Kogo reprezentuje osoba

Chodnikiewicz Halina

w KRS

Halina Chodnikiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Halina
Nazwisko:Chodnikiewicz
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1962 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Czarna Białostocka (Podlaskie), Łomża (Podlaskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cwalina Adam, Deptuła Mieczysław, Grodzki Tomasz Paweł, Kowalski Mariusz Zdzisław, Mazurkiewicz Andrzej Krzysztof, Porowska Barbara, Sucharska Renata, Szymanowska Barbara, Urbanek Andrzej Gabriel, Zaczek Marek Kazimierz, Zając Zbigniew Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Talarek Cezary Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Krzysztof Jerzy, Gierowski Józef Hubert, Grodzki Tomasz Paweł, Jakubowski Dariusz, Jaszczuk Henryk Franciszek, Kamiński Mateusz Witold, Kiełczewski Andrzej, Mazurkiewicz Andrzej Krzysztof, Sucharska Renata, Trzciałkowski Mariusz, Zaczek Marek Kazimierz, Zając Zbigniew Wiktor, Zakrzewski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewski Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudzińska Głaz Jadwiga, Jankowska Katarzyna, Jastrzębski Robert, Kąpińska Elżbieta, Kawalec Elżbieta, Ostrowski Tomasz, Piotrowski Zbigniew, Szulc Sławomir, Wasiluk Barbara, Łuba Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielonka Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabarek Wiesława, Janoszuk Anatol, Lewkowicz Jarosław Mieczysław, Wilczewska Elżbieta Celina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Andrzej Karol
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jastrzębski Robert, Ostrowski Tomasz, Piotrowski Zbigniew, Rytelewski Grzegorz, Szulc Sławomir, Włodkowska Magda, Żegalski Radosław Jerzy, Łuba Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymańska Elżbieta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rytelewski Grzegorz, Rytelewski Jacek, Szepelska Alina, Zaczek Marek Kazimierz, Zysk Danuta, Łuba Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wykowski Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 21 Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379342
  2. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Łomży, Łomża − KRS 0000061677
  5. Agrovip Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088060
  6. Ak Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654683
  7. Aqua - Ferr Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000144845
  8. Archicom Polska S.A., Łódź − KRS 0000291818
  9. Asi Scanderia Venture Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000737982
  10. Auto-euro S.A., Lublin − KRS 0000036835
  11. Azo Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000516156
  12. Biapol Trade Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000416786
  13. E-press Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000168054
  14. Euro-eko Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000069701
  15. Fundacja Pro Arte Et Historia, Krasiczyn − KRS 0000518786
  16. Fundacja Stefana Gierowskiego, Konstancin-jeziorna − KRS 0000492521
  17. Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Garuda, Łomża − KRS 0000350463
  18. Happy-polska Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000121002
  19. Instytut Szkoleń i Analiz Gospodarczych S.A., Warszawa − KRS 0000373900
  20. Interbud - Apartments Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000509875
  21. Interbud - Construction S.A., Lublin − KRS 0000509898
  22. Interbud - Lublin S.A., Lublin − KRS 0000296176
  23. Invest Tm Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000735833
  24. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097195
  25. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  26. Lubelska Korporacja Finansowa Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000004764
  27. Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa, Łomża − KRS 0000010461
  28. Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000222492
  29. Łukbut Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039383
  30. Mazowiecka Korporacja Finansowa Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000021496
  31. Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000349207
  32. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000064803
  33. Omega Tax Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000253945
  34. Omega Tax Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łomża − KRS 0000762408
  35. Organizacja Handlowa Sp. Z O.O., Międzyrzec Podlaski − KRS 0000028662
  36. Park Przemysłowy Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000447809
  37. Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A., Białystok − KRS 0000246383
  38. Project Plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000666181
  39. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych W Kolnie Sp. Z O.O., Kolno − KRS 0000329830
  40. Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000451267
  41. Restpur Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000346844
  42. Revisit Home Sp. Z O.O. Home Revyou Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000665157
  43. Revita, Płock − KRS 0000526089
  44. Serwis-pepees Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011719
  45. Spółka Inwestycyjno-mieszkaniowa Sp. Z O.O. W Drobinie, Drobin − KRS 0000661292
  46. Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary, Łomża − KRS 0000326799
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Oświaty i Wychowania Bono Juventutis, Warszawa − KRS 0000112478
  48. Teofilów S.A., Łódź − KRS 0000007187
  49. Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000557179
  50. Zakłady Spożywcze Bona Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000235031

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  2. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  3. Artlink Foundation, Lublin − KRS 0000395833
  4. Bbj Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000231869
  5. Bioenergia Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000338404
  6. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  7. Business Space Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494017
  8. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  9. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  10. Eureka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000337763
  11. Fifth Avenue Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211316
  12. Fundacja Polska Ekologia, Lublin − KRS 0000356510
  13. Herbost Sp. Z O.O., Kębłów − KRS 0000268374
  14. Idea Invest Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000039972
  15. Idea Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000306123
  16. Jtr Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363698
  17. Jtr Inwestycje Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000381129
  18. Korporacja Piwowarska Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000025429
  19. Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000066104
  20. Lepard Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042963
  21. Lotos Paliwa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000006312
  22. Lubelski Chmiel Investment Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000321864
  23. Lumet Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000119552
  24. Miejski Klub Sportowy Start S.A., Lublin − KRS 0000395653
  25. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Bystrzyca W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000390895
  26. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  27. Modern-expo S.A., Lublin − KRS 0000025807
  28. Montex Okna Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000010217
  29. Net4all Trading S.A., Warszawa − KRS 0000347166
  30. Ona Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000121487
  31. Ośrodek Dokumentacji Społeczno - Ekonomicznej W Łomży, Łomża − KRS 0000150913
  32. P.p.h.u. Spido Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000024257
  33. Pałac Błękitny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254062
  34. Pbl Development Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000326266
  35. Perła-browary Lubelskie S.A., Lublin − KRS 0000016008
  36. Point Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232818
  37. Polmozbyt Lublin Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000019255
  38. Polska Agencja Rozwoju Turystyki S.A., Warszawa − KRS 0000043695
  39. Polski Związek Firm Deweloperskich, Warszawa − KRS 0000114107
  40. Polskie Zioła Sp. Z O.O., Kębłów − KRS 0000334008
  41. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000121798
  42. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno - Ściekowej Sp. Z O.O., Kolno − KRS 0000007939
  43. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Agroma Sp. Z O.O., Czarna Białostocka − KRS 0000071876
  44. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000314057
  45. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Turku S.A., Turek − KRS 0000269386
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Welding Sp. Z O.O., Czosnów − KRS 0000099140
  47. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees S.A., Łomża − KRS 0000038455
  48. Spectrum Xl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237315
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa, Łomża − KRS 0000133169
  50. Stowarzyszenie Automobilklub Stołeczny Moto - Auto - Klub Mak, Warszawa − KRS 0000031315

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dowóz uczniów z terenu gminy Rajgród wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2016/2017
    Zamawiający: Gmina Rajgród, Rajgród
    Dowóz uczniów z terenu gminy Rajgród wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2016/2017. Dowóz uczniów obejmuje przewóz uczniów z miejscowości zamieszkania do szkół na terenie gminy Rajgród i odwiezienie uczniów ze szkół do miejscowości zamieszkania oraz zapewnienie opieki w czasie przewozu. Wykonawca będzie wystawiał dla każdego ucznia objętego przewozem imienny bilet miesięczny. Rozliczenie za wykonaną usługę będzie na podstawie liczby wystawionych biletów miesięcznych. Szacunkowa liczba uczniów objętych dowozem w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 213 osób, z czego: SP w Rydzewie – 30 osób; ZSP w Rajgrodzie – 96 osób, Gimnazjum w Rajgrodzie – 87 osób.
  2. Dowożenie uczniów do szkół Gminy Łomża w roku szkolnym 2016/2017
    Zamawiający: Zarząd Ekonomiczny Szkół Gminy Łomża, Łomża
    W skład przedmiotowego zamówienia wchodzi dowożenie i odwożenie autobusami po zajęciach szkolnych uczniów w dniach nauki szkolnej w roku szkolnym 2016/2017 obejmujące : Część 1 Dowożenie uczniów na trasach: Janowo - Jarnuty - Mikołajki –Jarnuty - Stare Chojny- Chojny Młode - Grzymały Szczepankowskie - Stare Sierzputy- Sierzputy Młode - Janowo do Gimnazjum Nr 9 w Łomży i odwożenie z Gimnazjum Nr 9 - Janowo - Sierzputy Młode - Stare Sierzputy- Grzymały Szczepankowskie - Chojny Młode-Stare Chojny- Jarnuty –Mikołajki, długość tras w ciągu dnia dowożenia 72 km . Część 2 Dowożenie uczniów na trasach :Stare Chojny- Chojny Młode - Grzymały Szczepankowskie - Stare Sierzputy- Sierzputy Młode – Janowo Wieś - Jarnuty (Szkoła Podstawowa) - Mikołajki– Jarnuty (Szkoła Podstawowa) oraz odwożenie z Jarnut (Szkoła Podstawowa) - Mikołajki – Jarnuty (Szkoła Podstawowa) – Janowo Wieś - Sierzputy Młode - Stare Sierzputy - Grzymały Szczepankowskie - Chojny Młode - Stare Chojny , długość tras w ciągu dnia dowożenia 72 km . Część 3 Bacze Suche – Wygoda (Szkoła Podstawowa) - Modzele Skudosze - Modzele Wypychy – Wygoda (Szkoła Podstawowa) - Podgórze - Gimnazjum nr 9 w Łomży i odwożenie na trasach Wygoda (Szkoła Podstawowa) - Modzele Wypychy - Modzele Skudosze – Bacze Suche oraz Gimnazjum nr 9 w Łomży - Podgórze – Wygoda (Szkoła Podstawowa) - Modzele Wypychy - Modzele Skudosze – Bacze Suche długość tras w ciągu dnia dowożenia 126 km . Część 4 Koty - Lutostań – Gać - Milewo – Puchały – Wyrzyki – Rowy – Łomża oraz trasa powrotna odwozu Łomża – Rowy – Wyrzyki - Puchały – Milewo – Gać - Lutostań – Koty , długość tras w ciągu dnia 91 km. Część 5 Kisiołki – Andrzejki – Czaplice - Boguszyce - Szkoła Podstawowa w Konarzycach oraz dwukrotne odwożenie na trasie Szkoła Podstawowa w Konarzycach - Kisiołki – Andrzejki – Czaplice - Boguszyce , długość tras w ciągu dnia ok. 54 km.
  3. Podwyższenie poziomu kompetencji kluczowych oraz wyrównanie szans edukacyjnych u 120 uczniów kl. IV-VI Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kolnie 1, dla których organem prowadzącym jest Miasto Kolno a realizatorem Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Kolnie
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Kolno, Kolno
    Przedmiotem zamówienia jest Podwyższenie poziomu kompetencji kluczowych oraz wyrównanie szans edukacyjnych u 120 uczniów kl. IV-VI Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kolnie 1, dla których organem prowadzącym jest Miasto Kolno a realizatorem Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Kolnie w ramach projektu Więcej wiem -więcej potrafię, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX - Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć szkolnych w zakresie: 1 Zajęcia specjalistyczne korekcyjno - kompensacyjne, 2 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 3 Rozwijanie kompetencji kluczowych - koła zainteresowań Łącznie 1140 godzin