Kogo reprezentuje osoba

Budzanowski Mikołaj Edward

w KRS

Mikołaj Edward Budzanowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mikołaj
Drugie imię:Edward
Nazwisko:Budzanowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednorz Dariusz Jan, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kęszczyk Grabowska Agata, Krężel Arkadiusz, Mol Robert Emil, Sochaj Paprota Aleksandra Anna, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Piotr Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Ciarka Rodzyńska Małgorzata, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dobies Kamil Dominik, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Gawrych Anna Krystyna, Góralski Mirosław Jerzy, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jakubowska Jolanta Zofia, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Kastelik Mirosław Janusz, Kawczyńska Alicja, Koźlicki Jerzy Stanisław, Kołodziejczyk Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Michalczuk Rafał Marcin, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Piętka Tadeusz, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Surówka Paweł Henryk, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Miłosz Piotr, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Zarzecki Bartłomiej Edward, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Andrzej, Kosek Tomasz, Najderek Ireneusz, Pakulski Damian Jan, Szmytkowski Marek, Urbaniak Zygmunt, Wojciechowski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Paweł Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aurighi Simone, Bakker Adriaan, Berestecki Bartosz Adam, Drews Andrzej, Gotsch Simon, Grześkowiak Marcin, Huiskamp Willem, Hull Michał, Jajodia Siddhartha, Libner Anna Maria, Lin David, Pieńkowska Olczak Joanna, Ptak Magdalena, Shiliashki Mario, Szarek Anita, Szczepaniak Martyna Teresa, Van Poppel Sylvia Maria, Widawski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Van Wijck Jurriaanse Arthur Nicolaas
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maj Paweł, Masłyk Jerzy Jan, Melnic Ion, Rey Jerzy Kazimierz, Rey Łukasz Jerzy, Sienkiewicz Wojciech, Szubski Maciej Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiącek Małgorzata
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koronowski Kornel Jakub
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryś Aleksander Mikołaj, Hunker Piotr Aleksander, Sowa Mateusz Jan, Szwed Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczak Grzegorz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bomba Sylwia, Burdek Ryszard, Dwornik Krzysztof Roman, Hunker Piotr Aleksander, Kosturek Bogdan, Krawczyk Beata, Podgórski Szymon, Prószyński Marek, Słomka Gołębiowska Agnieszka Katarzyna, Wachowski Krzysztof Kazimierz, Wąsowicz Ireneusz, Widuch Anna Agnieszka, Witkowski Jarosław Witold, Zymon Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Henryk Przemysław, Barylski Jacek, Bałtowski Maciej, Cichocki Adam, Cichoński Wojciech Gerard, Dybek Barbara, Gołębiewski Jarosław, Krystek Grzegorz, Machnikowski Piotr, Majchrzak Henryk Janusz, Malarski Ryszard, Molas Małgorzata, Prus Katarzyna, Szmuniewski Zbigniew, Szymanek Piotr, Topolnicki Wojciech, Trawiński Marek, Trochimiuk Krzysztof, Wojtowicz Emil, Zadroga Tomasz, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatkowski Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bendo Marek Piotr, Bryk Andrzej Paweł, Budzanowski Andrzej Kazimierz, Horecki Lesław Antoni, Ochocka Aleksandra Katarzyna, Pochitonow Ziemowit Maria, Sonik Liliana Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cięciak Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anosowicz Bożena Helena, Chadam Jan, Czerepok Jan Stanisław, Kieferling Mateusz Adam, Kowalski Wojciech Norbert, Lewandowski Grzegorz Jan, Piekarniak Paweł Adam, Rapciak Zbigniew Jan, Rogala Krzysztof, Wasilewski Igor Marek, Wittmann Rafał Krzysztof, Zamojski Marcin Piotr, Zwierzyński Tadeusz Marek, Łukaszewicz Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobies Kamil Dominik, Koźlicki Jerzy Stanisław, Tokłowicz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuba Wojciech Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  2. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  3. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  4. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  5. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  6. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  7. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  8. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  9. Bcslc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214239
  10. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-kan Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000088316
  11. Biuro Usług Księgowych i Konsultingowych Alan Spółka Z O.o., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000318076
  12. Biuro Usług Technicznych, Projektowania i Realizacji Inwestycji-toruński Klub Technika Not Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000181956
  13. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000187920
  14. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  15. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  16. Brad Human Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480331
  17. Brad Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344356
  18. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  19. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  20. Bvalue Bridge Sp. Z O.O. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000616062
  21. Bvalue Starter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626374
  22. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  23. Centrum Inicjatyw Akademickich Cia W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000318014
  24. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  25. Certum Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000529770
  26. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  27. Chop-chop Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297796
  28. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  29. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  30. Concordia Kosturek i Szydłak Sp. J., Zachełmie − KRS 0000268534
  31. Consus Agro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069188
  32. Cynel-unipress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127570
  33. Data Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000669317
  34. Data Ventures Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000361158
  35. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  36. Db 77 Cuw Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000755526
  37. Db 77 Lean Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000683994
  38. Db Energy S.A., Wrocław − KRS 0000685455
  39. Dbr 77 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000725551
  40. Dobies Grenda Must Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000800890
  41. Dolnośląska Organizacja Turystyczna Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000673721
  42. Dotpay Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000700791
  43. Drewno Masywne Hbr Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000384033
  44. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  45. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  46. Edbak Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000230206
  47. Efitness Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000334295
  48. Efneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000492928
  49. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  50. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  2. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  3. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  4. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  7. Agro - Jet Sp. Z O.O., Ujeździec Wielki − KRS 0000223845
  8. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  9. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  10. Al. Hajri New Technologies Construction Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067389
  11. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  12. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  13. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  14. Ambulans Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000223883
  15. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  16. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  17. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  18. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  19. Arena Kraków S.A., Kraków − KRS 0000146404
  20. Ascor Med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374370
  21. Ascor S.A., Warszawa − KRS 0000053945
  22. Asekuracja Cash Handling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145865
  23. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  24. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  25. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  26. B.w. Hotel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196329
  27. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  28. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  29. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  30. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  31. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  32. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  33. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  34. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  35. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  36. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  37. Bluevendo S.A., Warszawa − KRS 0000299924
  38. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  39. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  40. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  41. Boryszew Hr Service Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477982
  42. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  43. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  44. Bracia Kosturek Sp. J., Wrocław − KRS 0000288398
  45. Bresco Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000176920
  46. Bresco Serwis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000182245
  47. Bresco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000187585
  48. Budexpol Skanska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005237
  49. Caldoris Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000351877
  50. Centernet S.A., Warszawa − KRS 0000144651

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Współorganizacja imprezy kulturalnej - plenerowej prezentacji filmu Buntownicy oraz debaty dla młodzieży i sesji z udziałem historyków.
    Zamawiający: Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
    Współorganizacja imprezy kulturalnej - plenerowej prezentacji filmu Buntownicy oraz debaty dla młodzieży i sesji z udziałem historyków w okresie od 2-3 czerwca 2009.