Kogo reprezentuje osoba

Burkacka Alicja

w KRS

Alicja Burkacka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Alicja
Nazwisko:Burkacka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1955 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arkutowski Artur, Barcińska Renata, Buchman Anna Monika, Błeszyńska Elżbieta Małgorzata, Cąpała Zbigniew, Cedrońska Dorota, Chrupek Jarosław Klaudiusz, Czubacka Dorota Janina, Dębski Adam Zbigniew, Dorula Adam Tomasz, Dorula Iwona Beata, Fąfara Kopszak Janina Bogumiła, Gałecka Maria Grażyna, Germel Barbara Jadwiga, Goebel Tadeusz Marian, Goszczyńska Grażyna Alicja, Goszczyński Marek Franciszek, Jagielska Hanna Maria, Juszczyk Wojciech, Kaczor Bogusław Tadeusz, Kalinkowski Stanisław Andrzej, Konecki Andrzej Mieczysław, Kopszak Remigiusz Bartłomiej, Koryszewska Małgorzata Ewa, Koryszewski Andrzej Marian, Kosińska Katarzyna, Kossowska Anna Barbara, Kossowski Roch Edward, Kossowski Wojciech, Kowalczyk Lech Wiktor, Kowalik Tadeusz Adam, Krawczyk Zofia Hanna, Kucharska Magdalena Monika, Leśniewski Bogdan, Liebchen Maria Alicja, Majer Robert Błażej, Malinowski Włodzimierz Szczepan, Malinowski Zbigniew Cezary, Michałowska Olga Dorota, Mostowska Jolanta Bożena, Mrozowska Agata Maria, Nurowska Irina, Nurowska Wrzosek Barbara Wanda, Nurowski Jacek, Ochal Janina, Ostrowski Edward Józef, Piątkowska Jolanta Marianna, Plucińska Skrzepińska Jadwiga Kazimiera, Pyrzanowski Romuald Stanisław, Pyszniewski Jerzy Bonifacy, Pyła Marek, Radzki Michał Mateusz, Ragus Eugeniusz, Ragus Julianna, Ratkowska Jolanta Marzena, Rzeźnicki Wiesław, Sadowska Maria Lila, Sawczyc Adam, Sidewicz Eugeniusz, Sitkowski Bolesław, Śladowski Grzegorz Kamil, Śledziewski Antoni, Sochacka Małgorzata Maria, Strumińska Joanna Magdalena, Świątkowska Marianna, Świdnicka Anna Janina, Świdnicki Kazimierz Bronisław, Świtkowska Bożena Anna, Szczękulski Janusz Jan, Szkudłapski Lech Piotr, Telesińska Bratek Zofia, Tomaszewska Jadwiga Danuta, Trześniewska Janina, Wierzbicka Irena Wacława, Wilkowska Aleksandra Jadwiga, Witkowski Jan, Wodzyńska Beata Natalia, Woźniak Jerzy Piotr, Wrzosek Karol Jerzy, Zaborska Sztokinger Hanna Halina, Zadrożny Jan, Żbikowski Zenon, Żytomirska Iwona Katarzyna, Łukasiewicz Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4see Architecture, Inc. S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000300710
  2. Agromix-mazowsze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080186
  3. Apus S.A., Warszawa − KRS 0000065145
  4. Architekci B i D Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000572972
  5. B i D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395652
  6. Centrum Technik Miniinwazyjnych Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000468482
  7. Concorde Investissement Spółka Akcyja, Warszawa − KRS 0000077976
  8. Elkam Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000598430
  9. Enrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285081
  10. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna W.g.ł. Radzcy Sp. J., Gołków − KRS 0000193192
  11. Fundacja Rozwoju Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej W Poznaniu, Poznań − KRS 0000035174
  12. Fundacja Wspierania Twórczości Ludowej, Warszawa − KRS 0000196115
  13. Invest And Management Kowalik i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000122905
  14. Kancelaria Prawnicza J.tomaszewska, B. Tomaszewski Sp. J., Warszawa − KRS 0000140725
  15. Kopszak i Wspólnicy. Sp. J., Warszawa − KRS 0000228724
  16. Mazowiecka Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027953
  17. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwest-dom, Warszawa − KRS 0000200559
  18. Osteon Sp. Z O.O., Chotomów − KRS 0000365836
  19. Piekarnia Hetmańska K.wróbel, J.m.jankowscy, K.świdnicki Sp. J., Legionowo − KRS 0000148178
  20. Podkarpacki Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333192
  21. Podkarpacki Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000114605
  22. Polska Korporacja Menedżerów Sportu, Warszawa − KRS 0000150000
  23. Polskie Towarzystwo Psychotroniczne, Warszawa − KRS 0000057139
  24. Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Wola, Warszawa − KRS 0000090235
  25. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Lipków-eko, Lipków − KRS 0000156991
  26. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Petrus, Warszawa − KRS 0000279347
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka W Warszawie, Warszawa − KRS 0000224292
  28. Taksim-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035392
  29. Towarzystwo Karpackie, Warszawa − KRS 0000084809
  30. Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A., Poznań − KRS 0000104717
  31. Zgobud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020622

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adax Scandinavia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181671
  2. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  3. Auditorsbusiness Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187946
  4. Bat Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046142
  5. Biuro Handlowe Polon W Warszawie, Warszawa − KRS 0000020221
  6. British-american Tobacco Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019081
  7. British-american Tobacco Polska S.A., Augustów − KRS 0000024358
  8. Ecofair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208423
  9. Eu Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174855
  10. Hardbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226598
  11. Jmg Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188637
  12. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa − KRS 0000136810
  13. Media Action Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145377
  14. Olan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195675
  15. Pago Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103571
  16. Pekao Property S.A., Warszawa − KRS 0000015084
  17. Polbud-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214266
  18. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Vistula, Warszawa − KRS 0000188459
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Miła, Warszawa − KRS 0000041402
  20. Wydawnictwo Szkolne Pwn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091324
  21. Zakłady Przemysłowo-handlowe Staltex S.A., Warszawa − KRS 0000204417