Kogo reprezentuje osoba

Daniluk Dariusz

w KRS

Dariusz Daniluk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Nazwisko:Daniluk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Żary (Lubuskie)
Przetargi:500 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Adam Józef, Bialik Sławomir, Derdziuk Zbigniew, Gulka Rafał Tomasz, Jagiełło Łukasz, Kuriata Monika Agnieszka, Leszczyński Grzegorz, Leszczyński Henryk, Matejczyk Mariusz, Osiński Piotr Paweł, Pałgan Krzysztof, Szperkowska Maria Jolanta, Trompka Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopuszko Artur Sebastian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brejdak Krzysztof, Chłopecki Aleksander, Fea Gian Leonardo, Miętkiewicz Arkadiusz, Różacki Wiesław Mariusz, Rutkowski Arkadiusz, Suchan Rafał, Łatała Wiesław Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Łukasz Ryszard, Brzeski Piotr Grzegorz, Chuść Witold, Czerwonka Ryszard Andrzej, Fiedoruk Aneta, Filawski Maciej, Galewski Bogusław Marek, Godyń Karol, Góralewski Piotr Andrzej, Kowalczewski Michał Krzysztof, Ladko Andrzej Zygmunt, Lis Andrzej, Mazurek Krzysztof, Osiecki Piotr Mariusz, Staruch Mirosław, Zalewski Remigiusz, Zarzycka Sylwia, Zydorowicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilkoszewski Jacek Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baliński Remigiusz Andrzej, Budkowska Durka Ewa, Bury Tobiasz, Juszczak Rafał, Kaczmarek Filip, Kubiński Artur, Miałkowski Piotr, Pluta Michał, Porębska Burczyn Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Karolina Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabalski Arkadiusz Sławomir, Kopania Bartosz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Antoni, Abratański Rafał, Banaszuk Mariusz, Bogucki Władysław, Ciećkiewicz Joanna Maria, Derlatka Piotr Kazimierz, Dubaniowski Waldemar, Dziewa Jarosław, Dziubłowski Robert, Gwiazdowski Robert, Jagiełło Łukasz Marek, Karney Jerzy, Konopka Adam, Kozieja Artur, Kukowski Piotr Aleksander, Kuśpik Wojciech, Kwiatkowski Paweł, Leszczyński Grzegorz, Leszczyński Henryk, Maciejuk Dariusz Kazimierz, Misiak Tomasz, Pietrzak Zenon, Piotrowicz Marek, Podsiadło Andrzej, Rey Jerzy Kazimierz, Rosenstiel Blanka, Skonecki Ludwik Borys, Szumański Andrzej, Szyszka Adam Jarosław, Tomaszewski Robert Paweł, Tuzimski Kazimierz, Tyszko Jacek, Wareluk Tadeusz Dariusz, Żołędowski Jarosław Tomasz, Żuk Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszkiewicz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kruczkowski Grzegorz, Mirica Oktavian, Neska Jacek Robert, Niedbała Andrzej Julian, Roszczyk Marcin Krzysztof, Szmytke Rafał, Tudor Eugen, Weiss Wojciech Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złoch Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Bogusław Marian, Bury Tobiasz Wiktor, Chludziński Marcin, Chłopecki Aleksander, Ćwiąkalski Zbigniew Czesław, Dąbrowski Przemysław, Derdziuk Zbigniew, Dresler Krzysztof, Fałek Aneta, Filar Dariusz Karol, Gargas Marcin, Górecki Paweł, Górnicka Agata, Grodzicki Rafał Mirosław, Halbersztadt Marcin Andrzej, Hauser Schoneich Elżbieta Jolanta, Henschke Przemysław Włodzimierz, Hodgkiss Roger, Jastrzębski Robert Zygmunt, Jaworski Andrzej, Jaworski Witold Stanisław, Kacprzyk Dariusz, Kaczmarek Paweł, Karnowski Jakub Marek, Kiciński Włodzimierz Artur, Klesyk Andrzej Piotr, Klimek Sebastian, Kozłowska Chyła Beata, Krupiński Michał, Krześniak Eligiusz Jerzy, Krzewina Dariusz Stanisław, Kuczur Tomasz, Kulik Tomasz Paweł, Lewandowska Katarzyna Danuta, Mączyńska Ziemacka Elżbieta Teresa, Magaczewska Aleksandra Anna, Maj Waldemar Tadeusz, Niemierka Sławomir Włodzimierz, Nowak Alojzy Zbigniew, Opolski Krzysztof Leopold, Paluchniak Jerzy Józef, Paszko Piotr, Pietryszyn Robert, Piotrowski Maciej, Piszczek Marzena Rozalia, Potrzeszcz Radosław Tomasz, Rapkiewicz Maciej, Roger Hodgkiss, Sadurska Małgorzata, Skuza Bogusław, Smalska Barbara Karolina, Śnitko Robert Sylwester, Surówka Paweł, Świerżewski Łukasz, Tarkowski Tomasz, Trepczyński Ryszard Dariusz, Walkowiak Piotr Jacek, Zaborowski Maciej Gustaw, Zganiacz Tomasz, Łopiński Maciej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiła Niedźwiecki Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blennow Arvid, Ciepluch Jacek Czesław, Grzebieluch Adam Zbigniew, Januszewski Bartosz Zbigniew, Kaczyński Piotr Bogdan, Karpiński Mariusz, Klimczak Mariusz, Kolasiński Stanisław, Kozioł Józef, Kraszewski Andrzej Kazimierz, Lemańczyk Paweł Kazimierz, Lewandowska Katarzyna Danuta, Likierski Marcin, Lisiecki Piotr Bolesław, Mielczarek Marek Ignacy, Ochwat Ryszard, Pitera Paweł Adam, Rogala Krzysztof Władysław, Telega Krzysztof Wojciech, Thorell Per Erik, Wasiak Adam Grzegorz, Wojtaś Adam Aleksander, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkowski Wiesław Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Acuner Sevki, Filipkowska Beata, Goc Wojciech, Gorczyca Paweł, Halota Krzysztof, Janik Wojciech Feliks, Król Jarosław, Kurpisz Tomasz, Madalski Wojciech, Majchrzak Piotr Maciej, Paprot Dariusz Jarosław, Suchnicki Jerzy, Witak Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Źołyński Janusz Michał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galus Katarzyna Anna, Grzebieluch Adam Zbigniew, Kolasiński Stanisław, Kozioł Józef, Olszewski Radosław, Piasecka Szczepańska Joanna Monika, Pokrywka Marek, Szczepaniak Grzegorz, Telega Krzysztof, Urbańska Elżbieta, Wojciechowski Michał Krzysztof, Wyszomirska Agnieszka Teresa, Zapadka Piotr, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Arkadiusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Rafał Piotr, Cholewa Mariusz Piotr, Giżycki Marcin Lech, Grodzicki Rafał Mirosław, Grzelczak Sławomir, Hybsz Aleksandra, Kolasiński Stanisław, Mazur Piotr Mariusz, Miałkowski Piotr Marcin, Milewski Robert, Pietraszkiewicz Krzysztof, Przybyłek Paweł Sylwester, Tomczuk Marek Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Witold
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczyk Małgorzata, Ćwik Piotr Andrzej, Ćwikiewicz Maciej, Gawłowski Czesław Kazimierz, Gębala Piotr, Giersberg Sławomir Adam, Grab Mariusz Adam, Jabłońska Spychalska Aneta Katarzyna, Jagiełło Szostak Magdalena Anna, Jurek Witold, Kasiński Marcin Adam, Kawoń Daniel Jacek, Konarski Hubert Antoni, Kopera Krzysztof, Kowalak Bronisława, Kulik Tadeusz, Kurella Jerzy Krzysztof, Kuszewski Piotr Mateusz, Ladko Andrzej Zygmunt, Lasecki Piotr, Mokrzycki Aleksander Jerzy, Nagel Wojciech Władysław, Obroniecki Marcin Tadeusz, Pastuszko Grzegorz Michał, Pustelnik Artur Tomasz, Sałasiński Andrzej Henryk, Skuza Sebastian, Strąk Tomasz Mariusz, Struzik Adam Krzysztof, Syguła Agnieszka Maria, Słowiński Ryszard, Wojciechowski Zbigniew Czesław, Wrzosek Hanna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Marek Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3w Dystrybucja Budowlana S.A., Ruda Śląska − KRS 0000405318
  2. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  3. Aat Holding S.A., Warszawa − KRS 0000552829
  4. Abc Centrum Edukacji S.A., Warszawa − KRS 0000004258
  5. Adagio Sp. Z O.O., Nowiny − KRS 0000267085
  6. Adagio Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nowiny − KRS 0000343792
  7. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  8. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  9. Aek Capital Ventures Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000317885
  10. Ak Hotel Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791145
  11. Ak Inwestor Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000087048
  12. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  13. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  14. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  15. All Money S.A., Warszawa − KRS 0000432609
  16. Alledo Express Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000694117
  17. Alledo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541114
  18. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  19. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  20. Am Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000719945
  21. Amarant Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246952
  22. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  23. Amex Sp. Z O.O. 3 Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000490394
  24. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  25. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  26. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  27. Aplitt S.A., Gdańsk − KRS 0000213059
  28. Archiwum Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341362
  29. Aristid Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000247514
  30. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  31. Artmann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063679
  32. Artom Development Mokotów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000675100
  33. Assets Management Black Lion Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  34. Astech Polska S.A., Warszawa − KRS 0000062222
  35. At Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130049
  36. Ba Car Rental Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000755863
  37. Banieczka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000555462
  38. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  39. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  40. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  41. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  42. Basel Olten Pharm S.A., Warszawa − KRS 0000607178
  43. Bdc Development S.A., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000699158
  44. Bdo Legal Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000048231
  45. Bergman Profile Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766761
  46. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  47. Big City Outdoor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670221
  48. Bioen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197221
  49. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  50. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 25 Percent Finance Progress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228905
  3. 4archiw Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000353853
  4. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  5. 6moto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363018
  6. A 1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000216390
  7. A 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490328
  8. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  9. A. Pl Internet S.A., Warszawa − KRS 0000362525
  10. A2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000230119
  11. Aat Trading Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058658
  12. Accounting Amp; Financial Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005922
  13. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  14. Ad Grupa Continental Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000179893
  15. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  16. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  17. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  18. Agawa Sp. Z O.O., Iłowa − KRS 0000011970
  19. Agencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia Sp. Z O.O., Miękinia − KRS 0000405192
  20. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  21. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  22. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  23. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  24. Akademicki Związek Sportowy Katowice, Katowice − KRS 0000166519
  25. Al. Hajri New Technologies Construction Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067389
  26. Alfacommunica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384443
  27. Alior Leasing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000554171
  28. Allfordogs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433259
  29. Allfordogs Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000435218
  30. Allianz Edukacja S.A., Warszawa − KRS 0000013146
  31. Allianz Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302589
  32. Allianz Polska Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025291
  33. Altus Agent Transferowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000630280
  34. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  35. Amw Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003772
  36. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  37. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  38. April Polska Assistance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047304
  39. April Polska Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314202
  40. Aprowizacja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000352390
  41. Ara Komarnicki Nieruchomości Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000270234
  42. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  43. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  44. Arkady Sobieskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357425
  45. Arkady Wrocławskie S.A., Wrocław − KRS 0000130042
  46. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  47. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  48. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  49. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  50. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk. Część II Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance. Część III Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
    Zamawiający: Miasto Brańsk, Brańsk
    Część I Zamówienia:
    Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie:
    Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk,
    Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
    Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
    Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków,
    Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk.

    Część II Zamówienia:
    Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie:
    Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
    Ubezpieczenia autocasco,
    Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
    Ubezpieczenia Assistance.

    Część III Zamówienia:
    Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
  2. Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków oraz tłuszczy roślinnych dla potrzeb PUC S.A. w 2 zdaniach CPV – 15600000-4, 15400000-2 Zadanie nr 1 - Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków – CPV- 15600000-4 Zadanie nr 2 – Dostawa tłuszczy roślinnych- CPV -15400000-2
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., Ciechocinek
    Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków oraz tłuszczy roślinnych dla potrzeb PUC S.A. w 2 zdaniach CPV – 15600000-4, 15400000-2
    Zadanie nr 1 - Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków – CPV- 15600000-4
    Zadanie nr 2 – Dostawa tłuszczy roślinnych- CPV -15400000-2
  3. USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOCHNI „SZPITALA POWIATOWEGO” IM. BŁ. MARTY WIECKIEJ
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej, Bochnia
    Przedmiotem
    postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu
    prowadzonej działalności i posiadanego mienia 4. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 5. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 6. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji 7. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
  4. Dostawa artykułów żywnościowych do Domu Pomocy Społecznej Pogodna Jesień w Jeleniej Górze
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień", Jelenia Góra
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej Pogodna Jesień w Jeleniej Górze z podziałem na pakiety (9 części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. nr 4 do SIWZ i obejmuje następujące pakiety:
    Pakiet I- dostawa mięsa (wieprzowe, drobiowe, podroby), i wędlin
    Pakiet II - dostawa nabiału i przetworów mlecznych
    Pakiet III - dostawa artykułów spożywczych
    Pakiet IV - dostawa warzyw i owoców
    Pakiet V - dostawa jaj
    Pakiet VI - dostawa pieczywa
    Pakiet VII - dostawa ryb mrożonych, wędzonych, przetworzonych, puszkowanych
    Pakiet VIII - dostawa przetworów warzywno-owocowych
    Pakiet IX - dostawa mrożonek
  5. Usługa Ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu (2 Pakiety)
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu, Sieradz
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu, w zakresie:
    dla Pakietu 1
    ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk;
    ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
    ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
    dla Pakietu 2
    ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych;
  6. DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
    Zamawiający: Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Goleniów
  7. Świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz NNW na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. – 5 zadań
    Zamawiający: KZB Legionowo Spółka z o.o., Legionowo
    Świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz NNW na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. – 5 zadań ZADANIE I: Świadczenie usług ubezpieczenia mienia na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje: a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk c) Ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący załącznik nr 6 dla zadania I do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE II: Świadczenie usług obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Autocasco, NNW oraz Assistance na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania II do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE III: Świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania III do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE IV: Świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Zarządu (D&O) KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej Zarządu (D&O) KZB Legionowo Sp. z o.o. 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania IV do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE V: Świadczenie usług ubezpieczenia osobowe (NNW pracowników) na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie ubezpieczenia osobowe (NNW pracowników) - 12 osób (wykaz imienny zostanie przekazany ubezpieczycielowi po zawarciu umowy). 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania V do SIWZ wraz z dodatkami. 2. Wykonawca jest zobowiązany do wystawienia odrębnych polis (certyfikatów ubezpieczeniowych), na każdy roczny okres udzielania ochrony ubezpieczeniowej. 3. Dokumenty potwierdzające udzielanie ochrony ubezpieczeniowej (polisy, certyfikaty ubezpieczeniowe) nie mogą odbiegać w swej treści od postanowień zawartej umowy miedzy Wykonawcą a Zamawiającym. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia bierze udział biegły - broker ubezpieczeniowy REMA Broker Sp. z o.o. (ul. Jelinka 18, 01-646 Warszawa, Regon: 002155250)w charakterze brokera ubezpieczeniowego. Z tego tytułu REMA BROKER Sp. z o. o. otrzyma prowizję brokerską od wykonawcy (ubezpieczyciela) wybranego przez zamawiającego. 5. Zamawiający nie określa w rozdziale XX pkt 9 SIWZ wymagania (zgodnie z art. 29 ust. 3a ustawy Pzp) zatrudnienia przez wykonawcę oraz podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
  8. Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie przy ulicy Wyszogrodzkiej 101 – od dnia 1 lipca do dnia 31 grudnia 2017 roku – z podziałem na zadania
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Młodzieszyn
    1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie z siedzibą przy ulicy Wyszogrodzkiej 101 – od dnia podpisania umowy (nie wcześniej jednak, niż od dnia 1 lipca 2017 roku) do dnia 31 grudnia 2017 roku – z podziałem na zadania – liczba zadań 8: 1.1. Zadanie nr 1 – dostawa produktów mleczarskich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku Nr 5.1. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.50.00.00-3 – Produkty mleczarskie 1.2. Zadanie nr 2 – dostawa mięsa, produktów mięsnych i wędlin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku Nr 5.2. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.10.00.00-9 – Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne 15.13.11.30-5 – Wędliny 1.3. Zadanie nr 3 – dostawa różnych produktów spożywczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku Nr 5.3. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.80.00.00-6 – Różne produkty spożywcze 1.4. Zadanie nr 4 – dostawa jaj Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku Nr 5.4. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 03.14.25.00-3 – Jaja 1.5. Zadanie nr 5 – dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku Nr 5.5. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.81.00.00-9 – Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 1.6. Zadanie nr 6 – dostawa mrożonek warzywno – owocowych i mięsnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 zawarty jest w załączniku Nr 5.6. do SIWZ Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.33.11.70-9 – Warzywa mrożone 1.7. Zadanie 7 – dostawa ryb i przetworów rybnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 zawarty jest w załączniku Nr 5.7. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień(CPV): 15.20.00.00-0 – Ryby przetworzone i konserwowane 15.22.10.00-3 – Ryby mrożone 1.8. Zadanie 8 – dostawa świeżych owoców i warzyw Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 zawarty jest w załączniku Nr 5.8. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień(CPV): 15.30.00.00-1 Owoce, warzywa i podobne produkty 2. Dostawy powinny odpowiadać normom sanitarnym i higienicznym przewidzianym dla żywności na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (w szczególności pod kątem stosowania przez wykonawcę zasad GMP/GHP oraz systemu HACCP). 3. Przedmiot zamówienia będzie pochodził z bieżącej produkcji, tej samej partii produkcyjnej, będzie wytwarzany zgodnie z zasadami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i dostarczany zgodnie z obowiązującymi przepisami. 
  9. Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, określone w opisie przedmiotu zamówienia tj.: ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, kompleksowe ubezpieczenie jednostek pływających (OC armatora, casco jednostek pływających, NNW załóg jednostek pływających) .
  10. Sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą różnych artykułów spożywczych na rzecz DPS Dom Kombatanta im. św Rafała Kalinowskiego z siedzibą w Lublińcu, ul. dr E. Cyrana 10 dla zamówienia o szacunkowej wartości poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy – Prawo zamówień publicznych
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" im. św. Rafała Kalinowskiego, Lubliniec
    Przedmiot zamówienia stanowi sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą różnych artykułów spożywczych na rzecz Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. św Rafała Kalinowskiego z siedzibą w Lublińcu, ul. dr Emila Cyrana 10. Cukier 1 kg kg 2500 Cukier puder 500g szt 40 Cukier waniliowy 32g szt 250 Kasza kukurydziana gat. I, 0,4 – 1 kg kg 120 Kasza gryczana gat. I, 0,4 – 1 kg kg 90 Kasza gryczana 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 10 Kasza jaglana 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 15 Kasza jęczmienna gat. I 1 kg kg 220 Kasza jęczmienna 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 15 Kasza manna gat. I 1 kg kg 220 Mak 0,4 – 1 kg kg 10 Mąka pszenna typ 450 lub 500 1 kg kg 900 Mąka ziemniaczana 1 kg kg 300 Makaron Czaniec 250g 4-jajeczny (krajanka rosołowa) szt 700 lub równoważny* Płatki jęczmienne 0,4 – 1 kg kg 90 Płatki ryżowe 0,25 – 1 kg kg 100 Płatki owsiane górskie 0,4 – 1 kg kg 90 Ryż długoziarnisty gat. I 1 kg kg 500 Sól spożywcza 1 kg kg 500 Aromat do ciast 10ml szt 40 Bazylia 10g szt 10 Czosnek granulowany 20g szt 450 Cynamon 20g szt 30 Fix do potraw meksykańskich 25g szt 20 Gałka muszkat. miel. szt 20 Herbata 100g (czarna) szt 1200 Herbata expresowa owocowa 40-50g szt 30 Imbir mielony 15g szt 20 Kakao naturalne ciemne 100g szt 70 Kawa zbożowa 500g szt 260 Kminek mielony 20g szt 40 Kwasek cytrynowy 50g szt 80 Liść laurowy 8g szt 80 Lubczyk suszony 10g szt 120 Majeranek 10g szt 200 Oregano 10g szt 10 Papryka słodka 20g szt 250 Pieprz czarny, mielony 50g szt 180 Proszek do pieczenia 30g szt 20 Przyprawa CURRY 20g szt 20 Przyprawa do piernika 20g szt 30 Przyprawa warzywna uniwersalna do zup i potraw kg 160 zawartość suszonych warzyw min. 15% 0,4-1 kg Przyprawa ziarenka smaku 200g szt 50 Rodzynki 0,2-1 kg kg 6 Suchary (bez cukru) 285g szt 40 Susz warzywny 100g szt 50 (skład: marchew, seler, pietruszka, lubczyk, por) Tymianek 10g szt 10 Ziele angielskie op 15g szt 80 Zioła prowansalskie 10g szt 10 Żelatyna 50g szt 200 Jaja L szt 25000 Brzoskwinie (puszki) 850g szt 10 Chrzan tarty 180-200g szt 50 Dżem 260-300g (owoce min. 30g w 100g produktu) szt 500 Fasola szparagowa, konserwowa 500g szt 200 Fasola czerwona, konserwowa 400g szt 50 Groszek zielony, konserwowy (nie suszony) 400g szt 800 Kompot wiśnia 0,9 l szt 240 (masa owoców po odcieku min. 400g) Kompot czarna porzeczka 0,9 l szt 240 (masa owoców po odcieku min. 400g) Koncentrat barszczu czerwonego 300-350ml (sporządzony z zagęszczonego soku z buraków czeronych) szt 60 Koncentrat pomidorowy, pasta pomidorowa 190g szt 150 (bez dodatku wody, bez konserwantów) KOTLIN lub PUDLISZKI 30% lub równoważny* 1,1 kg pomidorów na opakowanie Koncentrat pomidorowy, pasta pomidorowa 990g szt 170 (bez dodatku wody, bez konserwantów) KOTLIN lub PUDLISZKI 30%, lub równoważny* 5,9kg pomidorów na opakowanie Ketchup 500g szt 40 Kukurydza konserwowa 400g szt 60 Majonez dekoracyjny 400ml szt 150 Mandarynki (puszki) 312g szt 10 Marmolada wieloowocowa 400g (twarda) szt 180 Miód pszczeli 25g w pudełkach (nie w saszetkach) szt 2300 Musztarda 350g szt 250 Ocet 0,5 l szt 100 Olej 3 l szt 130 Olej 1 l szt 200 Olej 0,5 l szt 60 Ogórek konserwowy 900ml szt 200 Pasztet drobiowy PROFI Wielkopolski 131g szt 1500 (bez dodatków, skład: mięso drobiowe-14%, wątroba z kurcząt-3%, wątroba wieprzowa, jajka, kasza manna) lub równoważny* Papryka konserwowa 900ml szt 40 Powidła śliwkowe 400g szt 150 Przyprawa w płynie do zup, sosów, potraw mięsnych i warzywnych 0,96 l ; szt 140 składniki: woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, E635), ocet, glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat. Szklana ciemna butelka Szczaw konserwowy 350g szt 100 Sok owocowy bez cukru 200ml szt 800 Sok przecierowy marchwiowo-owocowy 300-330ml szt 150 typu Kubuś Sos Tatarski 250g szt 30 Makaron świderki 4-jajeczny kg szt 350 Makaron muszelki 4-jajeczny kg szt 100 Makaron gwiazdki 4-jajeczny kg szt 50
  11. UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ I POJAZDÓW MECHANICZNYCH GMINY MIEJSKIEJ BARTOSZYCE WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
    Zamawiający: Gmina Miejska Bartoszyce, Bartoszyce
    Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i mienia
  12. Dostawa artykułów żywnościowych - 10 grup
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Kraków
    1. Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych - 10 grup, z uwzględnieniem bieżących potrzeb Zamawiającego. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, jego zakresu i przewidywanych ilości zawiera Załącznik nr 2 do SIWZ - Kalkulacja Cenowa- Opis Przedmiotu Zamówienia.
  13. Usługi kompleksowego ubezpieczenia Wielospecjalistycznego Szpitla Miejskiego im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia –Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy w zakresie: Zadanie 1 1/ Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017. do 17.06.2018r. Zadanie 2 1/ Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017r. do 17.06.2018r. 2/Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017r. do 17.06.2018r. 3/ Ubezpieczenia komunikacyjne tj. ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC/KR, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia assistance, przez okres 12 miesięcy, dla których początek przypada na 14.01.2018r. (pierwszy z terminów ubezpieczeń komunikacyjnych dla pojazdów wymienionych w załączniku nr 10 do SIWZ) a koniec 06.02.2019r. (termin zakończenia ostatniej z polis komunikacyjnych). Mając na względzie zawarte wcześniej i aktualnie obowiązujące polisy komunikacyjne początek i koniec okresu ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW/ASS. może być różny dla każdego pojazdu (wg wytycznych wynikających z załącznika nr 10-wykaz pojazdów). Polisy winny być wystawiane indywidualnie dla każdego z pojazdów, zgodnie z terminami wskazanymi w załączniku nr 10 do SIWZ
  14. Usługa ubezpieczenia Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu
    Zamawiający: Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, Wrocław
    Zamówienie zostało podzielone na następujące części (pakiety). Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na dowolną liczbę pakietów.
    Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2.
    Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności
    cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu
    elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
  15. Kompleksowe ubezpieczenie majątkowe i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Jednostek Gminy Leśna
    Zamawiający: Gmina Leśna, Leśna
    Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie usługi polegającej na kompleksowym ubezpieczeniu majątkowym i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Jednostek Gminy Leśna
  16. USŁUGA KOMPLEKSOWEGO UBEZPIECZENIA STAROSTWA POWIATOWEGO W BĘDZINIE WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
    Zamawiający: Powiat Będziński, Będzin
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Starostwa Powiatowego w Będzinie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Będzińskiego w zakresie:
    Zadanie 1
    a/ ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z limitami na kradzież z włamaniem i rabunek oraz ubezpieczeniem szyb;
    b/ ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
    c/ ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej
    przez okres 36 miesięcy w terminie: od 01.07.2017r. do 30.06.2020r.
    Zadanie 2
    a/ ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów;
    b/ ubezpieczenie autocasco;
    c/ ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów;
    d/ ubezpieczenie Assistance.
    zgodnie z terminami wskazanymi w załączniku nr 1B i 7 do SIWZ. Termin zakończenia okresu ubezpieczenia dla wszystkich pojazdów wymienionych w załączniku nr 7 do SIWZ (wykaz pojazdów): 30.06.2020 r.
    3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w: a) załączniku nr 1A do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
    b) załączniku nr 2 do SIWZ – Dane zbiorcze do ubezpieczenia;
    c) załączniku nr 3 do SIWZ – Wykaz sprzętu elektronicznego;
    d) załączniku nr 4 do SIWZ – Mapa z lokalizacją obiektów mostowych;
    e) załączniku nr 5 do SIWZ – Mapa zagrożenia powodziowego;
    f) załączniku nr 6 do SIWZ – Mapa z lokalizacją przepustów;
    3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w:
    a) załączniku nr 1B do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
    b) załączniku nr 7 do SIWZ – Wykaz pojazdów;
    3.4. Ww. załączniki zawierają wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, zakres zamówienia oraz wszelkie inne potrzebne Wykonawcy informacje szczegółowe. Niespełnienie któregokolwiek wymagania opisującego przedmiot zamówienia spowoduje odrzucenie oferty.
  17. Dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o., Gorzów Wielkopolski
    1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych, ryb i przetworów rybnych, jaj kurzych, pieczywa oraz warzyw mrożonych- dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowa ilość zawarta jest w dodatku nr 2 do siwz (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej: siwz). 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia spełniający wymogi i wytworzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 149) oraz aktami wykonawczymi do niej. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) i systemem HACCP (System zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności).
  18. Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w II półroczu 2017r.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Rudzie Śląskiej, Ruda Śląska
    Zamówienie realizowane będzie z podziałem na wyszczególnione poniżej pakiety:
    Pakiet nr 1 Dostawa przetworów spożywczych
    Pakiet nr 2 Dostawa artykułów sypkich
    Pakiet nr 3 Dostawa artykułów nabiałowych
    Pakiet nr 4 Dostawa pieczywa
    Pakiet nr 5 Dostawa wypieków cukierniczych
    Pakiet nr 6 Dostawa warzyw świeżych i suszonych
    Pakiet nr 7 Dostawa owoców świeżych i suszonych
    Pakiet nr 8 Dostawa warzyw i owoców mrożonych
    Pakiet nr 9 Dostawa ryb mrożonych, świeżych, wędzonych i przetworów rybnych
    Pakiet nr 10 Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego oraz podrobów
    Pakiet nr 11 Dostawa mięsa i podrobów drobiowych
    Pakiet nr 12 Dostawa wędlin
    Pakiet nr 13 Dostawa jaj kurzych
    Pakiet nr 14 Dostawa czekolad i wyrobów cukierniczych
    Pakiet nr 15 Dostawa napojów bezalkoholowych
  19. Dostawa artykułów sypkich i innych spożywczych;
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego, Wrocław
    ostawa artykułów sypkich i innych spożywczych; 2 zadania; pakiet nr 1, pakiet nr 2
  20. Ubezpieczenie mienia Stadion Wrocław Sp. z o.o.
    Zamawiający: Stadion Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
    Przedmiotem Zamówienia jest:
    1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z rozszerzeniem o ubezpieczenie utraty zysku
    2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
  21. Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych oraz ciastek suchych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
    Zamawiający: Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej, Częstochowa

  22. Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Olsztyn
  23. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ GMINY DĘBNO
    Zamawiający: Proffman Broker Sp. z o.o., Szczecin
  24. Ubezpieczenie majątku Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu w 2017 roku – ubezpieczenie NOTECI-2
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Poznań
  25. „Usługa kompleksowego ubezpieczenia Starostwa Powiatowego w Kutnie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Kutnowskiego”
    Zamawiający: Powiat Kutnowski, Kutno
  26. Dostawy produktów żywnościowych do stołówki Internatu Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
    Zamawiający: Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Szczecinek
  27. Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Łódzkiego
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
  28. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr. 13 w Raciborzu.
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stanisława Staszica, Racibórz
  29. Ubezpieczenie NNW uczniów
    Zamawiający: Miasto Żyrardów, Żyrardów
  30. ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej ( zadanie 1) ubezpieczenie komunikacyjne ( zadanie 2)Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
    Zamawiający: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bydgoszcz
  31. USŁUGA UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ I UBEZPIECZENIA MIENIA SP ZOZ W CHOSZCZNIE
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Choszczno
  32. Ubezpieczenia majątkowe Centrum Leczenia Oparzeń
    Zamawiający: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich, Siemianowice Śląskie
  33. „KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE UNIWERSYTECKIEGO DZIECIĘCEGO SZPITALA KLINICZNEGO IM. L. ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU”.
    Zamawiający: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Białystok
  34. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
    Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Gdynia
  35. Sprzedaż i dostawa artykułów żywnościowych na kuchnię Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego, Mielec
  36. Usługa ubezpieczeń komunikacyjnych IPCZD
    Zamawiający: Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Warszawa
  37. Usługa kompleksowego ubezpieczenia szpitala
    Zamawiający: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, Wrocław
  38. Ubezpieczenia mienia, OC, komunikacyjne Gminy Rytwiany
    Zamawiający: Gmina Rytwiany, Rytwiany
  39. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
    Zamawiający: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika, Kraków
  40. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności oraz ubezpieczenie pojazdów KW PSP w Krakowie oraz Komend Powiatowych / Miejskich PSP woj. małopolskiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie, Kraków
  41. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, pojazdów oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
    Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Gdynia
  42. Usługa ubezpieczenia Gminy Wisła
    Zamawiający: Gmina Wisła, Wisła
  43. UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Gmina Prusice, Prusice
  44. Przetarg nieograniczony PN/16U/03/2017 na świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz środków transportu dla Szpitala Solec Sp. z o.o.
    Zamawiający: Szpital Solec Sp. z o.o., Warszawa
  45. Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej WOMP – ZCLiP na okres 2 lat
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki, Szczecin
  46. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora imprez masowych w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017
    Zamawiający: Wrocławski Komitet Organizacyjny - Światowe Igrzyska Sportowe 2017 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
  47. Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP13/2017/MENTOR
    Zamawiający: Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., Bytów
  48. Dostawy odczynników laboratoryjnych oraz materiałów zużywalnych do Zakładu Laboratoryjnej Diagnostyki Pediatrycznej
    Zamawiający: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Białystok
  49. Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Golubiu - Dobrzyniu
    Zamawiający: Szpital Powiatowy, Golub-Dobrzyń
  50. Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
    Zamawiający: SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku, Toszek
  51. Dostawa artykułów żywnościowych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy w Pyrzycach, Pyrzyce
  52. Usługa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i mienia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim, Lidzbark Warmiński
  53. DOSTAWY PRODUKTÓW SUCHYCH, PRZYPRAW, KONSERW DO PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW SZPITALA ORAZ NATURALNEJ WODY MINERALNEJ
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, Legnica
  54. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Miasta Jasła wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Miasto Jasło, Jasło
  55. Dostawa artykułów spożywczych z podziałem na pakiety
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej, Strzyżów
  56. UBEZPIECZENIE MIENIA ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. J.K.ŁUKOWICZA W CHOJNICACH.
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach, Chojnice
  57. UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ URZĘDU MIASTA W TOMASZOWIE LUBELSKIM
    Zamawiający: Miasto Tomaszów Lubelski, Tomaszów Lubelski
  58. Usługa ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz kosztów leczenia za granicą podczas delegacji
    Zamawiający: Instytut Logistyki i Magazynowania, Poznań
  59. DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH tj.: RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH; JAJ KURZYCH; MAKARONÓW; MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Marii Panny, Częstochowa
  60. Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Osiek wraz z jednostkami organizacyjnymi
    Zamawiający: Gmina Osiek, Osiek
  61. Dostawy różnych artykułów spożywczych i pieczywa dla Miejskiej Jadłodajni "U Świętego Antoniego" we Włocławku
    Zamawiający: Gmina Miasto Włocławek - Miejska Jadłodajnia "U Świętego Antoniego", Włocławek
  62. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Choszczeńskiego
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Choszcznie, Choszczno
  63. Ubezpieczenie majątku Przedsiębiorstwa Uzdrowiska Ciechocinek S.A. w trzech zadaniach CPV 66510000-8 w zakresie: Zadanie nr 1 : Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadania mienia. Zadanie nr 2 : Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą. Zadanie nr 3 : Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków Zarządu (Directors & Officers).
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., Ciechocinek
  64. ZWR/11A/2016
    Zamawiający: Miejski Zakład Oczyszczania sp. z o.o., Leszno
  65. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
    Zamawiający: Gmina Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna
  66. Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Proszowice
  67. DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr Stanisława Deresza, Choroszcz
  68. Usługa kompleksowego ubezpieczenia Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach
    Zamawiający: Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach - s.p.z.o.z., Katowice
  69. : Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Kłodzkiego
    Zamawiający: Powiat Kłodzki, Kłodzko
  70. Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Specjalistycznego im Henryka Klimontowicza w Gorlicach.
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, Gorlice
  71. Ubezpieczenie lotnicze Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w okresie 01.04.2017 - 31.03.2019
    Zamawiający: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
  72. Usługa kompleksowego ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Sulechowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego „SuPeKom” Sp. z o. o.
    Zamawiający: Sulechowskie Przedsiębiorstwo Komunalne "SuPeKom" Sp. z o.o., Sulechów
  73. Ubezpieczenie samochodów służbowych, ciągników rolniczych oraz przyczep Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Wrocław
  74. Objęcie ochroną ubezpieczeniową mienia PGK „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku, w podziale na 3 zadania
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o., Włocławek
  75. Usługa kompleksowego ubezpieczenia jednostek pływających Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej w podziale na 2 części: Część I - Usługa kompleksowego ubezpieczenia 17 jachtów i 1 łodzi motorowej; Część II - Usługa kompleksowego ubezpieczenia 5 łodzi szkoleniowych.
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
  76. Świadczenie usług ubezpieczeniowych
    Zamawiający: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Gdynia
  77. usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Mielec
  78. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności oraz pojazdów mechanicznych w jednostkach organizacyjnych Powiatu Gorlickiego.
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Gorlice
  79. Usługi kompleksowego ubezpieczenia Gminy Panki wraz z jednostkami organizacyjnymi
    Zamawiający: Gmina Panki, Panki
  80. Ubezpieczenie mienia, ryzyk komunikacyjnych, odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków Miasta Malborka oraz jednostek podległych Miastu na okres od 01.04.2017 do 31.03.2018 r.
    Zamawiający: Miasto Malbork, Malbork
  81. Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Obornikach
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Oborniki
  82. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 30 000 Euro, nieprzekraczającej 209 000 Euro na dostawę artykułów żywnościowych dla Publicznego Przedszkola w Szadku
    Zamawiający: Gmina i Miasto Szadek, Szadek
  83. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Gminy Świlcza wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Gmina Świlcza, Świlcza
  84. Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie ubezpieczenia autocasco, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Katowice
  85. USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku, Kraśnik
  86. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę ubezpieczenia Powiatu Płońskiego oraz jednostek organizacyjnych Powiatu
    Zamawiający: Powiat Płoński, Płońsk
  87. Usługa ubezpieczenia mienia Szpitala
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn
  88. Ubezpieczenie majątku i interesu majątkowego Gminy Zbąszyń oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Zbąszyń, Zbąszyń
  89. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjne Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  90. Sukcesywna dostawa produktów spożywczych do kuchni Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Otwock
  91. Kompleksowe ubezpieczenie SPZOZ w Mońkach
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, Mońki
  92. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Miasto Świnoujście w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych
    Zamawiający: Gmina Miasto Świnoujście, Świnoujście
  93. Ubezpieczenie mienia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Mińsk Mazowiecki
  94. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
    Zamawiający: Powiat Buski, Busko-Zdrój
  95. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego.
    Zamawiający: Powiat Jasielski, Jasło
  96. Ubezpieczenie Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
    Zamawiający: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
  97. Usługa ubezpieczenia w zakresie użytkowanego mienia oraz odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, posiadanych pojazdów oraz odpowiedzialności cywilnej zakładu opieki zdrowotnej – 3 zadania
    Zamawiający: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Warszawa
  98. Dostawy ogólnych artykułów spożywczych w tym zup, sosów, wody i soków oraz produktów mącznych dla OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie
    Zamawiający: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Popów
  99. Świadczenie usług ubezpieczeniowych, w podziale na zadania
    Zamawiający: Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa, Gdynia
  100. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Część I Zamówienia Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą. Część II Zamówienia Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
    Zamawiający: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., Świnoujście
  101. USŁUGA UBEZPIECZENIA SZPITALA POWIATOWEGO W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM SP. Z O.O.
    Zamawiający: Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o.o., Nowe Miasto Lubawskie

Inne osoby dla Daniluk (139 osób):