Kogo reprezentuje osoba

Cegielski Adam

w KRS

Adam Cegielski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Nazwisko:Cegielski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1979 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Elbląg (Warmińsko-mazurskie), Gdynia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cegielski Marcin Grzegorz, Cegielski Zygmunt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gumowski Paweł Piotr, Konczakowski Michał Adam, Piłat Agnieszka, Łapiński Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cegielski Marcin Grzegorz, Cegielski Zygmunt Marek, Majewska Agnieszka, Piłat Agnieszka, Sarbiewska Lewkowicz Anna, Splitt Rafał Bogusław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karczewski Damian Krzysztof, Nowicki Sebastian, Łaźniak Paweł Józef

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karczewski Damian Krzysztof, Sobkiewicz Paweł Zdzisław, Tomikowski Wojciech, Wojno Andrzej, Łaźniak Paweł Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chuang Chi Wei, Exner Anna, Gniadek Piotr Seweryn, Karczewski Damian Krzysztof, Konrad Grzegorz Władysław, Kuna Marek, Matusiak Mariusz, Piłat Agnieszka, Skwarek Mirosław Jacek, Skwarek Monika Sylwia, Stępkowski Włodzimierz Aleksander, Tomikowski Wojciech Maria, Twaróg Maciej Leszek, Łaźniak Paweł Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łusiak Justyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gumowski Paweł Piotr, Konczakowski Michał Adam, Piłat Agnieszka, Łapiński Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adc Audyt Doradztwo Controlling Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000371766
  2. Ambulero Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000875573
  3. Ap Doradcy Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000347463
  4. Arcy Projekt Architekci S.A., Warszawa − KRS 0000520643
  5. Arrinera S.A., Warszawa − KRS 0000378711
  6. Arrinera Technology S.A., Warszawa − KRS 0000302462
  7. Assg S.A., Warszawa − KRS 0000405550
  8. Atc Cargo S.A., Gdynia − KRS 0000303741
  9. Az Fund S.A., Warszawa − KRS 0000403428
  10. Canna Pharm S.A., Olsztyn − KRS 0000959072
  11. Cannabis Poland S.A., Warszawa − KRS 0000410247
  12. Catalyst Berrio Partners Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000702852
  13. Copernicus Yachts S.A., Warszawa − KRS 0000403521
  14. Cqb Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605740
  15. Dompol Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000041618
  16. Ebc Incubator Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000312954
  17. Enax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526959
  18. Erne Ventures S.A., Warszawa − KRS 0000290248
  19. Ete Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388319
  20. Evilport Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000375191
  21. Foton Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000449611
  22. Fundacja Green Dream, Gdynia − KRS 0000657230
  23. Fundacja Jutro, Gdańsk − KRS 0000500648
  24. Gdb Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000577438
  25. Geku Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468059
  26. Gero S.A., Warszawa − KRS 0000359183
  27. Graphene Solutions Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000541819
  28. Green Dream Boats Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000580820
  29. Green Meat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000902118
  30. Grupa Retro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000253879
  31. Hexart Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000863158
  32. Hyper Vision S.A., Warszawa − KRS 0000697951
  33. Ignibit S.A., Gdynia − KRS 0000677637
  34. Impact Games S.A., Warszawa − KRS 0000933959
  35. Inkubit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343990
  36. Innovofood Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614095
  37. Lanko Eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000870293
  38. Lanko Sp. Z O.O., Dobra − KRS 0000864910
  39. Meble Re Capital Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000567083
  40. Metaversum S.A., Warszawa − KRS 0000353979
  41. Neurone Studio S.A., Poznań − KRS 0000601842
  42. Oknoprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000795126
  43. Omnioxy S.A., Gdynia − KRS 0000800573
  44. Overbuilt S.A., Gdynia − KRS 0000909278
  45. Paradise Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000890661
  46. Pelixar S.A., Gdynia − KRS 0000747574
  47. Perot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321943
  48. Peyt Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000697436
  49. Rechain S.A., Warszawa − KRS 0000416933
  50. Res Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000946263

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Airpas Sp. Z O.O. Academy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000628884
  2. Airpas Sp. Z O.O. Machines Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000628914
  3. Alima-gerber S.A., Warszawa − KRS 0000060732
  4. Aps Energia S.A., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000346520
  5. Arena.pl S.A., Warszawa − KRS 0000296255
  6. Arventures Fund Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000617238
  7. Arventures Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000618051
  8. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  9. Bm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023311
  10. Cavinet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280623
  11. Connto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486188
  12. Datawalk S.A., Wrocław − KRS 0000405409
  13. Drageus Games S.A., Warszawa − KRS 0000678459
  14. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  15. Etd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252606
  16. Flexa Isolations Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000672968
  17. Geku Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000452653
  18. Geku Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000454348
  19. Geku Sp. Z O.O. Terespol Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000471817
  20. Hbi Ventures Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000657547
  21. Hemp Amp; Health S.A., Warszawa − KRS 0000396780
  22. Kawaleria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618590
  23. Letus Capital S.A., Warszawa − KRS 0000310902
  24. Livechat Software S.A., Wrocław − KRS 0000290756
  25. Livechat Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000120715
  26. Motoricus S.A., Warszawa − KRS 0000315994
  27. Nanostal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570954
  28. Nanostal-procesy Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000603559
  29. No Gravity Games S.A., Warszawa − KRS 0000297935
  30. Noobz From Poland S.A., Warszawa − KRS 0000412949
  31. Ocean Network Express (europe) Ltd. Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Gdynia − KRS 0000708580
  32. One2tribe S.A., Warszawa − KRS 0000612542
  33. Open-productions Łaźniak Sp. J., Gdynia − KRS 0000258921
  34. Orphinic Scientific S.A., Warszawa − KRS 0000919083
  35. Polish Export Tradeamp;investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527283
  36. Prosper Capital Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000065126
  37. Ptv Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255880
  38. Qubicgames S.A., Siedlce − KRS 0000598476
  39. Robinson Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000565613
  40. Sme Partner Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000611856
  41. Solution Sca Sp. Z O.O., Blizne Jasińskiego − KRS 0000434871
  42. Style247.pl S.A., Warszawa − KRS 0000382309
  43. Swissmed Centrum Zdrowia S.A., Gdańsk − KRS 0000183364
  44. Team Finance Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000400914
  45. Team Finance Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355098
  46. Techjet Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000540873
  47. Teknor S.A., Elbląg − KRS 0000786655
  48. Telehorse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000466376
  49. The Farm 51 Group S.A., Gliwice − KRS 0000383606
  50. Transplanner Sp. Z O.O., Banino − KRS 0000498375


Inne osoby dla Cegielski (77 osób):