Kogo reprezentuje osoba

Butkiewicz Zbigniew

w KRS

Zbigniew Butkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Butkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Janusz, Chwirot Marek Ludwik, Górski Bogdan Michał, Grzonkowski Wojciech, Kenigsman Iwona, Klewicka Krystyna, Kmieć Anna Barbara, Kowalewska Dorota, Kraluk Wiesław, Lewandowska Bogumiła Grażyna, Pieniążek Tadeusz Prokop, Skokowska Paula Katarzyna, Słowiński Andrzej Wincenty, Żyngiel Waldemar Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Dariusz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Radosław, Kowalski Bogdan, Leśniewicz Mateusz, Napieracz Tadeusz, Procki Wiesław, Winkiel Krzysztof, Winkiel Zbigniew

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Radosław, Kowalski Bogdan, Leśniewicz Mateusz, Napieracz Tadeusz, Procki Wiesław, Winkiel Krzysztof, Winkiel Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agat It S.A., Łódź − KRS 0000308999
  2. Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A., Gdańsk − KRS 0000154107
  3. Chronos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000194912
  4. Delfin S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000165217
  5. Drukarnia Oruńska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000008002
  6. Emt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000168342
  7. Fota S.A. Układowej, Gdynia − KRS 0000047702
  8. Fundacja Renesans, Ligota Strupińska − KRS 0000124428
  9. Gdańska Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego, Gdańsk − KRS 0000010214
  10. Gdański Klub Żeglarski Extreme Sail, Gdańsk − KRS 0000022096
  11. Grupa Kapitałowa Bomi Centrala Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000369987
  12. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  13. Hydroporoc S.A., Gdańsk − KRS 0000174646
  14. Kb Pomorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000134046
  15. Korporacja Handlowa Olkusz-complex Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000178957
  16. Logistics Service S.A., Kostowiec − KRS 0000083480
  17. Max Global Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280884
  18. Międzynarodowa Spedycja Mirtrans Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000102485
  19. Mlkd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000347062
  20. My Living Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494861
  21. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Jaguar W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000011163
  22. Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Oddział Pracowników Pomorskiej Spółki Gazownictwa Sekcja Pracowników Gazownictwa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000056593
  23. Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076705
  24. Polska Fundacja Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń Ars Med, Sopot − KRS 0000045239
  25. Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne, Warszawa − KRS 0000276239
  26. Przedsiębiorstwo Agat S.A., Koluszki − KRS 0000310595
  27. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Stalbud Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pruszcz Gdański − KRS 0000023396
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Wienox Sp. Z O.O., Rywałd − KRS 0000206477
  29. Przedsiębiorstwo Usługowo - Projektowe Akobi S.A. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000293825
  30. Przedsiębiorstwo Usługowo-projektowe Akobi S.A., Gdańsk − KRS 0000191029
  31. Regbeer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417905
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Matemblewo, Gdańsk − KRS 0000127492
  33. Techno - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000132713
  34. Towarzystwo Budowlane Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000149503
  35. Towarzystwo Finansowo-inwestycyjne Domatic Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085155
  36. Trans-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000184939
  37. Wakoz Budownictwo S.A. Likwidacyjnej, Luzino − KRS 0000413299
  38. Wema S.A. Likwidacyjnej, Rumia − KRS 0000295890
  39. Zakład Przetwórstwa Zbożowego Sp. Z O.O., Bolesławiec − KRS 0000285024
  40. Związek Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000164807

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Al Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000219764
  2. Artstyl - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000022145
  3. Biuro Inżynierskie Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260441
  4. Broker Company S.A., Gdańsk − KRS 0000029947
  5. Cma Cgm Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000010726
  6. Comes Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000082334
  7. Euronova Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000287054
  8. F.h. Tempus P.płodzień, Sł.żbikowski Sp. J., Gdańsk − KRS 0000095063
  9. Gdańskie Melioracje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028567
  10. Glob Market Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000113759
  11. Globaldrewex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000387076
  12. Jmj Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000253146
  13. Kaszub Meblarska Spółdzielnia - Zakład Pracy Chronionej W Kościerzynie Likwidacyjnej, Kościerzyna − KRS 0000049213
  14. Korbud Sp. Z O.O., M. Gdańsk − KRS 0000287050
  15. Mega-inwest S.A., Gdynia − KRS 0000120351
  16. Mikrotel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038148
  17. Mostostal Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000011959
  18. Mostostal Pomorze S.A., Gdańsk − KRS 0000055123
  19. Oe.t.v. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000209387
  20. Ośrodek Badań i Ekspertyz Zabeks-katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289323
  21. Panda-meble Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000193814
  22. Pemac Construction Ab Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Gdańsk − KRS 0000290320
  23. Pol-asia Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000223849
  24. Przedsiębiorstwo Agat Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000040523
  25. Przedsiębiorstwo Alkol Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000129714
  26. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego, Kościerzyna − KRS 0000090259
  27. Przedsiębiorstwo Eksportowo-importowe B And B Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135054
  28. Przedsiębiorstwo Giełda Gdańska Sp. Z O.O., Bałdowo − KRS 0000196042
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Pom Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000100794
  30. Ronix - Promocja-eksport-import Sp. Z O.O., Skorzewo − KRS 0000244077
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowiec W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000199915
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radunia, Pruszcz Gdański − KRS 0000157799
  33. Spółdzielnia Partner, Gdańsk − KRS 0000247858
  34. Star Inwestycje Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Starogard Gdański − KRS 0000280039
  35. Steelco. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000124277
  36. Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich, Gdańsk − KRS 0000135537
  37. Sw i E Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179007
  38. Tal S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000170331
  39. Uczniowski Klub Sportowy 82 Klukowo, Gdańsk − KRS 0000216591
  40. Urim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000250998
  41. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000040398


Inne osoby dla Butkiewicz (74 osoby):