Kogo reprezentuje osoba

Dilling Janusz Stanisław

w KRS

Janusz Stanisław Dilling

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Dilling
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blumert Zapadka Iwona Małgorzata, Chojnacka Wiesława, Głobińska Czupryńska Małgorzata Maria, Jankowski Jan Andrzej, Jastrzębski Jan, Kajut Andrzej, Kanthak Andrzej Józef, Kruk Adam, Krupa Katarzyna, Kusztejko Piotr, Kłoczko Grzegorz, Ludwig Jan, Madejski Andrzej Stefan, Madejski Wojciech, Marczyk Agnieszka, Pettke Grzegorz Tomasz, Podbiał Piotr, Rudziński Dariusz, Tomczak Piotr, Wierzbicki Jarosław, Wojtaś Adam, Wyrzykowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewska Iwona Bożena

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilska Anna, Cianciara Jerzy Antoni, Iwan Krzysztof Stanisław, Kleinszmidt Ryszard, Kosior Dariusz Krzysztof, Koznowski Andrzej, Krajewski Bogusław Jan, Messerszmidt Eugeniusz, Michalak Bogdan Jan, Mularzuk Zbigniew, Opowicz Marek Waldemar, Osadnik Karol Ignacy, Pyszka Klemens Albin, Roszkowski Robert Bernard, Siewert Iwona Anna, Szymelfenig Tadeusz Antoni, Wojtczak Aldona, Wróblewski Krzysztof Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szablewski Ryszard Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abc Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189918
  2. Akwen Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000127254
  3. Astemi Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000311814
  4. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  5. Bractwo Okrętowe Koga Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, Gdynia − KRS 0000227580
  6. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  7. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  8. Centrum Innowacyjnych Technologii S.A., Warszawa − KRS 0000393820
  9. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  10. Fundacja - Technologie Xxi Wieku, Koronowo − KRS 0000290385
  11. Fundacja Europejski Niezależny Instytut Globalnych Myśli Autokreatywnych, Kraków − KRS 0000455551
  12. Fundacja Fly Film, Warszawa − KRS 0000392602
  13. Fundacja Metapomoc, Gdańsk − KRS 0000572944
  14. Fundacja Niedziela. Instytut Mediów, Częstochowa − KRS 0000600505
  15. Fundacja Prolog, Szczecin − KRS 0000252078
  16. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  17. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  18. Fundacja Ziemi Mazowieckiej, Warszawa − KRS 0000254653
  19. Grupa Travel Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000007976
  20. Invest Group Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000369543
  21. Jm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000138900
  22. Kamena C.d. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000005815
  23. Klub Przyjaciół Sztuki Królewskiej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000043535
  24. Komitet Pamięci i Ochrony Pomnika Poległych Stoczniowców W Grudniu 1970 R. W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000523334
  25. Miramex - Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością - Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000189526
  26. Nobilwood Capital Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000429368
  27. Nowa Marina Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000511580
  28. Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polskie Jachty, Warszawa − KRS 0000266611
  29. Polski Komitet Olimpijski, Warszawa − KRS 0000057907
  30. Polski Rejestr Statków S.A., Gdańsk − KRS 0000019880
  31. Polski Związek Żeglarski, Warszawa − KRS 0000081118
  32. Polskie Linie Oceaniczne S.A., Gdynia − KRS 0000037312
  33. Polsko - Szwedzka Izba Gospodarcza, Gdańsk − KRS 0000117276
  34. Port Lotniczy Gdynia - Kosakowo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000287038
  35. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Przysucha − KRS 0000044746
  36. Przedsiębiorstwo Wodociągowe Łeba-wicko Sp. Z O.O., Nowęcin − KRS 0000169994
  37. Regnon S.A., Katowice − KRS 0000072586
  38. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Wspólnota Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000039345
  39. Stocznia Gdynia S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000060409
  40. Stocznia Marynarki Wojennej S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000245948
  41. Stowarzyszenie Mąkowary - Miłośników Gminy Kalisz Pomorski i Jeziora Mąkowarskiego, Szczecin − KRS 0000164536
  42. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Ubezpieczeń i Ochrony Zdrowia, Gdańsk − KRS 0000265847
  43. Stowarzyszenie Pomorski Instytut Demokratyczny, Gdańsk − KRS 0000094360
  44. Strunobet-migacz Sp. Z O.O., Lewin Brzeski − KRS 0000174085
  45. Svenska Door Sp. Z O.O., Lipiany − KRS 0000072016
  46. Techno - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000132713
  47. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Konkret Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000025483
  48. Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Żeglarskie, Olsztyn − KRS 0000123577
  49. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096
  50. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A., Czernica − KRS 0000301970

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  2. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  3. Asseco Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000030274
  4. Axit Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000196287
  5. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  6. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  7. Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z O.O., Barcin − KRS 0000367155
  8. Bgr-izotech Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000251622
  9. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  10. Centrum Medyczne Kwel-med Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000173705
  11. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  12. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  13. Centrum Pali Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000025178
  14. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  15. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  16. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  17. Dressta Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000149166
  18. Eceremont Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000135239
  19. Emilia Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373065
  20. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  21. Fabryka Kosmetyków Miraculum S.A., Kraków − KRS 0000038703
  22. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  23. Glucotronic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502557
  24. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Puławy − KRS 0000011737
  25. Hsw - Zakład Zespołów Napędowych Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stalowa Wola − KRS 0000051673
  26. Huta Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  27. Iska Marine Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000178619
  28. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000043974
  29. Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000033107
  30. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  31. Korporacja Polskie Stocznie S.A., Warszawa − KRS 0000219143
  32. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  33. Krakowski Park Technologiczny-Sp. Z O.O.., Kraków − KRS 0000058058
  34. Krakowskie Zakłady Garbarskie S.A., Kraków − KRS 0000084137
  35. Land Invest Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000059878
  36. Lzm2 Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000085448
  37. Miracan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000046425
  38. Miraculum S.A., Kraków − KRS 0000034099
  39. Nakielska Administracja Domów Mieszkalnych Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000182875
  40. Nano Carbon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409186
  41. North Construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000031379
  42. Odlewnia Żeliwa Śrem S.A., Śrem − KRS 0000034451
  43. Okręgowe Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych i Ochrony Środowiska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000156834
  44. Olznas Sp. Z O.O., Pisanica − KRS 0000066235
  45. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000087428
  46. Ostróda Yacht Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000051321
  47. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Górnictwa Surowców Chemicznych Chemkop Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000327569
  48. Pco S.A., Warszawa − KRS 0000169830
  49. Pern S.A., Płock − KRS 0000069559
  50. Pge Energia S.A., Lublin − KRS 0000267235

Powiązane przetargi (9 szt.):
  1. Przeprowadzenie audytu recertyfikacyjnego oraz dwukrotnego audytu nadzoru systemu zarządzania jakością w celu potwierdzenia jego zgodności z obowiązująca normą ISO 9001, w 11 Urzędach Stron oraz szkoleń z zakresu normy ISO 9001-2015
    Zamawiający: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Wydział Zamówień Publicznych, Kędzierzyn-Koźle
    Część I
    Etap I - Przeprowadzenie audytów recertyfikacyjnych;
    Etap II - Przeprowadzenie audytu nadzoru I;
    Etap III - Przeprowadzenie audytu nadzoru II,

    ROZPOCZĘCIE PRZEZ WYKONAWCĘ KOLEJNEGO ETAPU, NASTĘPOWAĆ BĘDZIE PO UPRZEDNIEJ AKCEPTACJI PRZEZ JEDNOSTKI ZAMAWIAJĄCE (ZAWIERAJĄCE UMOWY SZCZEGÓŁOWE) WYKONANIA ETAPU POPRZEDZAJĄCEGO.
    Zamówienie będzie realizowane dla poniższych jednostek zamawiających
    1.Urząd Miasta w Brzegu;
    2.Urząd Gminy Kornowac;
    3.Urząd Gminy Krzyżanowice;
    4.Urząd Gminy Pietrowice Wielkie;
    5.Urząd Miasta Pszów;
    6.Urząd Miasta Racibórz;
    7.Urząd Miasta Radlin;
    8.Urząd Miasta Rydułtowy;
    9.Starostwo Powiatowe w Brzegu;
    10.Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle;
    11.Starostwo Powiatowe w Raciborzu
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 1 do niniejszej SIWZ.
    ;
    Część II
    Przeprowadzenie szkoleń z zakresu normy ISO 9001:2015 dla 11 pełnomocników i 37 audytorów systemów zarządzania jakością w 11 Urzędach stron.

    ROZPOCZĘCIE PRZEZ WYKONAWCĘ KOLEJNEGO ETAPU, NASTĘPOWAĆ BĘDZIE PO UPRZEDNIEJ AKCEPTACJI PRZEZ JEDNOSTKI ZAMAWIAJĄCE (ZAWIERAJĄCE UMOWY SZCZEGÓŁOWE) WYKONANIA ETAPU POPRZEDZAJĄCEGO.
    Zamówienie będzie realizowane dla poniższych jednostek zamawiających
    1.Urząd Miasta w Brzegu;
    2.Urząd Gminy Kornowac;
    3.Urząd Gminy Krzyżanowice;
    4.Urząd Gminy Pietrowice Wielkie;
    5.Urząd Miasta Pszów;
    6.Urząd Miasta Racibórz;
    7.Urząd Miasta Radlin;
    8.Urząd Miasta Rydułtowy;
    9.Starostwo Powiatowe w Brzegu;
    10.Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle;
    11.Starostwo Powiatowe w Raciborzu
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 1 do niniejszej SIWZ.
  2. USŁUGA PRZEPROWADZENIA AUDITU RECERTYFIKUJĄCEGO I NADZOROWANIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (AUDYTY NADZORU) W OKRESIE 3 LAT DLA NORMY ISO 9001:2008 ZINTEGROWANEJ Z FUKNCJONUJĄCYMI SYSTEMAMI ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ NORMĄ ISO 14001:2004 I ISO 27001:2013 W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SP. Z O.O.
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kraków
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia auditu recertyfikującego i nadzorowanie systemu zarządzania jakością (audyty nadzoru) w okresie 3 lat dla normy ISO 9001:2008 zintegrowanej z fukncjonującymi systemami zarządzania jakością normą ISO 14001:2004 i ISO 27001:2013 w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji.
    2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
    3. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia, zostaną odrzucone.
  3. Przeprowadzenie audytu recertyfikacji i dwóch audytów nadzoru systemu zarządzania jakością w Starostwie Powiatowym w Kielcach zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008
    Zamawiający: Powiat Kielecki - Starostwo Powiatowe w Kielcach, Kielce
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu audytu recertyfikacji i dwóch audytów nadzoru polegających na sprawdzeniu stanu zgodności Systemu Zarządzania Jakością Zamawiającego z wymaganiami Normy ISO 9001:2008. Zamawiający posiada wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm: PN-ISO/IEC-27001:2007 (okres ważności posiadanego certyfikatu upływa z dniem 03.01.2016r.) oraz ISO 9001:2008 (okres ważności certyfikatu upływa w dniu 13.09.2013r.).
    Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
    a)przeprowadzenie jednego audytu recertyfikującego Systemu Zarządzania Jakością
    ISO 9001:2008,
    b)przeprowadzenie dwóch audytów nadzoru,
    c)dostarczenie Zamawiającemu raportów z audytów, w terminie do miesiąca od ostatniego dnia audytu recertyfikacyjnego i nadzoru,
    d)wydanie Zamawiającemu dokumentów certyfikacyjnych,
    e)sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem u Zamawiającego systemu zarządzania jakością w okresie ważności certyfikatu,
    f)przeprowadzanie ewentualnych audytów specjalnych (korygujących),
    g)wydanie certyfikatu w języku polskim, angielskim i niemieckim po 1 egzemplarzu.
    2. Zakres certyfikowanej działalności:
    Świadczenie usług dla Klientów indywidualnych, instytucji i firm w ramach zadań publicznych realizowanych przez Starostwo Powiatowe w Kielcach.
    3. Na dzień wszczęcia postępowania Zamawiający zatrudnia 285 pracowników.
    4. Lokalizacja jednostki:
    1)Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce (siedziba Starostwa)
    2)ul. Planty 8, 25- 502 Kielce (siedziba Wydziału Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu- EK)
    3)ul. Malików 150, 25-669 Kielce (siedziba Wydziału Komunikacji i Transportu- KT):
    a)ul. Partyzantów 17, 26-004 Bieliny (Filia Wydziału KT),
    b)ul. Suchedniowska 3, 26-010 Bodzentyn (Filia Wydziału KT),
    c)Plac Kościuszki 7, 26-020 Chmielnik (Filia Wydziału KT),
    d)ul. Iwańska 11, 26-025 Łagów (Filia Wydziału KT),
    e)ul. Rynek 15, 26-006 Nowa Słupia (Filia Wydziału KT),
    f)ul. Ogrodowa 1, 26-035 Raków (Filia Wydziału KT),
    g)ul. Żeromskiego 16, 26-067 Strawczyn (Filia Wydziału KT),
    5. W skład Starostwa wchodzą następujące wydziały oraz samodzielne komórki organizacyjne:
    a)Wydział Administracyjno - Organizacyjny
    b)Wydział Budownictwa
    c)Wydział Budżetu i Finansów
    d)Wydział Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu
    e)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
    f)Wydział Komunikacji i Transportu
    g)Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
    h)Wydział Rozwoju
    i)Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej
    j)Samodzielne komórki organizacyjne:
    Biuro Rady Powiatu i Obsługi Zarządu,
    Powiatowy Ośrodek Zatrudnienia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,
    Zespół Audytu Wewnętrznego,
    Zespół ds. Informatyzacji Starostwa,
    Zespół Prasowy,
    Zespół Radców Prawnych,
    Zespół ds. Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa.
    Ponadto w skład Starostwa wchodzą:
    a)Geolog Powiatowy,
    b)Powiatowy Rzecznik Konsumentów,
    c)Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji,
    d)Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością,
    Wszystkie komórki organizacyjne działają w ramach Systemu Zarządzania Jakością, który jest centralnie administrowany i audytowany.
    6. W ramach wdrażania Systemu Zarządzania opracowano Politykę Jakości i Księgę Jakości, procedury oraz powołano Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością.
    7. Wykonawca winien wykazać posiadanie akredytacji jednostki certyfikującej System Zarządzania Jakością w zakresie zgodności z normą ISO 9001:2008, udzielonej przez uprawniony podmiot w formie zaświadczenia (certyfikatu). Zaświadczenie (certyfikat) musi posiadać termin ważności najpóźniej na dzień podpisania umowy. Zaleca się, aby Wykonawca dysponował przedmiotową akredytacją przez cały proces certyfikacji.
    8. Koszty zakwaterowania i przejazdu audytorów na Audyt recertyfikacyjny i audyty nadzoru pokrywa Wykonawca.
    9. Wykonawca powinien przedstawić harmonogram wykonania z rozbiciem m.in. na: poszczególne etapy procesu recertyfikacji, czas wizyty audytorów, skład zespołu audytorów.
    10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
    11. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia uzupełniającego.
    12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu
  4. Budowa stopnia wodnego Malczyce na rzece Odrze w km 300+00- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem (prefabrykacją), zabezpieczeniem antykorozyjnym, montażem konstrukcji stalowych belek podsuwnicowych wraz z elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi komunikacje po tych belkach. Miejsce świadczenia usługi: Huta Pokój w Rudzie Śląskiej , budowa stopnia wodnego Malczyce na rzece Odrze w km 300+00 miejscowość Prawików, gmina Wołów ,województwo Dolnośląskie
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Wrocław
    Zakres przedmiotu umowy zawiera:
    1.Przegląd i uzgodnienie dokumentacji technologicznej (instrukcji wykonawczej)
    2.Nadzór nad wykonaniem ( prefabrykacją) belek podsuwnicowych u wytwórcy
    3.Nadzór nad pracami antykorozyjnymi,
    4.Sprawdzenie wykonanych elementów na placu montażu przed zmontowaniem,
    5.Nadzór nad pracami montażowymi konstrukcji belek wraz elementami zapewniającymi komunikację po tych belkach,
    6.Odbiór końcowy konstrukcji belek oraz wystawienie Certyfikatu Zgodności i Bezpieczeństwa, który potwierdzi zgodność wykonanych robót z dokumentacją techniczną oraz warunkami technicznymi wykonania i odbioru podanymi w Specyfikacji Technicznej.
    7.Sporządzenie raportu z pełnionego nadzoru w 3 egz. w formie papierowej i elektronicznej
    zapisanej na płycie CD-ROM.

    Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancja na okres nie krótszy niż 12 miesięcy
  5. PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. BUDOWA PODZIEMNEGO ZBIORNIKA RETENCYJNEGO W ZLEWNI POTOKU BABIDOLSKIEGO WRAZ Z WŁĄCZENIEM CIĄGU KANALIZACJI DESZCZOWEJ Z UL. MALCZEWSKIEGO W SOPOCIE
    Zamawiający: Gmina Miasta Sopotu, Sopot
    Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi usługa polegająca na pełnieniu nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa podziemnego zbiornika retencyjnego w zlewni Potoku Babidolskiego wraz z włączeniem ciągu kanalizacji deszczowej z ul. Malczewskiego w Sopocie. Zakres zamówienia obejmuje: 1) pełnienie nadzoru inwestorskiego w rozumieniu Ustawy Prawo Budowlane, 2) kontrola nad realizacją Umowy zawartej przez Zamawiającego z Wykonawcą Robót Budowlanych w zakresie prawidłowości prowadzenia robót w oparciu o Warunki Kontraktowe FIDIC, 3) monitorowanie finansowe Umowy Zamawiającego z Wykonawcą Robót Budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części II SIWZ.
  6. Wykonanie usługi związanej z certyfikacją Systemu Zarządzania Jakością, za zgodność z normą PN-EN ISO 9001 w Urzędzie Miasta i Gminy Chmielnik w ramach projektu -Wzmocnienie potencjału samorządu Miasta i Gminy Chmielnik- realizowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Gmina Chmielnik, Chmielnik
    Przedmiotem zamówienia jest certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością Urzędu Miasta i Gminy Chmielnik za zgodność z normą PN-EN ISO 9001 w ramach projektu -Wzmocnienie potencjału samorządu Miasta i Gminy Chmielnik- realizowanego przez Gminę Chmielnik
    z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2. Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej obejmującego: 1) Przeprowadzenie auditu certyfikującego obejmującego: Etap I: przeprowadzenie przeglądu dokumentacji we wszystkich komórkach organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy w Chmielniku Etap II: ocena wdrożenia i skuteczności Sytemu zarządzania Jakością w Urzędzie Miasta i Gminy Chmielnik 2) Opracowanie i przekazanie jednostce certyfikowanej raportu z auditu certyfikującego w postaci papierowej ( minimum 2 egzemplarze) i elektronicznej. 3) Wydanie certyfikatu jakości w przypadku pozytywnej oceny wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością lub wskazanie zaleceń pokontrolnych oraz przeprowadzenie dwóch auditów kontrolnych. Przewidywana certyfikacja dotyczy otrzymania 1 certyfikatu dla Urzędu Miasta i Gminy Chmielnik w 3 wersjach językowych ( j. polski, j. angielski, j. niemiecki). 4) Uroczyste wręczenie certyfikatu w miejscu i terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. Certyfikacją zostanie objętych 50 pełnoetatowych pracowników Urzędu Miasta i Gminy Chmielnik. Okres gwarancji na świadczoną usługę certyfikacyjną jest tożsamy z okresem ważności certyfikatu tj. 36 miesięcy
  7. Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania - Budowa i zakup dwóch specjalistycznych zestawów pływających w celu zapewnienia bezpieczeństwa nawigacyjnego na Wielkich Jeziorach Mazurskich, dzięki przystosowaniu oznakowania dla żeglugi całodobowej
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu dla realizacji projektu pn. Budowa i zakup dwóch specjalistycznych zestawów pływających w celu zapewnienia bezpieczeństwa nawigacyjnego na Wielkich Jeziorach Mazurskich, dzięki przystosowaniu oznakowania dla żeglugi całodobowej, zgodnie z wytycznymi Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 - 2013, w trzech jego elementach obejmujących: zaprojektowanie, budowę i dostawę oraz wyposażenie dodatkowe specjalistycznych jednostek pływających na potrzeby RZGW Warszawa, tj. dwóch roboczych zestawów pchanych, gdzie w skład każdego zestawu wchodzi jeden statek przeznaczony do pchania barki oraz jedna barka pchana bez napędu własnego, co oznacza łącznie 4 jednostki pływające, w tym dwa statki z własnym napędem i dwie barki pchane
  8. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem (prefabrykacją), zabezpieczeniem antykorozyjnym, montażem wraz z próbami ruchowymi klap dla jazu ruchomego na stopniu wodnym Malczyce
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Wrocław
    Stopień wodny Malczyce- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem (prefabrykacją), zabezpieczeniem antykorozyjnym, montażem wraz z próbami ruchowymi klap dla jazu ruchomego na stopniu wodnym Malczyce.

    Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancją na okres nie krótszy niż 12 m-cy licząc od daty odbioru końcowego.
  9. wykonanie dokumentacji technicznej i przeprowadzenie prac montażowych na jednostkach pływających.
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej, Gdynia
    wykonanie dokumentacji technicznej i przeprowadzenie prac montażowych na jednostkach pływających.