Kogo reprezentuje osoba

Czarnowska Jadwiga

w KRS

Jadwiga Czarnowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jadwiga
Nazwisko:Czarnowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Simińska Wioletta Jadwiga, Sitarek Adriana, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Stasińska Agnieszka, Stawski Rafał Maciej, Suchocka Dorota, Surdyn Małgorzata, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Tomczyk Jarosław, Wawrzyniak Krzysztof Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  7. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  8. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  9. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  10. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  11. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  12. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  13. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  14. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  15. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  16. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  18. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  19. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  20. Jura Development Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000686845
  21. Kochański Głodek i Wspólnicy Kancelaria Doradztwa Restrukturyzacyjnego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  22. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  23. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  24. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  25. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  26. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  27. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  28. Multiglas Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000050935
  29. Northstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065106
  30. Nowe Ogrody 4 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284263
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  33. Polskie Biuro Podróży Travel Time Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046253
  34. Pro Ceramics S.A., Wrocław − KRS 0000301043
  35. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obsługi Projektów Ekologicznych Green Power Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409455
  36. Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033485
  37. Rebud Sp. J. Andrzej Bańkowski, Grzegorz Garbaciak, Wołomin − KRS 0000278374
  38. Rebud-Sp. Z O.O.., Wołomin − KRS 0000206263
  39. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  40. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Polska, Warszawa − KRS 0000032296
  41. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000058805
  42. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Wspólnota Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000039345
  43. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  44. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  45. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  47. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  48. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  49. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  50. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  2. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  3. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  4. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  5. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  6. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  7. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  8. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  9. Audytor - Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000049510
  10. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  11. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  12. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  13. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000304117
  14. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  15. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  16. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  17. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  18. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  19. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  20. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  21. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  22. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  23. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  24. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  25. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  26. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  27. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  29. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  30. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  31. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  32. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  33. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  34. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  35. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  36. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  37. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  38. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  39. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  40. Rywal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292521
  41. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  42. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  44. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  45. Teneo Sp. Z O.O. Arp Inwest Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000608330
  46. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  47. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  48. Wydawnictwo Juka-91 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046570
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.
  2. Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Urząd Miasta Zielonka, Zielonka
    Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
  3. Świadczenie usługi kasowo-bankowej w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Wołominie, Wołomin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kasowo - bankowej obsłudze kasy w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie, w zakresie: przyjmowania należności z tytułu zobowiązań podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych na rzecz zamawiającego, których regulowanie w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, realizacja wypłat gotówkowych dotyczących zwrotu nadpłaty podatków podatnikom objętych właściwością tut. Urzędu Skarbowego, których wypłatę w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, przyjmowanie innych należności i realizowanie innych wypłat
  4. Obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Tłuszcz, Tłuszcz
    1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych polegająca w szczególności na:
    1)otwarciu i prowadzeniu rachunków bieżących i rachunków pomocniczych
    2)przyjmowaniu wpłat gotówkowych
    3)dokonywaniu wypłat gotówkowych
    4)realizacji poleceń przelewu
    5)sporządzaniu wyciągów z rachunku z ustaleniem salda
    6)dokonywaniu innych czynności związanych z prowadzoną obsługą bankową wynikających z przepisów prawa bankowego
    W ramach umowy Wykonawca powinien umożliwić uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym oraz bezpłatne zainstalowanie wszystkim jednostkom systemu bankowości elektronicznej.
    2.Jednostki objęte obsługą bankową:
    1)Gmina Tłuszcz
    2)Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu
    3)Szkoła Podstawowa w Tłuszczu
    4)Zespół Szkół w Postoliskach
    5)Zespół Szkół w Jasienicy
    6)Zespół Szkół w Stryjkach
    7)Zespół Szkół w Mokrej Wsi
    8)Zespół Szkół w Miąsem
    9)Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
    10)Gimnazjum w Tłuszczu
    11)Przedszkole Samorządowe w Tłuszczu
    12)Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Tłuszczu
    13)Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu
    14)Centrum Kultury w Tłuszczu
    15)Biblioteka Publiczna w Tłuszczu
    3.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (dotyczy
    wszystkich jednostek):
    1)planowana liczba prowadzonych rachunków bieżących - 15
    2)planowana liczba prowadzonych rachunków pomocniczych - 20
    3)planowana liczba wpłat gotówkowych w skali roku - 600
    4)planowana kwota wpłat gotówkowych w skali roku - 1 500 000zł
    5)planowana liczba wypłat gotówkowych w skali roku - 400 
    6)planowana kwota wypłat gotówkowych w skali roku - 700 000zł
    7)planowana liczba przelewów w formie papierowej w skali roku- 500
    8)planowana liczba przelewów w formie elektronicznej w skali roku - 8 000
    9)planowany stan środków na wszystkich rachunkach na koniec dnia - 3 000 000zł
    10)naliczanie odsetek od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych w okresach miesięcznych

Inne osoby dla Czarnowska (35 osób):