Kogo reprezentuje osoba

Czuba Krzysztof Grzegorz

w KRS

Krzysztof Grzegorz Czuba

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Grzegorz
Nazwisko:Czuba
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burakowski Piotr Andrzej, Wikalińska Małgorzata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuba Agnieszka
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudzik Sławomir, Hucał Michał Jacek, Iwanicz Drozdowska Małgorzata, Krzyżanowska Joanna, Lundorff Niels, Maliszewski Artur Krzysztof, Michalski Marek Krzysztof, Panowicz Michał Piotr, Rybiński Krzysztof Ireneusz, Skrok Witold, Smalska Barbara Karolina, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Sobieraj Wojciech Krzysztof, Sułkowska Katarzyna Monika, Zaleski Helene

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wancer Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczyk Sławomir Krzysztof, Bach Szyszkin Łucja Danuta, Bąk Piotr Mikołaj, Baniowski Henryk Stanisław, Beldegrin Piotr Rafał, Berlak Dariusz Jacek, Bielaszewski Mariusz Artur, Borkowski Artur Edward, Brejdak Krzysztof, Bystrzanowski Piotr Jan, Charkiewicz Szymon Tomasz, Ciupek Jerzy Hubert, Czelusta Zbigniew, Częstochowski Adam, Dąbrowicz Leszek Józef, Daczko Anna, Daszczyszak Ewa Mieczysława, Drozdowska Majcherek Delfina Jolanta, Fejkiel Marcin, Frączek Michał Zbigniew, Fryc Tomasz Marcin, Fundowicz Edyta Justyna, Gajewski Maciej, Gasińska Ewa Anna, Gaworzewska Agnieszka Krystyna, Gawłowska Ewelina Maria, Góra Beata Urszula, Grzywna Bernard Stefan, Gładyś Jolanta, Henn Elżbieta, Hucał Michał Jacek, Jakubowska Bożena, Janusz Mazurkiewicz Agnieszka Katarzyna, Jasiulewicz Grzegorz, Jaśkowiak Lucyna, Jastrzębski Paweł Artur, Jaszczyszyn Katarzyna Agnieszka, Kaciński Rafał Piotr, Kaczor Irena Zofia, Kalus Zielińska Anna Krystyna, Klęczar Jacek Wojciech, Klimczak Edyta, Kobeszko Trusewicz Anna, Kowalczyk Edyta, Krawczyk Kozłowska Anita Alicja, Krzyżanowska Piękoś Urszula, Kurella Sudhakar, Kwitniewski Grzegorz, Lizner Leszek Marek, Maliszewski Artur Krzysztof, Mańkowska Monika, Maszner Maciej Jakub, Małkus Małgorzata Izabela, Mękwiński Wojciech Maciej, Midura Robert, Miedzik Bogdan Witold, Mierzwa Marcin Janusz, Miśkiewicz Joanna, Motyl Tomasz Edward, Niedziela Tomasz Przybysław, Noster Marek Grzegorz, Nowakowski Grzegorz Piotr, Ołdak Edyta, Palonka Jarosław Maciej, Papuda Andrzej Tomasz, Piaseczna Katarzyna Izabella, Pietrzak Marzena Maria, Piotrowski Andrzej Wit, Piturecki Mariusz Tomasz, Pokora Maciej Krzysztof, Polak Krzysztof Stanisław, Przywara Michał, Ptak Mariusz Maciej, Płuciennik Zbigniew Paweł, Róg Piotr Zbigniew, Rubinowicz Szurman Agnieszka Katarzyna, Rudziński Maciej Igor, Rybicka Katarzyna Beata, Sawwidis Lambrian, Semen Krystyna, Sikora Sławomir Marian, Skiba Łucja Danuta, Skoczeń Zielińska Anna Barbara, Skrok Witold, Smulska Starzyk Jolanta Anna, Stańczuk Katarzyna Agnieszka, Stąpała Jacek Edward, Stawiarz Rafał, Strzelecka Agata Urszula, Sułkowska Katarzyna Monika, Świejkowski Robert Sylwester, Szary Łukasz Michał, Szołomicka Barbara Hanna, Szulim Marzena, Tomkiewicz Sławomir, Tłuściak Anna Katarzyna, Udycz Andrzej Tadeusz, Waleśkiewicz Celina Małgorzata, Wąsowski Krzysztof, Wójcik Michał, Wolak Marzena Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabińska Katarzyna Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lundorff Niels
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańdura Piotr, Baran Dariusz Janusz, Frączek Michał Zbigniew, Hucał Michał Jacek, Midura Robert, Pietrzak Marzena, Rosłaniec Andrzej Mariusz, Skrok Witold, Staniak Artur, Strzelecka Agata Urszula, Sułkowska Katarzyna Monika, Zakrzewski Marcin, Zimnota Łukasz, Łabińska Katarzyna Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rajewski Radosław Norbert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Famulski Krzysztof Piotr, Kopeć Paweł Krzysztof, Lozia Marek, Meller Ireneusz, Miśkiewicz Joanna, Pokora Maciej Krzysztof, Rozłucka Anna Maria, Skrok Witold, Tracz Grzegorz, Wasilewski Marek, Wykręt Marcin Mariusz, Łabińska Katarzyna Karolina
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziwulska Katarzyna, Hucał Michał Jacek, Proga Stępień Magdalena, Skrok Witold, Smalska Barbara, Suchan Krzysztof, Łabińska Katarzyna Karolina
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krool Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźniar Krzysztof, Matyjasek Marek Józef, Miśkiewicz Joanna, Tobor Zbigniew Adrian, Wasilewski Marek, Łabińska Katarzyna Karolina

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniowski Henryk Stanisław, Berendt Teresa Maria, Bolikowski Lech Andrzej, Hucał Michał Jacek, Iwanicz Drozdowska Małgorzata, Krzyźanowska Joanna, Michalski Marek Krzysztof, Skrok Witold, Sobieraj Wojciech Krzysztof, Sułkowska Katarzyna Monika, Tomkiewicz Sławomir, Wangler Hanna Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewska Jolanta Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bywalec Andrzej Szczepan, Chilarski Tomasz Marek, Cieślak Piotr, Hofman Stanisława Antonina, Piskorski Tadeusz, Sukacz Dawid Marek, Zych Dariusz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernacki Nikodem Karol, Cieślak Karol Krzysztof, Derbin Dorota, Dobrzański Janusz, Fedko Wojciech Andrzej, Grabowska Katarzyna, Jaczewski Piotr Paweł, Kilianek Wojciech, Maj Piotf, Popienia Małgorzata Julia, Rybka Piotr, Szupernak Bogdan, Tucharz Jacek Tomasz, Wieczorkiewicz Piotr, Wilk Wiesław, Łącz Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuzelski Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pieróg Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 21 Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379342
  2. 4 Sports Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315693
  3. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  4. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  5. Absource Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000615863
  6. Agt Lex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000246888
  7. Aib Grupa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000638757
  8. Akademia Milionerów Odpornych Na Kryzys Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000519730
  9. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  10. Alior Instytut Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401721
  11. Alior Instytut Biznesu Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000506171
  12. Alior Leasing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000554171
  13. Alior Podatki i Księgowość Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546360
  14. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  15. Ama-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110154
  16. Amila Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459387
  17. Amplus Finanse Sp. Z O.O., Prandocin-iły − KRS 0000468974
  18. Amplus Ip Sp. Z O.O., Prandocin-iły − KRS 0000549604
  19. Amplus Sp. Z O.O., Niegardów − KRS 0000626604
  20. Aptright Attorneys-at-law Trocka, Śledziński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000524174
  21. Armeria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000553601
  22. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  23. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  24. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  25. Bcast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474438
  26. Bernacki Industrial Services Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000220641
  27. Bezeten S.A., Bytom − KRS 0000216521
  28. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  29. Centric Sun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447260
  30. Centrum Badawczo - Rozwojowe Interaktywnych Technologii Miejskich i Geoprzestrzennych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439371
  31. Centrum Obrotu Wierzytelnościami Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000576656
  32. Centrum Obsługi Finansowej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000227358
  33. Centrum Rozwiązań Strategicznych Im. Jana Łukasiewicza, Wrocław − KRS 0000360772
  34. Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., Kraków − KRS 0000265333
  35. Cezar 10 S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000382457
  36. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  37. Cks Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565879
  38. Core Capital Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000371883
  39. Cracovia Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000328948
  40. Ctpartners S.A., Warszawa − KRS 0000051608
  41. Delivor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598288
  42. Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław − KRS 0000132019
  43. Dotpay S.A., Kraków − KRS 0000296790
  44. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  45. Ebw Inwestycje Sp. Z O.O., Wraszawa − KRS 0000277605
  46. Ecard S.A., Gdańsk − KRS 0000042304
  47. Edugroup Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442228
  48. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  49. Eurokoncept Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000270753
  50. Europejski Fundusz Medyczny S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000494923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  3. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  4. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  5. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  6. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  7. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  8. Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000250759
  9. American Express Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042480
  10. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  11. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  12. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  13. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  14. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  15. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  16. Assesio Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000303923
  17. Auto Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000006620
  18. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Bz Wbk S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  19. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  20. Awbud Sp. Z O.O., Fugasówka − KRS 0000068383
  21. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  22. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  23. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  24. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  25. Bb Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048454
  26. Bbi Capital S.A., Poznań − KRS 0000222109
  27. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  28. Bbi Management S.A., Warszawa − KRS 0000291338
  29. Bdp Incorpore Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000234558
  30. Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000011726
  31. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  32. Bierkat Sp. Z O.O., Wyszków − KRS 0000173741
  33. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  34. Bos-pol S.A., Białystok − KRS 0000503241
  35. Bph Pbk Zarządzanie Funduszami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185789
  36. Bph Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000002970
  37. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  38. Bre Property Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271011
  39. Brejdak i Wspólnicy Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000270310
  40. Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych S.A., Bydgoszcz − KRS 0000061976
  41. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  42. Calatrava Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003953
  43. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  44. Car Wash Express K. Rogaliński, K. Wąsowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000201678
  45. Carefleet S.A., Wrocław − KRS 0000212408
  46. Cartridge World (cee) S.A., Warszawa − KRS 0000362790
  47. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  48. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  49. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  50. Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000030709


Inne osoby dla Czuba (162 osoby):