Kogo reprezentuje osoba

Brylewski Rafał

w KRS

Rafał Brylewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Nazwisko:Brylewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 39 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Śnieciska (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brylewska Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Langa Martin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasanetskyi Oleksandr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Andrzej Stanisław, Adam Marek, Adamczak Mariusz, Adamczyk Radosław Tadeusz, Adamczyk Tomasz, Adamski Andrzej Jerzy, Adamski Marek Jan, Aleksandrowicz Piotr Paweł, Aleksandrzak Krzysztof, Aleszczyk Wojciech Paweł, Andruszkiewicz Andrzej, Andrzejewski Tomasz Mieczysław, Anisimowicz Jan, Antczak Robert, Antończak Adam Włodzimierz, Antończyk Zygmunt, Antoniuk Marek Władysław, Arndt Zbigniew, Babecki Piotr, Bącler Andrzej, Bączkowski Ignacy Piotr, Badach Marian, Badach Sławomir Marian, Badocha Stanisław Piotr, Badziak Mirosław, Bagiński Henryk Józef, Bak Bernard Władysław, Bąk Jacek, Balaszkowski Stanisław, Balcerski Krzysztof Janusz, Baliński Grzegorz Marek, Balkiewicz Andrzej, Banach Wojciech Andrzej, Banaś Henryk Andrzej, Banasiak Wojciech, Banaszak Dariusz, Banaszak Piotr, Bandulet Dariusz, Bandulet Włodzimierz, Baraniecki Jerzy Marek, Baranowicz Cezary Marian, Baranowski Henryk, Baranowski Jarosław, Baranowski Tadeusz, Barański Adam Rajmund, Barański Andrzej, Barczyński Marek Andrzej, Barecki Piotr, Bareła Tomasz, Barski Zbigniew, Bartnicki Stanisław, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosiewicz Jerzy, Bartosik Aleksander Marek, Bartosik Przemysław Krzysztof, Bartosik Stanisław Bolesław, Bartosz Arkadiusz Marek, Bartoszewski Wojciech, Barwina Piotr, Basaj Szczepan Sylwester, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Basiński Tomasz, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bazyluk Wiesław, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bednarski Romuald Edward, Belczyński Rafał, Berent Mariusz, Bergandy Zenon Piotr, Bernat Waldemar, Bernatek Waldemar Marek, Berładyn Stanisław Kazimierz, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Białek Jarosław Dariusz, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielarczyk Paweł Józef, Bielejewski Robert, Bienert Jerzy, Bienias Michał Sławomir, Bienias Wiesław Stanisław, Bierć Mirosław, Biernacki Adam, Biernacki Robert Piotr, Biesiada Waldemar Stanisław, Biliński Julian Kazimierz, Binek Zdzisław, Biuczka Krzysztof Marian, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bobula Lesław Roman, Bocian Stanisław, Bociek Łukasz Stanisław, Bodnar Marek, Bodzioch Sebastian Paweł, Bodzioch Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Olgierd Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Adelo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000817819
  3. Adelon Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000840947
  4. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  5. Akcyt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000801114
  6. Akomt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000753474
  7. Aktero Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000840358
  8. Alnetar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000832565
  9. Aloja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000793729
  10. Amril Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000829703
  11. Andera Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000803566
  12. Anera Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000807779
  13. Apelo Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000800242
  14. Apelo Investment Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000543161
  15. Apresto S.A., Poznań − KRS 0000754353
  16. Aptera Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000833155
  17. Arteo Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825197
  18. Asero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000648904
  19. Aster Company Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000829661
  20. Astro Trade Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000840260
  21. Atm Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000829590
  22. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  23. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  24. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  25. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  26. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  27. Hype Solutions Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000646512
  28. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  29. Lmf Group S.A., Wrocław − KRS 0000699608
  30. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  31. Lucky Dream Plus Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000829004
  32. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  33. Maxi Cargo Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000579323
  34. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  38. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe A.m. Sp. J. M.mozal i J.wijata, Czarny-las − KRS 0000098286
  39. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  40. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowe Agrotrans Sp. J. Krzysztof Gołębiewski i Janusz Gołębiewksi, Grabie Polskie − KRS 0000019303
  41. Rodax Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000730835
  42. S7serwis Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000778691
  43. S7serwis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zdunowo − KRS 0000789311
  44. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  45. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  46. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  47. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  49. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  50. Uts Piotrowski Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000813019

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.j.m. Transport Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000727576
  2. A1a Automotive Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000592597
  3. Accoat Sp. Z O.O., Stawiszcze − KRS 0000687075
  4. Acelot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000727143
  5. Acium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716792
  6. Aclima Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825128
  7. Aclima Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000727353
  8. Acn Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000649828
  9. Acruex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000716790
  10. Active Fusion Sp. Z O.O., Wólka Kosowska − KRS 0000708106
  11. Active Mineral Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000679243
  12. Acuma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000746085
  13. Acumentor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000725872
  14. Acuvirt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000727244
  15. Adaline Sp. Z O.O., Jabłonowo − KRS 0000714999
  16. Adero Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675219
  17. Adm Trade Sp. Z O.O., Michałów Drugi − KRS 0000688906
  18. Adornica Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000717607
  19. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  20. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  21. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  22. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  23. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  24. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  25. Faktoria Spa Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000749265
  26. Gk Spółka Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000683741
  27. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  28. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  29. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  30. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  31. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  32. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  33. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  34. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  35. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  36. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jamp;b Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  37. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  38. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  39. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  42. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  43. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  44. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  45. Tm Machinery Sp. Z O.O., Kalety − KRS 0000529069
  46. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  47. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  48. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  49. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  50. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478