Kogo reprezentuje osoba

Czajkowska Anna

w KRS

Anna Czajkowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Nazwisko:Czajkowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Włocławek (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Marek, Bryl Warewicz Ewa, Stasiak Andrzej, Świąć Beata, Wnukowski Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Edward

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lisewo − KRS 0000057672
  2. Gminny Ośrodek Zdrowia Sp. Z O.O., Łubianka − KRS 0000159539
  3. Inofama S.A., Inowrocław − KRS 0000079235
  4. Kopalnia Soli Wieliczka S.A., Wieliczka − KRS 0000278401
  5. Lotams Technical Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469473
  6. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O.., Rypin − KRS 0000150890
  7. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000034210
  8. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Smyk, Aleksandrów Kujawski − KRS 0000310605
  9. Społeczny Komitet Budowy Pomnika Józefa Piłsudskiego W Rypinie, Rypin − KRS 0000226907
  10. Spółdzielnia Socjalna Łubianka, Wybcz − KRS 0000465535
  11. Towarzystwo Rozwoju Powiatu Rypińskiego, Rypin − KRS 0000084535

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aleksandrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Aleksandrów Kujawski − KRS 0000011355
  2. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  3. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  4. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  5. Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A., Przemyśl − KRS 0000100877
  6. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  7. Gedeon Richter Polska Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000138460
  8. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  9. Hotele Włocławek Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000011572
  10. Kopalnia Siarki Machów S.A., Tarnobrzeg − KRS 0000289714
  11. Kujawsko-pomorski Transport Samochodowy S.A., Włocławek − KRS 0000417604
  12. Metron Fabryka Zintegrowanych Systemów Opomiarowania i Rozliczeń Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000135933
  13. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000031648
  14. Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A., Szczecin − KRS 0000009273
  15. Pezetel S.A., Warszawa − KRS 0000170453
  16. Pge Elektrownia Opole S.A., Bełchatów − KRS 0000050076
  17. Pge Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A., Nowe Czarnowo − KRS 0000010171
  18. Polmo Gniezno Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000095097
  19. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  20. Przedsiębiorstwo Drogowo-mostowe S.A., Dębica − KRS 0000171488
  21. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Aleksandrowie Kujawskim, Aleksandrów Kujawski − KRS 0000221760
  22. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Chojnice Sp. Z O.O., Brusy − KRS 0000237657
  23. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Gostyninie Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000294972
  24. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Kluczborku Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000135935
  25. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000300587
  26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Dromo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000115601
  27. Radmor S.A., Gdynia − KRS 0000074029
  28. Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Rypin Sp. Z O.O., Puszcza Miejska − KRS 0000285228
  29. Remontowa Lng Systems Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000073696
  30. Remor S.A., Recz − KRS 0000047460
  31. Romb S.A., Złotów − KRS 0000120632
  32. Ruch S.A., Warszawa − KRS 0000020446
  33. Stomil-poznań S.A., Poznań − KRS 0000116560
  34. Stowarzyszenie Polskich Mediów, Warszawa − KRS 0000105226
  35. Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000130814
  36. Veolia Energia Poznań Zec S.A., Poznań − KRS 0000052595
  37. Wolsztyńska Fabryka Okuć Wolmet Sp. Z O.O., Wolsztyn − KRS 0000108116
  38. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Pzl-kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000071223
  39. Zakład Badawczo-rozwojowy Polmos S.A. Likwidacyjnej, Konin − KRS 0000047611
  40. Zakłady Mechaniczne Urządzeń Górniczych Dezam Sp. Z O.O. W Uadłości Likwidacyjnej, Dzierżoniów − KRS 0000080230
  41. Zakłady Produkcyjno-remontowe Energetyki Energoprem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000045396
  42. Żegluga Bydgoska - Odratrans S.A., Bydgoszcz − KRS 0000019639

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Swiadczenie usłu transportowych w zakresie dowożenia dzieci uczęsczających do szkół na terenie Gminy Fabianki
    Zamawiający: Gminny Zespół Oświaty w Fabiankach, Fabianki
    A. Kursy do Publicznego Gimnazjum w Fabiankach i Szkoły Podstawowej w Cypriance
    LINIA NR 1
    WŁOCŁAWEK - SZPETAL GÓRNY- FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanek Odległość Kurs*
    km 1
    1 Włocławek 0 6:55
    2 Szpetal Górny 5 7:05
    3 Fabianki Szkoła 9 7:10
    *Cały tydzień


    LINIA NR 2
    FABIANKI SZKOŁA-CHEŁMICA-ŚWIĄTKOWIZNA-CYPRIANKA-FABIANKI SZKOŁA

    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3 4
    1 Fabianki Szkoła 0 7: 10 8:00 13:10 14:00
    2 Chełmica Duża 3 7: 15 8:05 13:15 14:05
    3 Chełmica Zakł. Pogrz. 4 7: 17 8:07 13:17 14:07
    4 Chełmica Bar 4 7: 18 8:08 13:18 14:08
    5 Chełmica Sklep 4 7: 18 8:08 13:18 14:08
    6 Świątkowizna I 5 7: 19 8:09 13:19 14:09
    7 Świątkowizna 5 7: 20 8:10 13:20 14:10
    8 Chełmica Bar 6 7: 22 8:12 13:22 14:12
    9 Chełmica Sklep 6 7: 23 8:13 13:23 14:13
    10 Chełmica I 8 7: 25 8:15 13:25 14:15
    11 Cyprianka Szk. 8 7: 26 8:16 13:26 14:16
    12 Fabianki II 10 7: 29 8:19 13:29 14:19
    13 Fabianki Szkoła 11 7: 31 8:21 13:31 14:21
    Kurs nr 1i 2 - kursuje cały tydzień
    Kurs nr 3 - kursuje w środę, czwartek, piątek
    Kurs nr 4 - kursuje we wtorki

    LINIA NR 3
    FABIANKI SZKOŁA - CHEŁMICA - CYPRIANKA - LISEK - FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki Szkoła 0 12:20
    2 Chełmica Duża 3 12:25
    3 Cyprianka Szk. 4 12:27
    4 Łochocin POM 6 12:30
    5 Bednarki 9 12:35
    6 Lisek Gospodarstwo 9 12:36
    7 Lisek Urzad Poczt. 10 12:38
    8 Lisek 10 12:39
    9 Lisek Las 11 12:42
    10 Lisek Remiza 12 12:45
    11 Fabianki Szkoła 22 13:00
    *Cały tydzień bez poniedziałku

    LINIA NR 4
    FABIANKI SZKOŁA - SZPETAL GÓRNY CPN - FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanek Odległość Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Fabianki Szkoła 0 12:10 13:10 14:00
    2 Szpetal Górny CPN 4 12:14 13:16 14:06
    3 Fabianki Szkoła 8 12:20 13:25 14:15
    Kurs nr 1 - kursuje w piątki
    Kurs nr 2 - kursuje we wtorki
    Kurs nr 3 - kursuje w środy, czwartki

    LINIA NR 5
    FABIANKI SZKOŁA - CYPRIANKA - ŚWIĄTKOWIZNA - LISEK- WŁOCŁAWEK

    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Fabianki Szkoła 0 14:50 13:10 14:00
    2 Fabianki II 1 14:52 13:12 14:02
    3 Chełmica I 4 14:55 13:15 14:05
    4 Chełmica Duża 4 14:57 13:17 14:07
    5 Chełmica Zakład.Pogrz 5 14:58 13:18 14:08
    6 Chełmica Bar 5 15:00 13:20 14:10
    7 Chełmica Sklep 5 15:01 13:21 14:11
    8 Świątkowizna I 6 15:02 13:22 14:12
    9 Świątkowizna 6 15:04 13:24 14:14
    10 Cyprianka Szkoła 9 15:09 13:29 14:19
    11 Łochocin POM 13 15:18 13:38 14:28
    12 Bednarki 16 15:22 13:42 14:32
    13 Lisek Gospodarstwo 16 15;23 13:43 14:33
    14 Lisek Urząd Poczt. 17 15:25 13:45 14:35
    15 Lisek 17 15:26 13:46 14:36
    16 Lisek Las 18 15:28 13:48 14:38
    17 Lisek Remiza 19 15:30 13:50 14:40
    18 Fabianki Szkoła 29 15:45 14:05 14:55
    19 Włocławek 38 15:58 14:18 15:08
    Kurs nr 1 - kursuje w wtorki, środy, czwartki
    Kurs nr 2 - kursuje w poniedziałki( przy powrocie godz.14:05 zabiera uczniów z Gim.Fabianki i odwozi do Szpetala Górnego)
    Kurs nr 3 - kursuje w piątki


    B. Kursy do Zespołu Szkół Publicznych w Nasiegniewie.

    LINIA NR 1
    WŁOCŁAWEK - WITOSZYN STARY - NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Włocławek 0 6:30
    2 Ul. Grodzka Biblio. 3 6:45
    3 Witoszyn Nowy 7 7:00
    4 Witoszyn Szkoła 8 7:05
    5 Witoszyn Stary 10 7:10
    6 Witoszyn Skrzyż. 11 7:12
    7 Witoszyn 12 7:15
    8 Szpetal Górny Kościół 19 7:25
    9 Szpetal Górny II 20 7:27
    10 Skórzno I 21 7:28
    11 Skórzno Remiza 22 7:30
    12 Uniechowo 23 7:33
    13 Nasiegniewo Szkoła 25 7:35
    14 Nasiegniewo I 26,5 7:38
    15 Nasiegniewo Bloki 27,5 7:40
    16 Nasiegniewo Szkoła 30 7:45
    *Cały tydzień

    LINIA NR 2
    NASIEGNIEWO SZKOŁA -WITOSZYN STARY - NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 7:45
    2 Witoszyn Nowy 14 8:05
    3 Witoszyn Szkoła 15 8:08
    4 Witoszyn Stary 17 8:10
    5 Witoszyn Skrzyż. 18 8:12
    6 Witoszyn 19 8:15
    7 Szpetal Górny Kościół 26 8:25
    8 Szpetal Górny II 27 8:27
    9 Skórzno I 28 8:28
    10 Skórzno Remiza 29 8:30
    11 Uniechowo 31 8:33
    12 Nasiegniewo Szkoła 32 8:35
    13 Nasiegniewo I 33,5 8:38
    14 Nasiegniewo Bloki 34,5 8:40
    15 Nasiegniewo Szkoła 37 8:45
    *Cały tydzień


    LINIA NR 3
    NASIEGNIEWO SZKOŁA - SKÓRZNO REMIZA - WITOSZYN STARY-NASIEGNIEWO SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs
    km 1 2
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 13:35 12:40
    2 Nasiegniewo I 1,5 13:38 12:43
    3 Nasiegniewo Bloki 2,5 13:40 12:45
    4 Nasiegniewo Szkoła 5 13:45 12:50
    5 Uniechowo 6 13:47 12:52
    6 Skórzno I 8 13:48 12:53
    7 Skórzno Remiza 9 13:50 12:55
    8 Szpetal Górny II 10 13:52 12:57
    9 Szpetal Górny Kościół 11 13:55 13:00
    10 Witoszyn 18 14:05 13:10
    11 Witoszyn Skrzyż.. 18 14:07 13:12
    12 Witoszyn Szkoła 19 14:10 13:15
    13 Witoszyn Nowy 22 14:13 13:18
    14 Witoszyn Stary 23 14:20 13:25
    15 Nasiegniewo Szkoła 37 14:40 13:45
    Kurs nr 1 - kursuje w poniedziałki, wtorki, czwartki
    Kurs nr 2 - kursuje w środy, piątki


    LINIA NR 4
    NASIEGNIEWO SZKOŁA - SKÓRZNO REMIZA - WITOSZYN STARY-WŁOCŁAWEK
    LP Przystanki Odl. Kurs Kurs Kurs
    km 1 2 3
    1 Nasiegniewo Szkoła 0 14:30 14:40 15:20
    2 Nasiegniewo I 1,5 14:33 14:43 15:23
    3 Nasiegniewo Bloki 2,5 14:35 14:45 15:25
    4 Nasiegniewo Szkoła 5 14:40 14;50 15:30
    5 Uniechowo 6 14:42 14:52 15:32
    6 Skórzno I 8 14:43 14:53 15:33
    7 Skórzno Remiza 9 14:45 14:55 15:35
    8 Szpetal Górny II 10 14:47 14:57 15:37
    9 Szpetal Górny Kościół 11 14:50 15:00 15:40
    10 Witoszyn 18 15:00 15:10 15:50
    11 Witoszyn Skrzyż.. 18 15:02 15:12 15:52
    12 Witoszyn Szkoła 19 15:05 15:15 15:55
    13 Witoszyn Nowy 22 15:08 15:18 15:58
    14 Witoszyn Stary 23 15:15 15:25 16:05
    15 Włocławek 33 15:40 15;50 16:30
    Kurs nr 1 - kursuje w środy, piątki
    Kurs nr 2 - kursuje w poniedziałek, wtorek
    Kurs nr 3 - kursuje w czwartki

    D. Kursy do szkoły w Fabiankach i Nasiegniewie autobusem 20-to miejscowym
    LINIA NR 1
    Fabianki-Chełmica Mała-Wilczeniec Fabiański-Krepiny-Nasiegniewo

    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki szkoła 0 7:00
    2 Chełmca Mała 3 7:10
    3 Fabianki szkola 6 7:20
    4 Wilczeniec Fabiański 9 7:30
    5 Krępiny 19 7:40
    6 Nasiegniewo szkoła 22 7:50
    7 Fabianki szkoła 28 8:10
    *Cały tydzień

    LINIA NR 2
    Fabianki-Chełmica Mała-Wilczeniec Fabiański-Krepiny-Nasiegniewo

    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Fabianki szkoła 0 14:00
    2 Chelmica Mała 3 14:10
    3 Fabianki szkoła 6 14:20
    4 Wilczeniec Fabiański 9 14:30
    5 Nasiegniewo szkoła 18 14:40
    6 Krępiny 21 14:50
    7 Fabianki szkola 28 15:00
    *Cały tydzień



    C.Autobus dodatkowy na dowóz dzieci z Liska



    LISEK - CYPRIANKA -FABIANKI SZKOŁA
    LP Przystanki Odl. Kurs*
    km 1
    1 Lisek Remiza 0 7:40
    2 Lisek Las 3 7:43
    3 Lisek 4 7:46
    4 Lisek Urzad Poczt. 6 7:47
    5 Lisek Gospodarstwo 9 7:49
    6 Bednarki 9 7:50
    7 Łochocin POM 10 7:55
    8 Cyprianka Szk. 10 7:58
    9 Chełmica Duża 11 8:00
    10 Fabianki Szkoła 12 8:05
    *Cały tydzień bez poniedziałku

    Zamówienie będzie obejmowało okres 12 miesiecy - w dniach nauki szkolnej
  2. Przewóz pracowników PGK Saniko Sp. z o.o. we Włocławku do RZUOK w Machnaczu
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o., Włocławek
    1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników firmy Saniko w ilości ok. 30 osób jednorazowo z Włocławka do Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu i z powrotem, zatrudnionych w systemie dwu zmianowym.

    2. Łączna ilość kursów na dzień wynosi - 4 kursy tj:
    a) dowóz pracowników I zmiany z Włocławka do RZUOK,
    b) dowóz pracowników II zmiany z Włocławka do RZUOK,
    c) przywóz pracowników I zmiany z RZUOK do Włocławka,
    d) przywóz pracowników II zmiany z RZUOK do Włocławka.

    3. Miejscem, przystankowym do wsiadania i wysiadania pracowników będzie baza firmy PGK Saniko Sp. z o.o. tj. ul. Komunalna 4 we Włocławku oraz teren RZUOK w Machnaczu.

Inne osoby dla Czajkowska Anna (42 osoby):