Kogo reprezentuje osoba

Drążewski Andrzej Marek

w KRS

Andrzej Marek Drążewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Drążewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Witold Antoni, Arnold Agnieszka, Bajon Filip Michał, Będkowski Witold Zbigniew, Bielawska Karolina Edyta, Borguńska Ewa Maria, Bromski Jacek Bolesław, Chodnikiewicz Janusz Stanisław, Dettloff Tomasz Włodzimierz, Domagalski Zbigniew, Dybowska Person Janina Ewa, Gajewski Władysław Dariusz, Gauer Janusz Stanisław, Giersz Witold, Haliński Andrzej Marek, Hollender Kwiatkowska Barbara Ewa, Janikowski Ryszard, Jasiewicz Andrzej Roman, Jastrzębska Ewa, Karpiński Maciej Jakub, Karpowicz Zbigniew, Kędzierski Jan Paweł, Kijowski Janusz Józef, Kos Krauze Joanna Małgorzata, Krauze Krzysztof, Kucia Jerzy Kazimierz, Kwieciński Michał, Lamparska Dorota Anna, Machulski Juliusz Jan, Magowski Krzysztof Andrzej, Mańczyk Łukasz Mirosław, Margolis Hanna Bożena, Mogilnicki Jan Aleksander, Ołdak Zofia Anna, Pieczonka Marcin Radosław, Sapija Andrzej, Serafiński Marek Jan, Skiba Wojnach Alina Wiesława, Śliwiński Piotr Henryk, Stachecki Andrzej Roman, Starski Allan Mieczysław, Strzałkowska Irena Jadwiga, Szcześniak Michał Edward, Tchórzewski Krzysztof Władysław, Waltenberger Andrzej, Wierzbiański Krzysztof Konstanty, Wnuk Michał Marcin, Wojnach Andrzej Jakub, Wojtczak Mirosława Irena, Wolska Urszula, Wołk Łaniewski Nikodem Stefan, Żarnecki Michał Tadeusz, Ziułkowska Okapiec Iwona Jolanta, Żmudzki Zbigniew Antoni, Zygadło Jacek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazarkiewicz Piotr Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Witold Antoni, Arnold Agnieszka, Bajon Filip Michał, Będkowski Witold Zbigniew, Bielawska Karolina Edyta, Borguńska Ewa Maria, Bromski Jacek Bolesław, Chodnikiewicz Janusz Stanisław, Dettloff Tomasz Włodzimierz, Domagalski Zbigniew, Dybowska Person Janina Ewa, Gajewski Władysław Dariusz, Gauer Janusz Stanisław, Giersz Witold, Haliński Andrzej Marek, Hollender Kwiatkowska Barbara Ewa, Janikowski Ryszard, Jasiewicz Andrzej Roman, Jastrzębska Ewa, Karpiński Maciej Jakub, Karpowicz Zbigniew, Kędzierski Jan Paweł, Kijowski Janusz Józef, Kos Krauze Joanna Małgorzata, Krauze Krzysztof, Kucia Jerzy Kazimierz, Kwieciński Michał, Lamparska Dorota Anna, Machulski Juliusz Jan, Magowski Krzysztof Andrzej, Mańczyk Łukasz Mirosław, Margolis Hanna Bożena, Mogilnicki Jan Aleksander, Ołdak Zofia Anna, Pieczonka Marcin Radosław, Sapija Andrzej, Serafiński Marek Jan, Skiba Wojnach Alina Wiesława, Śliwiński Piotr Henryk, Stachecki Andrzej Roman, Starski Allan Mieczysław, Strzałkowska Irena Jadwiga, Szcześniak Michał Edward, Tchórzewski Krzysztof Władysław, Waltenberger Andrzej, Wierzbiański Krzysztof Konstanty, Wnuk Michał Marcin, Wojnach Andrzej Jakub, Wojtczak Mirosława Irena, Wolska Urszula, Wołk Łaniewski Nikodem Stefan, Żarnecki Michał Tadeusz, Ziułkowska Okapiec Iwona Jolanta, Żmudzki Zbigniew Antoni, Zygadło Jacek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazarkiewicz Piotr Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akson Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034731
  2. Akson Studio Film Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340162
  3. Akson Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270458
  4. Close - Up Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030169
  5. Europejskie Forum Intelektualne i Artystyczne Euforia, Warszawa − KRS 0000275703
  6. Film-plan Kwieciński, Karpiński, Niżyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000150877
  7. Fundacja Mały Rycerz, Warszawa − KRS 0000277186
  8. Fundacja Media Klaster, Łódź − KRS 0000287861
  9. Fundacja Narodowy Program Cyfryzacji, Warszawa − KRS 0000324672
  10. Fundacja Obserwatorium Kultury Polskiej, Warszawa − KRS 0000278562
  11. Fundacja Polskie Centrum Audiowizualne, Warszawa − KRS 0000248650
  12. Fundacja Północ, Warszawa − KRS 0000201996
  13. Fundacja Promocji Kina Film Polski, Warszawa − KRS 0000289852
  14. Fundacja Promocji Polsko-chińskiego Biznesu i Kultury, Warszawa − KRS 0000559003
  15. Fundacja Przyjaciół Im. Prof. Jerzego Tchórzewskiego, Warszawa − KRS 0000164625
  16. Fundacja Przypływ Kultury, Warszawa − KRS 0000580648
  17. Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej Im. Zygmunta Hübnera, Warszawa − KRS 0000466044
  18. Fundacja Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000709198
  19. Fundacja Warszawskie Centrum Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000226363
  20. Jacek Bromski Produkcja Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486349
  21. Jelonki.waw.pl, Warszawa − KRS 0000248941
  22. Kalejdoskop Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347301
  23. Kamerovid Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000182746
  24. Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Twórców i Producentów Filmowych - Alliance Mondiale Du Cinema, Kraków − KRS 0000310425
  25. Prasa i Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187942
  26. Se-ma-for - Produkcja Filmowa - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000190640
  27. Secret Sharer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369323
  28. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Sadyba, Warszawa − KRS 0000099973
  29. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Domy Spółdzielcze, Warszawa − KRS 0000056285
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. T. Kościuszki, Kraków − KRS 0000024781
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa, Warszawa − KRS 0000006022
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Sztuka-nałęczowska, Warszawa − KRS 0000122197
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Wspólnymi Siłami, Warszawa − KRS 0000176952
  34. Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Warszawa − KRS 0000068354
  35. Stowarzyszenie Kreatywna Polska, Warszawa − KRS 0000491812
  36. Stowarzyszenie Niezależnych Producentów Filmowych i Telewizyjnych, Warszawa − KRS 0000228695
  37. Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Warszawa − KRS 0000121411
  38. Stowarzyszenie Polskich Kaskaderów Filmowych, Warszawa − KRS 0000248767
  39. Stowarzyszenie Przyjaciół Twórczości Jana Brzechwy, Warszawa − KRS 0000034118
  40. Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego Eksperymentalnego i Video Studio A, Kraków − KRS 0000052841
  41. Stowarzyszenie Twórców Telewizyjnych Serial, Warszawa − KRS 0000160207
  42. Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139122
  43. Takfilm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429008
  44. Torus Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244696
  45. Triplan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030898
  46. Ursynowskie Stowarzyszenie Idziemy Razem, Warszawa − KRS 0000503245
  47. V-film Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000200694
  48. Wschodnioeuropejska Fundacja Scenariuszowa, Kraków − KRS 0000326617

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akson Net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050754
  2. Corsofilms Domagalski, Dużyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000324149
  3. Fade In-jw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000224892
  4. Film Factory Ltd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268914
  5. Fokus Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190537
  6. Fundacja Filmowa Se-ma-for, Łódź − KRS 0000306067
  7. Kino Polska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000363674
  8. Kohana Galeria Fundacji Rajlawenpis Edukacja, Sztuka, Wolność Fundacja Rodziny Kochańskich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000505520
  9. Mega Bygg International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268071
  10. Pleograf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116529
  11. Produl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000402360
  12. Residential Development Co Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113324
  13. Serafiński - Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353361
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa Groty, Warszawa − KRS 0000050599
  15. Studio Filmowe Kronika Polska Kronika Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377009
  16. Studio Telewizyjno-filmowe Projektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008976
  17. Tilsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033376
  18. Vama 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140723
  19. Warszawska Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Chomiczówka, Warszawa − KRS 0000015990
  20. Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023616
  21. Wydawnictwo Miniatura - Stowarzyszenie Siwobrodych Poetów, Kraków − KRS 0000247815
  22. Za Iwona Ziułkowska - Okapiec Sp. J., Warszawa − KRS 0000298877
  23. Zarząd Budynków Śniadeckich 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104181

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Bibliofilskie wydanie książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie
    Zamawiający: Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest nabycie praw do bibliofilskiego wydania książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie dotyczącej lat okupacji i pobytu w getcie warszawskim Jerzego Jurandota i Stefanii Grodzieńskiej, stanowiącej zbiór utworów będących spuścizną literacką Jerzego Jurandota, wraz z krytycznym opracowaniem tych utworów pióra p. Agnieszki Arnold - Kaczanowskiej, autorki całościowej koncepcji dzieła, na które składają się następujące - dotąd niepublikowane - utwory, o których mowa w istotnych postanowieniach umowy