Kogo reprezentuje osoba

Drążewska Irena Leokadia

w KRS

Irena Leokadia Drążewska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Irena
Drugie imię:Leokadia
Nazwisko:Drążewska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1930 r., wiek 92 lata
Miejscowości:Kaszewiec (Mazowieckie), Konstancin-jeziorna (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frączyk Jerzy, Jaszczołt Sylwester Klemens, Książek Marek Edward, Mikołajczyk Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ceglińska Leśnodorska Hanna Jolanta, Cymerman Bożena Kazimiera, Kosicka Barbara Marianna, Lisowska Ewa Teresa, Mierzwiczak Danuta Maria, Milewska Anna Stanisława, Witer Bogusława Zofia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaszczołt Sylwester, Kałka Jan Stefan, Mencel Krzysztof Jerzy, Mikołajczyk Barbara Leonia, Ornatowski Jerzy Władysław, Podobiński Ryszard Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczowski Lech Jerzy, Chyra Rolicz Zofia Krystyna, Dedo Władysław, Futro Aleksander, Jastrzębski Wojciech Jerzy, Knapik Jerzy, Nawrocki Kazimierz, Oleśkiewicz Stanisław, Pabian Tadeusz, Sikora Zofia Anna, Szczot Zbigniew Jan, Zochniak Eugeniusz, Łukasiak Janusz Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnikowski Mirosław Kazimierz, Kuć Daniel, Pogródka Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żardecka Łukasik Janina

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arcykiewicz Tadeusz, Borzewska Anna Maria, Breczko Edward, Dzieża Małgorzata, Kawecka Magdalena Stanisława, Kędziorek Jacek Arkadiusz, Mizgalski Jan Antoni, Ochnio Kazimiera, Pawlak Ryszard Henryk, Sobczak Joanna, Szczepańska Barbara Aleksandra, Taszkin Elżbieta, Trybuła Wasilewska Marta, Wertyński Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrotek Witold Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Jerzy Marian, Giętka Julia, Kałka Jan, Lemańczyk Kazimierz Bolesław, Majerczak Jan Kazimierz, Mróz Kazimiera Maria, Podobiński Ryszard Grzegorz, Sołtyszewska Marianna, Taczała Stanisław, Włostowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobociński Bogdan Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kałka Jan Stefan, Michańków Barbara, Taczała Stanisław Tadeusz, Wiszniewska Czesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalbarczyk Ewa Hanna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sołtyszewska Marianna, Szewczyk Danuta, Trocewicz Daniela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garwacki Marek, Kawecka Magdalena Stanisława, Małaszek Pieślak Wiesława, Możdżonek Halina, Ramatowska Anna, Wichrowska Barbara, Więckiewicz Renata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błoch Wiśniewska Małgorzata Maria, Chwedczuk Marian, Jankiewicz Wylot Beata Joanna, Mikulski Stanisław, Zaniewska Chwedczuk Xymena Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademia Zdrowia i Urody, Warszawa − KRS 0000247329
  2. Asta-net S.A., Piła − KRS 0000534131
  3. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000008796
  4. Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000139123
  5. Cepelco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154798
  6. Cepelia - Artgraf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129675
  7. Cepelia - Podhalańska Sp. Z O.O., Nowy Targ − KRS 0000055056
  8. Cepelia International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134276
  9. Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128730
  10. Cepelia Tourist Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153764
  11. Fundacja Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło, Warszawa − KRS 0000156207
  12. Fundacja Do Startu-gotowi!, Warszawa − KRS 0000393633
  13. Fundacja Euroeconomicus, Warszawa − KRS 0000176264
  14. Fundacja Europa Jest Wśród Nas, Warszawa − KRS 0000146689
  15. Fundacja Europa Kobiet - Instytut Europejski, Warszawa − KRS 0000164362
  16. Fundacja Imienia Józefa Chełmońskiego, Radziejowice − KRS 0000077000
  17. Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów W Warszawie, Warszawa − KRS 0000040974
  18. Fundacja Partnerstwo Dla Rozwoju - Partnership For Prosperity, Warszawa − KRS 0000189397
  19. I.m.g. Eko-plan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144774
  20. Koronka-bobowa Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Bobowa − KRS 0000285889
  21. M. Bud S.A., Warszawa − KRS 0000124910
  22. Międzynarodowe Forum Kobiet, Warszawa − KRS 0000015760
  23. Organizacja Pracodawców Zatrudniających Osoby Niewidome W Skrócie Opzon, Warszawa − KRS 0000327012
  24. Pakos Sp. Z O.O., Opoczno − KRS 0000091930
  25. Pol-consulting Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236250
  26. Polsko-amerykańska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000185590
  27. Sanatorium Uzdrowiskowe Nida-zdrój Sp. Z O.O., Busko-zdrój − KRS 0000107407
  28. Sanatorium Uzdrowiskowe Wrzos Sp. Z O.O., Ciechocinek − KRS 0000127696
  29. Sanatorium Wodnik Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000132082
  30. Spółdzielcza Fundacja Sportu i Rehabilitacji Start, Warszawa − KRS 0000108607
  31. Spółdzielcza Korporacja Spólnota Pracy Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000125169
  32. Spółdzielczy Związek Rewizyjny Cepelia, Warszawa − KRS 0000157734
  33. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Cepelianka, Warszawa − KRS 0000032661
  34. Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego Bursztyny, Gdynia − KRS 0000499705
  35. Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego Im. St.wyspiańskiego, Kraków − KRS 0000184440
  36. Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego Rękodzieło Artystyczne W Gdyni, Gdynia − KRS 0000219389
  37. Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego Poziom, Warszawa − KRS 0000173655
  38. Stowarzyszenie Akademia Łucznica, Łucznica − KRS 0000126484
  39. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Centralnego Związku Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000080980
  40. Stowarzyszenie Koalicja Karat, Warszawa − KRS 0000056447
  41. Stowarzyszenie Polaków Poszkodowanych Przez Iii Rzeszę, Warszawa − KRS 0000056984
  42. Stowarzyszenie Polish Women S Global Network, Warszawa − KRS 0000385307
  43. Stowarzyszenie Polski Wodór, Warszawa − KRS 0000787383
  44. Stowarzyszenie Razem Dla Niepełnosprawnych, Konstancin-jeziorna − KRS 0000218872
  45. Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Warszawa, Warszawa − KRS 0000242892
  46. Stowarzyszenie Użytkowników Parkingu Przy Ul.rosoła, Warszawa − KRS 0000049942
  47. Sztuka Ludowa Spółdzielnia Wytwórców Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Białystok − KRS 0000174454
  48. Towarzystwo Spółdzielców, Warszawa − KRS 0000201225
  49. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów W Warszawie, Warszawa − KRS 0000143268

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Celna Agcel Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000165068
  2. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  3. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  4. Bursztyny Cepelia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101346
  5. Celwik Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000086846
  6. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  7. Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat Sp. Z O.O., Wisła − KRS 0000120272
  8. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000123032
  9. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127155
  10. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło W Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105829
  11. Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło W Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000154445
  12. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło W Katowicach Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000098228
  13. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło W Łodzi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000162642
  14. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło We Wrocławiu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000136657
  15. Colin Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156399
  16. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  17. Empik Comfort Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015358
  18. Empik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005327
  19. Fozi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000165572
  20. Fundacja Polonia, Warszawa − KRS 0000113123
  21. Fundacja Praca Dla Niewidomych, Warszawa − KRS 0000158692
  22. Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego Panda, Warszawa − KRS 0000120376
  23. Fundacja Xymeny Zaniewskiej Sztuka Polska, Kaszewiec − KRS 0000207935
  24. Global Group Of Companies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070677
  25. Insbud-nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246833
  26. Jedność Sp. Z O.O., Rudnik Nad Sanem − KRS 0000200625
  27. Klub Sportowy Posnania, Poznań − KRS 0000096317
  28. Mazowieckie Konsorcjum Autostradowe S.A., Warszawa − KRS 0000060730
  29. Mazowieckie Towarzystwo Kultury, Warszawa − KRS 0000077598
  30. Meritum Bank Icb S.A., Gdańsk − KRS 0000005245
  31. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwar, Warszawa − KRS 0000128003
  32. Nałęczowianka Sp. Z O.O., Nałęczów − KRS 0000238220
  33. Opocznianka Spółdzielnia Rękodzieła Ludowego i Artystycznego W Opocznie, Opoczno − KRS 0000174163
  34. Opolska Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Opole − KRS 0000125735
  35. Pieniny Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Krościenko Nad Dunajcem − KRS 0000206042
  36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Seling Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000066554
  37. Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność Sp. Z O.O., Ciechocinek − KRS 0000398818
  38. Skarbiec Holding S.A., Warszawa − KRS 0000503222
  39. Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000060640
  40. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000062191
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jarzębina, Warszawa − KRS 0000171795
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazienkowska, Warszawa − KRS 0000014693
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Społem, Warszawa − KRS 0000024541
  44. Spółdzielnia Npn, Warszawa − KRS 0000137323
  45. Spółdzielnia Pracy Artystów Plastyków Wzór, Warszawa − KRS 0000160574
  46. Spółdzielnia Turystyczno - Szkoleniowa Sus W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000043702
  47. Stowarzyszenie Edukacyjno - Ekologiczne Ed Eco, Łomża − KRS 0000115951
  48. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix Imienia Henryka Ruszczyca, Warszawa − KRS 0000163353
  49. Telewizja Polska S.A., Warszawa − KRS 0000100679
  50. Zambrowski Przemysł Ludowy Sp. Z O.O., Zambrów − KRS 0000043986