Kogo reprezentuje osoba

Chiliński Tomasz Piotr

w KRS

Tomasz Piotr Chiliński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Chiliński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Świecie (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejewski Andrzej, Corbin Jean-pierre Fernand, Czapka Wojciech, Drozdowska Halina Danuta, Farion Alexandre Benoit, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Malinowski Roman Henryk, Mazur Wojciech, Napieraj Krzysztof, Nowak Piotr, Pałka Jarosław Juliusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Studzińska Barbara Janina

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aquina Victor Wilhelmus, Ettel Christian, Hathorn David Andrew, Hiesinger Franz, Katewicz Tomasz, Kilanowska Irena, Kunda Maciej Witold, Machacek Peter, Mergler Karol, Michałowski Janusz, Mindykowski Krzysztof Maciej, Minnie Derrick Nicholas, Mitterboeck Kurt, Mroczyński Wojciech, Oswald Peter, Pellizzaro Ladimir, Prokopowicz Zbigniew, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sorger Veit, Stockert Florian, Stockreiter Clemen Johann, Świtlik Edward, Usher Jacqueline, Walters Charles Edward, Willee Bernhard Clemens, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skilich Christian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Farion Alexandre Benoit, Kaszkowiak Marek Stanisław, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Talko Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowicz Marek Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Klub Badań Podwodnych Arius, Bydgoszcz − KRS 0000081244
  2. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  3. Biomass Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296309
  4. Dalkia Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000058633
  5. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  6. Dalkia Przasnysz Sp. Z O.O., Przasnysz − KRS 0000073332
  7. Dalkia Zamość Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000044500
  8. Dk Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  9. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  10. Gates Polska Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000100394
  11. Global Hotel Kraków Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000095613
  12. Grupa Pep - Aktywa Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440496
  13. I4ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019203
  14. Luneos Projekty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000727943
  15. Luneos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721394
  16. Matex Controls Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000402230
  17. Michalczyk Sp. Z O.O., Mały Dólsk − KRS 0000302848
  18. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja W Bydgoszczy - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000051276
  19. Mondi Bags Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000068033
  20. Mondi Bags Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000097180
  21. Mondi Recykling Polska Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000687299
  22. Mondi Świecie S.A., Świecie − KRS 0000025742
  23. Mondi Wierzbica Sp. Z O.O., Rzeczków-kolonia − KRS 0000051730
  24. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Florencja Ii Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000190826
  25. Nmg S.A., Bydgoszcz − KRS 0000615020
  26. Petro Kor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Płock − KRS 0000219397
  27. Pfleiderer Group S.A., Wrocław − KRS 0000011422
  28. Pmeco Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000770449
  29. Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz − KRS 0000036552
  30. Polenergia S.A., Warszawa − KRS 0000156671
  31. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000164583
  32. Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko - Wisła Sp. Z O.O., Sulnówko − KRS 0000308822
  33. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000069696
  34. R2ideas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477782
  35. Rj - Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607990
  36. Sawogaz Sp. Z O.O., Wiąg − KRS 0000767372
  37. Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Świecie, Świecie − KRS 0000209584
  38. Stowarzyszenie Papierników Polskich, Łódź − KRS 0000099788
  39. Stowarzyszenie Przyjaciół Oddziału Dziecięcego Puchatek, Bytów − KRS 0000159191
  40. Świecie Rail Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000632660
  41. Świecie Recykling Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000091476
  42. Tg16 Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000705064
  43. Veolia Południe Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000212092
  44. Veolia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000111425
  45. Veolia Szczytno Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000308650
  46. Veolia Term S.A., Warszawa − KRS 0000071545
  47. Veolia Wschód Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000049465
  48. Vistula-park Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000140158
  49. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., Warszawa − KRS 0000595068
  50. Zakład Remontowo-produkcyjny Metalpur Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000158472

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  2. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  3. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  4. Amrest Coffee Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000280347
  5. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  6. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  7. Apator Powogaz S.A., Poznań − KRS 0000028129
  8. Apator Telemetria Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000290726
  9. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  10. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  11. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  12. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  13. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  14. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  15. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  16. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  17. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  18. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  19. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  20. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  21. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  22. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  23. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  24. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  25. Ctl Wagony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156679
  26. Dalkia Międzyrzec Podlaski Sp. Z O.O., Międzyrzec Podlaski − KRS 0000058276
  27. Dalkia Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000040002
  28. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  29. Ec Zakrzów Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000259878
  30. Empik Media Fashion S.A., Warszawa − KRS 0000043034
  31. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  32. Energorem Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000136106
  33. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  34. Franpack Cee Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000008555
  35. Frantschach Ipp - Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000060421
  36. Gr Nowy Dwór Elbląski Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000161672
  37. Grupa Azoty Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  38. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Południe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320296
  39. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324299
  40. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371445
  41. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427310
  42. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310548
  43. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297683
  44. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323604
  45. Grupa Pep - Finansowanie Projektów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286172
  46. Grupa Pep - Projekty Energetyczne 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427313
  47. Grupa Pep - Uprawy Energetyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331635
  48. Guala Closures Dgs Poland S.A., Włocławek − KRS 0000224737
  49. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  50. Inter Energia S.A., Warszawa − KRS 0000035636

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. dostawa energii cieplnej
    Zamawiający: Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Pasłęku, Pasłęk
    dostawa energii cieplnej
  2. dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie