Kogo reprezentuje osoba

Domżoł Renata Barbara

w KRS

Renata Barbara Domżoł

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Renata
Drugie imię:Barbara
Nazwisko:Domżoł
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1953 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gilowice (Śląskie), Grzawa (Śląskie), Miedźna (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bołdys Szczepan, Harmata Andrzej, Kita Sebastian Jacek, Krawczyk Grzegorz Walenty, Matuszek Jacek Kornel, Mazur Elżbieta Monika, Niedziałek Andrzej Czesław, Oleś Józef Antoni, Szczotka Jan Andrzej, Szczotka Jan Andrzej, Wroński Grzegorz Wojciech, Zabawa Zbigniew Jan, Zaporowski Wiesław, Zawada Zdzisław, Łukasiewicz Szczepan Franciszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krawczyk Dariusz, Libera Paweł, Madanowska Izabela Katarzyna, Małecka Edyta Maria, Pająk Roman, Zabawa Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwóźdź Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karwat Marcela, Kasperczyk Jolanta Zofia, Kędzior Stanisław Jan, Kiek Janusz Jakub, Kocjan Lidia Elżbieta, Koczy Małgorzata Anna, Kropidło Janina Maria, Krupanek Piotr Henryk, Mroziewicz Gertruda, Nycz Aleksy, Piskorek Irena Berta, Piłatyk Krystyna Barbara, Taska Ewa Anna, Wojciech Alojzy Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Mieszkaniowa Sp. Z O.O., Jawiszowice − KRS 0000031581
  2. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  3. Davis International Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000546773
  4. Davis Poland Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000694742
  5. F.h.u. Całka Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000291751
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Miedźnej, Miedźna − KRS 0000153670
  7. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Gilowice − KRS 0000141345
  8. Grupa Finansowa Dorn Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000108701
  9. Kuncar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mikołów − KRS 0000184927
  10. Kurkowe Bractwo Strzeleckie W Pszczynie, Pszczyna − KRS 0000236679
  11. Ludowy Klub Sportowy Pasjonat W Dankowicach, Dankowice − KRS 0000114262
  12. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Trawol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000063137
  13. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000109135
  14. Silesia Mining Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000399127
  15. Silesia-med S.A., Grzawa − KRS 0000089118
  16. Tenisowy Klub Sportowy Opoka Trzebinia, Trzebinia − KRS 0000007483
  17. Toland Sp. Z O.O., Rajcza − KRS 0000258752
  18. Wielozadaniowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Wpri Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000082003
  19. Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej, Poznań − KRS 0000166824

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Miedźnej, Miedźna − KRS 0000121397
  2. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  3. Bioterm Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000129177
  4. Clever Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000129766
  5. Delta Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000106032
  6. Espece Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000177440
  7. Fabryka Mebli - Gostyń Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000145448
  8. Górnicza Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000118885
  9. Kancelaria Podatkowo-finansowa Prognoza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000102874
  10. Kanmax Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000371112
  11. Ludowy Klub Sportowy Nadwiślan Góra, Góra − KRS 0000234732
  12. Moto-roll Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000358109
  13. Nadwiślański Węgiel S.A. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000015217
  14. Niro - Pol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000172139
  15. Paged Meble S.A., Jasienica − KRS 0000277900
  16. Paged Meble S.A. W Jasienicy, Jasienica − KRS 0000059550
  17. Paged-rzeszowskie Fabryki Mebli S.A., Sędziszów Małopolski − KRS 0000011461
  18. Pri Ergotel S.A., Katowice − KRS 0000070221
  19. Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000082499
  20. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Kkim S.A., Katowice − KRS 0000153768
  21. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Lublińcu Sp. Z O.O., Lubliniec − KRS 0000225406
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Polsidex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000250936
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Raflex Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000096667
  24. Przedsiębiorstwo Przeróbki Mechanicznej Węgla Biskupice Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000017309
  25. S.c. Milenium Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Czeladź − KRS 0000206437
  26. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Trawers Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000226041
  27. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Miedźnej, Miedźna − KRS 0000179468
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, Wola − KRS 0000138135
  29. Toland Byrdziak i Niedziałek Sp. J., Rajcza − KRS 0000227806
  30. Uniparex Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000281601