Kogo reprezentuje osoba

Ciszewski Rafał Arpad

w KRS

Rafał Arpad Ciszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Drugie imię:Arpad
Nazwisko:Ciszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Kordowski Marcin, Kuźniar Maciej Andrzej, Lewandowski Łukasz Lech, Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Szulczyński Arkadiusz Piotr, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albrychiewicz Izabela Maria, Andrian Dariusz Marek, Antoń Cezary, Bałuk Tomasz Stefan, Benke Jakub Grzegorz, Bierwagen Cieślak Monika Małgorzata, Bogdanowicz Przemysław Artur, Borowski Wojciech, Cygan Olgierd, Czaja Berger Magdalena Maria, Czekaj Joanna Patrycja, Gaworski Marcin, Gutkowski Szymon Marcin, Janicki Marek, Jeziorski Marcin Piotr, Kaleński Igor Arkadiusz, Kamiński Jakub Filip, Kastory Paweł Wojciech, Kawecki Adrian, Kazimierczak Michał Kamil, Kosik Agnieszka, Kowalik Miklaszewski Radosław, Lainer Christian, Lubowska Anna, Mońka Beata Aleksandra, Pańczyk Anna Danuta, Piętka Piotr, Przybora Jan Konstanty, Sobieraj Olga, Stępniewski Sławomir Tadeusz, Szeliga Staszkiewicz Agata Katarzyna, Waligóra Maciej Wojciech, Walkiewicz Szymon Filip, Węgierek Małgorzata Dorota, Łakińska Bogna Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołędziowski Marek Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyńska Katarzyna Natalia, Bieńko Piotr Michał, Kornicki Sławomir Andrzej, Lewandowski Łukasz Lech, Sulik Anna, Tomczyk Tomasz Adam, Wiśniewska Katarzyna, Wysocki Adam Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machowczyk Mikołaj, Parfiniewicz Adam, Wokitajtis Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Popławski Bartłomiej Michał, Wokitajtis Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Popławski Bartłomiej Michał, Wokitajtis Maciej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Benke Jakub Grzegorz, Desmond Laura, Feddon Grant, Golubińska Beata Maria, Hunsdale Sydney, Kobińska Marta Izabela, Piętka Piotr, Wyszomirski Albert Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziębiński Jarosław Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciborski Dariusz, Fijołek Robert, Józefacki Tomasz Michał, Karski Eryk Ernest, Klepacki Maciej Piotr, Kosiński Andrzej, Lewandowski Łukasz Lech, Parafiniewicz Adam, Piątek Artur Arnold, Rządca Robert Artur, Spyrka Jens, Stulgis Grzegorz, Tomczyk Tomasz Adam, Wołynko Tomasz, Zbaraski Piotr Marian, Zdziarski Michał, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wujec Paweł Mikołaj
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowski Janusz Przemysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albrychiewicz Izabela Maria, Andrian Dariusz Marek, Antoń Cezary, Bałuk Tomasz Stefan, Benke Jakub Grzegorz, Bierwagen Cieślak Monika Małgorzata, Bogdanowicz Przemysław Artur, Borowski Wojciech, Cygan Olgierd, Czaja Berger Magdalena Maria, Czekaj Joanna Patrycja, Gaworski Marcin, Gutkowski Szymon Marcin, Janicki Marek, Jeziorski Marcin Piotr, Kaleński Igor Arkadiusz, Kamiński Jakub Filip, Kastory Paweł Wojciech, Kawecki Adrian, Kazimierczak Michał Kamil, Kosik Agnieszka, Kowalik Miklaszewski Radosław, Lainer Christian, Lubowska Anna, Mońka Beata Aleksandra, Pańczyk Anna Danuta, Piętka Piotr, Przybora Jan Konstanty, Sobieraj Olga, Stępniewski Sławomir Tadeusz, Szeliga Staszkiewicz Agata Katarzyna, Waligóra Maciej Wojciech, Walkiewicz Szymon Filip, Węgierek Małgorzata Dorota, Łakińska Bogna Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołędziowski Marek Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paschalis Jakubowicz Michał Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaczek Sakouhi Jolanta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźniar Maciej Andrzej, Lekszycki Jan Marcin, Piątek Artur Arnold, Stulgis Grzegorz, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wujec Paweł Mikołaj
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz Adam, Piątek Artur Arnold, Żebrowski Janusz Przemysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowski Łukasz Lech, Piątek Artur Arnold, Tomczyk Tomasz Adam, Żebrowski Janusz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wujec Paweł Mikołaj

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 180heartbeats Gaworski, Sadowski, Berezowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000285742
  2. 180heartbeats/jvm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396186
  3. 180heartbeats/jvm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000403639
  4. 2012 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473570
  5. 2012 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000742516
  6. Accesspro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496105
  7. Ad Artis Fundacja Sztuki Sar, Warszawa − KRS 0000365304
  8. Adart Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000767486
  9. Adepto Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000762240
  10. Agencja K2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000755924
  11. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  12. Amnet Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172998
  13. Angorska 13a Sp. Z O.O., Ciekocinko − KRS 0000773291
  14. Angorska 13a Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ciekocinko − KRS 0000775158
  15. Arena Media Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195710
  16. Bartolini Air Regional Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000417315
  17. Bazgroł Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594716
  18. Bbdo Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125186
  19. Bcg Platinion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738040
  20. Best Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000360530
  21. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  22. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  23. Brain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264329
  24. Brain Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000269833
  25. Brand Fibres Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415039
  26. Brand Gravity Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410497
  27. Buddies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665508
  28. C2rom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000596467
  29. C2rom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000610115
  30. Canal + Cyfrowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051835
  31. Carat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115029
  32. Cdrl S.A., Pianowo − KRS 0000392920
  33. Centraals Europe S.A., Warszawa − KRS 0000520189
  34. Centrum Cyfrowe, Warszawa − KRS 0000581817
  35. Codemedia S.A., Warszawa − KRS 0000368274
  36. Corporate Profiles Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263848
  37. Corporate Profiles Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029778
  38. Create The Flow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000714454
  39. Dcm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000581273
  40. Ddb Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022939
  41. Ddc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011710
  42. Dentsu Aegis Network Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177492
  43. Devonshire Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640636
  44. Digitree Group S.A., Rybnik − KRS 0000369700
  45. Doctornow Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000609924
  46. Duda Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Poznań − KRS 0000286213
  47. E2ma Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519062
  48. Eai Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313613
  49. Ed Invest S.A., Warszawa − KRS 0000321820
  50. Edipresse Polska S.A., Warszawa − KRS 0000111462

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 180hb Gaworski, Sadowski, Berezowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000401689
  2. 360direct Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424519
  3. Abn Amro Asset Management (polska) S.A., Warszawa − KRS 0000037621
  4. Abn Amro Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000038608
  5. Acxiom Global Service Center Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000332630
  6. Acxiom Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045696
  7. Adhd Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377001
  8. Adhd Warsaw Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000391347
  9. Agencja K2.pl Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000435988
  10. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  11. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  12. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  13. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  14. Artkomiks.pl Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000569592
  15. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  16. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  17. Audioteka Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305704
  18. Aviva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043360
  19. Azagroup S.A., Warszawa − KRS 0000535527
  20. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  21. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  22. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  23. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  24. Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000011726
  25. Benefit Ip Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421834
  26. Benefit Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389645
  27. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  28. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  29. Bioscience S.A., Bydgoszcz − KRS 0000531698
  30. Bitter Lix Brain Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000337238
  31. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  32. Blue Bell Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324911
  33. Blue Jet Charters Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171414
  34. Bng Business Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268922
  35. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  36. Bnp Paribas Group Service Center S.A., Warszawa − KRS 0000022784
  37. Bnp Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000031121
  38. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  39. Booost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606756
  40. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  41. Brain, Malinowska i Kamiński Sp. J., Warszawa − KRS 0000126785
  42. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  43. Canal + Cyfrowy S.A., Warszawa − KRS 0000427395
  44. Cannabis Poland S.A., Warszawa − KRS 0000410247
  45. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  46. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  47. Centrum Podróży S.A., Warszawa − KRS 0000292730
  48. Centrum Prim Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000004828
  49. Change/serviceplan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352269
  50. Cheesecat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376711

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Zakup usługi wykonania dodatkowych prac w ramach nowej wersji serwisu internetowego www.kopernik.org.pl wraz z przewodnikiem po wystawie - zamówienie uzupełniające nr 2, nr sprawy: PO/ZP/66/2014/CNK/AŁ
    Zamawiający: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wykonania dodatkowych prac w ramach nowej wersji serwisu internetowego www.kopernik.org.pl wraz z przewodnikiem po wystawie
  2. Zakup usługi wykonania dodatkowych prac w ramach nowej wersji serwisu internetowego www.kopernik.org.pl wraz z przewodnikiem po wystawie - zamówienie uzupełniające, PO_ZP_41_2014_CNK_MG
    Zamawiający: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa
    Zakup usługi wykonania dodatkowych prac w ramach nowej wersji serwisu internetowego www.kopernik.org.pl wraz z przewodnikiem po wystawie - zamówienie uzupełniające
  3. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promującej stronę internetową prowadzoną przez Ministerstwo Środowiska www.naszesmieci.pl oraz informacji na temat nowych przepisów gospodarki odpadami
    Zamawiający: Ministerstwo Środowiska , Biuro Dyrektora Generalnego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promującej stronę internetową prowadzoną przez Ministerstwo Środowiska: www.naszesmieci.pl oraz informacji na temat nowych przepisów gospodarki odpadami
  4. Zakup mediów na potrzeby regionalnej kampanii promocyjnej Święta Szlaku Zabytków Techniki - Industriada 2012
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest zakup mediów na potrzeby regionalnej kampanii promocyjnej Święta Szlaku Zabytków Techniki - Industriada 2012. 1. Zamawiający przekaże Wykonawcy projekty reklam prasowych, internetowych, na zewnątrz i wewnątrz autobusów, reklamę radiową na co najmniej 10 dni roboczych przed pierwszym dniem emisji czy drukiem (w przypadku dodruku insertu). 2. W terminie do 14 dni, licząc od daty wskazanej w pkt IV.4.16) ppkt 4 lit b) SIWZ Wykonawca przekaże w formie pisemnej i elektronicznej raport pokampanijny (zwany dalej raportem). 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zgłoszenia uwag odnośnie przekazanego raportu w terminie 7 dni od dnia jego otrzymania. 4. Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie dostosować dokument do uwag Zamawiającego lub - w przypadku kiedy nie zgadza się z uwagami Zamawiającego - złożyć pisemne wyjaśnienie potwierdzające zasadność proponowanych rozwiązań. W przypadku złożenia przez Wykonawcę wyjaśnienia, Zamawiający może je przyjąć lub odrzucić w terminie 7 dni, licząc od dnia otrzymania wyjaśnień od Wykonawcy. Regionalna kampania promocyjna Święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego - Industriada 2012. Zamówienie dotyczy zakupu powierzchni reklamowej w prasie, Internecie, na zewnątrz i wewnątrz autobusów komunikacji miejskiej, czasu antenowego w radiu w okresie od 1 do 30 czerwca 2012 r. oraz przeprowadzenie badań konsumenckich w okresie od 21 maja do 16 lipca 2012 r. Zamówienie obejmować będzie: A. Reklamy prasowe, zgodnie z opisem zawartym w siwz. B. Insert do gazety codziennej, zgodnie z opisem zawartym w siwz. C. Reklamy internetowe, zgodnie z opisem zawartym w siwz. D. Reklama w radiu, zgodnie z opisem zawartym w siwz. E. Reklamy na zewnątrz autobusów komunikacji miejskiej, zgodnie z opisem zawartym w siwz. F. Reklamy wewnątrz autobusów komunikacji miejskiej, zgodnie z opisem zawartym w siwz. G. Badania konsumenckie, zgodnie z opisem zawartym w siwz. H. Raport pokampanijny, zgodnie z opisem zawartym w siwz

Inne osoby dla Ciszewski (188 osób):