Kogo reprezentuje osoba

Buczek Jan Feliks

w KRS

Jan Feliks Buczek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Feliks
Nazwisko:Buczek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Dariusz Adam, Bober Mariusz Stanisław, Dzik Grzegorz Piotr, Filipek Mariusz Cezary, Gaca Mariusz Jerzy, Hryniewiecka Firlej Dorota Anna, Jacaszek Andrzej Piotr, Kamiński Piotr Maciej, Kmicic Vel Kmiecik Zbigniew, Kowalik Mirosław Grzegorz, Krystowski Krzysztof, Książek Mariusz Wojciech, Mądrala Andrzej Kazimierz, Makowiecka Gaca Joanna Katarzyna, Malinowski Andrzej, Mierzejewski Michał, Misiak Tomasz Wojciech, Notopulos Łukasz Ewangelis, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Owczarek Jacek, Pawlak Marcin Dominik, Pietryszyn Robert Paweł, Rulkiewicz Anna Ewa, Ślachciak Ryszard Mirosław, Sroka Iwona Katarzyna, Tomusiak Renata Ewa, Trojanowski Wojciech, Wernerowicz Ewa Agnieszka, Zaboklicki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Mariusz Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Ryszard, Buksiński Roman, Byglewski Adam, Błażejczyk Kazimierz Wiesław, Frank Wojciech Włodzimierz, Gajownik Tadeusz Andrzej, Gawrysiuk Euzebiusz, Gutowski Krzysztof Jerzy, Jakoniuk Jarosław Jan, Jędrych Adam Stanisław, Kamiński Artur Marcin, Kassjaniuk Mariusz, Kociuk Tadeusz Krzysztof, Kordel Zdzisław, Kucewicz Gałach Joanna, Litwiński Piotr Józef, Milewski Bolesław, Nowrotek Andrzej Jan, Oleksiuk Jan, Pieńkowski Leszek Jan, Przastek Stefan, Reisch Aleksander Julian, Sienicki Wojciech, Sieńko Zygmunt Marek, Sobczuk Barbara Maria, Stępnicka Zofia, Strzała Krzysztof Stanisław, Świerdzewski Zbigniew, Szabłowski Andrzej Stanisław, Szepietowski Jerzy, Woźny Dionizy Marian, Zdrodowska Małgorzata, Zimny Bogusław Adam, Łacny Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckiewicz Bogdan, Górski Mariusz, Jakubickij Sergiej, Kariagin Władimir, Kotarba Zbigniew, Kozioł Renata Iwona, Kuleta Janusz Jerzy, Kwaśniak Robert, Michalak Jacek, Mickiewicz Gienadyj, Miedwiediewa Tatiana, Niewdach Wiktor, Papuszewa Elena, Poniatowski Aleksandr, Reut Wiaczesław, Skabara Wiesław, Skakun Aleksiej, Śliwka Jarosław, Śmietanko Andrzej, Smolarek Ryszard, Sońta Wojciech, Sugier Halina, Świerż Anatolij, Szczigielskij Walentin, Tkaczenko Siergej, Tomaszewski Bronisław Antoni, Usaczow Andrej, Warchoł Marcin, Węclewicz Grajek Krystyna, Własowa Lilia, Zdunowski Kazimierz, Łabun Walery, Łochowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławrow Sergiej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Dariusz Adam, Bober Mariusz Stanisław, Dzik Grzegorz Piotr, Filipek Mariusz Cezary, Gaca Mariusz Jerzy, Hryniewiecka Firlej Dorota Anna, Jacaszek Andrzej Piotr, Kamiński Piotr Maciej, Kmicic Vel Kmiecik Zbigniew, Kowalik Mirosław Grzegorz, Krystowski Krzysztof, Książek Mariusz Wojciech, Mądrala Andrzej Kazimierz, Makowiecka Gaca Joanna Katarzyna, Malinowski Andrzej, Mierzejewski Michał, Misiak Tomasz Wojciech, Notopulos Łukasz Ewangelis, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Owczarek Jacek, Pawlak Marcin Dominik, Pietryszyn Robert Paweł, Rulkiewicz Anna Ewa, Ślachciak Ryszard Mirosław, Sroka Iwona Katarzyna, Tomusiak Renata Ewa, Trojanowski Wojciech, Wernerowicz Ewa Agnieszka, Zaboklicki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Mariusz Jarosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binkowski Zdzisław, Knop Andrzej Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marcin Horemski

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4vapers Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000625487
  2. A2 Route Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000455169
  3. Aamp;j Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sp. Z O.O., Grabanów Kolonia − KRS 0000459335
  4. Abc Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000746077
  5. Adampol S.A., Zaścianki − KRS 0000056707
  6. Add Asfalt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000223116
  7. Agro - Plant, M.warchoł, Spółka Komandytowa, Sokołów Podlaski − KRS 0000291346
  8. Aktis Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234629
  9. Alta Commerce Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000568076
  10. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  11. Anika-trans - Krzysztof Strzała, Anna Strzała - Sp. J., Sokołów Podlaski − KRS 0000199651
  12. Artex Rozliczenia Sp. Z O.O., Kożuszki Parcel − KRS 0000529061
  13. Atlas Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000264887
  14. Atlas Sztuki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000156709
  15. Baltic Fly S.A., Gdańsk − KRS 0000563720
  16. Bezpieczne Finanse, Warszawa − KRS 0000457005
  17. Bioenergia Jeziorzany Sp. Z O.O., Jeziorzany − KRS 0000430150
  18. Brava-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545051
  19. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  20. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  21. Bvalue Bridge Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000616062
  22. Bvalue Unicorns Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000619944
  23. Bydgoski Klub Oyama Karate Pałac, Osielsko − KRS 0000120516
  24. C.h. Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346295
  25. C.hartwig - Targi Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000156806
  26. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  27. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  28. Delikatesy Centrum 2 Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000772585
  29. Delikatesy Centrum 3 Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000772562
  30. Delikatesy Centrum 4 Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000772558
  31. Delikatesy Centrum Podlasie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000492021
  32. Detal Finanse Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000618542
  33. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  34. Doma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000768699
  35. Domik - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000046123
  36. Domik Bis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000468695
  37. E-connections S.A., Warszawa − KRS 0000007522
  38. Ec Vc7 Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000666652
  39. Eko Holding S.A., Nowa Wieś Wrocławska − KRS 0000302877
  40. Eko-diesel Serwis Sp. Z O.O., Andrzejów Duranowski 1a − KRS 0000183427
  41. Eko-surwis Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000153047
  42. Elbost Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000514890
  43. Elena, Robert, Adam-fundacja, Białystok − KRS 0000580589
  44. Embetim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477350
  45. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  46. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  47. Enrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285081
  48. Epsilon Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698691
  49. Euro-locks Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000130334
  50. Eurocash Convenience Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000509266

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  2. Abc Na Kołach Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000586936
  3. Adform Group S.A., Mielec − KRS 0000407113
  4. Agencja Rozwoju Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000343845
  5. Agro-trans Sp. Z O.O., Mokobody − KRS 0000110779
  6. Akademia Umiejętności Eurocash Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000666485
  7. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  8. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  9. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  10. Anko Sp. Z O.O., Rzepin − KRS 0000117524
  11. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  12. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  13. Arka Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Woskrzenice Duże − KRS 0000169063
  14. Armando Vidale Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000242660
  15. Artex Transport Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000506051
  16. Asfalt Śląski Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000015166
  17. Astor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000035560
  18. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  19. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  20. Attis Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031141
  21. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  22. Automobilklub Podkarpacki, Nowy Sącz − KRS 0000049138
  23. Avio Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000002594
  24. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  25. Back Officeq Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413235
  26. Balneator Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000331096
  27. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  28. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  29. Batley Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437726
  30. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  31. Bhg Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000054378
  32. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  33. Bialskie Nieruchomości Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000320093
  34. Bialskopodlaska Izba Gospodarcza W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000088357
  35. Bnh-oil Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000281824
  36. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  37. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  38. Brawus Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000095195
  39. British Automotive Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094317
  40. British Automotive Gdańsk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282421
  41. British Automotive Łódź Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315517
  42. British Automotive Silesia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000699472
  43. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  44. Buldog Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000064828
  45. Bvalue Angels 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642275
  46. Bvalue Starter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626374
  47. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  48. C. Hartwig Koroszczyn - Sp. Z O.O., Koroszczyn − KRS 0000027846
  49. Canadian International Management Institute, Warszawa − KRS 0000160347
  50. Canadian International Management Institute Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000253839