Kogo reprezentuje osoba

Czerwińska Danuta Halina

w KRS

Danuta Halina Czerwińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Drugie imię:Halina
Nazwisko:Czerwińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1950 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Milicz (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godlewska Renata Irena, Kałuża Zygmunt Władysław, Krzanecki Lech Ludomir, Libor Tadeusz, Luboński Adam Krzysztof, Mączka Maciej, Nowak Maria Jolanta, Salamon Bronisław Bolesław, Szajewicz Krystyna Wanda, Wisłocki Bogusław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Lech Bronisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Irena, Bergander Iwona, Flaga Grzegorz, Gąkowska Genowefa, Jarzębowska Mariola, Malchrzycki Mieczysław, Markowski Zbigniew, Ogorzała Waldemar Janusz, Podgórski Ryszard, Romanowicz Roman, Sędłak Irena, Statkiewicz Halina Maria, Zamirski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mamet Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia, Wrocław − KRS 0000050135
  2. Dolnośląskie Stowarzyszenie Spółdzielcze, Wrocaw − KRS 0000262177
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Kobierzyce − KRS 0000065041
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wiązów − KRS 0000118326
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Prusice − KRS 0000055637
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jelczu-laskowicach, Jelcz-laskowice − KRS 0000103077
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jordanowie Śl., Jordanów Śląski − KRS 0000121436
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lwówku Śląskim, Rakowice Wielkie − KRS 0000115016
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Obornikach Śląskich, Oborniki Śląskie − KRS 0000189512
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Oławie, Oława − KRS 0000173402
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzelinie, Strzelin − KRS 0000051459
  12. Handlowo Usługowa Spółdzielnia Rolnik, Dzierżoniów − KRS 0000138448
  13. Ludowy Klub Sportowy Odra Malczyce, Malczyce − KRS 0000060627
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Malczycach, Malczyce − KRS 0000077448
  15. Produkcyjno-handlowo-usługowa Spółdzielnia Pracy W Miliczu, Milicz − KRS 0000121329
  16. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Wrocław − KRS 0000019359
  17. Spółdzielcza Grupa Producencka Ziarna Zbóż i Roślin Oleistych, Strzelin − KRS 0000355237
  18. Spółdzielnia Handlowa Samopomoc Chłopska, Smolec − KRS 0000168804
  19. Spółdzielnia Magerd, Wołów − KRS 0000144007
  20. Spółdzielnia Pracy Tęcza W Strzelinie, Strzelin − KRS 0000120657
  21. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska, Trzebnica − KRS 0000025696
  22. Spółdzielnia Stw W Bolesławcu, Bolesławiec − KRS 0000132365
  23. Stowarzyszenie Bratniej Pomocy Odd Fellows W Rzeczypospolitej Polskiej, Wrocław − KRS 0000065259
  24. Stowarzyszenie Inicjatywa Społeczna Rozwoju Ziemi Jelczańsko - Laskowickiej, Miłoszyce − KRS 0000507947
  25. Towarzystwo Miłośników Ziemi Strzelińskiej W Strzelinie, Strzelin − KRS 0000069200

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  2. Bank Spółdzielczy Rzemiosła We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000076212
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gryfowie Śląskim, Rakowice Wielkie − KRS 0000120404
  4. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  5. Konrad Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000284139
  6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Dagny W Strzelinie, Strzelin − KRS 0000029754
  7. Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa, Oława − KRS 0000142718
  8. Psb Osiński i Syn Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000175907
  9. Spółdzielnia Konrad, Wrocław − KRS 0000132654
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa, Strzelin − KRS 0000155055
  11. Spółdzielnia Pracy Budowlano-produkcyjna Samopomoc Chłopska, Lwówek Śląski − KRS 0000109276
  12. Spółdzielnia Usług Remontowo - Budowlanych, Wrocław − KRS 0000187254
  13. Strzelińska Grupa Producencka Ziarna Zbóż i Roślin Oleistych, Strzelin − KRS 0000205821
  14. Towarzystwo Wzgórz Strzelińskich, Strzelin − KRS 0000067239
  15. Wiązowianka Sp. Z O.O., Częstocice − KRS 0000078199
  16. Wielobranżowa Spółka Produkcyjna Mirosławice Sp. Z O.O., Mirosławice − KRS 0000548912