Kogo reprezentuje osoba

Charytoniuk Leon

w KRS

Leon Charytoniuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leon
Nazwisko:Charytoniuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1940 r., wiek 80 lat
Miejscowości:Bielsk Podlaski (Podlaskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Zabłudów (Podlaskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobel Michał, Bogdanowicz Danuta, Bondaruk Aleksander, Bondaruk Halina, Dąbrowski Jerzy, Korzeniewski Mieczysław, Kuczko Anna, Misiuk Tadeusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajno Jan Wincenty, Baryła Zbigniew, Blecharczyk Antoni, Bojko Aleksander, Celiński Stanisław, Czesak Jan, Demkiewicz Roman, Guzy Edward Jan, Hrynkiewicz Roman, Jabłoński Stanisław Henryk, Janicki Janusz Zygmunt, Kamińska Lucyna, Kocój Andrzej Tadeusz, Korona Eugeniusz Jan, Kozak Stefan, Król Jan Paweł, Kubacka Maria Marta, Kuzdralinski Adam, Majewski Kazimierz Zenon, Michałowski Mirosław Jan, Migała Mirosław, Myrczek Józef Jan, Olszewski Ryszard Stanisław, Osak Stanisław, Piasecka Helena, Siano Paweł, Sitek Zygmunt, Szafran Aniela Stefania, Szewc Włodzimierz, Szostak Zdzisław Mieczysław, Urbańska Grażyna, Wenerski Roman, Wyrwa Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Anna Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gocłowska Janina, Godlewski Tadeusz, Głodkowski Romuald Zbigniew, Kamińska Lucyna, Klimaszewski Tadeusz, Masalski Zenon, Osipiuk Włodzimierz, Pękala Józef, Sobczak Urszula, Solis Grzegorz, Stabiński Henryk, Wasiek Krystyna, Wyszomirski Tomasz Stanisław, Zawojek Barbara, Zawojska Barbara
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chwieśko Jolanta, Czajkowski Stanisław, Gawrysiak Marta Edyta, Karwowska Ewa, Kędzierska Katarzyna, Majewska Elżbieta, Martyniuk Piotr, Michniewicz Danuta, Murawski Jarosław Ksawery, Nosorowski Tadeusz, Oniszczuk Danuta, Piłaszewicz Irena, Przymierski Tadeusz, Puławska Jolanta Barbara, Radecki Jan, Radziszewska Danuta, Sadowski Marian, Samsonowicz Janusz, Sidorski Bogdan, Szostak Krzysztof Stefan, Szymkiewicz Zofia, Teofilewicz Teresa, Wasilewski Kazimierz, Zajdowicz Agnieszka, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Michał Jerzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alko Agro Sp. Z O.O., Zabłudów − KRS 0000571709
  2. Archidiecezjalny Dom Hospicyjny Bł.jana Pawła Ii W Katowicach, Katowice − KRS 0000538412
  3. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  4. Bank Spółdzielczy W Andrespolu, Andrespol − KRS 0000128877
  5. Bank Spółdzielczy W Będzinie, Będzin − KRS 0000114646
  6. Bank Spółdzielczy W Białymstoku, Białystok − KRS 0000009704
  7. Bank Spółdzielczy W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000125979
  8. Bank Spółdzielczy W Czyżewie, Czyżew − KRS 0000153001
  9. Bank Spółdzielczy W Hajnówce, Hajnówka − KRS 0000125438
  10. Bank Spółdzielczy W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000107948
  11. Bank Spółdzielczy W Jasienicy, Jasienica − KRS 0000118820
  12. Bank Spółdzielczy W Mielcu, Mielec − KRS 0000096030
  13. Bank Spółdzielczy W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000076660
  14. Bank Spółdzielczy W Prudniku, Prudnik − KRS 0000107358
  15. Bank Spółdzielczy W Sejnach, Sejny − KRS 0000130190
  16. Bank Spółdzielczy W Sochaczewie, Sochaczew − KRS 0000166084
  17. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  18. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  19. Cs Qanda Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000394218
  20. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  21. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  22. Fundacja Polska Izba Bankowości Spółdzielczej, Warszawa − KRS 0000683269
  23. Fundacja Szpitala Im.św. O Pio W Sędziszowie Młp., Sędziszów Małopolski − KRS 0000214472
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sędziszowie Małopolskim, Sędziszów Małopolski − KRS 0000153177
  25. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Zabłudowie, Rafałówka − KRS 0000064895
  26. Krakowski Bank Spółdzielczy, Kraków − KRS 0000078979
  27. Nadsański Bank Spółdzielczy, Stalowa Wola − KRS 0000077552
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Rybołach, Ryboły − KRS 0000459330
  29. Podlasko-mazurski Bank Spółdzielczy W Zabłudowie, Zabłudów − KRS 0000128560
  30. Polski Bank Apeksowy S.A., Janki − KRS 0000723644
  31. Polskie Towarzystwo Ewangelickie Oddział W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000111296
  32. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Bomar Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000019949
  33. Rektos Plus K. Wasilewski, R. Załęski, S. Piktel Sp. J., Zabłudów − KRS 0000166791
  34. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Krzywej, Krzywa − KRS 0000192286
  35. Spółdzielcza Agencja Marketingowa Inter - Rol, Bielsk Podlaski − KRS 0000114187
  36. Spółdzielczy Bank Powiatowy W Piaskach, Piaski − KRS 0000019785
  37. Stowarzyszenie Forum Mieszkańców W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000230764
  38. Stowarzyszenie Pomocy Rubież, Białystok − KRS 0000092389
  39. Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Ziemi Sochaczewskiej, Sochaczew − KRS 0000146238
  40. Stowarzyszenie Przyjaciół Opery i Filharmonii Podlaskiej, Białystok − KRS 0000366496
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej i I Ii Stopnia W Sochaczewie, Sochaczew − KRS 0000112347
  42. Stowarzyszenie Przyjaźni i Współpracy Pomiędzy Gminą Dubiecko W Rzeczpospolitej Polskiej A Merostwem Azay-le-rideau We Francji, Dubiecko − KRS 0000023232
  43. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Szumowo, Szumowo − KRS 0000117567
  44. Stowarzyszenie Sołtysów Powiatu Ostrowskiego, Zaręby Kościelne − KRS 0000566212
  45. Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Pieśni i Tańca Lasowiacy Im.ignacego Wachowiaka, Stalowa Wola − KRS 0000042621
  46. Stowarzyszenie Szkoła Marzeń, Nienadowa − KRS 0000052840
  47. Śląski Bank Spółdzielczy Silesia W Katowicach, Katowice − KRS 0000069956
  48. Towarzystwo Ewangelickie Im. Ks. Franciszka Michejdy, Cieszyn − KRS 0000017212
  49. Towarzystwo-nasze Boguty, Boguty-pianki − KRS 0000265736
  50. Uzdrowisko Iwonicz S.A., Iwonicz-zdrój − KRS 0000108826

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adampol S.A., Zaścianki − KRS 0000056707
  2. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  3. Algo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154314
  4. Balux Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000011500
  5. Bank Spółdzielczy Rzemiosła W Krakowie, Kraków − KRS 0000096040
  6. Bank Spółdzielczy Rzemiosła W Radomiu, Radom − KRS 0000143901
  7. Bank Spółdzielczy W Dynowie, Dynów − KRS 0000117586
  8. Bank Spółdzielczy W Iławie, Iława − KRS 0000125924
  9. Bank Spółdzielczy W Łomży, Łomża − KRS 0000142597
  10. Bank Spółdzielczy W Szczytnie, Szczytno − KRS 0000147464
  11. Bank Spółdzielczy W Szumowie, Szumowo − KRS 0000132457
  12. Bank Spółdzielczy W Tomaszowie Lubelskim, Tomaszów Lubelski − KRS 0000142949
  13. Bank Spółdzielczy W Wąsewie, Wąsewo − KRS 0000108612
  14. Bank Spółdzielczy W Zambrowie, Zambrów − KRS 0000051354
  15. Bank Spółdzielczy W Żurawicy, Żurawica − KRS 0000078339
  16. Benefit Solution Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000600967
  17. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  18. Beskidzki Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Kęty − KRS 0000218149
  19. Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Bpis Plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000228817
  20. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  21. Bps-ochrona - Sp. Z O.O., Kozubszczyzna − KRS 0000008812
  22. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000138173
  23. Cefana Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000124216
  24. Centrum Neuroterapii i Treningów Eeg-biofeedback Spectrum Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000147640
  25. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  26. Deutsche Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022493
  27. Dz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000046610
  28. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  29. Energoinwest Białystok S.A., Białystok − KRS 0000038124
  30. Ferrox Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000032367
  31. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dubiecko − KRS 0000149171
  32. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wąsewo − KRS 0000127134
  33. Goleszowski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Goleszów − KRS 0000156748
  34. Habitat For Humanity Śląsk Cieszyński, Cieszyn − KRS 0000189297
  35. Instytucja Filmowa Max-film S.A., Warszawa − KRS 0000236457
  36. Izba Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości W Radomiu, Radom − KRS 0000077783
  37. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  38. Klub Sportowy Gwardia W Opolu, Opole − KRS 0000086037
  39. Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000113064
  40. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  41. Krakowska Fundacja Centrum Informacji, Spotkań, Dialogu, Wychowania i Modlitwy W Oświęcimiu, Oświęcim − KRS 0000283587
  42. Leopard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000098903
  43. Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Elizówka − KRS 0000047934
  44. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. Z O.O., Krasne − KRS 0000055707
  45. Mazowiecki Port Lotniczy Sochaczew Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000256551
  46. Meritum Bank Icb S.A., Gdańsk − KRS 0000005245
  47. Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia − KRS 0000131987
  48. Mostostal Construction Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000199459
  49. Odnowa Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000219909
  50. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Zambrowie, Zambrów − KRS 0000126436