Kogo reprezentuje osoba

Czerwińska Sandra Małgorzata

w KRS

Sandra Małgorzata Czerwińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sandra
Drugie imię:Małgorzata
Nazwisko:Czerwińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1988 r., wiek 31 lat
Miejscowości:Rumia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bank Alicja Maria, Baranowska Marta Martyna, Bladowska Patrycja, Bobrucki Henryk, Bonk Grażyna, Borzymowski Aleksander Stanisław, Bronk Anna Grażyna, Buczak Agnieszka Magdalena, Byczkowska Bożena Anna, Błaszczyk Małgorzata Elżbeta, Błażejczak Anna, Chrzanowska Justyna, Chłopecka Aleksandra Anna, Ciereszko Karolina Wiktoria, Damaszk Emilia Alicja, Dawidowska Patrycja Magdalena, Derewnicki Łukasz Marek, Dziarska Grażyna Zofia, Dzionk Katarzyna Anna, Falkowski Jarosław, Formella Marcin Paweł, Garbowska Renata, Gaszta Monika Weronika, Gawęda Aleksandra, Gałązka Krzysztof, Godłowska Fornalczyk Ewa Maria, Górecki Jerzy, Górski Andrzej Stanisław, Haase Tadeusz Marian, Hewelt Natalia Agnieszka, Iżyk Beata Elżbieta, Junik Michał Zbigniew, Kasprzyk Katarzyna Anna, Kiełpińska Małgorzata, Klawikowska Sylwia Maria, Klukowska Joanna Helena, Kobylińska Izabela Małgorzata, Kocjan Anna Katarzyna, Konkol Katarzyna, Koralewski Lech, Kowalczys Robert Józef, Krause Ewa, Krause Tomasz, Kudlicka Michalina Maria, Kur Grzegorz Jacek, Kwaśniewska Wioletta Maria, Lange Bernadeta, Lehmann Szwocha Zawierania Umów, Lenckowska Katarzyna Helena, Maciejewska Agnieszka Romana, Majewska Katarzyna Joanna, Mandrysz Joanna Maria, Marcinkowska Beata Małgorzata, Mathea Jakub Karol, Mechlińska Daria Regina, Michalak Joanna Krystyna, Miotk Rogoś Angelika Iwona, Monczak Karolina Agnieszka, Morzycka Dorota Teresa, Mrugowska Elżbieta Maria, Narloch Danuta Genowefa, Necel Dorota, Nlklas Sylwia Grażyna, Olkrzycki Jerzy, Ozdowska Wioletta Anna, Paradowska Agata, Pawlak Jolanta Bożena, Pek Małgorzata, Piesio Sławomir, Plata Agnieszka Maria, Poźniak Kilkowska Ewa Krystyna, Prokop Rafał, Prokopczuk Ada Justyna, Radomska Agnieszka Monika, Reszka Hanna Bożena, Sadowska Emilia, Siesicka Katarzyna, Sikorska Iwona, Smeja Urszula, Śmiejikowski Marcin Lech, Socha Marzena Ewa, Sonnberg Barbara Maria, Specht Marek Stefan, Swakoń Bożena Maria, Szwedowska Patrycja Marlena, Szymankiewicz Agnieszka, Tandek Ilona Jolanta, Trzeciak Maja Krystyna, Ulicyn Agnieszka Zofia, Walkowska Ewa Maria, Wandtke Joanna Agnieszka, Wasilka Anna Brygida, Wicka Rybińska Małgorzata Irena, Wieleba Monika Magdalena, Wiśniewski Krzysztof, Żygowska Alicja Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łynka Dorota Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Rumia Spółdzielczy, Rumia − KRS 0000073381
  2. Bank Spółdzielczy W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański − KRS 0000125835
  3. Bob-rollo Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000163263
  4. Eg-complex Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000428188
  5. Fundacja Pomocy Społecznej Przy Banku Rumia Spółdzielczym, Rumia − KRS 0000054705
  6. Gdyńska Spółdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska, Gdynia − KRS 0000133127
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wejherowo − KRS 0000053478
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Puck − KRS 0000024461
  9. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Polfarm Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000388601
  10. Haase Farm Sp. Z O.O., Barniewice − KRS 0000664322
  11. Jaworek Spartan Domy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Suchy Dwór − KRS 0000499502
  12. Lsm Sp. Z O.O., Kosakowo − KRS 0000239129
  13. Mapenso Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000787470
  14. Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Kultury Japonii Budokan Sakura, Rumia − KRS 0000224665
  15. Mm Doradztwo J.ludek, M. Ludek Sp. J., Kielno − KRS 0000357380
  16. Nordsam Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kosakowo − KRS 0000561404
  17. Pamrol Sp. Z O.O., Niedźwiedziówka − KRS 0000174930
  18. Polfarm S.A., Chwaszczyno − KRS 0000112036
  19. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Plast-rollo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000213489
  20. Salezjańska Fundacja Zwiastowanie, Kniewo − KRS 0000306566
  21. Sbr Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000166137
  22. Sea Trade Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000687231
  23. Spartan Development Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000393792
  24. Spartan Domy Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000451163
  25. Spartan Investment Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000410093
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo, Rumia − KRS 0000033322
  27. Stowarzyszenie Angielski W Medycynie, Gdańsk − KRS 0000501972
  28. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska, Gdynia − KRS 0000450097
  29. Stowarzyszenie Mieszkańcy Dzieciom, Dobrzewino Karczemki − KRS 0000026525
  30. Stowarzyszenie Nasza Rumia, Rumia − KRS 0000550653
  31. Towarzystwo Przyjaciół Gminy Szemud, Szemud − KRS 0000067544
  32. W.c.t. Haase Władysław, Czesław, Tadeusz Haase, Sp. J., Pępowo − KRS 0000145475
  33. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie, Gdańsk − KRS 0000228279

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  2. Calisia Renata Dębowa i Justyna Gulczyńska Sp. J., Chwaszczyno − KRS 0000383580
  3. Casini Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143713
  4. Centrum Warzywno-owocowe Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000201504
  5. Chiquita Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000041713
  6. Dystrybucja Logistyka Serwis-s.a., Płock − KRS 0000029105
  7. Gospodarstwo Rolne W Szałwinku Sp. Z O.O., Szałwinek − KRS 0000130172
  8. Inter Plaza Sp. Z O.O., Kielno − KRS 0000330464
  9. Inwestycje Kapitałowe S.A., Gdańsk − KRS 0000044722
  10. Klinika Suchy Dwór Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000653107
  11. Ludek Sp. Z O.O., Koleczkowo − KRS 0000328569
  12. Mars Sp. Z O.O., Brodnica − KRS 0000118082
  13. Pro Logistyka S.A., Częstochowa − KRS 0000038004
  14. Przedsiębiorstwo Handlowe Neta S.A., Puck − KRS 0000133597
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Bob-rollo Sp. J., Henryk Bobrucki, Marian Bobrucki, Rumia − KRS 0000076468
  16. Rexpol Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000134614
  17. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  18. Spartan Development S.A.-spółka Komandytowo-akcyjna, Suchy Dwór − KRS 0000290082
  19. Spartan Jaworowe Wzgórze Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000451191
  20. Spartan S.A., Puck − KRS 0000132336
  21. Spartan Trade Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000011450
  22. Spółdzielnia Mleczarska Polmlek - Maćkowy, Gdańsk − KRS 0000073370
  23. Vistal Stocznia Remontowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000103754