Kogo reprezentuje osoba

Drogoń Maciej Karol

w KRS

Maciej Karol Drogoń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Karol
Nazwisko:Drogoń
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1986 r., wiek 33 lata
Miejscowości:Kartoszyno (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:9 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tatara Karol Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Budnikowski Adam Bartłomiej, Derlatka Piotr Kazimierz, Hałaziński Łukasz, Jakubiak Tomasz Cyryl, Kochański Lechosław, Kostrzewa Maksymilian Józef, Roman Mariusz Andrzej, Łuczak Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Jan Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czech Andrzej Mirosław, Janowski Bartosz Mariusz, Kopczyński Jacek, Kowalski Adam, Mamos Maksymilian Tytus, Robl Thomas, Wojsław Daniel Jacek, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wellendorf Christoph
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cendrzak Elżbieta Małgorzata, Dziedzic Anna, Grodzki Michał, Jabłonka Piotr Krystian, Juda Aleksandra Karolina, Kruk Elżbieta, Nowosielska Monika Anna, Pietrzyk Damian Piotr, Rypińska Agnieszka Małgorzata, Szczepański Piotr Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Krzysztof Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brysławski Maciej, Kluzek Ada Krystyna, Kluzek Krzysztof, Nowakowska Monika, Stepokura Krzysztof Jerzy, Tatara Karol Jan, Zaremba Śmietański Paweł Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Paweł Wojciech, Tatara Karol Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Paweł Wojciech
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sośniak Jagielińska Magdalena
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brysławski Maciej, Kluzek Ada Krystyna, Kluzek Krzysztof, Nowakowska Monika
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Damian Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał, Allemane Remy Pierre, Behnke Peter, Bera Anna, Bilski Andrzej, Bytner Józef, Domański Jerzy, Drob Henryk Marek, Dzbański Marcin Grzegorz, Jaworski Andrzej, Konopka Teresa Jadwiga, Leszczyński Grzegorz, Malinowski Mieczysław, Pieciukiewicz Stanisław, Tutak Piotr, Więcek Jacek, Żołędowski Jarosław Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łepkowski Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fido Czesław, Hodura Jarosław Paweł, Makieła Wojciech, Pająkowski Ziemowit, Pietrzyk Damian Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Agnieszka
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczyk Roman, Kopacz Aleksander, Magda Mirosław Wojciech, Neuman Zdzisław Mariusz, Płotka Zbigniew, Stolarski Marek Tadeusz, Witka Jacek Henryk, Żyfka Zagrodziński Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Błochowiak Wioleta, Danowski Przemysław, Leszczyński Grzegorz, Ludwikowska Michniak Barbara Kinga, Magda Mirosław Wojciech, Nocoń Adam, Nowakowska Monika Anna, Rabenda Andrzej, Rumin Elżbieta Dorota, Semczyszyn Rafał, Szwedo Leszek, Zguda Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaciak Wojciech Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rabenda Andrzej, Zguda Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wsół Bartosz Filip
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał, Derlatka Piotr Kazimierz, Duda Paweł Mateusz, Leszczyński Grzegorz, Ludwikowska Michniak Barbara Kinga, Rabenda Andrzej, Wymiatał Waldemar Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Bartosz Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pilch Marcin Dariusz, Piotrowski Marcin Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kluzek Ada Krystyna, Kluzek Krzysztof, Kolouszek Jan Karol, Nowakowska Monika, Stanek Paweł Wojciech, Zaremba Śmietański Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolouszek Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2way Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000709761
  2. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  3. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  4. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  5. Adijoz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622500
  6. Administratorzy.eu Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000622998
  7. Ag - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257270
  8. Agrologic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000228858
  9. Akura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128339
  10. Albit Ii Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000085083
  11. Alerion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000585928
  12. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  13. Amtal Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000270562
  14. Amw Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219989
  15. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  16. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  17. Apar Sp. Z O.O., Grabowno Wielkie − KRS 0000505162
  18. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  19. Aqua Vis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000355563
  20. Ars Legis - Stowarzyszenie Im. Św. Ivo Helory - Patrona Prawników, Kraków − KRS 0000248256
  21. Artifex Mundi S.A., Zabrze − KRS 0000599733
  22. Arwena 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403187
  23. Aureus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000500217
  24. Aureus Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000513810
  25. Aureus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275327
  26. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  27. Baltchem S.A. Zakłady Chemiczne W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000131737
  28. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  29. Banking Gain Management Consulting Group S.A., Warszawa − KRS 0000057303
  30. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  31. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  32. Bionar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097843
  33. Biotrem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412431
  34. Blu Invest Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000333389
  35. Business Square Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315482
  36. C.en Investments Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720678
  37. Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363962
  38. Carda Consultancy S.A., Warszawa − KRS 0000484968
  39. Carda Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362124
  40. Carda Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000658530
  41. Cdi Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000586626
  42. Centrum Zabawy Twórczej Sp. Z O.O., Kamionki − KRS 0000265993
  43. Cf Development Sp. Z O.O., Puck − KRS 0000293996
  44. Cf Panorama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328039
  45. Cf Plus S.A., Warszawa − KRS 0000243822
  46. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  47. City Investments S.A., Kraków − KRS 0000617956
  48. Click Apps Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000498688
  49. Commodity Trading Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000749140
  50. Czart Nieruchomości 2 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000606344

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 4archiw Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000353853
  3. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  4. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  5. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  6. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  7. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  8. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  9. Activnet - Pilch Sp. J., Kraków − KRS 0000247602
  10. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  11. Afix Prim Tomasz Motyl Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000360409
  12. Ag Finanse Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271163
  13. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  14. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  15. Allvernum Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000474078
  16. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  17. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  18. Am-distribution Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000507413
  19. Ames Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000149322
  20. Amicus Legis Kancelaria Prawna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475758
  21. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  22. Apartamenty Centrum Stawowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000506391
  23. Arbo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000292959
  24. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  25. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  26. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  27. Arwena 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402767
  28. Arwena 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403185
  29. Arwena 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402842
  30. Arwena 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402975
  31. Atut Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000400192
  32. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  33. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  34. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  35. Az-al Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000141428
  36. Bakazap S.A., Warszawa − KRS 0000034270
  37. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  38. Baltic Estates Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000601396
  39. Bank Wschodni S.A., Białystok − KRS 0000079591
  40. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  41. Barlickiego 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156503
  42. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  43. Becomo S.A., Kraków − KRS 0000039518
  44. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  45. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  46. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  47. Bobmark International Sp. Z O.O., Bronisze − KRS 0000092637
  48. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  49. Bowim S.A., Sosnowiec − KRS 0000001104
  50. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. „Zielone szkoły - zorganizowanie dwóch 21-dniowych (20 osobodni) śródrocznych turnusów dla uczniów klas III z terenu gminy Polkowice”
    Zamawiający: Gmina Polkowice, Polkowice
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie dwóch 21-dniowych (20 osobodni) śródrocznych turnusów dla ok. 429 osób łącznie, w tym dla ok. 397 dzieci z kl. III uczęszczających do szkół podstawowych na terenie gminy Polkowice. Turnusy odbędą się w terminach:
    a) I turnus w dniach 19.04 - 09.05.2017 r. dla ok. 312 osób, w tym:
    - ok. 140 dzieci (6 klas), 11 nauczycieli i 1 kierownika ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach - łącznie ok. 152 osób,
    - ok. 41 dzieci (2 klasy) ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Jędrzychowie oraz 4 nauczycieli
    - łącznie ok. 45 osób, - ok. 108 dzieci (5 klas) ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach oraz 7 nauczycieli - łącznie ok. 115 osób.
    b) II turnus w dniach 15.05 - 04.06.2017 r. dla ok. 117 osób, w tym: - ok. 108 dzieci (5 klas) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach oraz 8 nauczycieli i 1 kierownika.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SIWZ.
  2. Usługi transportowe - wynajem autokarów wraz z kierowcą dla Oddziału WDW Uniescie
    Zamawiający: Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci i młodzieży (wraz z bagażami) na obozy organizowane przez WDW w Unieściu. Transport dzieci i młodzieży na trasach: Katowice-Wrocław-Poznań-Koszalin-Unieście i Warszawa-Bydgoszcz-Koszalin-Unieście oraz Unieście-Koszalin-Poznań-Wrocław-Katowice i Unieście-Koszalin-Bydgoszcz-Warszawa. Opis przedmiotu zamówienia, w tym: terminy, planowane godziny wyjazdów oraz miejsca odjazdów przedstawia załącznik Nr 4. Dodatkowo Wykonawca zabezpiecza opiekunów na czas przewozu dzieci w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami.
  3. ZABEZPIECZENIE LOGISTYCZNE XXI MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY KOMPUTEROWEGO WSPOMAGANIA PROJEKTOWANIA, WYTWARZANIA I EKSPLOATACJI
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa Wykonawcy, polegająca na zabezpieczeniu logistycznym, gwarantującym bezpieczny i niezakłócony przebieg XXI SZKOŁY
    z udziałem ok. 130 osób.
    2. W zakres usługi wchodzi:
    1) Jednoczesne zakwaterowanie ok. 130 osób, uczestników konferencji
    2) Wyżywienie
    3) Zapewnienie korzystania z jednej sali konferencyjnej,
    4) Zapewnienie jednoczesnego korzystania z jednej sali na ok. 20 osób
    5) W okresie trwania SZKOŁY zapewnienie całodobowego postoju dla ok. 40 samochodów osobowych uczestników SZKOŁY na parkingu strzeżonym
    6) Zapewnienia podstawowej opieki medycznej z możliwością transportu do najbliższego szpitala w przypadkach nagłych i tego wymagających.
    Szczegółowy zakres usługi zawierają Załączniki 3 i 3A do SIWZ - Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i zakres usługi.
  4. Dostawa tekstyliów hotelowych (bielizny pościelowej, ręczników) dla Oddziałów Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.
    Zamawiający: Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych tekstyliów hotelowych wraz z załadunkiem i rozładunkiem do Oddziałów Spółki Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o. tj: a. Pościel (poszewki na poduszki i kołdry) b. Prześcieradła c. Podkłady na materace d. Ręczniki z tłoczonym logo Spółki e. Ręczniki typu stopki Dokładny opis w/w tekstyliów wraz z zapotrzebowaniem ilościowym znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia dla części I i części II stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ
  5. Świadczenie usługi hotelarskiej i restauracyjnej podczas dwuetapowego szkolenia, które odbędzie się w dniach: 15-17 czerwca 2016 r. (I etap) oraz 07-09 września 2016 r. (II etap).
    Zamawiający: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, Łódź
    Świadczenie usługi hotelarskiej i restauracyjnej podczas dwuetapowego szkolenia, które odbędzie się w dniach: 15-17 czerwca 2016 r. (I etap) oraz 07-09 września 2016 r. (II etap).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.
  6. Świadczenie usług w zakresie organizacji zawodów sportowych pracowników Izby i urzędów skarbowych woj. podkarpackiego o puchar Dyrektora Izby Skarbowej w Rzeszowie
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Rzeszowie, Rzeszów
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie organizacji zawodów sportowych pracowników Izby i urzędów skarbowych woj. podkarpackiego o puchar Dyrektora Izby Skarbowej w Rzeszowie w oparciu o:
    1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SIWZ.
    2) Regulamin zawodów sportowych pracowników Izby i urzędów skarbowych woj. podkarpackiego o puchar Dyrektora Izby Skarbowej w Rzeszowie stanowiący załącznik nr 2 do SIWZ.
    2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust. 5 upzp. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tego samego zakresu zamówienia przez wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. Przy zastosowaniu prawa opcji wykonawca będzie świadczył usługi w tym samym okresie, jaki został podany dla zadania podstawowego. Cena świadczenia usługi w ramach prawa opcji nie ulegnie zmianie w stosunku do określonej w Ofercie (i formularzu cenowym) ceny usługi w (zadaniu podstawowym) w przeliczeniu na jedną osobę.
    O zastosowaniu prawa opcji Zamawiający poinformuje wykonawcę odrębnym pismem (oświadczeniem) nie później niż pięć dni przed rozpoczęciem realizacji umowy w (zakresie podstawowym).
    3. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 15% (do 63 uczestników), przewidzianych w opisie przedmiotu zamówienia ilości zamawianych usług dla 420 uczestników (zadanie podstawowe),
    4. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta
  7. Zorganizowanie programowych obozów letnich dla kadry i studentów kierunków Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu Rzeszowskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
    Zorganizowanie programowych obozów letnich dla kadry i studentów kierunków Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja Uniwersytetu Rzeszowskiego
  8. Świadczenie usługi hotelarskiej, restauracyjnej i NNW w związku z organizacją szkolenia pn. Praca z dzieckiem z zaburzeniami zachowania dla maksymalnie 42 osób pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu województwa łódzkiego
    Zamawiający: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, Łódź
    Świadczenie usługi hotelarskiej, restauracyjnej i NNW w związku z organizacją szkolenia pn. Praca z dzieckiem z zaburzeniami zachowania dla maksymalnie 42 osób pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu województwa łódzkiego.Szcegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.
  9. Organizacja programowego obozu letniego dla studentów Wydziału Medycznego Katedry Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
    Organizacja programowego obozu letniego dla studentów Wydziału Medycznego Katedry Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego
  10. ŚWIADCZENIE HOTELARSKICH USŁUG NOCLEGOWYCH W REJONIE MIEJSCOWOŚCI MALBORK DLA ŻOŁNIERZY 23. BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO-SPRAWA ZP.13.2016.
    Zamawiający: 23 Baza Lotnictwa Taktycznego, Mińsk Mazowiecki
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie hotelarskich usług noclegowych w rejonie miejscowości Malbork dla żołnierzy 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego polegającej na zapewnieniu osobom wskazanym przez Zamawiającego noclegów ze śniadaniem w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych, o standardzie minimum 2-gwiazdkowym, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz. U. z 2006r. Nr 22, poz. 169 ze zm.). Hotel o standardzie minimum 2-gwiazdkowym musi być usytuowany najdalej w odległości 30 km od lotniska 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego Malbork. Opis usługi hotelowej: pokoje 1- osobowe dla min. 27 osób; pokoje 2 i 3 - osobowe dla min. 83
    osób. - Łącznie do zakwaterowania maksymalnie 110 osób; pościel z ręcznikami w standardzie; pokoje z łazienką (pełny węzeł sanitarny) TV, internet, woda mineralna; ciepła woda, papier toaletowy w standardzie; rozpoczęcie doby hotelowej nie wcześniej niż o godz. 14:00; zakończenie doby hotelowej nie później niż o godz. 12:00; restauracja hotelowa (możliwość korzystania ze śniadań bez wychodzenia z budynku, możliwość spożywania śniadania w godz. 6-10, stół szwedzki, w uzasadnionej potrzebie możliwość zmiany godziny wydawania posiłku); śniadanie wliczone w cenę pokoju; wydzielone zamykane pomieszczenie przeznaczone do składowania rzeczy osobistych osób, które będą opuszczały hotel na weekend; parking dla gości hotelowych, dla 2 szt. autokaru, dla 1 szt. mikrobusu (opłatę dodatkową ująć w cenie pokoi); Zamawiający będzie ponosił tylko koszty związane z noclegami i śniadaniem. Wykonawca obciąży zamawiającego kosztami usługi hotelowej za faktycznie zrealizowane noclegi. Zamawiający dopuszcza zakwaterowanie żołnierzy maksymalnie w dwóch obiektach noclegowych w odległości nie większej niż 30 km od lotniska 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego Malbork każdy. Rezerwacje będą dokonywane minimum 5 dni przed planowaną wizytą w hotelu. Potwierdzenie rezerwacji wraz z listą gości będzie przekazywane przez Zamawiającego do hotelu na 2 dni robocze przed planowaną wizytą. Rezerwacje mogą być anulowane bez konsekwencji finansowych na 1 dzień przed planowaną wizytą w wyjątkowych sytuacjach, których nie można było wcześniej przewidzieć. Zamawiający doręczać będzie Wykonawcy drogą faksową lub elektroniczną zgłoszenie rezerwacji, w którym określone zostaną następujące dane: dane identyfikacyjne Zamawiającego (nazwa firmy, dane adresowe, NIP) dane osoby bądź osób, których dotyczy rezerwacja, liczba zamawianych pokoi, termin udostępnienia pokoi oraz termin ich zwolnienia, Zamawiający w wyjątkowej sytuacji zastrzega możliwość dokonania rezerwacji z dnia na dzień. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia rezerwacji zamówionych pokoi hotelowych do 30%. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania wizji lokalnej w celu potwierdzenia czy hotel spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego.
  11. WYNAJEM OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO NA TERYTORIUM RP, W CELU ORGANIZACJI OBOZU SPRAWNOŚCIOWEGO DLA STUDENTÓW STUDIUJĄCYCH NA KIERUNKU RATOWNICTWO MEDYCZNE - RZP/PN/8/16
    Zamawiający: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Katowice
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
    a) wynajem ośrodka wypoczynkowego na terytorium RP w 2016 roku, w celu organizacji obozu sprawnościowego dla studentów studiujących na kierunku ratownictwo medyczne, w celu opanowania przez studentów sprawności w zakresie ratownictwa wodnego, górskiego i wysokościowego poprzez poznanie min.:
    - ratownictwa wodnego;
    - sportów wodnych: wioślarstwa, kajakarstwa i żeglarstwa;
    - gier zespołowych: piłki nożnej, siatkówki;
    - biegów terenowych.
    b) transport studentów do miejsca organizacji obozu z siedziby Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko - Dentystycznym w Zabrzu (pl. Traugutta 2,
    41-800 Zabrze) do miejsca realizacji obozu i z powrotem.