Roman, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Tarasiuk Romuald Janusz, Wasilewko Bogusław, Zawadzka Iwona Jolanta, Łątka Jan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stankowski Andrzej Wojciech
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzęcki Michał Wojciech, Gromadowski Krzysztof Piotr, Krzaczek Marek Andrzej, Rzepecki Grzegorz Tomasz, Stępa Marek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksa Adam Sebastian, Bojanowicz Seweryn Marek, Bury Paweł, Lach Ruszkowska Sabina Marta, Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Siemaszko Marzena Iwona, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruska Hanna Maria, Bury Monika, Bury Paweł, Kopeć Andrzej, Lach Ruszkowska Sabina Marta, Marczak Joanna Stefania, Światłowska Grażyna, Warecka Małgorzata Anna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czachorowska Ewa, Kieliszczyk Katarzyna Dorota, Lach Sabina Marta, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Zawadzka Iwona Jolanta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anjala Raimo, Bentkowski Mariusz Robert, Bury Paweł, Kieliszczyk Katarzyna Dorota, Marczak Joanna Stefania, Niedziółka Piotr Paweł, Polek Andrzej Sławomir, Rantamaki Pekka Johannes, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Tirkkonen Lassi, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taipalus Pasi Matti
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Białogrodzki Jerzy, Bojanowicz Seweryn Marek, Danek Lucyna Zofia, Figarski Jerzy Mieczysław, Marczak Joanna Stefania, Niedziółka Piotr Paweł, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Szymaniuk Jolanta Maria, Tokarczyk Mieczysław, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tirkkonen Lassi
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bury Paweł, Kopeć Andrzej, Michalak Agata, Nowak Marian, Rzepecki Henryk Roman, Szymaniuk Jolanta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowski Szymon
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Paweł, Bernaś Martins Paweł, Czachorowska Ewa, Dąbrowski Stanisław Włodzimierz, Jóźwiak Krzysztof, Kamiński Piotr, Kamiński Sławomir Rafał, Kamiński Zygmunt Piotr, Kastory Paweł, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Kula Piotr, Ludwicki Andrzej Tadeusz, Malinowski Stanisław Franciszek, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Pietrusiński Robert, Radoń Aleksander Henryk, Roda Aleksander, Rogala Waldemar, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Sulima Andrzej Marcin, Watoła Piotr, Wojtkiewicz Przemysław, Zuber Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mołdach Joanna Małgorzata
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejczyk Piotr Jacek, Kamiński Piotr, Kamiński Zygmunt, Kastory Paweł, Komar Komarowski Kajetan, Kruszewska Xenia Wanda, Kula Piotr, Malinowski Stanisław Franciszek, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Pietrusiński Robert Tomasz, Roda Aleksander Ryszard, Rogala Waldemar, Saryusz Wolska Hanna Maria, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Sulima Andrzej Marcin, Świda Marek Paweł, Szumlicz Tadeusz, Watoła Piotr, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej, Zuber Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koszewski Sławomir
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabecki Piotr Wojciech, Napieralski Adam Wiesław, Starzyński Adam Włodzimierz, Urbański Wiesław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolasińska Agata Natalia
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Piotr, Malinowski Stanisław Franciszek
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybicki Jacek Marian, Tsanakas Iraklis, Wacławek Dariusz Mirosław, Woźniak Mirosław, Łyszkiewicz Piotr Cezary
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Starzyński Adam Włodzimierz, Wojciechowski Jarosław, Woźniak Katarzyna Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ad Artis Fundacja Sztuki Sar, Warszawa − KRS 0000365304
  2. Agencja Ochrony Wena Spółka Z Ograniczoną Oopowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000233713
  3. Agency For Green Technologies Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000618526
  4. Agt Lubawka Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000506354
  5. Ahep S.A., Katowice − KRS 0000645519
  6. Aspe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000102235
  7. Astra Investment 1 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000635629
  8. Astra Investment Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000590735
  9. Astra Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000592037
  10. Baltic Yacht Polo Club, Gdynia − KRS 0000361987
  11. Basari Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521553
  12. Bd Invest Und Bau Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000362701
  13. Bh Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000764556
  14. Biuro Architektoniczne Atrio Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000272008
  15. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  16. Brocare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172869
  17. Budrem - Rybak Sp. Z O.O., Luzino − KRS 0000267161
  18. Budrem - Rybak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Luzino − KRS 0000400993
  19. Centermed Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000038268
  20. Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000231312
  21. Cg Company Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000542060
  22. Coltex Rogala Sp. J., Gdańsk − KRS 0000005487
  23. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  24. Conlogsys S.A., Warszawa − KRS 0000764071
  25. Corporate Profiles Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029778
  26. Crazy Rocks Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000582256
  27. Ddb Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022939
  28. Ddc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011710
  29. Elektrix S.A., Warszawa − KRS 0000663770
  30. Energosalix S.A., Zielona Góra − KRS 0000117941
  31. Euro-alians Pracownia Projektowa - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085773
  32. Excellio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539611
  33. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  34. Farma-trend Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000503897
  35. Folwark Dajak Aleksandra Kowalewska-paneczko i Przemysław Paneczko Spółka Komandytowa, Koleczkowo − KRS 0000378566
  36. Fujifilm Europe Gmbh (Sp. Z O.O..) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000347504
  37. Fundacja Agroturystyka, Warszawa − KRS 0000160602
  38. Fundacja Edukacja i Muzyka, Warszawa − KRS 0000436142
  39. Fundacja Equus Humanitarae Koń i Tradycja, Łomianki − KRS 0000158774
  40. Fundacja European Foresight Institute, Gdańsk − KRS 0000548513
  41. Fundacja Filar, Wejherowo − KRS 0000230492
  42. Fundacja Im. Ludwika Kastory, Warszawa − KRS 0000156675
  43. Fundacja Instytut Zarządzania Ryzykiem Społecznym, Warszawa − KRS 0000381374
  44. Fundacja Jedna Europa, Warszawa − KRS 0000155661
  45. Fundacja Małymi Krokami, Kraków − KRS 0000426093
  46. Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Wyspa Skarbów, Gdańsk − KRS 0000665780
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Uniwersytetu W Białymstoku, Białystok − KRS 0000020321
  48. Fundacja Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000124514
  49. Fundacja Przyjaciół Teatru Rozmaitości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000160011
  50. Fundacja Ronalda Mcdonalda, Warszawa − KRS 0000105450

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  2. Aeroklub Gdański, Pruszcz Gdański − KRS 0000048401
  3. Aeroklub Pomorski, Toruń − KRS 0000047250
  4. Agro Queen Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000251695
  5. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  6. Apo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000221512
  7. Aquarena Wejherowo S.A., Wejherowo − KRS 0000063895
  8. Aramus S.A., Kraków − KRS 0000271496
  9. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  10. Armada-fleet Management S.A., Katowice − KRS 0000306906
  11. Arsenal Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038940
  12. Astor Sp. Z O.O., Jastrzębia Góra − KRS 0000106293
  13. Aulis Lex Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000557157
  14. Ayora Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000473292
  15. Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A., Gdańsk − KRS 0000154107
  16. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  17. Best Foods Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000367936
  18. Best Foods Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000367269
  19. Bmc Sea Food Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000043283
  20. Bramwell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529024
  21. Bras S.A., Bydgoszcz − KRS 0000044204
  22. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las W Brusach, Brusy − KRS 0000015047
  23. Car For Company Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000135356
  24. Cementownia Wejherowo W Wejherowie W Prywatyzacji, Wejherowo − KRS 0000008063
  25. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  26. Centrum Dystrybucji Interchem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000319064
  27. Centrum Konsultingu Menedżerskiego Gordion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276574
  28. Centrum Logistyki Medycznej Medinet S.A., Gdynia − KRS 0000631870
  29. Centrum Medyczne Sinus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296687
  30. Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000003315
  31. Centrum Współpracy Wschodniej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000287539
  32. Clinica Medica Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076645
  33. Coltex St Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000362339
  34. Comex-joint Venture Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000005020
  35. Commercial Union Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047685
  36. Corporate Profiles Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263848
  37. Cover-energy Sp. Z O.O., Brusy − KRS 0000035639
  38. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  39. Dexus Partners Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000198563
  40. Dgp Provider Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470035
  41. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  42. Dp Investment S.A., Dębogórze − KRS 0000641172
  43. Eden Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000016312
  44. Eko Karbon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000112606
  45. Eko Selektor Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000515201
  46. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  47. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  48. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  49. Enerbalt S.A., Gdynia − KRS 0000454249
  50. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa wyrobów lakierniczych dla okrętownictwa
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów lakierniczych dla okrętownictwa, zgodnie z asortymentem podanym w poniższej tabeli: LP.WYSZCZEGÓLNIENIE SYMBOL KOLORU RAL JM ILOŚĆ 1.Emalia ftalowa nadwodna 2 malowania biała 9016 litr 380,00 2.Emalia ftalowa nadwodna 2 malowania zielona ciemna - poł. 6002 litr 200,00 3.Emalia ftalowa nadwodna 2 malowania szara średnia. 7000 litr 1 000,00 4.Emalia ftalowa nadwodna 2 malowania czarna. 9017 litr 1 000,00 5.Farba ftalowa fosf. do gruntowania czerwona tlenkowa litr 1 700,00 6.Emalia ftalowa masz. olejoodporna biała. 9016 litr 950,00 7.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - kremowa -połysk 1014 litr 850,00 8.Emalia ftalowa masz. olejoodporna pomarańczowa. 2003 litr 360,00 9.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - czarna połysk 9017 litr 1 050,00 10.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - szara jasna, połysk 7038 litr 200,00 11.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - żółta jasna, połysk 1016 litr 850,00 12.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - brązowa, połysk 8011 litr 1 450,00 13.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - czerwona, połysk 3001 litr 1 650,00 14.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - jasna niebieska, połysk 5012 litr 800,00 15.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - zielona ciemna, połysk 6002 litr 1 200,00 16.Emalia ftalowa masz. olejoodporna - zielona soczysta, połysk 6018 litr 1 250,00 17.Emalia ftalowa kabinowa WRP , biała , połysk 9016 litr 1 200,00 18.Emalia ftalowa kabinowa WRP, kremowa połysk 1014 litr 1 000,00 19.Emalia ftalowa kabinowa niepalna szara średnia, połysk. 7000 litr 650,00 20.Emalia silikonowa termoodporna alum. 400 st.C 9016 litr 100,00 21.Emalia akrylowa nadwodna kremowa połysk. 1014 litr 80,00 22.Emalia akrylowa czerwona jasna, połysk 3020 litr 360,00 23.Emalia akrylowa nadwodna czarna. 9017 litr 780,00 24.Rozcieńczalnik do farb ftalowych. litr 720,00 25.Rozcieńczalnik do wyrobów poliwinylowych litr 300,00 26.Farba winylowa do gruntowania, przeciwrdzewna, aluminiowa litr 200,00 27.Farba winylowa do gruntowania, przeciwrdzewna, czerwona tlenkowa. litr 300,00 28.Emalia poliwinylowa nadwodna 2 malowania, biała, połysk 9016 litr 760,00 29.Lakier asfaltowy do pokład. urz. okręt., czarny, połysk 9017 litr 300,00 30.Emalia poliuretanowa nadwodna - szara jasna, połysk z utwardzaczem. 7038 litr 260,00 31.Emalia poliuretanowa nadwodna - szara, połysk z utwardzaczem. 7037 litr 120,00 32.Farba poliuretanowa - szara ciemna przeciwpoślizgowa z utwardzaczem. 7011 litr 860,00 33.Rozcieńczalnik poliuretanowy. litr 200,00 34. Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych. 1014 litr 140,00.
  2. Farby, emalie, lakiery i rozcieńczalniki dlo okrętownictwa
    Zamawiający: Centralna Składnica Marynarki Wojennej, Gdynia
    Dostawa farb, emalii, lakierów i rozcieńczalników dlo okrętownictwa
  3. Farby, emalie, lakiery, rozcieńczalniki
    Zamawiający: Centralna Składnica Marynarki Wojennej, Gdynia
    Dostawa farb, emalii, lakierów i rozcieńczalników zgodnie z wykazem zawarty w siwz.
  4. Farby, emalie, lakiery, rozcieńczlniki
    Zamawiający: Centralna Składnica Marynarki Wojennej, Gdynia
    Dostawa farb, emalii, rozcieńczlników i lakierów dla okrętrownictwa zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w Specyfikacji istotnych warunków zamówienia w ilości 38720 litrów

Inne osoby dla Bruski (34 osoby):