Kogo reprezentuje osoba

Czajka Dariusz Krzysztof

w KRS

Dariusz Krzysztof Czajka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Czajka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlewicki Tadeusz, Nowacki Tadeusz Tomir
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Jan, Hambura Stefan Josef, Sobolewski Antoni Marcin, Zając Katarzyna Maria, Łagowska Monika Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belkiewicz Irena, Zając Katarzyna Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Katarzyna Maria
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Katarzyna Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bork Krzysztof Jacek, Czecharowski Marek Msci-sław, Czeczko Ryszard, Dańko Roesler Anna Ewa, Drozdow-ska Bogumiła Elżbieta, Figura Eugeniusz Marian, Gralińska Daria Maria, Gruszecka Małgorzata Maria, Hilla Włodzimierz Jerzy, Janson Izabella Barbara, Josse Andrzej Alfred, Kiercz Janusz Andrzej, Kosturek Artur Marek, Laudowicz Tadeusz Paweł, Majcher Brulińska Marzena Maria, Majewski Henryk Zbigniew, Matlak Zenon, Radczak Zbigniew Janusz, Rataj Grażyna, Ratajczak Aleksander Marian, Rodziewicz Wiesław Mieczysław, Skurski Andrzej Antoni, Sobczak Jacek Mieczysław, Sobczak Romualda Teresa, Solecki Janusz Henryk, Słup Ostrawski Andrzej Kazimierz, Wrzos Witold Franciszek, Łuka Kliszcz Iwona Katarzyna, Łyś Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuralski Jerzy Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Krzysztof Piotr, Aleksandrowicz Ewa Bogusława, Aleksandrowicz Mariusz, Bach Krzysztof Rafał, Bąk Krzysztof, Banasiak Hubert Artur, Bartoszewska Izabella Maria, Bazański Tadeusz, Bednarz Krzysztof Tomasz, Bednarz Lidia, Białek Wyrzykowska Urszula, Białobrzeski Jacek Michał, Bieniecka Zaremba Magdalena, Bogusławska Magdalena Elżbieta, Bogusławski Stefan Marcin, Bolikowska Danuta, Bolikowski Adam, Borowska Mariola, Borowski Radosław, Breitkopf Agnieszka Dorota, Breitkopf Mikołaj Andrzej, Brociek Marek Jarosław, Brociek Wanda Maria, Brun Paweł Krzysztof, Buczyński Krzysztof Piotr, Cąkała Artur Leszek, Chętkowska Izabela Beata, Chętkowski Krzysztof, Chmielarczyk Krzysztof, Chmielewska Barbara, Chmielewski Andrzej, Ciaś Mirosław Włodzimierz, Czernicka Dmuchowska Dorota Ewa, Czyżewska Iwona, Danowska Dorota Zofia, Danowski Piotr Grzegorz, Dargiewicz Sylwia Katarzyna, Daszkiewicz Marzena Maria, Derulski Marek Janusz, Dmuchowski Jacek, Dobrowolski Ireneusz Sebastian, Dorengowski Jan Władysław, Drozd Ewa, Drozd Wojciech, Dutkiewicz Katarzyna Anna, Dynowska Magdalena, Dłuska Renata, Fandrejewska Agnieszka, Fiedorowicz Gracjan, Fiorek Bogumiła Joanna, Firka-rokicka Anna Ewa, Fornalik Adam, Fronc Sebastian, Gajewska Iwona, Gajewski Zdzisław, Galińska Magdalena Ewa, Garstecki Bohdan Aleksander, Gis Wojciech Zdzisław, Górski Cezary, Gołębiowska Daria Małgorzata, Grabowska Dorota, Grabowski Andrzej Radosław, Graczykowski Arkadiusz Marek, Groblewska Danuta Beata, Groblewski Jan, Gryżewski Tomasz Antoni, Grzelak Anna, Grzelak Tomasz Kazimierz, Guranowska Marciniak Teresa, Głowacz Daniel Franciszek, Halicka Ewa Kristina, Halicki Marcin Roman, Hertmanowska Jolanta Krystyna, Horawa Andrzej, Hordejuk Krzysztof Jarosław, Jarska Anna Ewa, Jaruga Katarzyna Magdalena, Jastrzębska Renata Janina, Jaworska Beata Magdalena, Jess Wioletta, Jurczak Elżbieta, Jurczak Waldemar, Jurkiewicz Małgorzata Halina, Jurkiewicz Robert Wojciech, Kabaj Agnieszka Dorota, Kabaj Włodzimierz Piotr, Kaczmarek Wojciech Zbigniew, Kamiński Paweł Grzegorz, Karniewska Małgorzata Maria, Karolewska Anna Barbara, Karolewski Adam Piotr, Kasperkiewicz Barbara Maria, Kaszlewicz Anna, Kaszlewicz Artur Jan, Kik Grażyna, Kisyk Alicja Bogumiła, Klimont Monika Małgorzata, Konarski Piotr Marek, Konopka Jacek Witold, Kostro Ilona, Kostro Piotr Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlewicki Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2c Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258168
  2. 3w Internet Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037049
  3. 4u Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222126
  4. 4u Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000404602
  5. Acuretta Systems Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000402876
  6. Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241092
  7. Advertax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426454
  8. Af Top Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522147
  9. Af Top Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000761038
  10. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  11. Afropharm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281154
  12. Agencja Reklamowa Transmisja Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000032044
  13. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  14. Agilea Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000684920
  15. Agilea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000685226
  16. Agromax Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000642070
  17. Alab Laboratoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040890
  18. Alab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179493
  19. Ans Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046726
  20. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  21. Art Impression Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217000
  22. Artel Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000109643
  23. As Products Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000175487
  24. Atbud Teresa Guranowska-marciniak Artur Sasinowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000661052
  25. Atl.b Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000625511
  26. Atlantic S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000422971
  27. Atlantic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057713
  28. Aurinko Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546286
  29. Auxilio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335785
  30. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  31. Bdb Sp. Z O.O., M.rzeszów − KRS 0000258167
  32. Betako Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011296
  33. Biesterfeld Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125678
  34. Bioarcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000071366
  35. Biskwit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000604870
  36. Bitangels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605259
  37. Blockbox Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000490875
  38. Blue Media Group Niemyjscy Sp. J., Józefosław − KRS 0000590149
  39. Blue Operator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688407
  40. Bmts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380743
  41. Bmts Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000448463
  42. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  43. Bonarte Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485330
  44. Boz-3 Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000136361
  45. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  46. Bumco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406520
  47. Carnis Koło Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000358813
  48. Cashdirector S.A., Warszawa − KRS 0000424600
  49. Castany Bn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640718
  50. Central Executive Placement Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183989

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2bcons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428056
  2. 2c Partners S.A., Warszawa − KRS 0000429963
  3. 2cp Z7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561210
  4. 2m Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262051
  5. A.schulman Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129182
  6. Accola Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446681
  7. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  8. Actifun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379669
  9. Ad Astra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179530
  10. Ad Publishing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392635
  11. Adi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164367
  12. Advisio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166110
  13. Agencja Lex-alpha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177512
  14. Agrafka Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101211
  15. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  16. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  17. Akson Studio Film Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340162
  18. Alcatel-lucent Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309346
  19. Aldabra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519366
  20. Almamer Spółka Z Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000330160
  21. Altana Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137942
  22. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  23. Am Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000556617
  24. Aml - Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177284
  25. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  26. Apv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073886
  27. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  28. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  29. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  30. Atlantic Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331338
  31. Audytorium 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045603
  32. Aurea Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291039
  33. Av Solution Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa, − KRS 0000299244
  34. Avi Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227670
  35. Azp-pol Sp. Z O.O., − KRS 0000416444
  36. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  37. Bart 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177424
  38. Batley Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437726
  39. Bioarcus-serwis Tomasz Nawrocki Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000321377
  40. Biovena Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024079
  41. Biura Południowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028441
  42. Bloom Winkler Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180382
  43. Blue Bell Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324911
  44. Blue Bell Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000372473
  45. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  46. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  47. Blue Gas N R G Stanowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396451
  48. Bon Appetit Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135687
  49. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  50. Browar Czarnków S.A., Kamionka − KRS 0000396902


Inne osoby dla Czajka Dariusz Krzysztof (31 osób):