Kogo reprezentuje osoba

Bylica Antoni

w KRS

Antoni Bylica

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Nazwisko:Bylica
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Krzęcin (Małopolskie), Skawina (Małopolskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białoch Jerzy, Bylica Marian Maciej, Ciernia Franciszek, Malinowski Henryk, Radoń Aniela, Sekuła Czesław, Stoczek Andrzej, Zięcik Wincenty, Żmuda Józef, Żmuda Maria Anna, Żmuda Stanisława Czesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lelek Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bil Mieczysław, Borkowski Zdzisław Lucjan, Budz Jan, Deroń Marian Bogumił, Gargas Teodor Gabriel, Głogowska Halina, Kostyra Antoni, Kozieł Henryk, Król Jan Paweł, Makowski Grzegorz Marian, Maślanka Mieczysław, Osak Stanisław, Tracz Stanisław, Wójcik Witold, Wołos Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Teresa, Antos Agnieszka, Bębenek Anna Maria, Bębenek Maria, Bębenek Teresa, Bondek Monika Anna, Burkat Wanda, Chełmik Grażyna, Chrząstek Ilona Karolina, Cichoń Marcin Marek, Drabina Zięborak Ewa Agata, Drapała Dariusz, Dziobek Zbigniew, Dziobek Kałwa Ewa, Frydrych Katarzyna, Furman Zdzisław Stanisław, Gaweł Czesław, Glapska Halina, Jaworska Iwona Anna, Klinowska Marta Ewa, Krawczyk Teresa, Kruk Anna, Krupnik Henryk, Kuszaj Ewa Bogumiła, Liskiewicz Dorota, Maj Zofia Józefa, Malinowska Elżbieta Magdalena, Mazurek Dorota, Michor Bożena Małgorzata, Morek Bernadeta, Niemasek Wanda, Nogieć Sylwester, Olchawa Dorota Bronisława, Olszowy Justyna, Ożóg Ewa, Pałac Irena, Piątek Dawida Patrycja, Piotrowska Inga Maria, Piszczek Władysława, Rapij Małgorzata, Rusek Magdalena Maria, Sekulski Michał Jakub, Sobczak Beata Krystyna, Spasowski Antoni, Stochel Kazimiera, Stochel Urszula, Studnicka Agnieszka, Turaj Maria, Wojdyła Sylwia Dorota, Wróblewska Emilia, Wróblewska Emilia, Zając Ryszard, Zięcik Anita Elżbieta, Łęcka Anna Maria, Łyko Anna Marzena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyzgał Agnieszka Jadwiga
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Marcin, Chmielowski Adam, Droździewicz Krzysztof Henryk, Dziewoński Zbigniew Władysław, Dziobek Zbigniew, Flisak Marek Marian, Hardek Jan Andrzej, Jezior Jerzy, Job Kazimierz, Kania Halina, Kurek Aleksander Edmund, Maj Andrzej, Malinowska Anna, Malinowski Kazimierz, Migda Krzysztof Andrzej, Morawa Andrzej, Papież Bogusław Antoni, Pierzchała Tomasz Tadeusz, Pijocha Janusz Mieczysław, Prokocka Kazek Gabriela, Prokop Jadwiga, Ściseł Joanna, Sikora Bolesław Stanisław, Tutajewski Andrzej, Waś Czesław, Wodnicki Jerzy, Woźniak Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyka Andrzej Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz - Przedsiębiorstwo Remontowo - Montażowe Ferco Sp. J., Skawina − KRS 0000027061
  2. Aspol Sp. Z O.O., Podegrodzie − KRS 0000173990
  3. Bank Spółdzielczy W Chrzanowie, Chrzanów − KRS 0000132253
  4. Bank Spółdzielczy W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000125979
  5. Bank Spółdzielczy W Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowa Tarnowska − KRS 0000089141
  6. Bank Spółdzielczy W Jędrzejowie, Jędrzejów − KRS 0000145662
  7. Bank Spółdzielczy W Podegrodziu, Podegrodzie − KRS 0000103104
  8. Bank Spółdzielczy W Skawinie, Skawina − KRS 0000139487
  9. Bank Spółdzielczy W Szczekocinach, Szczekociny − KRS 0000150034
  10. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  11. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  12. Ecotal Sp. Z O.O., Polanka Wielka − KRS 0000407073
  13. Ekoprodukt Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000421561
  14. Firma Podwyszyński Sp. J., Kraków − KRS 0000034121
  15. Forma Polska Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000237644
  16. Forum Gospodarcze Małopolski Zachodniej, Balin − KRS 0000269405
  17. Fundacja Na Rzecz Szpitala Powiatowego W Chrzanowie, Chrzanów − KRS 0000050742
  18. Gorotech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000535629
  19. Gs Bukowina Tatrzańska Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000323097
  20. Hardek Car Serwis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000633060
  21. Hardek Car Serwis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000654547
  22. Huzar Psp S.A., Płock − KRS 0000492939
  23. Ka-bud Kazimierz Job i Wspólnik Sp. J., Zelczyna − KRS 0000490358
  24. Kółko Rolnicze W Krzęcinie, Krzęcin − KRS 0000048602
  25. Kółko Rolnicze W Wielkich Drogach, Wielkie Drogi − KRS 0000293972
  26. Lauda Metalplast Sp. Z O.O., Facimiech − KRS 0000573388
  27. Lauda Metalplast Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Facimiech − KRS 0000649302
  28. Makas 2 Małgorzata Cepak, Kazimierz Malinowski Sp. J., Skawina − KRS 0000395859
  29. Małopolskie Porozumienie Organizacji Gospodarczych, Skawina − KRS 0000603764
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Stadłach, Stadła − KRS 0000022890
  31. Podkrakowska Izba Gospodarcza, Skawina − KRS 0000185179
  32. Polskie Towarzystwo Ewangelickie Oddział W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000111296
  33. Porozumienie Dla Skawiny, Skawina − KRS 0000066023
  34. Porozumienie Podkrakowskie, Zabierzów − KRS 0000094023
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pagum B.papież i Wspólnicy Sp. J., Borek Szlachecki − KRS 0000082033
  36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Diana Sp. Z O.O., Polanka Wielka − KRS 0000058393
  37. Przedsiębiorstwo Usługowe Audytor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000180562
  38. Regionalny Klub Sportowy Iskra Krzęcin, Krzęcin − KRS 0000245995
  39. Rotary Klub Kraków Wyspiański, Kraków − KRS 0000166962
  40. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Rola W Skawinie, Skawina − KRS 0000175464
  41. Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Skawina, Skawina − KRS 0000148690
  42. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Techniczno - Ekonomicznych W Skawinie, Skawina − KRS 0000092397
  43. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki, Zielonki − KRS 0000048345
  44. Stowarzyszenie Wielu Pokoleń Jesteśmy Solą Tej Ziemi, Moskorzew − KRS 0000305959
  45. Środowiskowy Dom Samopomocy W Skawinie, Skawina − KRS 0000614461
  46. Tatrzańska Fala Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000181792
  47. Tatrzański Bank Spółdzielczy, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000172913
  48. Towarzystwo Ewangelickie Im. Ks. Franciszka Michejdy, Cieszyn − KRS 0000017212
  49. Towarzystwo Pamięci Generała Józefa Hallera i Hallerczyków, Jurczyce − KRS 0000483534
  50. Treko Laser Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000074684

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Active Text Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000328159
  2. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  3. Bank Spółdzielczy W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000076660
  4. Bank Spółdzielczy W Wolbromiu, Wolbrom − KRS 0000144999
  5. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  6. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  7. Biuro Prawno-podatkowe - Jerzy Piska, Dorota Wożniak Sp. J., Bochnia − KRS 0000294903
  8. Biuro Prawno-podatkowe, Beata Zdanowska, Jerzy Piska, Żaneta Piska Sp. J., Kraków − KRS 0000298954
  9. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  10. Bps-ochrona - Sp. Z O.O., Kozubszczyzna − KRS 0000008812
  11. Cefana Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000124216
  12. Czarna Góra - Koziniec Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000239680
  13. Finandoor Brockers Co. Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000242169
  14. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000180803
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Podegrodziu, Podegrodzie − KRS 0000160919
  17. Goleszowski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Goleszów − KRS 0000156748
  18. Grupa Podhale Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000042085
  19. Habitat For Humanity Śląsk Cieszyński, Cieszyn − KRS 0000189297
  20. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  21. Koag Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000486899
  22. Małopolski Bank Regionalny S.A., Kraków − KRS 0000093944
  23. Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000367964
  24. Marsen 2 Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000531410
  25. Marsen 3 Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000450168
  26. Nik Plus S.A., Katowice − KRS 0000040080
  27. Plac Imbramowski Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000066021
  28. Polifarb-market Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000174116
  29. Polska Izba Paliw Płynnych, Warszawa − KRS 0000120987
  30. Polski Dom Finansowy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344525
  31. Protec Polska Sp. Z O.O., Sułkowice − KRS 0000259066
  32. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Chemia - Katowice S.A., Katowice − KRS 0000134662
  33. Przedsiębiorstwo Transportowo-usługowo-handlowe Transbud Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000098272
  34. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz, Nowy Targ − KRS 0000033639
  35. Silesia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000140317
  36. Spółdzielnia Usługowo-zaopatrzeniowa Rolników i Kółek Rolniczych, Jędrzejów − KRS 0000128755
  37. Tak Plus Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000022211
  38. Telkom-telos S.A., Katowice − KRS 0000005923
  39. Tutajewski Sp. J., Radziszów − KRS 0000247988
  40. Waśpol-2 Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000222170
  41. Zdrowie Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000024076
  42. Związek Banków Polskich, Warszawa − KRS 0000104695
  43. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000164773

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 662 000,00 zł
    Zamawiający: Urząd Gminy Laskowa, Laskowa
    Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 662 000,00 zł
    z przeznaczeniem na realizację inwestycji gminnych, w tym:
    - Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Ujanowicach i budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Laskowa,
    - Zagospodarowanie Centrum wsi Laskowa
  2. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2.187.127,00 zł
    Zamawiający: Urząd Gminy Laskowa, Laskowa
    Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na realizację inwestycji gminnych w wysokości 2.187.127,00 zł. w tym:
    - Odnowa centrum wsi Srzeszyce,
    - Remont drogi gminnej lokalnej nr K 340223 Krosna-Żmiąca w miejscowościach: Krosna, Strzeszyce i Żmiąca wraz z remontem mostu na rzece Łososina,
    - Odbudowa dróg,
    - Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kamionce Małej,
    - Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Żmiącej,
    - Budowa boiska sportowego przy Zespole Szkół w Laskowej.
  3. Udzielenie kredytu w kwocie 1.000.000zł na wydatki związane z prowadzeniem akcji powodziowej i doraźne prace zabezpieczające
    Zamawiający: Gmina Bochnia, Bochnia
    Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu w kwocie 1.000.000 PLN na wydatki związane z prowadzeniem akcji powodziowej i doraźne prace zabezpieczające. 1.Kwota kredytu 1.000.000PLN. 2.Okres kredytowania - do 30.09.2014 roku. 3.Kredyt uruchamiany w jednej transzy - 15.07.2010r 4. Spłata kredytu nastąpi w ratach: 30.05.2012 - 200.000PLN, 30.03.2013 - 300.000PLN, 30.03.2014 - 300.000 PLN, 30.09.2014 -200.000PLN
  4. Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Łapanów w kwocie: 3.000.000,00 zł
    Zamawiający: Gmina Łapanów, Łapanów
    1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Łapanów w kwocie: 3.000.000,00 zł z przeznaczeniem na:
    - sfinansowanie inwestycji zaplanowanych na 2010r. z zakresu: rolnictwa, drogownictwa, oświaty, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska w kwocie: 1.005.000,00 zł
    - spłatę zaciągniętych w latach ubiegłych pożyczek i kredytów w kwocie: 1.995.000,00 zł
    Spłata kredytu nastąpi do 30 czerwca 2016r.
  5. udzielenie Gminie Wiśniowa kredytu w kwocie 2000000 złotych na pokrycie deficytu budżetowego w 2010 roku
    Zamawiający: Gmina Wiśniowa, w imieniu, której działa Wójt Gminy, Wiśniowa
    udzielenie Gminie Wiśniowa kredytu w kwocie 2000000 złotych na pokrycie deficytu budżetowego w 2010 roku

Inne osoby dla Bylica (63 osoby):