Kogo reprezentuje osoba

Cylok Sokołowski Grzegorz Jan

w KRS

Grzegorz Jan Cylok Sokołowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Cylok Sokołowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Chrósty (Opolskie), Kędzierzyn-koźle (Opolskie), Racibórz (Śląskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejnik Rafał Adam, Szczepańska Majcher Barbara, Szkaradek Paweł Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majcher Anatol
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciura Agnieszka Bogumiła, Malinowska Katarzyna Janina, Olejnik Rafał Adam, Szczepańska Majcher Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stańczyk Gerard Maksymilian

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dolata Stanisław, Kołtało Grzegorz, Krzyż Tadeusz Roch, Mroczko Tomasz, Nawa Peter Anton

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rossak Kazimierz Jakub
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Maria, Derkowski Ireneusz Andrzej, Kampik Norbert Antoni, Kicka Gerard, Kirchniawy Bertold, Klemenz Rajmund Robert, Klimanek Małgorzata Krystyna, Koza Paweł, Kretek Henryk, Kudla Karol Józef, Lamla Jerzy, Lopocz Rafał Robert, Meyer Hubert, Mosler Damian Wacław, Musioł Paweł Antoni, Myśliwiec Teodor, Piątek Elżbieta Janina, Pietryszyn Zbigniew Paweł, Ploch Andrzej Norbert, Powązka Stanisława, Skiba Jan, Staroń Jan, Swierczyna Wanda Maria, Wieder Rajmund Wacław, Wiencierz Roman Józef, Wilczek Henryk, Wilczek Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Steuer Rajmund Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Krzyżanowicach, Krzyżanowice − KRS 0000163865
  2. Bank Spółdzielczy W Raciborzu, Racibórz − KRS 0000122620
  3. Centrum Medyczne Majcher Olejnik Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000383231
  4. Die Casting Service S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000530722
  5. En-chem Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000385710
  6. Euro-flex S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000490731
  7. Finmax Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000542418
  8. Go-max Sp. Z O.O., Goszyce − KRS 0000365395
  9. Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Bis Sp. Z O.O., Ciężkowice − KRS 0000343026
  10. Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. Z O.O., Ciężkowice − KRS 0000023052
  11. Gospodarstwo Rolne W Michałkowicach Sp. Z O.O., Michałkowice − KRS 0000179753
  12. Grupa Producentów Roślin Oleistych Concordia Sp. Z O.O., Ponięcice − KRS 0000200757
  13. Industrial Co-investor S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000376679
  14. Kabe S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000412948
  15. Klinika Nova Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000449581
  16. Klub Brydża Sportowego Wziątka, Koszalin − KRS 0000591234
  17. Kółko Rolnicze W Zabełkowie, Zabełków − KRS 0000318296
  18. M-clinic Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000662404
  19. Maksmedic Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000611987
  20. Mgj Consulting Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000438733
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Cyprzanowie, Cyprzanów − KRS 0000156044
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Sławikowie Gmina Rudnik, Sławików − KRS 0000003559
  23. Przychodnia Agmed Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000512183
  24. Real Estate Ways Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241588
  25. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielczości Rolniczej, Katowice − KRS 0000175509
  26. Reskoma Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000708420
  27. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Krzyżanowice − KRS 0000071887
  28. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Miejsce Odrzańskie − KRS 0000046295
  29. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna, Sławików − KRS 0000091277
  30. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Pawłowie, Pawłów − KRS 0000161837
  31. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca, Ciechowice − KRS 0000083896
  32. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Krzanowicach, Krzanowice − KRS 0000197999
  33. Stowarzyszenie Spóźnieni...?, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000259252
  34. Top Gen Sp. Z O.O., Głubczyce − KRS 0000279122
  35. Zaksa S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000195237
  36. Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Südzucker Polska Z Siedzibą Przy Zakładzie Produkcyjnym Cukrownia Cerekiew, Ciężkowice − KRS 0000064763
  37. Związek Śląskich Rolników, Opole − KRS 0000054394
  38. Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych - Rolników Śląskich, Opole − KRS 0000622540

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Rolnictwa i Przemysłu Przetwórczego Regionu Raciborskiego S.A., Racibórz − KRS 0000207124
  2. Agmed Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000487657
  3. Best Sp. Z O.O., Kotlarnia − KRS 0000334722
  4. Cifo Research Development S.A., Warszawa − KRS 0000101640
  5. Cirius Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000062198
  6. Cukrownia Baborów S.A., Pszenno − KRS 0000136067
  7. Cukrownia Cerekiew S.A., Ciężkowice − KRS 0000051362
  8. Ddm Investments S.A., Warszawa − KRS 0000097436
  9. Ecobeat Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000564610
  10. Euro-flex Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000212324
  11. Fit Food Group S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000286132
  12. Flora Sp. Z O.O., Praszka − KRS 0000089965
  13. Form Poland Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000289106
  14. G.t.p. Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000528829
  15. Industry Caravanning Support Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000389724
  16. Innfin Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000391981
  17. Klinika Nowa 3 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000351686
  18. M S Finanse Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000040515
  19. Magna Real Estate Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000256411
  20. Mastercomp Sp. Z O.O., Chrósty − KRS 0000002768
  21. Mniam Mniam Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000588129
  22. Nowoczesne Technologie Produkcji Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000089255
  23. Ntp Galwanika Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000083258
  24. Ntp Work - Service Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000143671
  25. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Bełsznicy, Bełsznica − KRS 0000065934
  26. Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000093975
  27. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Kędzierzynie-koźlu, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000027247
  28. Prudnickie Centrum Medyczne S.A. W Prudniku, Prudnik − KRS 0000215463
  29. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Polmos W Raciborzu, Racibórz − KRS 0000225957
  30. Raciborska Spółdzielnia Mleczarska, Racibórz − KRS 0000108588
  31. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa, Racibórz − KRS 0000215503
  32. Tech - Mech Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000050142
  33. Transflex S.A., Warszawa − KRS 0000421817

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej w SOSWNiS w Raciborzu, w tym: część I - mięso i produkty mięsne; część II - różne artykuły żywnościowe; część III - produkty mleczarskie; część IV - warzywa, owoce; część V - pieczywo i wyroby piekarskie; część VI - mrożone warzywa, owoce, potrawy; część VII - ryby i przetwory rybne; część VIII - jaja.
    Zamawiający: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących, Racibórz
    Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu, gdzie wydaje się średnio ok. 75 śniadań i kolacji oraz ok. 120 obiadów. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania - części I - VIII, w ramach, których dopuszcza się składanie ofert częściowych. Szacunkowa wartość zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 Prawo zamówień publicznych
  2. Dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki SOSWNiS w Raciborzu, w tym: część I - dostawa mięsa i produktów mięsnych, część II - dostawa różnych artykułów żywnościowych, część III - dostawa produktów mleczarskich, część IV - dostawa warzyw, owoców świeżych, część V - dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich, część VI - dostawa mrożonych warzyw i owoców, część VII - dostawa ryb i przetworów rybnych, część VIII - dostawa jaj kurzych
    Zamawiający: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących, Racibórz
    1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki w SOSWNiS w Raciborzu, gdzie wydaje się średnio ok. 60 śniadań i kolacji oraz ok. 80 obiadów. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania - części I - VIII, w ramach, których dopuszcza się składanie ofert częściowych, w tym: część I - dostawa mięsa i produktów mięsnych; część II - dostawa różnych artykułów żywnościowych; część III - dostawa produktów mleczarskich; część IV - dostawa warzyw, owoców świeżych; część V - dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich; część VI - dostawa mrożonych warzyw i owoców; część VII - dostawa ryb i przetworów rybnych; część VIII - dostawa jaj kurzych. 2.
  3. Dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Kuźnia Raciborska
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych
    - z podziałem na zadania obejmujące określony asortyment produktów
    Zadanie nr 1 Artykuły spożywcze
    Zadanie nr 2 Nabiał i tłuszcze
    Zadanie nr 3 Mięso, wędliny
    Zadanie nr 4 Warzywa i owoce
    Zadanie nr 5 Pieczywo
    Zadanie nr 6 Przetworzone produkty spożywcze
  4. Dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka
    Zamawiający: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Kuźnia Raciborska
    Przedmiotem zamówienia była dostawa artykułów spożywczych
    - z podziałem na zadania obejmujące określony asortyment produktów i tak:
    Zadanie nr 1 Artykuły spożywcze
    Zadanie nr 2 Nabiał
    Zadanie nr 3 Mięso, wędliny
    Zadanie nr 4 Warzywa i owoce
    Zadanie nr 5 Pieczywo

Inne osoby dla Cylok Sokołowski Grzegorz Jan (70 osób):