Kogo reprezentuje osoba

Czerwińska Barbara Bogusława

w KRS

Barbara Bogusława Czerwińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Barbara
Drugie imię:Bogusława
Nazwisko:Czerwińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1963 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Pszczyna (Śląskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Czernecka Danuta Stefania, Maciej Teresa Irena, Małyszek Teresa Katarzyna, Mynarska Łucja Otylia, Sleziona Sylwia Barbara, Walusza Halina Maria

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Żuk Urszula Łucja

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Chór Mieszany Lutnia Pszczyna, Pszczyna − KRS 0000388825
 2. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Rejonowy W Bielsku-białej, Bielsko-biała − KRS 0000422348
 3. Powszechna Spółdzielnia Spożywcówjedność, Pszczyna − KRS 0000103125
 4. Ps Paliwa Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Czechowice-dziedzice − KRS 0000531714
 5. Śląski Związek Chórów i Orkiestr, Katowice − KRS 0000344932

Powiązane przetargi (4 szt.):
 1. Zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kryrach na 2012 rok.
  Zamawiający: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kryrach, Kryry
  Przedmiotem zamówienia jest zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kryrach na 2012 rok , tj. od 02.01.2012r. do 31.12.2012 r. Szczegółowy wykaz artykułów żywnościowych z podziałem na poszczególne części, wraz z ich rocznym zapotrzebowaniem zawarto w załącznikach do SIWZ. Ustala się 7 części podlegających zamówieniu. Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia, poszczególną część lub na wybrane części: 1. Część I - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 2. Część II - Mięso, wędliny i wyroby mięsne 3. Część III - Drób 4. Część IV - Ryby 5. Część V - Warzywa, owoce i przetwory 6. Część VI - Produkty mleczarskie, tłuszcze zwierzęce i roślinne 7. Część VII - Różne produkty spożywcze..
 2. Zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Radostowicach na 2012 rok.
  Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Radostowicach, Radostowice
  Przedmiotem zamówienia jest zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Radostowicach na 2012 rok, tj. od 02.01.2012r. do 31.12.2012r. Szczegółowy wykaz artykułów żywnościowych z podziałem na poszczególne części, wraz z ich rocznym zapotrzebowaniem zawarto w załącznikach do SIWZ. Ustala się 7 części podlegających zamówieniu. Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia, poszczególną część lub na wybrane części: 1. Część I - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 2. Część II - Mięso, wędliny, konserwy i wyroby mięsne 3. Część III - Drób 4. Część IV - Ryby, przetworzone i konserwowe 5. Część V - Warzywa, owoce i przetwory 6. Część VI - Oleje, tłuszcze zwierzęce i roślinne, produkty mleczarskie i jaja 7. Część VII - Różne produkty spożywcze.
 3. Zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni przedszkolnej w Przedszkolu Publicznym w Suszcu na 2012r.
  Zamawiający: Przedszkole Publiczne w Suszcu, Suszec
  Przedmiotem zamówienia jest zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni przedszkolnej w Przedszkolu Publicznym w Suszcu na 2012 rok , tj. w terminie 5 dni od dnia podpisania umowy do 31.12.2012r. Szczegółowy wykaz artykułów żywnościowych z podziałem na poszczególne części, wraz z ich rocznym zapotrzebowaniem zawarto w załączniku do SIWZ. Ustala się 1 część podlegającą zamówieniu. Wykonawca składa ofertę na 1 część zamówienia: 1. Część I - Mięso, wędliny, konserwy i wyroby mięsne.
 4. Zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kobielicach na rok 2012.
  Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kobielicach, Radostowice
  Przedmiotem zamówienia jest zakup środków żywieniowych wraz z dostawą na potrzeby kuchni szkolnej w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kobielicach na 2012 rok , tj. od 02.01.2012r. do 31.12.2012r. Szczegółowy wykaz artykułów żywnościowych z podziałem na poszczególne części, wraz z ich rocznym zapotrzebowaniem zawarto w załącznikach do SIWZ. Ustala się 7 części podlegających zamówieniu. Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia, poszczególną część lub na wybrane części: 1. Część I - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 2. Część II - Mięso, wędliny, konserwy i wyroby mięsne 3. Część III - Drób 4. Część IV - Ryby, przetworzone i konserwowe 5. Część V - Warzywa, owoce i przetwory 6. Część VI - Oleje, tłuszcze zwierzęce i roślinne, produkty mleczarskie i jaja 7. Część VII - Produkty sypkie i różne produkty spożywcze.

Inne osoby dla Czerwińska Barbara Bogusława (29 osób):