Kogo reprezentuje osoba

Butkiewicz Zbigniew

w KRS

Zbigniew Butkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Butkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Janusz, Chwirot Marek Ludwik, Górski Bogdan Michał, Grzonkowski Wojciech, Kenigsman Iwona, Klewicka Krystyna, Kmieć Anna Barbara, Kowalewska Dorota, Kraluk Wiesław, Lewandowska Bogumiła Grażyna, Pieniążek Tadeusz Prokop, Skokowska Paula Katarzyna, Słowiński Andrzej Wincenty, Żyngiel Waldemar Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Dariusz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Radosław, Kowalski Bogdan, Leśniewicz Mateusz, Napieracz Tadeusz, Procki Wiesław, Winkiel Krzysztof, Winkiel Zbigniew, Woronko Artur

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Radosław, Kowalski Bogdan, Leśniewicz Mateusz, Napieracz Tadeusz, Procki Wiesław, Winkiel Krzysztof, Winkiel Zbigniew, Woronko Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agat It S.A., Łódź − KRS 0000308999
  2. Cesarski Dwór Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000127276
  3. Chronos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000194912
  4. Delfin S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000165217
  5. Drukarnia Oruńska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000008002
  6. Emt Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168342
  7. Fota S.A. Układowej, Gdynia − KRS 0000047702
  8. Fundacja Renesans, Ligota Strupińska − KRS 0000124428
  9. Gdańska Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego, Gdańsk − KRS 0000010214
  10. Gdański Klub Żeglarski Extreme Sail, Gdańsk − KRS 0000022096
  11. Grupa Kapitałowa Bomi Centrala Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000369987
  12. Hydroporoc S.A., Gdańsk − KRS 0000174646
  13. Kb Pomorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000134046
  14. Korporacja Handlowa Olkusz-complex Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000178957
  15. Max Global Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280884
  16. Mb Development House Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sopot − KRS 0000302144
  17. Miden Łukasik i Wspólnicy Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000351023
  18. Międzynarodowa Spedycja Mirtrans Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000102485
  19. Mlkd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000347062
  20. My Living Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000494861
  21. My Living Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000520662
  22. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Jaguar W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000011163
  23. Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Oddział Pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekcja W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000056593
  24. Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076705
  25. Polska Fundacja Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń Ars Med, Sopot − KRS 0000045239
  26. Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne, Warszawa − KRS 0000276239
  27. Przedsiębiorstwo Agat S.A., Koluszki − KRS 0000310595
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Stalbud Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pruszcz Gdański − KRS 0000023396
  29. Przedsiębiorstwo Robót Podwodnych i Hydrotechnicznych Marinex Sp. Z O.O. Układowej, Sopot − KRS 0000101035
  30. Przedsiębiorstwo Usługowo - Projektowe Akobi S.A. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000293825
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Matemblewo, Gdańsk − KRS 0000127492
  32. Techno - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000132713
  33. Towarzystwo Budowlane Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000149503
  34. Towarzystwo Finansowo-inwestycyjne Domatic Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085155
  35. Trans-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000184939
  36. Wakoz Budownictwo S.A. Likwidacyjnej, Luzino − KRS 0000413299
  37. Wema S.A. Likwidacyjnej, Rumia − KRS 0000295890
  38. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka W Słupsku Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000565090
  39. Związek Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000164807

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Al Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000219764
  2. Artstyl - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000022145
  3. Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A., Gdańsk − KRS 0000154107
  4. Biuro Inżynierskie Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260441
  5. Broker Company S.A., Gdańsk − KRS 0000029947
  6. Cma Cgm Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000010726
  7. Comes Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000082334
  8. Euronova Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000287054
  9. F.h. Tempus P.płodzień, Sł.żbikowski Sp. J., Gdańsk − KRS 0000095063
  10. Gdańskie Melioracje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028567
  11. Glob Market Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000113759
  12. Globaldrewex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000387076
  13. Jmj Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000253146
  14. Kaszub Meblarska Spółdzielnia - Zakład Pracy Chronionej W Kościerzynie Likwidacyjnej, Kościerzyna − KRS 0000049213
  15. Korbud Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000287050
  16. Logistics Service S.A., Poznań − KRS 0000083480
  17. Mega-inwest S.A., Gdynia − KRS 0000120351
  18. Mikrotel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038148
  19. Mostostal Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000011959
  20. Mostostal Pomorze S.A., Gdańsk − KRS 0000055123
  21. Oe.t.v. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000209387
  22. Ośrodek Badań i Ekspertyz Zabeks-katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289323
  23. Panda-meble Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000193814
  24. Pemac Construction Ab Sp. Z O.O. W Likiwdacji, Gdańsk − KRS 0000290320
  25. Pol-asia Linie Żeglugowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000223849
  26. Przedsiębiorstwo Agat Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000040523
  27. Przedsiębiorstwo Alkol Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000129714
  28. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego, Kościerzyna − KRS 0000090259
  29. Przedsiębiorstwo Eksportowo-importowe B And B Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135054
  30. Przedsiębiorstwo Giełda Gdańska Sp. Z O.O., Bałdowo − KRS 0000196042
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Pom Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000100794
  32. Przedsiębiorstwo Usługowo-projektowe Akobi S.A., Gdańsk − KRS 0000191029
  33. Regbeer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417905
  34. Ronix - Promocja-eksport-import Sp. Z O.O., Skorzewo − KRS 0000244077
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowiec W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000199915
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radunia, Pruszcz Gdański − KRS 0000157799
  37. Spółdzielnia Partner, Gdańsk − KRS 0000247858
  38. Star Inwestycje Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000280039
  39. Steelco. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000124277
  40. Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich, Gdańsk − KRS 0000135537
  41. Sw i E Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179007
  42. Uczniowski Klub Sportowy 82 Klukowo, Gdańsk − KRS 0000216591
  43. Urim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000250998
  44. Zakład Przetwórstwa Zbożowego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285024
  45. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000040398


Inne osoby dla Butkiewicz (79 osób):