Kogo reprezentuje osoba

Bylicki Maksymilian Andrzej

w KRS

Maksymilian Andrzej Bylicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maksymilian
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Bylicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Guzów (Mazowieckie), Tarnów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gancarz Janusz Marek, Głomb Krzysztof Eugeniusz, Kołtunowicz Anna Barbara, Krawczyk Artur Mikołaj, Masłoń Bogusława Barbara, Wojsyk Kajetan Andrzej, Złotnicki Arkadiusz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Dariusz Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicka Irena, Drzewiecki Jarosław, Konarska Dorota, Piotrowska Izabela Anna, Szułdrzyńska Róża
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baehr Jerzy, Grocholski Henryk Karol, Konarski Ksawery, Koszutski Maciej, Meysztowicz Jerzy, Rozwadowski Piotr, Szczepański Rafał, Tarnowski Jacek Władysław, Tokarczyk Jarosław Tadeusz, Willenberg Sławomir Jan, Zdziebkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szweycer Stanisław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicka Teresa Maria, Bylicki Andrzej Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Poniński Tomasz Edward
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czartoryska Jadwiga Anna, Kaliński Maciej Jacek, Ponińska Izabela Natalia, Sobański Michał Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzewiecki Jarosław Jan, Ostrowski Janusz Grzegorz, Ponińska Izabela Natalia, Szułdrzyńska Róża
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzewiecki Stanisław, Kłodowska Burczyk Renata, Małek Piotr, Ostrowski Janusz Grzegorz, Purev Ewa, Subik Piotr
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicka Irena

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudziak Józef, Fusiński Marek Władysław, Koncewicz Wojciech Tomasz, Kryszyński Andrzej Stanisław, Lechowski Leszek Józef, Mach Grzegorz Marian, Mierzwa Leszek Jerzy, Młodawski Lech, Olewnik Marcin, Radziwiłł Maciej, Siemion Piotr Dionizy, Szych Sławomir Janusz, Żarski Sebastian Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Paweł Przemysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gromisz Marcin Mirosław, Rościszewski Filip Jan, Rościszewski Jakub Stefan, Rościszewski Jan Emeryk, Srebro Maciej Edward, Urban Łukasz Maria, Wielowieyski Piotr Jan, Wójcik Andrzej Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andresen Thomas, Baranowski Henryk Przemysław, Bauc Jarosław, Bielicki Mirosław, Czabański Krzysztof, Dobrzański Stanisław, Dudek Andrzej Włodzimierz, Dylewski Wojciech Henryk, Eberle Thomas, Eriksen Jesper Theill, Gaweł Piotr Andrzej, Glapiński Adam, Grey Ian, Gzyra Zygmunt, Harrabin Tim, Heydel Wojciech Andrzej, Jones David, Kearney Piotr Robert, Kilian Krzysztof, Kjaer Jacob, Kobylecki Konrad Gwidon, Kownacki Piotr, Krawczyk Robert Andrzej, Kuźnieców Jacek, Maciejewicz Jan, Marin Miguel, Martensen Larsen Alexander Thomas, Moroz Marek Ryszard, Nawrocki Krzysztof Aleksander, Reszczyński Ireneusz Wiesław, Revsbech Carsten Dyrup, Salling Nikolaj Jacob, Scheinemann Henrik Andrzej, Schkolnik Finn, Skóra Krzysztof, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Socha Jacek Waldemar, Szwedowski Krzysztof, Szymański Paweł Henryk, Urbański Paweł, Vest Henning, Walz Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Dariusz Ryszard
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biliński Mirosław Stanisław, Błądek Wiktor, Cichoń Czesław, Cyran Tomasz, Czyczerski Józef Jan, Dynowski Antoni Andrzej, Fiedor Bogusław Stanisław, Fusiński Marek Władysław, Glapiński Adam, Hajdacki Leszek, Jakubów Leszek, Jaśkowski Ryszard, Kot Stanisław Andrzej, Kruk Maciej Andrzej, Kurek Ryszard Władysław, Mańk Anna Teresa, Moryń Marcin Bogdan, Niebisz Elżbieta, Nowakowski Remigiusz, Potycz Stanisław Andrzej, Reszczyński Ireneusz Wiesław, Rymarczyk Jan, Skóra Krzysztof Ryszard, Ślęzak Marcin Tomasz, Sulmicki Jan, Wertelecka Kwater Barbara Anna, Wojnowski Ryszard, Żyżyński Jerzy, Łaganowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopiński Maciej Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brochwicz Donimirski Konstanty Jan, Brzezicki Paweł Stanisław, Cyran Tomasz Władysław, Garapich Michał Paweł, Głowacki Włodzimierz, Janowska Katarzyna Joanna, Kacprzyk Wojdyga Monika Justyna, Kowalak Bronisława Barbara, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Kuźma Tadeusz, Malewicz Anna, Nadolnik Bogusław Edmund, Nawolski Józef, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Nowak Edward Edmund, Olszewski Wiesław Jan, Paradowska Elżbieta, Pełka Piotr, Pyra Eryk Zbigniew, Rudnicki Maciej Franciszek, Starostka Wiesław, Stolarz Adam Witold, Świętczak Halina Joanna, Tarnowski Jacek Władysław, Wertelecka Kwater Barbara Anna, Wierzejska Urszula Julia, Wojtczak Aldona, Wysocka Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Teresa, Migut Wiesław Tadeusz, Olbrycht Krzysztof, Skórzyńska Katarzyna, Żółtaniecki Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skórzyński Jan Marcin
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gidziń-ski Zbigniew Marek, Gryza Piotr Andrzej, Guzy Jarosław Władysław, Kryszyński Andrzej Stanisław, Polak Marek, Sarota Angelina Anna, Skrzyński Marek, Szokiel Artur Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyrzykowska Anna Klaudia
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barrieux Laurent, Bezulska Magdalena, Brincken Maria Anna, Corbin Jean-pierre Fernand, Ferrer Fabien, Hille Ewaryst Józef, Ignasiak Gregoire Romain, Komorowski Jerzytomasz Tomasz, Lacombe Jacky Bernard, Malczewska Róża Magdalena, Masny Marcin Paweł, Małłek Robert Dominik, Michałowski Andrzej, Mróz Janusz, Nowakowski Lucjan, Peszke Tomasz Kajetan, Raczyński Wiesław Jan, Skaza Krzysztof Mirosław, Skowroński Paweł Antoni, Sokal Zdzisław, Sułkowski Tadeusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Dariusz Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicka Irena, Drzewiecki Jarosław, Konarska Dorota, Piotrowska Izabela Anna, Szułdrzyńska Róża
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicki Andrzej Maria, Dunin Wąsowicz Stefan Julian, Lis Tadeusz, Polak Marek, Sędzik Henryk, Sharon Ran Yosef, Sharon Reuben

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samardakiewicz Bartłomiej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gabrych Andrzej Jarosław, Kawala Marek, Krzyśko Zbigniew Andrzej, Omyła Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujok Jerzy, Duchniewicz Stanisław, Jaszczuk Katarzyna, Jończyk Barbara Maria, Jurkanis Tomasz Jarosław, Konwicki Michał Cezary, Marcińczak Ryszard, Sosnowski Javier, Szalecki Aleksander, Sztyber Mirosław, Tomaszewski Bronisław Antoni, Traczyk Marek, Zamoyski Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Lucjan
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szych Hanna, Rogowski Zbigniew, Swinney Stephen, Szych Sławomir Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Subik Bogdan Andrzej
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bylicka Teresa Maria, Bylicki Andrzej Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Poniński Tomasz Edward
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzewiecka Bożenna, Nowotna Elżbieta, Pruszkowski Adam Jarosław, Sinczak Sebastian Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Moczarski Mirosław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzewiecki Jarosław Jan, Ostrowski Janusz Grzegorz, Smolik Andrzej, Szczepaniak Krzysztof Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klimkowska Joanna Leokadia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  3. Abak S.A., Olsztyn − KRS 0000354495
  4. Accessory Business Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000341752
  5. Advanced Technology Solution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316990
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Agreehub Sp. Z O.O., Wysokie Mazowieckie − KRS 0000791076
  8. Aiton Caldwell S.A., Gdańsk − KRS 0000313046
  9. Akademicki Klub Obywatelski Im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Stowarzyszenie W Poznaniu, Poznań − KRS 0000398546
  10. Akademicki Zespół Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Witelona W Legnicy, Legnica − KRS 0000065217
  11. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  12. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  13. Anirol Sp. Z O.O., Książ Wielkopolski − KRS 0000406391
  14. Apistos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000683678
  15. App Kancelaria Radców Prawnych Potycz i Pundyk Sp. J., Legnica − KRS 0000515299
  16. Apterco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611006
  17. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  18. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  19. Artel Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000409870
  20. Artlumino Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000204294
  21. Atlanta Poland S.A., Gdańsk − KRS 0000162799
  22. Ats S.A., Wierzbice − KRS 0000357716
  23. Avinci Art Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000711700
  24. Badania Systemowe Energsys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019834
  25. Baltic Operator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000735044
  26. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  27. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  28. Beerlab Sp. Z O.O., Łoziska − KRS 0000483563
  29. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  30. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  31. Biofactory S.A., Biecz − KRS 0000406961
  32. Biolex S.A., Wrocław − KRS 0000377481
  33. Biomaxima S.A., Lublin − KRS 0000313349
  34. Biuro Rachunkowe Perfekt Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000628503
  35. Bizbi Media S.A., Lipowo − KRS 0000406545
  36. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  37. Biznet Poland - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197515
  38. Bluevendo S.A., Warszawa − KRS 0000299924
  39. Bm Kobylin Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000265094
  40. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  41. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  42. Bosa Nowe Kamienice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000522577
  43. Bosa Nowe Kamienice Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000549266
  44. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  45. Bravo Sp. Z O.O., Kleosin − KRS 0000457948
  46. Bułka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370345
  47. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  48. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  49. Capital High Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383328
  50. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 01cyberaton S.A., Warszawa − KRS 0000293918
  2. 4life Direct Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313549
  3. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  4. A A Kadry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314203
  5. A.t.kearney Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036914
  6. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  7. Abakus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229517
  8. Abam Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000252790
  9. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  10. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  11. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  12. Administracja Domów Wspólnot Mieszkaniowych Włochy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127440
  13. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  14. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  15. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  16. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  17. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  18. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  19. Alstom Konstal s.a., Chorzów − KRS 0000034262
  20. Altadoor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000219537
  21. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  22. Amatorski Tenis Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286817
  23. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  24. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  25. Amg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096898
  26. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  27. Amw Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219989
  28. Andros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367147
  29. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  30. Apartart Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000758089
  31. Apator Control Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000016020
  32. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  33. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  34. Aral Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000032216
  35. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  36. Argenta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000038156
  37. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  38. Artbox Service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000393816
  39. Ase Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196128
  40. Aspen Plus Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000114557
  41. Aspen Res Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000135578
  42. Aspen Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000020314
  43. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  44. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  45. Athletic International S.A., Warszawa − KRS 0000304905
  46. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  47. Audax Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335601
  48. Auto Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000148057
  49. Auto-res Sp. Z O.O., Pogwizdów Nowy − KRS 0000103643
  50. Autoblacharnia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000021557

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Świadczenie usług związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem szkoleń dla nauczycieli z zakresu ,, Nauczanie metodą eksperymentu” w ramach projektu pt. Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ZSGH w Iwoniczu Zdroju, ZS w Iwoniczu i ZS w Jedliczu w ramach Osi Priorytetowej IX, Działania 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
    Zamawiający: Powiat Krośnieński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krośnieńskiego, Krosno
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z przygotowaniem
    i przeprowadzeniem szkoleń dla nauczycieli ZSGH w Iwoniczu zdroju, ZS w Iwoniczu,
    ZS w Jedliczu z zakresu ,, Nauczanie metodą eksperymentu” w ramach projektu pt. Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ZSGH w Iwoniczu Zdroju, ZS w Iwoniczu i ZS w Jedliczu w ramach Osi Priorytetowej IX, Działania 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

    - świadczenie usług związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem szkoleń dla nauczycieli ZSGH w Iwoniczu Zdroju (7 osób), świadczenie usług związanych
    z przygotowaniem i przeprowadzeniem szkoleń dla nauczycieli ZS w Iwoniczu (8 osób)
    i ZS w Jedliczu (3 os.) z zakresu ,, Nauczanie metodą eksperymentu edukacyjnego”

    2 dni 16h/gr – 2 grupy po 9 osób

    2. Miejsce przeprowadzenia szkolenia zapewnia Zamawiający (ZS w Iwoniczu/ ZSGH w Iwoniczu Zdroju)

    3. Celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych w zakresie metody eksperymentu. Efekty uczenia się – przyrost wiedzy na temat metody eksperymentu i umiejętność zastosowania w praktyce dydaktycznej.

    4. Wykonawca przygotuje szczegółowy program szkolenia w oparciu o następujące bloki tematyczne:

    1) Nowe metody nauczania
    2) Umiejętności projektowania procesu dydaktycznego z uwzględnieniem wykorzystania metody badawczej
    3) Organizacja zajęć z wykorzystaniem wszystkich uczniów t.j. pracy grupowej uczniów.

    5. Szczegółowy harmonogram szkolenia zostanie opracowany w porozumieniu Wykonawcy
    i Zamawiającego.

    8. Wykonawca ma zapewnić oraz przekazać każdemu uczestnikowi i uczestniczce szkolenia specjalne materiały piśmiennicze, publikacje, książki, pendrive oraz materiały dydaktyczne tj. opracuje, powieli i przekaże uczestnikom szkolenia niezbędne materiały szkoleniowe z zakresu szkolenia lub przekaże gotowe opracowania/publikacje.

    9. Koszt szkolenia obejmuje ponadto konsultacje dla nauczycieli min. 3 godz. na osobę, wybraną przez nauczyciela formą np. e- mailem.

    10. W ramach zamówienia przewiduje się również szkolenie/pracę/warsztaty w podgrupach liczących maksymalnie 4 osoby na konkretnych przykładach i pomysłach, które później poszczególni nauczycieli wdrożą w swoich szkołach.

    11. Jedną grupę będą stanowić nauczyciele przedmiotów zarówno o charakterze społecznym (humanistycznym) jak i ścisłym wiec jest konieczność doboru dwóch trenerów z obydwu dziedzin - minimum 2 trenerów na 1 grupę (praktyków, czynnie współpracujących ze środowiskiem szkolnym).

    12. Wykonawca winien zapewnić na czas prowadzenia szkolenia urządzenia i sprzęt specjalistyczny do jego przeprowadzenia w zakresie przewidzianym programem szkolenia.

    13. Wykonawca zapewni każdemu uczestnikowi/uczestniczce szkolenia możliwość wykonania ćwiczeń praktycznych wynikających z programu szkolenia tak, aby każdy uczestnik/uczestniczka szkolenia opracował/ a swój projekt. W związku z powyższym konieczne jest indywidualna min. 3 – krotna konsultacja z ekspertem/trenerem. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić ewaluację szkolną oraz recenzję minimum
    5 sztuk wybranych projektów. Zrecenzowane projekty zostaną udostępnione w szkołach, posłużą jako wzorzec dla innych nauczycieli.

    14. Wykonawca przed terminem rozpoczęcia szkolenia jest zobowiązany do przesłania Zamawiającemu program szkolenia celem jego akceptacji.

    15. Etap II przedmiotu zamówienia - przeprowadzenie egzaminu sprawdzającego potwierdzającego nabycie kompetencji w zakresie szkolenia dla uczestników/uczestniczek kursu, sporządzenie protokołu z egzaminu i przekazanie Zamawiającemu oraz wydanie certyfikatów i zaświadczeń o ukończeniu kursu potwierdzających nabyte kompetencje.

    16. Odbiór wykonanej usługi zostanie udokumentowany przekazaniem Zamawiającemu szczegółowego programu szkolenia, list obecności, zapisami w dzienniku szkolenia, potwierdzeniem odbioru materiałów szkoleniowych dla uczestników/uczestniczek szkolenia oraz dostarczenie 1 kpl. materiałów szkoleniowych dla Zamawiającego, protokołu z przeprowadzonego egzaminu potwierdzającego przeprowadzenie egzaminu dla uczestników/uczestniczek szkolenia (przed i po zakończeniu kursu), potwierdzenie wydania certyfikatów i zaświadczeń o ukończeniu szkolenia oraz ich kserokopii oraz raportu końcowego z przeprowadzonego szkolenia.

    17. Ponadto do obowiązków Wykonawcy należy:
    1) sprawdzenie wiedzy przed rozpoczęciem szkolenia;
    2) ocena uczestników – przeprowadzenie weryfikacji po zakończeniu szkolenia na podstawie opracowanych kryteriów oceny;
    3) opracowanie i przekazanie Zamawiającemu raportu końcowego z przeprowadzonego szkolenia zawierającego porównanie uzyskanych wyników z przeprowadzonej oceny
    z przyjętymi wymaganiami określonymi w programie szkolenia (tj. przedstawionymi efektami uczenia się, które osiągną uczestnicy/uczestniczki w wyniku realizacji szkolenia).

    18. Wykonawca zobowiązuje się oznaczać wszystkie dokumenty oraz materiały (dydaktyczne i piśmiennicze) dla osób i podmiotów uczestniczących w Projekcie logo Unii Europejskiej, znakiem Funduszy Europejskich oraz oficjalnym logo promocyjnym Województwa Podkarpackiego oraz znakiem promocyjnym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie zgodnie z jego Księgą Znaku udostępnioną na stronie internetowej RPO WP.

    19.Certyfikaty/Zaświadczenia powinny zawierać:
    1) logotyp ; (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    2) nazwę projektu i informację o współfinansowaniu; (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    3) nazwę firmy, która szkolenie przeprowadziła; (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    4) imię i nazwisko uczestnika kursu, (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    5) datę i miejsce urodzenia; ( Zaświadczeń)
    6) pełną nazwę kursu; (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    7) datę i miejsce szkolenia – (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    8) program (Zaświadczeń)
    9) ilość godzin kursu; (dot. Certyfikatów i Zaświadczeń)
    10) miejscowość i datę wystawienia certyfikatu/zaświadczenia; (dot. Certyfikatów
    i Zaświadczeń)
    11) podpis i pieczątkę osoby wystawiającej certyfikat/zaświadczenie, (dot. Certyfikatów
    i Zaświadczeń)

    20.Oznaczenie według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
    80500000-9 - usługi szkoleniowe
    80000000-4 - usługi edukacyjne i szkoleniowe
    80511000-9 – usługi szkolenia personelu

    21. Usługi szkoleniowe są to usługi społeczne, które realizowane są zgodnie z art. 138o ustawy PZP.