Kogo reprezentuje osoba

Czemiel Leszek

w KRS

Leszek Czemiel

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leszek
Nazwisko:Czemiel
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Biała Giżycka (Warmińsko-mazurskie), Białowieża (Podlaskie), Białystok (Podlaskie), Lublin (Lubelskie), Wasilków (Podlaskie)
Przetargi:36 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adasik Joanna, Borkowska Dorota Renata, Bujnarowska Halina, Dobrowolski Ireneusz, Feliksiński Tadeusz Jerzy, Filipowicz Joanna, Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor, Jagiełło Cezary Stanisław, Janowski Mikołaj, Kamieński Marcin, Kociuba Bogusław Zbigniew, Krysiewicz Aleksander, Możejko Hanna, Pugawko Mieczysław, Radziwon Ireneusz Mirosław, Rogaski Bogdan, Romańczuk Tadeusz, Szurski Janusz, Topór Wiktor, Tylenda Karol, Wołkowycki Jerzy, Wysocka Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Twarowski Bogdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryko Anna, Gryko Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniuk Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniuk Czemiel Ewa, Fiłonowicz Bogdan, Gawecki Jarosław, Gryko Wiktor, Rogaski Bogdan, Senska Emil Jerzy, Szałański Mariusz, Wołkowycki Jerzy, Wołkowycki Roman, Zarzecka Katarzyna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwaczko Wiesław Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziemianko Danuta, Gąsowski Witold, Laskowski Artur Jarosław, Lenkiewicz Adam Bogusław, Panek Wojciech, Rusa Zbigniew Jakub, Sidorczuk Wiktor Piotr, Stypułkowska Barbara Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buszko Jerzy, Gryko Wiktor, Grzesiak Marek, Korziński Stefan, Kowalczyk Dariusz, Olszewski Janusz, Olszewski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adasik Joanna, Borkowska Dorota Renata, Bujnarowska Halina, Dobrowolski Ireneusz, Feliksiński Tadeusz Jerzy, Filipowicz Joanna, Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor, Jagiełło Cezary Stanisław, Janowski Mikołaj, Kamieński Marcin, Kociuba Bogusław Zbigniew, Krysiewicz Aleksander, Możejko Hanna, Pugawko Mieczysław, Radziwon Ireneusz Mirosław, Rogaski Bogdan, Romańczuk Tadeusz, Szurski Janusz, Topór Wiktor, Tylenda Karol, Wołkowycki Jerzy, Wysocka Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Twarowski Bogdan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniuk Czemiel Ewa, Bahojło Jadwiga, Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor, Kościuk Mirosław, Możejko Hanna, Pugawko Mieczysław, Rogaski Bogdan, Roguszczak Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowski Grzegorz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańka Roman Piotr, Komala Andrzej Stanisław, Laskowski Artur Jarosław, Laskowski Piotr, Lenkiewicz Adam Bogusław, Malec Andrzej, Malec Piotr, Piątkowski Marek, Rutkowska Katarzyna, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Orłowski Robert Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryko Wiktor, Grzesiak Marek, Korziński Stefan, Kowalczyk Dariusz, Kowalczyk Stanisław, Olszewski Janusz, Olszewski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korziński Konr Ad
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beta Zofia, Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor, Kozłowski Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutkowska Halina
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańka Roman Piotr, Domaszewski Piotr, Komala Andrzej Stanisław, Laskowski Piotr, Lenkiewicz Adam Bogusław, Malec Andrzej, Piątkowski Marek, Rutkowska Katarzyna, Smolarczyk Franciszek, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zukiene Indre
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańka Roman Piotr, Cylwik Barbara, Fiłonowicz Bogdan, Gryko Wiktor, Guryniuk Marcin Jacek, Krzyżewski Janusz, Laskowski Artur Jarosław, Lenkiewicz Adam Bogusław, Lerman Wiesław Krzysztof, Malec Andrzej, Matus Andrzej, Miniuk Paweł, Nazarczuk Halina, Niemyjski Lucjan Stanisław, Pendras Marek, Piekarski Mirosław, Pugawko Mieczysław, Rusa Zbigniew Jakub, Smolarczyk Krzysztof, Stefanowski Leonard Witold, Strzałkowska Barbara Maria, Taźbirek Jacek Krzysztof, Waboł Beata, Wnorowski Jan, Zimiński Andrzej, Łapicz Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Timoszuk Anatol
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Artur Jarosław, Laskowski Piotr, Lenkiewicz Adam Bogusław, Piątkowski Marek, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata, Wołoszyn Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stalmokas Julijus
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniuk Czemiel Ewa, Fiłonowicz Bogdan, Gawecki Jarosław, Gryko Wiktor, Rogaski Bogdan, Senska Emil Jerzy, Szałański Mariusz, Wołkowycki Jerzy, Wołkowycki Roman, Zarzecka Katarzyna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwaczko Wiesław Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buśko Małgorzata, Dojlidko Halina, Jasowicz Wiera, Lenkiewicz Adam Bogusław, Ostrowski Marian, Pera Grażyna, Samojluk Władysław, Sidorczuk Wiktor Piotr, Smolarczyk Krzysztof, Stackiewicz Łukasz, Waboł Beata, Łapicz Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabielski Andrzej
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworakowski Grzegorz, Lenkiewicz Adam Bogusław, Soćko Andrzej, Łapicz Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Bartosz Maciej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryko Anna, Gryko Wiktor, Jełmak Anna, Kondratowicz Małgorzata, Możejko Hanna, Rogaski Bogdan, Roguszczak Dariusz Stanisław, Sidorczuk Wiktor Piotr, Wit Vel Wilk Dariusz Ryszard, Łapicz Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siemaszko Urszula

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ac S.A., Białystok − KRS 0000294978
  2. Adwokaci i Radcowie Prawni Szałański, Ślepowroński i Wspólnicy Sp. J., Białystok − KRS 0000237624
  3. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  4. Agro Finance Company Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000535346
  5. Agrofarm S.A., Biała Giżycka − KRS 0000115396
  6. Amir Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395670
  7. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  8. Apartamenty Jagiellońskie Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000399550
  9. Apartamenty Jurowiecka Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000519709
  10. Apartamenty Jurowiecka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000523903
  11. Apartamenty Kabaty Szczygielski Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000628079
  12. Ar Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000619528
  13. Arsenał S.A., Białystok − KRS 0000015669
  14. Artdor Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000736948
  15. Asdex Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000151078
  16. Aspwood Poland Sp. Z O.O., Nurzec-stacja − KRS 0000018511
  17. Atar Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000726072
  18. Atar Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000626661
  19. Bank Spółdzielczy W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000176287
  20. Barter S.A., Białystok − KRS 0000283787
  21. Bdsklep.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293420
  22. Biaglass Huta Szkła Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000152727
  23. Biatel Administracja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000268784
  24. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  25. Bielmlek Spółdzielnia Mleczarska, Bielsk Podlaski − KRS 0000045441
  26. Biomedquantum Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000715295
  27. Biomedquantum Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000719391
  28. Bos Investments Laskowski Piotr i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000381159
  29. Can-pol Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000717896
  30. Cedr Sp. Z O.O., Brańsk − KRS 0000178652
  31. Centrum Doradztwa Personalnego Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000231388
  32. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  33. Cico Satie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000678380
  34. Controlmatica Zap-pnefal,Sp. Z O.O.., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000005983
  35. Cristal Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000067310
  36. Cynkomet Sp. Z O.O., Czarna Białostocka − KRS 0000162405
  37. Cztery Pmb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000727056
  38. Demexx Polska Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Lublin − KRS 0000269896
  39. Dk Kowalczyk Sp. J., Białystok − KRS 0000673524
  40. Dorum S.A., Lublin − KRS 0000723932
  41. Dwa Pmb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000726602
  42. Emperia Holding S.A., Warszawa − KRS 0000034566
  43. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  44. Energopol - Południe Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000601400
  45. Etc Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000268749
  46. Eurocash Serwis Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000519553
  47. European Finance Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268916
  48. Fabryka Armatur Głuchołazy S.A., Głuchołazy − KRS 0000002304
  49. Fabryka Wyrobów Runowych Biruna S.A., Wasilków − KRS 0000046112
  50. Farmacja Społeczna S.A., Białystok − KRS 0000608922

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4look Technika Okienna Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nowy Krępiec − KRS 0000246087
  2. A M S Enterprise Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000056007
  3. A-zet Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000258749
  4. A1 Property Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000003997
  5. Ac-wytwórnia Części Samochodowych Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000078988
  6. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  7. Agrovita Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000180528
  8. Amici Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Białystok − KRS 0000337798
  9. Andrzej Malec i Wspólnicy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000140828
  10. Andrzej Zabielski Sp. J., Białystok − KRS 0000490665
  11. Anmar Marzena Smolarczyk Sp. J., Sochonie − KRS 0000492847
  12. Anmar Marzena Smolarczyk Spółka Komandytowo - Akcyjna, Sochonie − KRS 0000418182
  13. Apartamenty Rogowski Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000627252
  14. Aplisens S.A., Warszawa − KRS 0000302835
  15. Ar-prod Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Zbory − KRS 0000420169
  16. Ar-trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Białystok − KRS 0000008419
  17. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  18. Arhelan Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000448762
  19. Ariel Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000211117
  20. Arta Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000362096
  21. Artur Laskowski Spółka Komandytowo - Akcyjna, Klepacze − KRS 0000420596
  22. Ata Robert Smolarczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowo - Akcyjna, Białystok − KRS 0000418116
  23. Ata Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000591182
  24. Audit C-land Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134723
  25. Barter Coal Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000529893
  26. Barter Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000037774
  27. Berti Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000112692
  28. Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Białystok − KRS 0000037027
  29. Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych, Białystok − KRS 0000024937
  30. Białowieska Zdrój Sp. Z O.O., Białowieża − KRS 0000158578
  31. Białowieskie Wody Sp. Z O.O., Oleksze − KRS 0000013815
  32. Bianor Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000090164
  33. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  34. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  35. Biazet Gu Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000205868
  36. Bielmlek Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000148236
  37. Bigagro Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000474983
  38. Bio-rol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551980
  39. Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji Sp. Z O.O., Hajnówka − KRS 0000215331
  40. Biznes.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226026
  41. Bm Kobylin Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000265094
  42. Bobi Sp. Z O.O., Hrubieszów − KRS 0000080129
  43. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  44. Bono Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000098720
  45. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  46. Bos S.A., Białystok − KRS 0000020518
  47. Bos Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000436931
  48. Budbaum S.A. Likwidacyjnej, Białystok − KRS 0000296198
  49. Cartridge World (cee) S.A., Warszawa − KRS 0000362790
  50. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325

Powiązane przetargi (36 szt.):
  1. usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby organizacji szkoleń dla członków Samorządowych Kolegiów Odwoławczych w ramach projektu >Dobre Prawo - sprawne rządzenie< Działanie 5.2 PO KL
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby organizacji szkoleń dla członków Samorządowych Kolegiów Odwoławczych, w ramach projektu >Dobre Prawo - sprawne rządzenie< Działanie 5.2 Program Operacyjny Kapitał Ludzk, o wartości do 200 tys. euro.
    Całość usługi obejmuje cykl 2 dniowych szkoleń dla członków Samorządowych Kolegiów Odwoławczych w Białymstoku, Wrocławiu, Krakowie i Łodzi. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w przedmiotowym postępowaniu, które zostało podzielone na 4 części (pakiety).
  2. Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom trzydniowych konferencji realizowanych w ramach zadania pn. Razem Dbamy o Środowisko, finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
    Zamawiający: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku, Białystok
    1. Świadczenie usługi hotelarsko - gastronomicznej uczestnikom trzydniowych konferencji organizowanych w Warszawie, Olsztynie, Lublinie i Białymstoku, realizowanych w ramach zadania pn. Razem Dbamy o Środowisko, finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 4 zadania:
    1) Zadanie 1 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom trzydniowej konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Warszawie;
    2) Zadanie 2 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom trzydniowej konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Olsztynie;
    3) Zadanie 3 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom trzydniowej konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Lublinie;
    4) Zadanie 4 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom trzydniowej konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Białymstoku.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ
  3. Świadczenie usług hotelarskich, przewozu osób a także cateringowych z okazji Inauguracji działalności artystycznej Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku
    Zamawiający: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki, Białystok
    Świadczenie usług hotelarskich, przewozu osób a także cateringowych z okazji Inauguracji działalności artystycznej Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku o wartości poniżej progu unijnego
  4. Świadczenie usługi hotelarsko gastronomicznej uczestnikom konferencji realizowanych w ramach projektu pn. Razem Dbamy o Środowisko finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
    Zamawiający: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku, Białystok
    1. Świadczenie usługi hotelarsko - gastronomicznej uczestnikom trzydniowych konferencji organizowanych w Warszawie, Katowicach i Białymstoku, realizowanych w ramach projektu pn. Razem Dbamy o Środowisko finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
    Przedmiot zamówienia jest podzielony na 3 zadania:
    1) Zadanie 1 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Warszawie
    2) Zadanie 2 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Katowicach
    3) Zadanie 3 - świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej uczestnikom konferencji pn. Razem Dbamy o Środowisko organizowanej w Białymstoku

    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SIWZ
  5. Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych na potrzeby uczestników VI Miedzynarodowego Festiwalu Szkól Lalkarskich w Białymstoku
    Zamawiający: Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy, Białystok
    1. Przedmiotem zamówienia jest:
    1) udostępnienie miejsc hotelowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych wraz z zapewnieniem całodziennego wyżywienia w postaci 2 posiłków tj. obiadu i kolacji (śniadanie wchodzi w koszt noclegu) uczestnikom Festiwalu w tym samym obiekcie,
    2) usługa gastronomiczna, w tym samym obiekcie, w postaci wydawania posiłków takich jak obiad i kolacja dla gości festiwalowych nie mieszkających w hotelu.
    3. Zamawiający dopuszcza pokoje z dostawkami.
    4. Hotel winien znajdować się w centrum miasta, aby zapewnić uczestnikom festiwalu możliwość przemieszczania się pieszo do siedziby Akademii Teatralnej oraz Teatru Lalek, głównych miejsc odbywania się spektakli.
    5. Wymagany standard hotelu minimum trzy gwiazdki.
    5. Wyżywienie winnno być zgodne z obowiązującą w hotelu kartą dań:
    1) śniadanie (stół szwedzki z zapewnieniem miejsc siedzących przy stolikach)
    - dania ciepłe ( 3 rodz.), zimna płyta, kawa, herbata, woda mineralna, soki.
    2) obiad : zestaw składający się z dwóch dań i deseru ,możliwość wyboru dań wegetariańskich
    3) kolacja (stół szwedzki z zapewnieniem miejsc siedzących przy stolikach)
    - danie gorące,
    - zimna płyta,
    - ciasta (2 rodz.)
    - napoje (soki, woda mineralna, kawa, herbata).

    2. Zamawiający przy realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na wskazaniu minimalnego (gwarantowanego) poziomu ilości zamawianych usług, przy jednoczesnym zastrzeżeniu możliwości realizacji usług w zwiększonym, objętym prawem opcji zakresie, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego. Zamawiający nie ma obowiązku lecz ma uprawnienie do realizacji świadczeń w zakresie objętym opcją.
  6. Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych oraz udostępnienie sal konferencyjnych dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na potrzeby realizacji projektu Dobre prawo - sprawne rządzenie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych oraz udostępnienie sal konferencyjnych dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na potrzeby realizacji projektu Dobre prawo - sprawne rządzenie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części. 1) Część I: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i restauracyjne dotyczące podawania posiłków oraz udostępnienie wyposażonych sal konferencyjnych na potrzeby organizacji 10 weekendowych zjazdów dwudniowych w Warszawie w ramach Podyplomowych Studiów Wzmocnienie potencjału organów nadzoru dla 68 pracowników Regionalnych Izb Obrachunkowych oraz Wydziałów Nadzoru Urzędów Wojewódzkich oraz 2 pracowników Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w okresie od 21 stycznia 2012 roku do 19 listopada 2012 roku. 2) Część II: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i restauracyjne dotyczące podawania posiłków oraz udostępnienie wyposażonych sal konferencyjnych na potrzeby organizacji 10 szkoleń czterodniowych (grupy maksymalnie 20 osobowe) w Warszawie dla 200 pracowników jednostek samorządu terytorialnego w okresie od 1 lutego 2012 roku do 15 grudnia 2012 r. roku. 3) Część III: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i restauracyjne dotyczące podawania posiłków oraz udostępnienie wyposażonych sal konferencyjnych na potrzeby organizacji 6 szkoleń czterodniowych (grupy maksymalnie 20 osobowe) w Lublinie dla 120 pracowników jednostek samorządu terytorialnego w okresie od 1 lutego 2012 roku do 15 grudnia 2012 r. roku. 4) Część IV: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i restauracyjne dotyczące podawania posiłków oraz udostępnienie wyposażonych sal konferencyjnych na potrzeby organizacji 4 szkoleń czterodniowych (grupy maksymalnie 20 osobowe) w Białymstoku dla 80 pracowników jednostek samorządu terytorialnego w okresie od 1 lutego 2012 roku do 15 grudnia 2012 r. roku.
  7. Przetarg nieograniczony na świadczenie usług hotelowych dla gości i artystów Galerii Arsenał związanych z realizacją projektów Podróż na Wschód, Life in the forest, Plac Zabaw Arsenał i MIR w 2011 r
    Zamawiający: Galeria Arsenał, Białystok
    Przedmiotem zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego jest świadczenie usług hotelowych dla gości i artystów Galerii Arsenał związanych z realizacją projektów Podróż na Wschód, Life in the forest, Plac Zabaw Arsenał i MIR w 2011 r., nr ref. 3/ZP/2011
  8. USŁUGI HOTELARSKIE I RESTAURACYJNE POLEGAJĄCE NA UDOSTĘPNIENIU MIEJSC HOTELOWYCH I ZAPEWNIENIU WYŻYWIENIA na potrzeby V Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich dla Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku
    Zamawiający: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Białystok
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie hotelarskich i restauracyjnych polegających na udostępnieniu miejsc hotelowych dla max. 170 osób w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych i zapewnieniu całodziennego wyżywienia w postaci 2 posiłków tj. obiadu i kolacji oraz zapewnieniu dodatkowego wyżywienia dla max 65 osób na potrzeby V Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich dla Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.
  9. Dostawa w II kwartale 2010 roku węgla energetycznego wraz z transportem i rozładunkiem do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Białej Podlaskiej.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, Biała Podlaska
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem i rozładunkiem węgla energetycznego w n/w asortymencie wg. PN 82/G-97001 i w n/w ilości:
    Kostka I typ 32 gazowo płomienny o granulacji 125-200mm - 100 ton
    Orzech I typ 32 gazowo-płomienny o granulacji 40-80mm - 200 ton
  10. SPZOZ/węgiel/12/09
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Dąbrowa Białostocka
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla kamiennego - kostki, w ilości 160 ton.
  11. Dostawa gazu LPG
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach sp. z o.o., Suwałki
    Sukcesywna dostawa gazu LPG w ilości przewidywanej 200 000 litrów w okresie od dnia podpisania umowy do 31.01.2011 r.
  12. Zakup węgla kamiennego w sortymencie miał na potrzeby PUK w Lipnie
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o., Lipno
    Dostawa węgla kamiennego w sortymencie miał w ilości 1900 ton(jeden tysiąc siedemset) transportem Dostawcy na jego koszt i ryzyko na plac ciepłowni Zamawiającego
    Miał węglowy o następujących parametrach:
    1.Wartość opałowa min - 2200 kJ/kg
    2.Zawartość popiołu - max 18 %
    3.Zawartość siarki - max.0,5 %
  13. Dostawa miału węglowego energetycznego wraz z transportem i rozładunkiem dla Komunalnego Zakładu Budżetowego w Gródku
    Zamawiający: Komunalny Zakład Budżetowy, Gródek
    Dostawa miału węglowego energetycznego M II A 22/15/06 w ilości około 600 ton transportem Wykonawcy i jego rozładunkiem na placu składowym kotłowni KZB w Gródku ul. Fabryczna 12/1 w okresie od 01.01.2010r. do 30.06.2010r.
  14. Sukcesywna dostawa opału w sezonie grzewczym 2009/2010 na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Kuźnica
    Zamawiający: Urząd Gminy Kuźnica, Kuźnica
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opału w sezonie grzewczym 2009/2010 na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Kuźnica w miejsca wskazane przez Zamawiającego: 1. część I - węgiel orzech/groszek w ilościach: 30 ton orzech, 20 ton groszek o parametrach: wartość opałowa nie mniej niż 26000 kJ/kg, zawartość popiołu do 5 %, zawartość siarki do 0,6 %, wilgotność do 5 %, - miał węglowy w ilości 120 ton o parametrach: wartość opałowa nie mniej niż 23000 kJ/kg, zawartość popiołu do 10 %, zawartość siarki do 0,6 %, wilgotność do 14 %, 2. część II - węgiel kamienny w ilości 90 ton - asortyment groszek energetyczny workowany po 20 kg typ 31 lub 31,1: uziarnienie 5-25 mm, udział podziarnia <10 %, RJ<10, temp. miękkn. popiołu >1150oC, wilgotność <15 %, zawartość popiołu <10 %, wartość opałowa 26 MJ/kg, siarka <0,6 %
  15. Miał - Szeroki Bór
    Zamawiający: Wojskowy Zakład Remontowo-Budowlany Gospodarstwo Pomocnicze Stołecznego Zarządu Infrastruktury, Nowy Dwór Mazowiecki
    Zakup miału węglowego klasy II A 23/12/05 , wraz z jego dowozem na skład kotłowni Kompleksu Koszarowego KK-0332 w Szerokim Borze
  16. Dostawy miału węglowego
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia są dostawy miału węglowego w ilości niżej wymienionej. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.


    a)wilgotność do 15%
    2)W dniu dostawy miału Wykonawca przekazuje Zamawiającemu:
    a) dokument dostawy;
    b) świadectwo jakości miału energetycznego, wystawiony przez uprawniony podmiot,
    w którym będą zawarte informację dotyczące m.in.: sortymentu, wartości opałowej,
    zawartości popiołu, zawartości siarki oraz wilgotność.
    1. Miał węglowy, sortyment MI lub MII - 85 000 kg (ilość szacunkowa), nomenklatura CPV: 09200000-1,
    1) Parametry jakościowe:
    b)wartość opałowa nie mniej jak 21.000 kJ/kg;
    c)zawartość popiołu nie więcej jak 15%;
    d)zawartość siarki nie więcej jak 1,4%.
  17. Dostawa 200 ton kostki węgla kamiennego o wartości opałowej 24 - 28 MJ/kg w sezonie grzewczym 2009-2010
    Zamawiający: Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika, Dąbrowa Białostocka
    Przedmiotem zamówienia jest: dostawa 200 ton kostki węgla kamiennego o wartości opałowej 24 - 28 MJ/kg w sezonie grzewczym 2009-2010.
  18. Dostawa miału węglowego KL. 21-22-08 na Warzelnie Soli w Ciechocinku CPV - 09111000-0
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., Ciechocinek
    Dostawa miału węglowego KL. 21-22-08 na Warzelnie Soli w Ciechocinku CPV - 09111000-0
  19. Dostawa Gazu LPG
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach sp. z o.o., Suwałki
    Zamówienie obejmuje sukcesywną dostawę gazu LPG w ilości 300000 litrów w okresie od podpisania umowy do 31.12.2009
  20. Dostawa 340 ton kostki węgla kamiennego o wartości opałowej 24-28 MJ/kg, w sezonie grzewczym 2009-2010.
    Zamawiający: Biuro Obsługi Szkół, Rutki-Kossaki
    Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 340 ton kostki węgla kamiennego o wartości opałowej 24-28 MJ/kg, w sezonie grzewczym 2009-2010.
  21. Zakup wraz transportem miału węglowego w ilości 1000 ton loco plac kotłowni Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Ustroniu, ul. Krzywa
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Komunalne Sp.zo.o., Ustroń
  22. Zakup oraz dostawa miału węglowego oraz węgla kamiennego orzech na sezon grzewczy 2009/2010.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Olsztyn
  23. Miał węglowy klasy 23-18-0.8
    Zamawiający: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice, Pawłowice
  24. dostawa miału węglowego
    Zamawiający: Zakład Usług Publicznych Z.B., Potęgowo
  25. Dostawa miału węglowego energetycznego
    Zamawiający: Komunalny Zakład Budżetowy, Gródek
  26. Sprzedaż i dostawa mrożonek dla potrzeb tutejszego Domu.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku, Białystok
  27. 08W/MIAŁ WĘGLOWY/2009
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego, Maków Mazowiecki
  28. Dostawa węgla kamiennego niesort i miał
    Zamawiający: Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o., Mrągowo
  29. przetarg nieograniczony na dostawę artykułów spożywczych - wędliny , mrozone ryby oraz mrozone owoce i warzywa
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego, Białystok
  30. ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
  31. Dostawa artykułów żywnościowych.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach, Juchnowiec Kościelny
  32. Zakup miału węglowego wraz z dostawą do kotłowni szkolnej
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. J. H. Dąbrowskiego, Radzyń Chełmiński
  33. Dostawa węgla kamiennego
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Uhowie, Łapy
  34. Dostawy węgla kamiennego
    Zamawiający: Areszt Śledczy w Hajnówce, Hajnówka
  35. Dostawa miału węglowego
    Zamawiający: Komunalny Zakład Budżetowy, Gródek
  36. SPZOZ/węgiel/11/08
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Dąbrowa Białostocka

Inne osoby dla Czemiel (9 osób):