Kogo reprezentuje osoba

Budyta Krzysztof

w KRS

Krzysztof Budyta

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Budyta
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Dobre Miasto (Warmińsko-mazurskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Ładna Izabella, Baranowski Krzysztof, Bieliński Mirosław Jacek, Biernacka Iwona, Borkowska Renata, Budrewicz Wiesław, Czaplicka Izabela, Dunio Dorota, Gos Mączarska Judyta Bogusława, Jan Kowska Aneta, Jędrzejewski Jerzy, Jurkiewicz Józef, Kawecki Stanisław Andrzej, Kiljan Agnieszka, Kloc Janusz, Macuk Piotr, Nikiel Antoni, Ofierska Małgorzata, Połocki Zenon, Rasińska Agnieszka, Styczewska Alicja, Szulc Grzegorz, Ulewicz Joanna, Wąsik Ali Cja, Zglejszewska Maja, Znamierowska Sylwia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agromeg Sp. Z O.O., Górowo Iławeckie − KRS 0000043773
  2. Dobry Samorząd Miast i Gmin Olsztyńskich, Szałstry − KRS 0000288795
  3. Forum Warmia Mazury Lokalnie, Dobre Miasto − KRS 0000506690
  4. Gospodarka Komunalna Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000451643
  5. Grupa Aktywności Lokalnej Gal W Rogiedlach, Rogiedle − KRS 0000328439
  6. Lokalna Grupa Działania Warmiński Zakątek, Dobre Miasto − KRS 0000260433
  7. Lokalna Grupa Rybacka Warmińskie Rozlewiska, Tuławki − KRS 0000348635
  8. Lokalne Grupy Działania Warmii i Mazur, Dobre Miasto − KRS 0000650469
  9. Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000411868
  10. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Gietrzwałd Sp. Z O.O., Gietrzwałd − KRS 0000829120
  11. Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Lokalnych Przestrzeń, Blanki − KRS 0000376804
  12. Stowarzyszenie Górowska Mała Ojczyzna, Górowo Iławeckie − KRS 0000304664
  13. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Plus, Kiwity − KRS 0000284398
  14. Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Zawodowej Professio, Wrzesina − KRS 0000237478
  15. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełno-sprawnych, Jeziorany − KRS 0000297966
  16. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gospodarczego Miasta i Gminy Górowo Iławeckie, Górowo Iławeckie − KRS 0000306353
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Babiak, Babiak − KRS 0000302397
  18. Stowarzyszenie Nasza Wieś, Frączki − KRS 0000009381
  19. Stowarzyszenie Rolniczych Gospodarstw Szkoleniowych W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000052749
  20. Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego Vita Warmia, Jeziorany − KRS 0000819867
  21. Stowarzyszenie Runowo-moja Wieś, Runowo − KRS 0000325792
  22. Stowarzyszenie Spotkajmy Się W Swobodnej, Swobodna − KRS 0000291157
  23. Stowarzyszenie Warmia, Dobre Miasto − KRS 0000358779
  24. Warmiński Bank Spółdzielczy, Jonkowo − KRS 0000076432

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Dywitach, Dywity − KRS 0000212194
  2. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000119861
  3. Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000097877