Kogo reprezentuje osoba

Bukowski Krzysztof

w KRS

Krzysztof Bukowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Bukowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Rybnik (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Żyrardów (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksiewicz Laskowska Małgorzata Agata, Duchnowski Jacek Janusz, Jaworski Paweł, Maj Zygmunt Stanisław, Makarczuk Andrzej, Niedziałek Marcin, Owczarczuk Kowalczyk Joanna, Pabjasz Paweł Andrzej, Przek Anna Ewa, Sikora Anna Ewa, Siński Krzysztof, Sitkiewicz Małgorzata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Leszek Mieczysław, Chrapka Ewa Barbara, Czakański Bronisław, Kaliska Wiesława Józefa, Matuszek Ireneusz, Michalski Henryk, Musiałek Andrzej, Pociecha Katarzyna, Siejda Zbigniew Robert, Sosna Andrzej Marian, Tymiński Jarosław Tomasz, Walijewska Pociecha Katarzyna Julia, Łabędzka Maria Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góralczyk Jan, Kujawa Krzysztof, Mackiewicz Joanna, Śliwowski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamoyski Zbigniew Tadeusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielański Roman, Klimaszewski Henryk Tadeusz, Mularczyk Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientecki Jacek Stefan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksiewicz Laskowska Małgorzata Agata, Duchnowski Jacek Janusz, Jaworski Paweł, Maj Zygmunt Stanisław, Makarczuk Andrzej, Niedziałek Marcin, Owczarczuk Kowalczyk Joanna, Pabjasz Paweł Andrzej, Przek Anna Ewa, Sikora Anna Ewa, Siński Krzysztof, Sitkiewicz Małgorzata
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąsiorek Ewa, Koczorowska Jolanta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysoń Krystyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwierzyński Marek, Dominiak Wawrzyniec Cezary, Drewnowska Monika, Galus Katarzyna Anna, Gugała Krzysztof, Hansson Ulf Jonas, Hernborg Par, Hultin Richard Werner, Johansson Mats, Johansson Per-lennart, Kośmieja Sebastian, Kołodziejczyk Michał Tadeusz, Lindberg Nicklas Leif, Nilsson Jakob, Nilsson Jakob Nils, Olbryk Waldemar Jan, Olofsson Stefan, Pawlak Paweł, Skowrońska Domańska Agata Izabella, Trautman Grzegorz, Vardheim Lars Vike, Wahlgren Richard, Walewski Jerzy Adam, Winqvist Pontus, Wirdenius Fredrik Hans, Wojtkowska Joanna Iwona, Zabłocki Radosław Andrzej, Zlobeck Roland
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubisiak Szymon, Jastrzębski Paweł, Panfic Piotr, Przek Anna Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więzowski Marek Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodzka Mariola Ewa, Miastowski Rafał, Orliński Tomasz Jarosław, Piórkowski Grzegorz, Tymińska Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyjak Olga

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2600 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271039
  2. Apf Auditing Processing Forecasting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340863
  3. Becker-warkop Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000122201
  4. Befinter Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398603
  5. Centerus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563251
  6. Centrum Medyczne Żelazna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445779
  7. Chłodna 52/54 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078133
  8. Dt-spv 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268210
  9. Dt-spv 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270224
  10. Echo Investment S.A., Kielce − KRS 0000007025
  11. Europejski Palace Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293186
  12. Fmg International S.A., Warszawa − KRS 0000044686
  13. Fundacja Compassion In World Farming Polska, Warszawa − KRS 0000484066
  14. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000143832
  15. Fundacja Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, Warszawa − KRS 0000569399
  16. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  17. Fundacja Ziemi Mazowieckiej, Warszawa − KRS 0000254653
  18. Gfb Inwestycje Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000555824
  19. Ggko - Zarządzanie Nieruchomościami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124188
  20. Greek Taste Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502871
  21. Idea! Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121858
  22. Kancelaria Radców Prawnych - Kaźmierczak, Chrapka, Żukowski - Spółka Partnerska, Rybnik − KRS 0000176394
  23. Kestrel Duo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269555
  24. Kite Duo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268964
  25. Komitet Budowy Pomnika Pamięci Ludności Woli Wymordowanej W Czasie Powstania 1944 R., Warszawa − KRS 0000154116
  26. Kraków Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300541
  27. Listera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371873
  28. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Warszawa − KRS 0000260657
  29. Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000178414
  30. Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy, Otwock − KRS 0000080790
  31. Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101427
  32. Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie, Warszawa − KRS 0000080872
  33. Multi-rem Kołkowski Sp. J., Kuźnia Nieborowska − KRS 0000237157
  34. Nasza Solidarność, Warszawa − KRS 0000363856
  35. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Puławach Skrót: Opec Sp. Z O.O. W Puławach, Puławy − KRS 0000012660
  36. Polsko - Czeczeński Ośrodek Dokumentacyjno - Informacyjny Iczkeria, Warszawa − KRS 0000312132
  37. Polsuper Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232615
  38. Rybnickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000057262
  39. Rzn-tmp Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000250673
  40. Samodzielne Koło Terenowe Nr 219 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Józefów − KRS 0000197580
  41. Sassari Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347756
  42. Sedeco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101628
  43. Silesia Business Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282657
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką, Warszawa − KRS 0000079647
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Szare Domy, Warszawa − KRS 0000093164
  46. Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Lumen, Warszawa − KRS 0000358595
  47. Stowarzyszenie Przyjaciół Radiówka, Radiówek − KRS 0000143805
  48. Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy, Warszawa − KRS 0000037366
  49. Stowarzyszenie Społeczno Ekologiczne Zielona Enklawa, Warszawa − KRS 0000174613
  50. Stowarzyszenie Stara Papiernia, Łapino − KRS 0000438230

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000641984
  2. A12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583696
  3. A15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643621
  4. A17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640364
  5. A19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642182
  6. A23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642511
  7. A24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647083
  8. A27 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642437
  9. Abar P.łubiarz Sp. J., Warszawa − KRS 0000244211
  10. Acme Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300210
  11. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  12. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  13. Ardina 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578867
  14. Asma Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000358667
  15. Atrium Plaza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092910
  16. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  17. B.kmiecik i Spółka Agencja Handlowa Sp. J., Katowice − KRS 0000146344
  18. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  19. Bifur Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617207
  20. Biprozat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000199462
  21. Bitra Enterprise 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647103
  22. Bitra Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393237
  23. Boś Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  24. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  25. Boś Invest Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487204
  26. Botero Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000629156
  27. Brookite 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642293
  28. Brookite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440610
  29. Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181011
  30. Business Advisers Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274482
  31. Carbo-rybnik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000054426
  32. Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000400644
  33. Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000102150
  34. Chłodna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000515282
  35. Colas Polska Sp. Z O.O., Palędzie − KRS 0000105537
  36. Cristal Property Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269416
  37. D2 Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000165472
  38. Devoteam S.A., Warszawa − KRS 0000063157
  39. Diksza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324868
  40. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  41. Dori Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617410
  42. Dt-spv 15 Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642725
  43. Dt-spv 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269872
  44. Enargite 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647087
  45. Enargite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480764
  46. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Polsport Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000182569
  47. Fabryka Maszyn Glinik S.A., Gorlice − KRS 0000066883
  48. File Sp. Z O.O., Garbów − KRS 0000022091
  49. Fit4fun Sp. Z O.O., Skierdy − KRS 0000393137
  50. Fundacja - Inkubator Projektów Regionalnych i Międzynarodowych, Łódź − KRS 0000211428