Kogo reprezentuje osoba

Denis Małgorzata Anna

w KRS

Małgorzata Anna Denis

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Małgorzata
Drugie imię:Anna
Nazwisko:Denis
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Bańkowski Andrzej, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czarski Marcin Symeon, Czarzasty Leszek Józef, Czechowski Tomasz, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Górniak Zbigniew Leszek, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Heninborch Buhaj Maria, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Jaworska Wanda, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kozłowski Dariusz Dominik, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Kusiak Ryszard, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Miniszewski Michał Jerzy, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Pawłowski Paweł, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Pietruchowski Jerzy Franciszek, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzio Roman, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rosa Czesław, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Sawczuk Konrad Cezary, Simińska Wioletta Jadwiga, Sitarek Adriana

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kochański Lechosław Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  7. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  8. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  9. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  10. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  11. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  12. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  13. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  14. Dol-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290825
  15. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  16. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  17. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  18. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  19. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  21. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  22. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  23. Kochański Głodek i Wspólnicy Kancelaria Doradztwa Restrukturyzacyjnego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  24. Konsorcjum Inwestycyjne Ii Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000224284
  25. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  26. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  27. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  28. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  29. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  30. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  31. Multiglas Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000050935
  32. Northstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065106
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  35. Pierwszy Bank Bfg S.A., Warszawa − KRS 0000783830
  36. Rebud Sp. J. Andrzej Bańkowski, Grzegorz Garbaciak, Wołomin − KRS 0000278374
  37. Rebud-Sp. Z O.O.., Wołomin − KRS 0000206263
  38. Rest S.A., Częstochowa − KRS 0000739793
  39. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  40. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  41. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  42. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  44. Stowarzyszenie Klub Polskie Forum Biznesu, Warszawa − KRS 0000057265
  45. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Mazowsza, Warszawa − KRS 0000129032
  46. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  47. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  48. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  49. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921
  50. Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa, Poznań − KRS 0000056282

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  2. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  3. Audytor - Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000049510
  4. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  6. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  7. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000304117
  8. Biznes i Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355804
  9. Budus Developer S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000307442
  10. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  11. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  12. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  13. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  14. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  15. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  16. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  17. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  18. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  19. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  20. Flow Food Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000377247
  21. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  22. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  23. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  25. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000099399
  26. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  27. Jura Development Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000686845
  28. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  29. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  30. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  31. Legionovia S.A., Legionowo − KRS 0000430134
  32. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  33. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  34. Mazowieckie Forum Biznesu, Nauki i Kultury, Wołomin − KRS 0000291373
  35. Meatpol Service Sp. Z O.O., Kłobuck − KRS 0000444692
  36. Multido Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275332
  37. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  38. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  39. Podravka-international Export-import Sp. Z O.O., M. St. Warszawa − KRS 0000131675
  40. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  41. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  42. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Bias Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029228
  44. Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Łączności Transpost S.A. W Restrukturyzacji, Poznań − KRS 0000012583
  45. Rci Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000068506
  46. Rywal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292521
  47. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  48. Sgb Leasing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030473
  49. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  50. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.
  2. Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Urząd Miasta Zielonka, Zielonka
    Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
  3. Świadczenie usługi kasowo-bankowej w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Wołominie, Wołomin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kasowo - bankowej obsłudze kasy w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie, w zakresie: przyjmowania należności z tytułu zobowiązań podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych na rzecz zamawiającego, których regulowanie w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, realizacja wypłat gotówkowych dotyczących zwrotu nadpłaty podatków podatnikom objętych właściwością tut. Urzędu Skarbowego, których wypłatę w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, przyjmowanie innych należności i realizowanie innych wypłat
  4. Obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Tłuszcz, Tłuszcz
    1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych polegająca w szczególności na:
    1)otwarciu i prowadzeniu rachunków bieżących i rachunków pomocniczych
    2)przyjmowaniu wpłat gotówkowych
    3)dokonywaniu wypłat gotówkowych
    4)realizacji poleceń przelewu
    5)sporządzaniu wyciągów z rachunku z ustaleniem salda
    6)dokonywaniu innych czynności związanych z prowadzoną obsługą bankową wynikających z przepisów prawa bankowego
    W ramach umowy Wykonawca powinien umożliwić uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym oraz bezpłatne zainstalowanie wszystkim jednostkom systemu bankowości elektronicznej.
    2.Jednostki objęte obsługą bankową:
    1)Gmina Tłuszcz
    2)Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu
    3)Szkoła Podstawowa w Tłuszczu
    4)Zespół Szkół w Postoliskach
    5)Zespół Szkół w Jasienicy
    6)Zespół Szkół w Stryjkach
    7)Zespół Szkół w Mokrej Wsi
    8)Zespół Szkół w Miąsem
    9)Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
    10)Gimnazjum w Tłuszczu
    11)Przedszkole Samorządowe w Tłuszczu
    12)Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Tłuszczu
    13)Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu
    14)Centrum Kultury w Tłuszczu
    15)Biblioteka Publiczna w Tłuszczu
    3.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (dotyczy
    wszystkich jednostek):
    1)planowana liczba prowadzonych rachunków bieżących - 15
    2)planowana liczba prowadzonych rachunków pomocniczych - 20
    3)planowana liczba wpłat gotówkowych w skali roku - 600
    4)planowana kwota wpłat gotówkowych w skali roku - 1 500 000zł
    5)planowana liczba wypłat gotówkowych w skali roku - 400 
    6)planowana kwota wypłat gotówkowych w skali roku - 700 000zł
    7)planowana liczba przelewów w formie papierowej w skali roku- 500
    8)planowana liczba przelewów w formie elektronicznej w skali roku - 8 000
    9)planowany stan środków na wszystkich rachunkach na koniec dnia - 3 000 000zł
    10)naliczanie odsetek od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych w okresach miesięcznych

Inne osoby dla Denis (57 osób):