Kogo reprezentuje osoba

Chmielewski Andrzej Grzegorz

w KRS

Andrzej Grzegorz Chmielewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Grzegorz
Nazwisko:Chmielewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Kleczanów (Świętokrzyskie)
Przetargi:38 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Chmielewski Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe A.r. Chmielewski Sp. J. Andrzej Chmielewski Ryszard Chmielewski, Kleczanów − KRS 0000203270

Powiązane przetargi (38 szt.):
 1. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika kołowego do wykonywania prac komunalnych
  Zamawiający: Gmina Besko, Besko
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika kołowego do wykonywania prac komunalnych. Wymagania ogólne: Ciągnik do wykonywania prac komunalnych ma być fabryczne nowy , rok produkcji : 2016 lub 2017 , sprawny technicznie, Ciągnik ma być dopuszczony do ruchu drogowego na terenie RP ( homologacja ). I. Ciągnik Kołowy: 1. Kabina przeszklona z widocznością we wszystkich kierunkach , wyposażona w wycieraczki przedniej i tylnej szyby, drzwi prawe i lewe z zamkiem dwa lusterka wsteczne szyberdach, cztery reflektory , amortyzowany fotel kierowcy ( operatora), dodatkowe siedzenie boczne, wskaźniki z podświetleniem. Podłoga winna być wyłożona wykładziną antypoślizgową, trwałą, łatwo zmywalną, 2.Silnik : rzędowy czterocylindrowy, 16 zaworowy z zapłonem samoczynnym , turbodoładowany o mocy od 96 KM o pojemności od 4000 do 4300 cm3, chłodzony cieczą spełniający normę czystości spalin Euro 3 lub wyższą . 3. Sprzęgło: suche , jednotarczowe, 4.Napęd: na przednią i tylną oś. Oś przednia napędowa sztywna Załączanie przedniego napędu: mechaniczne z miejsca kierowcy, blokada mechanizmu różnicowego – mechaniczna 5. Przekładnia: mechaniczna z wzmacniaczem, w pełni zsynchronizowana z rewersem mechanicznym . Liczba biegów minimum 18 do przodu i do tyłu oraz biegi pełzające. 6. Wałek odbioru mocy (tylny ) włączany elektrohydraulicznie o dwóch trybach pracy : 540 obr./min i 1000 obr./min. 7. Przekładnia kierownicza ze wspomaganiem hydrostatycznym 8.Hamulce robocze – hydrauliczne / postojowe – sterowane mechanicznie, 9. Układ zawieszenia narzędzi: II kategorii z podnośnikiem obsługiwanym zarówno z wnętrza kabiny , jak i z zewnątrz ciągnika. Układ sterujący pracą przedniego TUZ II ( joystick i rozdzielacz hydrauliczny) a) przód : Trzypunktowy układ zawieszenia TUZ II z regulacją zewnętrzną , uchwytami hakowymi o minimalnym udźwigu 18 kN z doprowadzoną instalacją hydrauliczną umożliwiająca podpięcie narzędzi. B) tył : Trzypunktowy układ zawieszenia o minimalnym udźwigu: 76 kN ,regulacją zewnętrzną , uchwytami hakowymi, oraz minimum trzy pary zaworów hydraulicznych dwustronnego działania. 10. Zaczep tylny: transportowy, umieszczony na drabince, dolna listwa zaczepowa ,belka polowa 11. Ogumienie diagonalne : a) przód: minimum: 14,9- 24 b) tył : minimum: 18,4 – 38 12. Podstawowe wymiary : długość całkowita max. 5,3 m, szerokość całkowita max. 2,43 m wysokość max. 2,78m 13. Dodatkowe wyposażenie: obciążniki kół tylnych i przednich , radio z CD , klimatyzacja, podgrzewanie szyby tylnej i lusterek , dodatkowe reflektory przednie i tylne,

 2. Zamawiający: Wójt Gminy Haczów, Haczów
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika kołowego wraz z osprzętem do wykonywania prac komunalnych.. tj. pługiem czołowym do odśnieżania powierzchni dróg, placów i parkingów i chodników oraz posypywarką zawieszaną z tyłu ciągnika.
  Wymagania ogólne: Zarówno ciągnik jak i osprzęt do wykonywania prac komunalnych mają być fabryczne nowe , rok produkcji : 2016 lub 2017 , sprawne technicznie, Ciągnik ma być dopuszczony do ruchu drogowego na terenie RP ( homologacja ) Osprzęt ma posiadać wymagane prawem certyfikaty.

  Opis, Podstawowe parametry zamawianego sprzętu:
  I. Ciągnik Kołowy:
  1. Kabina przeszklona z widocznością we wszystkich kierunkach , wyposażona w wycieraczki przedniej i tylnej szyby drzwi prawe i lewe z zamkiem dwa lusterka wsteczne szyberdach, cztery reflektory , amortyzowany fotel kierowcy ( operatora), dodatkowe siedzenie boczne, wskaźniki z podświetleniem. Podłoga winna być wyłożona wykładziną antypoślizgową, trwałą, łatwo zmywalną,

  2.Silnik : rzędowy czterocylindrowy, 16 zaworowy z zapłonem samoczynnym , turbodoładowany o mocy od 125 do 135 KM o pojemności od 4000 do 4300 cm3, chłodzony cieczą spełniający normę czystości spalin Euro 3 lub wyższą .
  3. Sprzęgło: suche , jednotarczowe,
  4.Napęd: na przednią i tylną oś. Oś przednia napędowa sztywna
  Załączanie przedniego napędu: mechaniczne z miejsca kierowcy, blokada mechanizmu różnicowego - mechaniczna
  5. Przekładnia: mechaniczna z wzmacniaczem, w pełni zsynchronizowana z rewersem mechanicznym . Liczba biegów minimum 18 do przodu i do tyłu oraz biegi pełzające.
  6. Wałek odbioru mocy (tylny ) włączany elektrohydraulicznie o dwóch trybach pracy : 540 obr./min i 1000 obr./min.
  7. Przekładnia kierownicza ze wspomaganiem hydrostatycznym
  8.Hamulce robocze - hydrauliczne / postojowe - sterowane mechanicznie,
  9. Układ zawieszenia narzędzi: II kategorii z podnośnikiem obsługiwanym zarówno z wnętrza kabiny , jak i z zewnątrz ciągnika. Układ sterujący pracą przedniego TUZ II ( joystick i rozdzielacz hydrauliczny)
  a) przód : Trzypunktowy układ zawieszenia TUZ II z regulacją zewnętrzną , uchwytami hakowymi o minimalnym udźwigu 18 kN z doprowadzoną instalacją hydrauliczną umożliwiająca podpięcie narzędzi.
  b) tył : Trzypunktowy układ zawieszenia o minimalnym udźwigu: 76 kN ,regulacją zewnętrzną , uchwytami hakowymi, oraz minimum trzy pary zaworów hydraulicznych dwustronnego działania.
  10. Zaczep tylny: transportowy, umieszczony na drabince, dolna listwa zaczepowa ,belka polowa
  11. Ogumienie diagonalne :
  a) przód: minimum: 14,9- 24
  b) tył : minimum: 18,4 - 38
  12. Podstawowe wymiary : długość całkowita max. 5,3 m, szerokość całkowita max. 2,43 m wysokość max. 2,78m
  13. Dodatkowe wyposażenie: obciążniki kół tylnych i przednich , radio z CD , klimatyzacja, podgrzewanie szyby tylnej i lusterek , dodatkowe reflektory przednie i tylne,
  14. Gwarancja:
  Gwarancja na ciągnik: minimum: 18 miesięcy, liczona od daty odbioru przez Zamawiającego.
  15. Warunki ogólne: Dostawa w/w sprzętu tj. ciągnik, wraz z osprzętem (pług i posypywarka ) ma być zrealizowana przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego na koszt własny. W ramach dostawy na miejscu , w siedzibie Zamawiającego, Wykonawca przeszkoli wytypowanych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu.


  II. Pług
  1.Pług o szerokości od 2,8 do 3,00 m. , wysokości od 0,85 m mocowany na trzypunktowym układzie zawieszenia II kategorii z przodu ciągnika.
  2. Element roboczy : hydraulicznie sterowane lemiesze z wymienną gumową listwą zgarniającą ( prawy i lewy) z czterema pozycjami roboczymi. Odgarnianie w prawo, w lewo, symetrycznie lewo-prawo, zbieranie do środka.
  3.Instalacja elektryczna 12 V, oświetlenie LED
  4. Zasilanie hydrauliczne od 15- 20 Mpa, sterowanie z kabiny ciągnika
  5.Gwarancja na pług : minimum 18 miesięcy, liczona od daty odbioru przez Zamawiającego

  III. Posypywarka
  1.Posypywarka zawieszana samozaładowcza na TUZ II kategorii z tyłu ciągnika , przeznaczona do powierzchniowego rozrzucania piasku , soli oraz mieszaniny obu substancji.
  2.Szerokość robocza posypywarki minimum: 1,8 metra ,
  3.Zbiornik : pojemność zbiornika minimum: 1000 litrów. We wnętrzu zbiornika mieszadło rozbrylające, wałek dozujący wykonane ze stali .
  4.Zasilanie posypywarki hydrauliczne od 15-20 Mpa z regulacją prędkości wałka dozującego,
  5.System do hydraulicznego samozaładunku
  5.Gwarancja na posypywarkę : minimum 18 miesięcy, liczona od daty odbioru przez Zamawiającego.

  Standardy jakościowe: Standardy jakościowe zostały opisane w SIWZ i specyfikacji dostaw.
 3. Dostawa ciągnika rolniczego z wysięgnikiem i głowicą koszącą w ramach zadania inwestycyjnego: Zakup ciągnika z osprzętem: kosiarka bijakowa z ramieniem hydraulicznym.
  Zamawiający: Powiat Przysuski, Przysucha
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika rolniczego z wysięgnikiem i głowicą koszącą w ramach zadania inwestycyjnego: Zakup ciągnika z osprzętem: kosiarka bijakowa z ramieniem hydraulicznym.
  CPV: 16700000-2 ciągniki, 16000000-5 maszyny rolnicze, 16311000-8 kosiarki do trawników
  Termin wykonania zamówienia: dwa miesiące od dnia podpisania umowy na jego realizację przy czym Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego wykonania i rozliczenia zamówienia.
  Dostarczony ciągnik nie może być prototypem, musi przygotowany do eksploatacji i posiadać wszelkie wymagane przez prawo zaświadczenia i certyfikaty (np. taki jak Certyfikat Unii Europejskiej CE ) dopuszczające do obrotu i użytkowania zgodnie z wymogami Zamawiającego. Ciągnik musi być przystosowany do poruszania się po drogach publicznych i posiadać wszystkie wymagane prawem dokumenty niezbędne do dokonania rejestracji, musi posiadać takie cechy aby możliwe było podpięcie osprzętu w postaci pługa lemieszowego do odśnieżania, pługa wirnikowego, odmularki do rowów, frezarki do pni, zamiatarki, ramienia wysięgnikowego tylnego o zasięgu pracy ramienia powyżej 6,0 m wraz z głowicą koszącą i innych urządzeń.
  Ramię wysięgnikowe wraz z głowicą koszącą musi być przygotowane do eksploatacji
  i posiadać wszelkie wymagane przez prawo zaświadczenia i certyfikaty ( np. taki jak Certyfikat Unii Europejskiej CE , deklaracja zgodności WE ) dopuszczające do obrotu i użytkowania zgodnie z wymogami Zamawiającego. Muszą współpracować z oferowanym ciągnikiem.
  Zamawiający wymaga aby minimalny okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia wynosił 18 miesięcy. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć na koszt Wykonawcy do siedziby Użytkownika: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Przysusze
  ul. Świętokrzyska 52; 26-400 Przysucha.
  Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
 4. DOSTAWA CIĄGNIKA WRAZ Z PRZYCZEPĄ DO OBSŁUGI GMINNEGO PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH NA TERENIE GMINY BOJANÓW W MIEJSCOWOŚCI STANY
  Zamawiający: Gmina Bojanów, Bojanów
  Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: a) ciągnik rolniczy i przyczepa muszą być fabrycznie nowe (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2014 roku) wolne od wad fizycznych i prawnych; b) w dniu odbioru Wykonawca przekaże Zamawiającemu; karty pojazdu, wyciągi ze świadectwa homologacji - brak świadectwa skutkować będzie zerwaniem umowy z winy Wykonawcy, książki gwarancyjne, instrukcje obsługi i konserwacji ciągnika wraz z przyczepą, katalog części zamiennych oraz dokumenty potwierdzające spełnienie warunków bezpieczeństwa i obowiązujących norm na terenie RP dla ciągnika i fakturę zakupu - wszystkie wymienione dokumenty w języku polskim oraz zapewnienie możliwości rejestracji ciągnika na dwie osoby; c) Wykonawca dostarczy w dniu odbioru wymagane atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne w języku polskim; d) ciągnik zostanie przekazany z pełnym zbiornikiem paliwa oraz ze wszystkimi innymi płynami eksploatacyjnymi; 4) Wykonawca w ramach zamówienia zapewni na własny koszt przeszkolenie co najmniej 2 (dwóch) pracowników Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi oferowanego ciągnika rolniczego oraz przyczepy i wystawi certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. 5) Wykonawca umożliwi przeprowadzenie jazdy próbnej na odcinku do 5 km. 6) Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi: a) gwarancja minimum 12 miesięcy od daty odbioru bez zastrzeżeń przedmiotu zamówienia (ciągnika rolniczego wraz z przyczepą) przez przedstawicieli Zamawiającego; b) Wykonawca zobowiązuje się zapewnić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego ciągnika rolniczego i przyczepy, którego odległość od siedziby Zamawiającego wynosi nie więcej niż 70 km; c) Wykonawca zapewni przeglądy gwarancyjne na miejscu u Zamawiającego. 7) Wykonawca powinien być producentem albo autoryzowanym przedstawicielem producenta ciągników rolniczych i przyczep. 8) Wymagany przez Zamawiającego termin napraw i przeglądów gwarancyjnych ciągnika i przyczepy wynosi maksymalnie 8 godziny od daty zgłoszenia przez Zamawiającego. 9) Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SIWZ i Specyfikacji Technicznej stanowiąca załącznik nr 1a do SIWZ. Do każdej nazwy firmy, przykładowych znaków towarowych, typów urządzeń, które zostały wymienione w specyfikacji technicznej dodaje się lub równoważne. Za równoważne rozumie się materiały lub urządzenia o parametrach nie gorszych niż wyszczególnione w ww. opracowaniu
 5. Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z wozem asenizacyjnym
  Zamawiający: Gmina Klimontów, Klimontów
  Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z wozem asenizacyjnym. Opis przedmiotu zamówienia: Wymagania dla ciągnika - silnik Diesla o mocy min. 95 KM, turbodoładowany, Intercooler, min euro IIIA - liczba cylindrów: 4, - sprzęgło suche tarczowe, sterowane hydraulicznie, - skrzynia synchronizowana, zmiana kierunku jazdy dźwignią rewersu umieszczoną przy kierownicy sterowana mechanicznie, funkcja zmiany półbiega pod obciążeniem - ilość przełożeń min 15 przód. 15 tył - szybkość maksymalna 40km/h - sterowanie podnośnika elektroniczne EHR - siłowniki przy udźwigu 2 szt - wydajność pompy hydraulicznej: min. 50 litrów/min, - hydraulika zewnętrzna tył min. 6 szybkozłączy - tylny podnośnik (TUZ) kategorii II z hakami (CBM) sterowany elektronicznie - udźwig podnośnika tylnego min. 41 kN, - napęd 4x4, - ogumienie przód min. 380/70R24 tył 480/70R34- felga spawana - zaczep górny regulowany - zaczep rolniczy dolny do przyczep jednoosiowych - dach częściowo przeszklony - kabina z ogrzewaniem, lusterkami bocznymi, oświetleniem wewnętrznym - siedzenie kierowcy z pasami bezpieczeństwa i amortyzacją hydrauliczną, siedzenie pasażera - liczba miejsc w kabinie: 2 (zgodnie z homologacją), - tablica rozdzielcza : cyfrowa - tylny WOM dwuzakresowy 540/1000 obr/min, - układ kierowania hydrostatyczny, - hamulce hydrauliczne tarczowe mokre na przód i tył ciągnika - instalacja pneumatyczna sterowania hamulcami przyczep jedno- i dwuobwodowa oraz elektryczna, - oświetlenie drogowe tylne i przednie, pulsacyjne światło drogowe (kogut - 2 szt), - zbiornik paliwa min. 120 l - wycieraczki przedniej i tylnej szyby - przedni TUZ kat. II wraz z hydrauliką przednią - 2 szybkozłącza Wymagania dla wozu asenizacyjnego: - konstrukcja ramowa beczki z profili zamkniętych - zbiornik stalowy, cynkowany ogniowo o pojemności min 6500L - zestaw kołowy jednoosiowy, ogumienie min. 480 R22,5 - jednoprzewodowy pneumatyczny układ hamulcowy - ręczny hamulec awaryjny - mechaniczna stopa podporowa lub koło podporowe - kompresor wydajności min. 6150 l/min - zawór bezpieczeństwa - zbiornik przelewowy - manowakuometr - wskaźnik napełnienia - wąż ssawny min. 4 z koszem, dł. min. 6m - zawór spustowy sterowany hydraulicznie - instalacja elektryczno-oświetleniowa - błotniki - wałek przekaźnika mocy -łączenie frezowane Wóz asenizacyjny winien spełniać wymogi określone w rozporządzeniu ministra Infrastruktury z dnia 12 listopada 2002r. w sprawie wymagań dla pojazdów asenizacyjnych Dz.U. Nr 193, poz.1617. Ciągnik rolniczy i wóz asenizacyjny winien spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym Dz.U. z 2005r Nr 108, poz. 908 z późn. zm..
 6. ZAKUP I DOSTAWA CIĄGNIKA DLA GMINY IWANISKA
  Zamawiający: Gmina Iwaniska, Iwaniska
  ZAKUP I DOSTAWA CIĄGNIKA DLA GMINY IWANISKA
 7. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego oraz wozu asenizacyjnego.
  Zamawiający: Gmina Stopnica, Stopnica
  Szacunkowa wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 207 000 euro. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego ciągnika rolniczego oraz wozu asenizacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SIWZ - Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, będąca integralną częścią SIWZ oraz w postanowieniach SIWZ i projekcie umowy. Zamawiający wymaga, aby wszystkie urządzenia oferowane były fabrycznie nowe, kompletne, wyprodukowane nie wcześniej niż przed 2014 rokiem, posiadały wymagane prawem atesty i certyfikaty oraz nie wymagały żadnych dodatkowych nakładów i były gotowe do pracy.
 8. Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wiślica - etap IV oraz dostawa zestawu asenizacyjnego
  Zamawiający: Gmina Wiślica, Wiślica
  Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane przewidziane do wykonania oraz dostawa zestawu ascenizacyjnego w ramach operacji Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wiślica - etap IV , w ramach działania 321 Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków EFRROW
 9. Zakup i dostawę nowego ciągnika rolniczego wraz z wozem asenizacyjnym na potrzeby Gminy SŁUPIA
  Zamawiający: Urząd Gminy Słupia, Słupia
  CIĄGNIK ROLNICZY rok produkcji 2014,

  - ilość cylindrów minimum 4,turbodoładowany
  - moc silnika minimum 110 KM,
  - Ilość biegów min 16/16,
  - sprzęgło wielotarczowe ,mokre ,
  - sterowanie elektrohydrauliczne,
  - napęd 4 WD,
  - Przedni TUZ
  - siedzenie dla pasażera,
  - homologowana ilość miejsc -2
  - kabina klimatyzowana, ogrzewana
  - lusterka zewnętrzne
  - radioodtwarzacz
  Szczegółowe dane techniczne przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 1a do formularza ofertowego
  WÓZ ASENIZACYJNY
  Wóz asenizacyjny do ciągnika rolniczego, rok produkcji 2014, fabrycznie nowy, nieużywany;
  Wóz asenizacyjny przystosowany do ruchu drogowego, posiadający wszelkie dokumenty, homologacje, umożliwiające rejestrację pojazdu,
  Zbiornik o pojemności 8000 litrów, dzielony na 2 części: 6000 litrów
  Zbiornik oraz dennice wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 5 mm ,
  Tylny właz na tylnej dennicy o śr.min.800 mm otwierany mechanicznie,
  W zbiorniku na czystą wodę górny właz o śr min 500 mm z drabinką,
  Tylny i boczne (prawy i lewy) króćce do zasysania nieczystości,
  Do zbiornika na czystą wodę do jego napełniania złączka W52,
  Rama wykonana z kształtowników zamkniętych o profilu prostokątnym oraz dodatkowych elementów wzmacniających,
  Rama ocynkowana,
  Zestaw kołowy jednoosiowy, opony 550/60x22,5 (1235/550),
  Układ hamulcowy dwuobwodowy-pneumatyczny,
  Hamulec ręczny postojowy,
  Błotniki ocynkowane,
  Mechaniczna stopa podporowa,
  Zestaw składający się z kompresora i wysokociśnieniowej pompy do czystej wody
  Kompresor: czas napełniania max 7 minut, ciśnienie 1,5bar, napęd 540obr/min, zabezpieczony przed zalaniem za pomocą zaworu dwukulowego oraz syfonu z wziernikiem i zaworem spustowym, manowakuometr, dwa zawory bezpieczeństwa-nad i podciśnieniowy, odolejacz-mokry filtr powietrza, tłumik wyciszający pracę kompresora
  Kompresor min.6000l/min,zabezpieczony przed przelaniem,
  Wąż wysokociśnieniowy 50mb, średnica węża ¾ cala, głowica kanałowa do czyszczenia kanalizacji, pistolet wysokociśnieniowy, zwijadło mechaniczne ręczne,
  Główna tylna zasuwa spustowa w pokrywie tylnego włazu o śr 6sterowana hydraulicznie,
  Rurowy wskaźnik napełnienia
  Instalacja elektryczna 12V, tylna lampa do oświetlenia stanowiska pracy montowana na tylnej dennicy
  Wąż ssawny 6 o dł. 6m
  Uchwyty na węże ssawne
  Wałek przekaźnika mocy w zestawie (łączenie frezowane)
  Wóz asenizacyjny powinien być przystosowany do pracy z oferowanym ciągnikiem
 10. Zakup zestawu do odbioru ścieków.
  Zamawiający: Gmina Odrzywół, Odrzywół
  Przedmiotem zamówienia jest: Zakup zestawu do odbioru ścieków. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie dla Zamawiającego - Gminy Odrzywół, nowego wyprodukowanego w 2014 roku ciągnika rolniczego oraz nowego wyprodukowanego w 2014 roku wozu asenizacyjnego. Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 7 do siwz opis funkcjonalno-techniczny -opis przedmiotu zamówienia.
 11. Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Nowy Korczyn - ETAP II oraz dostawa zestawu asenizacyjnego
  Zamawiający: Gmina Nowy Korczyn, Nowy Korczyn
  Część 1 Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Nowy Korczyn - ETAP II W ramach udzielonego zamówienia należy dostarczyć i zamontować 49 oczyszczalni, które będą przeznaczone do unieszkodliwiana ścieków bytowo-gospodarczych odprowadzanych z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenach pozbawionych centralnej kanalizacji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków pełnobiologiczne, działające na bazie technologii hybrydowej połączonego niskoobciążonego osadu czynnego i złoża fluidalnego. Część 2 Dostawa zestawu asenizacyjnego Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu asenizacyjnego składającego się z ciągnika napędowego i wozu asenizacyjnego do wywozu nieczystości płynnych na terenie Gminy Nowy Korczyn
 12. Dostawa i zakup fabrycznie nowego zestawu asenizacyjnego na potrzeby gospodarki wodno ściekowej w Gminie Siemień
  Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej, Siemień
  Opis przedmiotu zamówienia, Wymagania dla ciągnika ,Silnik turbodoładowany chłodzony cieczą, Czterocylindrowy, w technologii 16 zaworowej, Moc silnika min. 130KM , Norma emisji spalin: min. EURO III , Sprzęgło główne Wielotarczowe mokre, sterowane elektrohydraulicznie ,Skrzynia przekładniowa ,Typ, synchronizowana, zmiana kierunku jazdy dźwignią rewersu umieszczoną przy kierownicy sterowana elektrohydraulicznie, funkcja zmiany biegów pod obciążeniem ,Ilość przełożeń: min. 24 przód, 24 tył , Szybkość maksymalna: 40 km/h, Wałek odbioru mocy ,Min. Trzyzakresowy 540/540Eco/1000, Hydraulika i podnośnik ,Sterowanie podnośnika: elektrohydraulicznie Tylny trójpunktowy układ zawieszenia: dźwignie CBM kategorii 2 Dwa siłowniki wspomagające udźwig , Wydajność pompy: min. 70 l min , Ilość wyjść hydrauliki tył: min. 4, Ilość wyjść hydrauliki przód: min. 2, Kabina, Siedzenie operatora: amortyzowane z pasami bezpieczeństwa, Kierownica: regulowana,Kabina: ogrzewana z wentylacją, klimatyzacja, lusterkami bocznymi, oświetleniem wewnętrznym,Tablica rozdzielcza: cyfrowa,Ilość miejsc w kabinie: 2,Wycieraczki przedniej i tylnej szyby,Dodatkowe parametry:System napędu: napęd na 4 koła - 4WD ,Układ kierowniczy: hydrostatyczny Hamulce ciągnika: hydrauliczne tarczowe mokre,Hamulce przyczep: jedno- i dwu-obwodowe pneumatyczne,Zbiornik paliwa min. 140 l,Wymiary i waga Koła przednie min: 420,70R,24,Koła tylne min: 520, 70R38 , felga spawana Masa ciągnika bez obciążników: min. 4800 kg,Wyposażenie dodatkowe Obciążniki kół tylnych min: 350 kg,Przedni podnośnik TUZ wraz z hydrauliką przednią, ilość wyjść hydrauliki przód min. 2,Zaczep transportowy do przyczep (suwany góra dół) Dolna listwa do przyczep jednoosiowych ,Łącznik górny tył: 1, przód: 1,Światło ostrzegawcze koloru pomarańczowego x2, Pojazd musi posiadać niezbędne wyposażenie oraz dokumenty dopuszczające go do ruchu drogowego w Polsce. Rok produkcji nie starszy niż 2013 r.Obsługa serwisowa przez okres gwarancji wliczona w koszt ciągnika. Punkt serwisowy wykonujący wszystkie naprawy i obsługę serwisową nie dalej niż 150 km od Zamawiającego, Zestaw kluczy. Wymagania dla wozu asenizacyjnego: Zbiornik samonośny stalowy, cynkowany ogniowo, Pojemność min: 5000 L ,Ogumienie min: 385,65R22,5,Zestaw kołowy jednoosiowy, 2 koła,Jednoprzewodowy pneumatyczny układ hamulcowy,Ręczny hamulec awaryjny Dyszel ocynkowany,Mechaniczna stopa podporowa,Zaczep wymienny,Kompresor wydajność min. 6000 l ,min, Zbiornik przelewowy Manowakuometr ,Zawór bezpieczeństwa,Wskaźnik napełnienia ,Wąż ssący min. 4 (Ø110) z koszem, L=2x6 m Układ hydrauliczny zaworu spustowego,Tylne dno otwierane,Uchylna łyżka rozlewowa Instalacja elektryczno , oświetleniowa, Błotniki ocynkowane, Uchwyt na wąż ssawny Wałek przekaźnika mocy ,Świadectwo homologacji- umożliwiające rejestrację oraz poruszanie się po drogach publicznych ,Wszelkie użyte w siwz znaki towarowe, patenty lub wskazane pochodzenie, nazwy produktów ,oraz firm maja na celu wyłącznie wskazanie oczekiwanych przez Zamawiającego parametrów ,technicznych i jakościowych. Wykonawca może w takich przypadkach zaoferować produkty równoważne z tym, że oferowane produkty winny posiadać parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same jak wskazane w siwz. Wykonawca który oferuje produkty równoważne jest obowiązany wykazać, że produkty te spełniają wymagania określone przez zamawiającego.
 13. Zakup ciągnika rolniczego wraz z zamiatarką
  Zamawiający: Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., Jedlicze
  Przedmiot zamówienia obejmuje: Zakup ciągnika rolniczego wraz z zamiatarka uliczną. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy (rok produkcji 2013), sprawny technicznie oraz musi posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa atesty.

  1. Wymagane parametry techniczno-użytkowe - ciągnik rolniczy:
  - pojemność skokowa silnika od 4000 do 4200 cm3
  - silnik diesel z turbem o mocy od 100 do 110 KM. spełniający wymogi EURO III B,
  - prędkość do 40km/h,
  - wydajność pompy hydraulicznej min. 50 l/min,
  - udźwig podnośnika min. 4200 kg. + sterowanie podnośnika z zewnątrz ciągnika,
  - zaczepy -standard przesuwny typ CBM,
  - napęd: 4x4,
  - rewers elektohydrauliczny,
  - tylny WOM 540/1000,
  - pojemność zbiornika paliwa min. 150l.,
  - instalacja hamulcowa pneumatyczna,
  - światło ostrzegawcze,
  - ogrzewana i wentylowana kabina kierowcy,
  - dodatkowe miejsce dla pasażera (rejestracja na 2 osoby),
  - dodatkowe lampy przednie: 2 szt.,
  - dodatkowe lampy tylne: 2 szt. + reflektor na błotniku,
  - zamontowany przedni TUZ,
  - lusterka na regulowanych wysięgach,
  - instrukcja obsługi w języku polskim,
  - wyciąg ze świadectwa homologacji ciągnika,
  - ogumienie przód: 13,6 R24, Ogumienie tył: 18,4 R34,
  - ilość gniazd hydraulicznych zewnętrznych: min. 4 szt.,
  - gwarancja min. 18 miesięcy,
  - dostawa i przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi, użytkowania i serwisu ciągnika,
  - zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na warunkach podanych w SIWZ (serwis w promieniu 120 km.),
  - ciągnik powinien posiadać dodatkowe wyposażenie: zaczep dolny, przedni TUZ, przedni WOM,
  - ciągnik przystosowany do współpracy z następującym osprzętem: zamiatarka, kosiarka bijakowa, pług odśnieżny, piaskarka, przednie urządzenie załadowcze.

  2.Wymagane parametry techniczno-użytkowe - zamiatarka uliczna:
  - zamiatarka ciągniona za ciągnikiem rolniczym zaczepiana na górny zaczep ciągnika;
  - wychylny dyszel umożliwiający przesunięcie zamiatarki w prawo względem osi ciągnika;
  - jedna oś dwukołowa;
  - zamiatarka napędzana przez wałek odbioru mocy z ciągnika;
  - prędkość zamiatania do 10 km/godz;
  - zespół czyszczący - dwie szczotki talerzowe boczne;
  - zespół zasysający - podciśnieniowy system zasysania śmieci prowadzony po czyszczonej powierzchni;
  - zbiornik na nieczystości min. 2 m3 - unoszony i otwierany hydraulicznie;
  - zespół hydrauliczny z niezależną pompą hydrauliczną napędzaną od WOM-u;
  - zespół zraszający - pojemność mim. 200 l., mechaniczna pompa wodna, elektryczne załączanie spryskiwaczy;
  - sterowanie układem hydraulicznym i elektrycznym za pomocą konsoli umieszczonej w kabinie kierowcy;
  - szerokość zamiatania od 2000 - 2300 mm.;
  - układ hamulcowy pneumatyczny + hamulec postojowy;
  - oświetlenie zamontowane z tyłu maszyny + światła ostrzegawcze;
  - wydajność czyszczenia min. 12.000 m2 /godz.;
  - masa własna max 2500 kg bez wody;
  - opróżnianie zbiornika zmiotek do tyłu;
  - sygnał dźwiękowy przy opróżnianiu zbiornika zmiotek;
  - wraz z zamiatarką Wykonawca dostarczy: komplet zapasowych szczotek, koło zapasowe;
  - gwarancja min. 18 miesięcy,
  - dostawa i przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi, użytkowania i serwisu zamiatarki;
  - zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zamiatarki;
  Zamiatarka musi być przystosowana do współpracy z wyżej opisanym ciągnikiem rolniczym.
 14. Dostawa osprzętu do ciągnika Zetor Proxima 100 oraz gilotyny do ramienia hydraulicznego PALMA 600, do utrzymania terenów zieleni i zakrzaczeń przy drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Leżajsku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w leżajsku, Leżajsk
  Zadanie 1 - gilotyna do cięcia gałęzi grubości do 10 cm do ramienia PALMA 600
  Zadanie 2 - ładowacz z szuflą i wysięgnikiem do ciągnika ZETOR PROXIMA 100
  Zadanie 3 - przyczepa dwuosiowa o ładowności 6000 kg
 15. Dostawa i zakup fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z pługiem odśnieżnym
  Zamawiający: Gmina Klimontów, Klimontów
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa i zakup fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z pługiem odśnieżnym Wymagania dla ciągnika - silnik Diesla o mocy min. 85 KM, turbodoładowany, Intercooler, min euro IIIA - liczba cylindrów: 4, - zapłon samoczynny, - bezpośredni wtrysk paliwa, - silnik chłodzony cieczą, - filtr powietrza suchy, - wydajność pompy hydraulicznej: min. 50 litrów/min, - hydraulika zewnętrzna tył min. 4+1 szt. szybkozłączy - tylny podnośnik (TUZ) kategorii II z hakami (CBM), siłowa, mieszana, pozycyjna - udźwig podnośnika tylnego min. 40 kN, - napęd 4x4, - ogumienie przód min. 13,6 R24 tył 16,9R34, regulowany rozstaw kół - zaczep górny obrotowy przesuwny - zaczep rolniczy dolny - kabina z ogrzewaniem, lusterkami bocznymi, oświetleniem wewnętrznym - siedzenie kierowcy z pasami bezpieczeństwa i amortyzacją hydrauliczną, siedzenie pasażera - liczba miejsc w kabinie: 2 (zgodnie z homologacją), - skrzynia biegów synchronizowana min. 12 P + 12 T z rewersem mechanicznym, - max prędkość min. 30 km/h, - tylny WOM (zależny i niezależny) 540/540E obr/min, - układ kierowania hydrostatyczny, - instalacja pneumatyczna sterowania hamulcami przyczep jedno- i dwuobwodowa oraz elektryczna, - oświetlenie drogowe tylne i przednie, reflektory kabiny przednie min. 4 szt, pulsacyjne światło drogowe (kogut), - kierownica regulowana w 2 płaszczyznach - zbiornik paliwa min. 120 l - obciążniki kół tylnych min. 150 kg - wycieraczki przedniej i tylnej szyby - przedni TUZ kat. II wraz z hydrauliką przednią - sprzęgło dwustopniowe suche, ceramiczne - hamulce tarczowe mokre, hamulec postojowy mechaniczny Pojazd musi posiadać niezbędne wyposażenie oraz dokumenty dopuszczające go do ruchu drogowego w Polsce. Wymagania dla pługa odśnieżnego: - szerokość robocza nie mniejsza niż 2,80 mm; - 4 pozycje robocze - sterowanie elektrohydrauliczne z nośnika - układ zawieszenia na przedni TUZ II - gumowe listwy zgarniające; - sprężynowa amortyzacja listwy zgarniającej; Wszelkie użyte w siwz znaki towarowe, patenty lub wskazane pochodzenie, nazwy produktów oraz firm maja na celu wyłącznie wskazanie oczekiwanych przez Zamawiającego parametrów technicznych i jakościowych. Wykonawca może w takich przypadkach zaoferować produkty -równoważne- z tym, że oferowane produkty winny posiadać parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same jak wskazane w siwz. Wykonawca który oferuje produkty równoważne jest obowiązany wykazać, że produkty te spełniają wymagania określone przez zamawiającego
 16. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem i wozem asenizacyjnym
  Zamawiający: Gmina Policzna, Policzna
  Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem i wozem asenizacyjnym o pojemności zbiornika 7m3
 17. Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki
  Zamawiający: Gmina Policzna, Policzna
  Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki z osprzętem
 18. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika oraz pługa do odśnieżania na potrzeby Gminy Lubenia
  Zamawiający: Gmina Lubenia, Lubenia
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika oraz pługa do odśnieżania na potrzeby Gminy Lubenia
 19. Dostawę osprzętu i ciągnika do utrzymania terenów zieleni i zakrzaczeń przy drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Leżajsku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w leżajsku, Leżajsk
  1. Ramię hydrauliczne szt 1
  2. Głowica do koszenia traw i odrostów szt 1
  3. Boczna kosiarka do poboczy bijakowa szt 1
  4. Ciągnik rolniczy (wersja drogowa) szt 1
 20. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego, kosiarek, przyczepy, opryskiwacza, zamiatarki, pługu, piaskarki.
  Zamawiający: Gmina Stopnica, Stopnica
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego, kosiarek, przyczepy, opryskiwacza, zamiatarki, pługu, piaskarki. Szczegółowe wymagania dotyczące w/w przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku Nr 5- Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, będącym integralną częścią SIWZ. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 200 000 euro..
 21. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego dla Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego w Radzikowie
  Zamawiający: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, Błonie
 22. Dostawa ciągnika rolniczego dla Gminy Bogoria.
  Zamawiający: Wójt Gminy Bogoria, Bogoria
 23. Dostawa sprzętu do utrzymania zieleni przydrożnej na drogach powiatowych Powiatu Opoczyńskiego.
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Opocznie, Opoczno
 24. Dostawa maszyn komunalnych
  Zamawiający: Gminny Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania, Majdan Królewski
 25. Dostawa ciągnika rolniczego
  Zamawiający: Zakład Usług Komunalnych, Łękawica
 26. Dostawa ciągnika rolniczego z ładowaczem czołowym, pługa odśnieżnego oraz przyczepy jednoosiowej
  Zamawiający: Gmina Markuszów, Markuszów
 27. Zakup sprzętu do utrzymania dróg i placów.
  Zamawiający: Wójt Gminy Bogoria, Bogoria
 28. Zakup i dostawa ciągnika rolniczego dla potrzeb Ośrodka Hodowli Żubrów w Nadleśnictwie Niepołomice
  Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice, Niepołomice
 29. Dostawa nowego ciągnika rolniczego o mocy 60-80 KM oraz nowego wozu asenizacyjnego o pojemności od 5000 do 6000 litrów.
  Zamawiający: Urząd Gminy Tarnawatka, Tarnawatka
 30. Dostawa ciagnika dla Katedry Ichtiobiologii i Rybactwa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  Zamawiający: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Kraków
 31. Leasing operacyjny z opcją wykupu ciągnika z osprzętem na potrzeby Gminnego Zakładu Komunalnego w Horodle
  Zamawiający: Gminny Zakład Komunalny w Horodle, Horodło
 32. Zakup zestawu asenizacyjnego w celu poprawy systemu odprowadzania ścieków na terenie gminy Łoniów
  Zamawiający: Gmina Łoniów, Łoniów
 33. Dostawa wraz z uruchomieniem fabrycznie nowych maszyn i urządzeń.
  Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej w Krzeszowie Sp. z o.o., Krzeszów
 34. nr sprawy: 44/D/DP/09: dostawa ciągnika rolniczego wraz z przyczepą oraz osprzętem dla WPKiW S.A. w Chorzowie w 2009 roku
  Zamawiający: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. J. Ziętka, Chorzów
 35. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika oraz wozu asenizacyjnego na potrzeby Gminy Obrazów.
  Zamawiający: Urząd Gminy Obrazów, Obrazów
 36. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego dla Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu
  Zamawiający: Miejski Zakład Usług Komunalnych, Sosnowiec
 37. Zakup 2 sztuk fabrycznie nowych ciągników rolniczych na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni Sp. z o.o.
  Zamawiający: Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o., Kielce
 38. Zakup wraz z dostawą nowego ciągnika dla potrzeb PGK Eko-Strug Sp. z o.o. w Tyczynie
  Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Eko-Strug" sp. z o.o., Tyczyn

Inne osoby dla Chmielewski Andrzej Grzegorz (108 osób):