Kogo reprezentuje osoba

Duda Artur

w KRS

Artur Duda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Artur
Nazwisko:Duda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1983 r., wiek 35 lat
Miejscowości:Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaczkowska Justyna, Bartosik Anna, Duszak Krzysztof, Fido Chmielewska Agnieszka Monika, Filipowicz Tomasz Jan, Jaworski Andrzej, Jelonek Mariusz, Jonatowski Lech Stanisław, Lipska Dominika Magdalena, Matusiak Krystyna, Małecki Rafał Jakub, Nowacki Jarosław Marek, Pawela Józef Stanisław, Petera Piotr, Salus Zdzisław Bogdan, Siekierko Jarosław, Środa Mieczysław, Sutkowski Marcin, Wnorowski Henryk Jan, Wynimko Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Władysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojko Joanna Małgorzata, Budzyński Jacek, Doliasz Marcin, Gronek Paweł Cezary, Kosicki Artur, Krawczyk Radosław, Kurdziel Grzegorz Hubert, Niedźwiecki Piotr Marek, Obstarczyk Jerzy Maciej, Płażyński Jakub, Zieliński Jacek Wojciech, Łuczyński Marcin Jakub, Łukaszewicz Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Jakub Bartosz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Witold Paweł, Czuchra Tomasz Witold, Garbarczyk Arkadiusz, Kazimierska Marta, Kozioł Artur Saturnin, Majka Piotr Tadeusz, Nowocień Dycha Katarzyna Helena, Szpunar Katarzyna Anna, Tomaszewski Michał Andrzej, Trybuchowski Maciej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tofil Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz Witold, Jakubczyk Paweł Robert, Kluka Luiza, Rocki Maciej Jarosław, Sobczyńska Ewa 3, Szurnicki Sławomir, Szymańska Deryło Renata Barbara, Węgrzynowska Sylwia, Wilkołek Mirosław, Żmigrodzka Szymańska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwoliński Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Kornelia, Prusinowski Robert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz, Grabczuk Kazimierz, Jakubczyk Paweł Robert, Konofalski Dariusz, Szurnicki Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4compliance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000497853
  2. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  3. Administracja Domów Mieszkalnych Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000060322
  4. Agro-csa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441150
  5. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  6. Bank Spółdzielczy W Piasecznie, Piaseczno − KRS 0000057537
  7. Bank Spółdzielczy W Płońsku, Płońsk − KRS 0000049877
  8. Bps Faktor S.A., Warszawa − KRS 0000380396
  9. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  10. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  11. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  12. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  13. Camp - Centrum Aktywizacji Młodego Pokolenia, Kraków − KRS 0000076205
  14. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  15. D M Development Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000281068
  16. Daisy Pl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wólka Kosowska − KRS 0000487528
  17. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  18. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  19. Elewator Sieradz Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000128488
  20. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Wykromet Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000263944
  21. Filipowicz Buliński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000556606
  22. Financial Medical Services Sp. Z O.O., Konstancin- Jeziorna − KRS 0000510039
  23. Fintech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167604
  24. Fundacja Fair Play Crew, Białystok − KRS 0000611160
  25. Fundacja Kapitału Intelektualnego Podlasia, Białystok − KRS 0000219539
  26. Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii, Białystok − KRS 0000409246
  27. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  28. Fundacja Wspierania Prywatyzacji Cukrowni Dobrzelin, Dobrzelin − KRS 0000109448
  29. Gniazdo Polskie, Warszawa − KRS 0000404353
  30. Hodowla Roślin Strzelce Sp. Z O.O. - Grupa Ihar., Strzelce − KRS 0000204722
  31. Instytut Rozwoju Swobód Obywatelskich Im. Ronalda Reagana, Kraków − KRS 0000130498
  32. It Bps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376071
  33. Korporacja Samorządowa Im. Józefa Dietla, Kraków − KRS 0000198286
  34. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  35. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Warszawa − KRS 0000127435
  36. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  37. Kurpiowskie Zakłady Mięsne Kadzidło Sp. Z O.O., Kadzidło − KRS 0000621364
  38. Laurus Kancelaria Prawno-podatkowa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000268536
  39. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  40. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej W Chełmku Sp. Z O.O., Chełmek − KRS 0000077229
  41. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  42. Nexus Consultants Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000129683
  43. Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie Kurpik, Kadzidło − KRS 0000158014
  44. Notoria Serwis S.A., Warszawa − KRS 0000331515
  45. Nowotarżanie, Nowy Targ − KRS 0000358870
  46. Ochotnicza Straż Pożarna W Głębowicach, Głębowice − KRS 0000038377
  47. Ot Logistics S.A., Szczecin − KRS 0000112069
  48. Ot Nieruchomości Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000633115
  49. Ot Port Świnoujście S.A., Świnoujście − KRS 0000700026
  50. Ot Port Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000122966

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4compliance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503304
  2. Acure Business Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000033351
  3. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  4. Bols Sp. Z O.O., Oborniki Wielkopolskie − KRS 0000013113
  5. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  6. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  7. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  8. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890
  9. Capital Service S.A., Ostrołęka − KRS 0000407127
  10. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  11. Centrum Finansowe S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  12. Centrum Wypału Wapna Częstocice Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000366159
  13. Chiave Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522029
  14. Cleanamp;carbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  15. Cukrownia Pruszcz S.A., Pruszcz Gdański − KRS 0000154004
  16. Cukrownia Wieluń S.A., Pszenno − KRS 0000163241
  17. De Virion Partnerzy S.A., Warszawa − KRS 0000463861
  18. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  19. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  20. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  21. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  22. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  23. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  24. Fabryka Kosmetyków Pollena-ewa S.A., Zelów − KRS 0000011250
  25. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  26. Factum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075947
  27. Feroco S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000133637
  28. Financial Medical Services Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Konstancin-jeziorna − KRS 0000516668
  29. Fundacja Uniwersytetu W Białymstoku Universitas Bialostocensis, Białystok − KRS 0000212170
  30. Fundacja Współpracy Międzynarodowej, Gdańsk − KRS 0000323104
  31. Gal-sil B Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000318867
  32. Grupa Inwestycyjna Nywig S.A., Warszawa − KRS 0000033685
  33. Hutmar S.A., Częstochowa − KRS 0000114383
  34. Idm S.A. Układowej, Kraków − KRS 0000004483
  35. Izba Domów Maklerskich, Warszawa − KRS 0000085504
  36. Kancelaria Michał Wierzbicki i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000431578
  37. Kbc Securities N.v. (s.a.) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000229466
  38. Korporacja Leasingowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034425
  39. Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A., Warszawa − KRS 0000238773
  40. Krakowski Instytut Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096031
  41. Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000083872
  42. Kredyt Bank S.A., Warszawa − KRS 0000019597
  43. Maintpartner Ro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000228247
  44. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków − KRS 0000033198
  45. Marwis Sp. Z O.O., Łask − KRS 0000193305
  46. Mda Logistyka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000510540
  47. Michał Wierzbicki Kancelaria Radcowsko - Adwokacka Spółka Partnerska, Białystok − KRS 0000374564
  48. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O. W Ostrołęce, Ostrołęka − KRS 0000317956
  49. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji - Sp. Z O.O. Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000062034
  50. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615