Kogo reprezentuje osoba

Czuba Krzysztof Grzegorz

w KRS

Krzysztof Grzegorz Czuba

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Grzegorz
Nazwisko:Czuba
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burakowski Piotr Andrzej, Wikalińska Małgorzata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuba Agnieszka
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudzik Sławomir, Hucał Michał Jacek, Iwanicz Drozdowska Małgorzata, Krzyżanowska Joanna, Lundorff Niels, Maliszewski Artur Krzysztof, Michalski Marek Krzysztof, Panowicz Michał Piotr, Rybiński Krzysztof Ireneusz, Skrok Witold, Smalska Barbara Karolina, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Sobieraj Wojciech Krzysztof, Sułkowska Katarzyna Monika, Zaleski Helene

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wancer Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczyk Sławomir Krzysztof, Bach Szyszkin Łucja Danuta, Bąk Piotr Mikołaj, Baniowski Henryk Stanisław, Beldegrin Piotr Rafał, Berlak Dariusz Jacek, Bielaszewski Mariusz Artur, Borkowski Artur Edward, Brejdak Krzysztof, Bystrzanowski Piotr Jan, Charkiewicz Szymon Tomasz, Ciupek Jerzy Hubert, Czelusta Zbigniew, Częstochowski Adam, Dąbrowicz Leszek Józef, Daczko Anna, Daszczyszak Ewa Mieczysława, Drozdowska Majcherek Delfina Jolanta, Fejkiel Marcin, Frączek Michał Zbigniew, Fryc Tomasz Marcin, Fundowicz Edyta Justyna, Gajewski Maciej, Gasińska Ewa Anna, Gaworzewska Agnieszka Krystyna, Gawłowska Ewelina Maria, Góra Beata Urszula, Grzywna Bernard Stefan, Gładyś Jolanta, Henn Elżbieta, Hucał Michał Jacek, Jakubowska Bożena, Janusz Mazurkiewicz Agnieszka Katarzyna, Jasiulewicz Grzegorz, Jaśkowiak Lucyna, Jastrzębski Paweł Artur, Jaszczyszyn Katarzyna Agnieszka, Kaciński Rafał Piotr, Kaczor Irena Zofia, Kalus Zielińska Anna Krystyna, Klęczar Jacek Wojciech, Klimczak Edyta, Kobeszko Trusewicz Anna, Kowalczyk Edyta, Krawczyk Kozłowska Anita Alicja, Krzyżanowska Piękoś Urszula, Kurella Sudhakar, Kwitniewski Grzegorz, Lizner Leszek Marek, Maliszewski Artur Krzysztof, Mańkowska Monika, Maszner Maciej Jakub, Małkus Małgorzata Izabela, Mękwiński Wojciech Maciej, Midura Robert, Miedzik Bogdan Witold, Mierzwa Marcin Janusz, Miśkiewicz Joanna, Motyl Tomasz Edward, Niedziela Tomasz Przybysław, Noster Marek Grzegorz, Nowakowski Grzegorz Piotr, Ołdak Edyta, Palonka Jarosław Maciej, Papuda Andrzej Tomasz, Piaseczna Katarzyna Izabella, Pietrzak Marzena Maria, Piotrowski Andrzej Wit, Piturecki Mariusz Tomasz, Pokora Maciej Krzysztof, Polak Krzysztof Stanisław, Przywara Michał, Ptak Mariusz Maciej, Płuciennik Zbigniew Paweł, Róg Piotr Zbigniew, Rubinowicz Szurman Agnieszka Katarzyna, Rudziński Maciej Igor, Rybicka Katarzyna Beata, Sawwidis Lambrian, Semen Krystyna, Sikora Sławomir Marian, Skiba Łucja Danuta, Skoczeń Zielińska Anna Barbara, Skrok Witold, Smulska Starzyk Jolanta Anna, Stańczuk Katarzyna Agnieszka, Stąpała Jacek Edward, Stawiarz Rafał, Strzelecka Agata Urszula, Sułkowska Katarzyna Monika, Świejkowski Robert Sylwester, Szary Łukasz Michał, Szołomicka Barbara Hanna, Szulim Marzena, Tomkiewicz Sławomir, Tłuściak Anna Katarzyna, Udycz Andrzej Tadeusz, Waleśkiewicz Celina Małgorzata, Wąsowski Krzysztof, Wójcik Michał, Wolak Marzena Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańdura Piotr, Baran Dariusz Janusz, Hucał Michał Jacek, Midura Robert, Pietrzak Marzena, Rosłaniec Andrzej Mariusz, Skrok Witold, Staniak Artur, Strzelecka Agata Urszula, Sułkowska Katarzyna Monika, Zakrzewski Marcin, Zimnota Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rajewski Radosław Norbert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Famulski Krzysztof Piotr, Kopeć Paweł Krzysztof, Lozia Marek, Pokora Maciej Krzysztof, Rozłucka Anna Maria, Skrok Witold, Wasilewski Marek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziwulska Katarzyna, Hucał Michał Jacek, Proga Stępień Magdalena, Skrok Witold, Smalska Barbara, Suchan Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniowski Henryk Stanisław, Berendt Teresa Maria, Bolikowski Lech Andrzej, Hucał Michał Jacek, Iwanicz Drozdowska Małgorzata, Krzyźanowska Joanna, Michalski Marek Krzysztof, Skrok Witold, Sobieraj Wojciech Krzysztof, Sułkowska Katarzyna Monika, Tomkiewicz Sławomir, Wangler Hanna Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewska Jolanta Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bywalec Andrzej Szczepan, Chilarski Tomasz Marek, Cieślak Piotr, Hofman Stanisława Antonina, Piskorski Tadeusz, Sukacz Dawid Marek, Zych Dariusz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernacki Nikodem Karol, Cieślak Karol Krzysztof, Derbin Dorota, Dobrzański Janusz, Fedko Wojciech Andrzej, Grabowska Katarzyna, Jaczewski Piotr Paweł, Kilianek Wojciech, Maj Piotf, Popienia Małgorzata Julia, Rybka Piotr, Szupernak Bogdan, Tucharz Jacek Tomasz, Wieczorkiewicz Piotr, Wilk Wiesław, Łącz Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuzelski Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pieróg Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 21 Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379342
  2. 4 Sports Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315693
  3. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  4. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  5. Absource Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000615863
  6. Akademia Milionerów Odpornych Na Kryzys Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000519730
  7. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  8. Alior Instytut Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401721
  9. Alior Instytut Biznesu Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000506171
  10. Alior Leasing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000554171
  11. Alior Podatki i Księgowość Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546360
  12. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  13. Ama-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110154
  14. Amila Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459387
  15. Amplus Finanse Sp. Z O.O., Prandocin-iły − KRS 0000468974
  16. Amplus Ip Sp. Z O.O., Prandocin-iły − KRS 0000549604
  17. Amplus Sp. Z O.O., Niegardów − KRS 0000395394
  18. Aptright Attorneys-at-law Trocka, Śledziński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000524174
  19. Armeria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000553601
  20. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  21. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  22. Bcast Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474438
  23. Bezeten S.A., Bytom − KRS 0000216521
  24. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  25. C. Smorszczewski Sp. J. (dawniej Peterhead Sp. Z O.O.), Warszawa − KRS 0000616011
  26. Centric Sun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447260
  27. Centrum Badawczo - Rozwojowe Interaktywnych Technologii Miejskich i Geoprzestrzennych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439371
  28. Centrum Obrotu Wierzytelnościami Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000576656
  29. Centrum Obsługi Finansowej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000227358
  30. Centrum Rozwiązań Strategicznych Im. Jana Łukasiewicza, Wrocław − KRS 0000360772
  31. Cezar 10 S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000382457
  32. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  33. Cks Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565879
  34. Core Capital Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000371883
  35. Cracovia Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000328948
  36. Delivor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598288
  37. Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław − KRS 0000132019
  38. Dotpay S.A., Kraków − KRS 0000296790
  39. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  40. Ebw Inwestycje Sp. Z O.O., Wraszawa − KRS 0000277605
  41. Ecard S.A., Gdańsk − KRS 0000042304
  42. Edugroup Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442228
  43. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  44. Eurokoncept Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000270753
  45. Europejski Fundusz Medyczny S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000494923
  46. Excontrol Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000389234
  47. Expert Business Solutions Spółka Z Ogranczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000055616
  48. Forceone S.A., Warszawa − KRS 0000520014
  49. Fundacja Na Rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, Warszawa − KRS 0000330605
  50. Fundacja Polska - Haiti, Warszawa − KRS 0000349426

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  3. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  4. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  5. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  6. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  7. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  8. Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000250759
  9. American Express Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042480
  10. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  11. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  12. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  13. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  14. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  15. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  16. Assesio Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000303923
  17. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Bz Wbk S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  18. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  19. Awbud Sp. Z O.O., Fugasówka − KRS 0000068383
  20. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  21. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  22. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  23. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  24. Bb Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048454
  25. Bbi Capital S.A., Poznań − KRS 0000222109
  26. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  27. Bbi Management S.A., Warszawa − KRS 0000291338
  28. Bdp Incorpore Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000234558
  29. Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000011726
  30. Bernacki Industrial Services Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000220641
  31. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  32. Bierkat Sp. Z O.O., Wyszków − KRS 0000173741
  33. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  34. Bos-pol S.A., Białystok − KRS 0000503241
  35. Bph Pbk Zarządzanie Funduszami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185789
  36. Bph Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000002970
  37. Bre Property Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271011
  38. Brejdak i Wspólnicy Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000270310
  39. Bydgoska Fabryka Urządzeń Chłodniczych S.A., Bydgoszcz − KRS 0000061976
  40. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  41. Calatrava Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003953
  42. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  43. Car Wash Express K. Rogaliński, K. Wąsowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000201678
  44. Carefleet S.A., Wrocław − KRS 0000212408
  45. Cartridge World (cee) S.A., Warszawa − KRS 0000362790
  46. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  47. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  48. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  49. Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000030709
  50. Centrum Banku Śląskiego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047713