Kogo reprezentuje osoba

Duda Gustaw Edward

w KRS

Gustaw Edward Duda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Gustaw
Drugie imię:Edward
Nazwisko:Duda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Lublin (Lubelskie), Ruda Śląska (Śląskie), Trzebinia (Małopolskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:11 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Farmus Eliza, Grabysz Witold, Grzanka Marcin Rafał, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek, Lewczuk Daniel, Lis Maciej Zbigniew, Pietrzyk Jarosław Piotr, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Rogatko Michał Eugeniusz, Śnieżko Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Robert
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bar Krzysztof Władysław, Brańka Tomasz, Budzowska Jolanta Izabela, Fischer Porębska Agata, Nadybski Maciej Andrzej, Okońska Walkowicz Anna Stanisława, Pietrzak Artur Konr, Strózik Monika Iwona, Trzciński Jacek Władysław, Wroński Iwo Jan, Zając Andrzej Zbigniew, Łodziński Jakub Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaba Wojciech Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bicki Leszek, Brzóska Andrzej, Dolny Marcin Michał, Glinka Piotr, Guzda Jarosław Michał, Gładyś Beata, Karabuła Marek Andrzej, Kisała Anna Wiesława, Nitendel Marczak Urszula Jolanta, Palonka Dariusz Piotr, Rasilewicz Włodzimierz, Setkowicz Marcin Marek, Stodółkiewicz Jacek Lech, Żuchalski Rafał Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żywczyk Sebastian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Zdzisław, Bogusławski Rafał Henryk, Czech Grzegorz Stanisław, Ferenc Aleksander Marcin, Findlay Lorraine Gloria, Goodwin Simon, Herrmann Udo Johannes, Kobyliński Jacek Aleksander, Kozioł Wójcik Agnieszka, Masterton Paul Arthur, Mrowiec Zbigniew Piotr, Oracz Robert Bogdan, Pogonowski Jacek, Przepióra Jan Zbigniew, Renard Marc Jules, Swat Magdalena, Tarłowska Bronkowska Helena, Walewska Teresa Anna, Walker Alexander Leslie, Watson William Rehder, Zych Helena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żbitowska Grażyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Grzegorz, Duda Zbigniew Antoni, Glinka Piotr, Golenia Roman, Helbin Jacek, Iwanejko Małgorzata, Iziourova Jana, Jankowska Agnieszka, Karabuła Marek, Kitlińska Jolanta, Kopczyński Tomasz Zbigniew, Kuś Grażyna, Kłeczek Arkadiusz, Ledeman Marcin, Pazura Jerzy, Pypłacz Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziarski Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Grzegorz Wiktor, Bogacz Ewa, Folga Renata, Glinka Piotr Mateusz, Jakimów Małgorzata, Jankowska Agnieszka, Jasiński Jerzy Wojciech, Karabuła Marek Andrzej, Karczmitowicz Sławomir Bronisław, Prusakiewicz Piotr, Pypłacz Arkadiusz Piotr, Szwej Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziarski Krzysztof Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Kamila Elżbieta, Gierek Estera Anna, Kuźnia Judyta Anna, Kuźnia Leszek Marian, Meisner Jerzy Michał, Orlik Edward Stefan, Orszulka Marek Janusz, Preficz Robert Adam, Sławik Henryk Jan, Trzciński Jerzy Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Thiel Małgorzata Marta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzóska Andrzej, Chojnowska Karolina, Chojnowski Lucjan, Karabuła Marek Andrzej, Rasilewicz Włodzimierz, Setkowicz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mogilewski Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielowska Małgorzata Anna, Galan Jerzy, Glinka Piotr Mateusz, Golenia Roman, Goliński Jacek, Kania Małgorzata Marta, Karabuła Marek Andrzej, Pisarek Zdzisław, Prusakiewicz Piotr Sebastian, Pypłacz Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sławińska Lucyna Renata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarska Anna, Bogacki Grzegorz Wiktor, Chodacki Roman, Glinka Piotr Mateusz, Golenia Roman, Helbin Jacek, Jakimów Małgorzata, Karabuła Marek Andrzej, Kurek Jarosław, Kuś Grażyna Maria, Kłeczek Arkadiusz Edward, Mentel Jan, Prusakiewicz Piotr Sebastian, Pypłacz Arkadiusz Piotr, Zwolański Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziarski Krzysztof Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herrmann Udo Johannes, Kobyliński Jacek Aleksander, Konczakowski Przemysław, Kozioł Wójcik Agnieszka, Przepióra Jan Zbigniew, Renard Marc Jules, Schalley Ivan Eric, Swat Magdalena, Tarłowska Bronkowska Helena, Walewska Teresa Anna, Walker Alexander Leslie, Zych Helena
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Grzegorz Wiktor, Chodacki Roman, Folga Renata, Glinka Piotr Mateusz, Golenia Roman Tadeusz, Helbin Jacek, Hodur Wanda, Iwanejko Małgorzata, Karabuła Marek Andrzej, Kubera Mariusz Jerzy, Kuś Grażyna Maria, Pazura Jerzy, Pisarek Zdzisław, Prusakiewicz Piotr, Pypłacz Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięcina Bernadetta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barzowski Jacek, Draszyński Robert Mieczysław, Gembala Adam, Guzda Jarosław Michał, Gładyś Beata, Iwanejko Małgorzata Teresa, Karabuła Marek, Kisała Anna, Kubera Mariusz, Malesa Henryk, Markiewicz Mieczysław, Niedojadło Dawid Marcin, Okoniewski Wojciech, Olszewska Izabella, Pyrlik Piotr, Rasilewicz Włodzimierz, Setkowicz Marcin, Żuchalski Rafał Dariusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bugaj Czesław Adam, Czekaj Jadwiga, Dolny Marcin, Gembala Adam, Golenia Roman Tadeusz, Grabowska Magdalena, Janas Krzysztof Mieczysław, Jasiński Jerzy Wojciech, Kaczorek Marek, Karabuła Marek Andrzej, Kubera Mariusz Jerzy, Kuncir Milan, Kuś Jach Grażyna, Malesa Henryk, Markiewicz Mateusz Piotr, Markiewicz Mieczysław, Maślakiewicz Paweł Jan, Nowaliński Dariusz Wojciech, Ottis Ivan, Pazura Jerzy, Pisarek Zdzisław Włodzimierz, Rosiak Renata Agnieszka, Setkowicz Marcin Marek, Stokłosa Leszek Józef, Szwedowski Krzysztof, Szywacz Marek, Warpechowski Rafał, Wołoch Tomasz Jan, Żuchewicz Tomasz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyko Marian Andrzej
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Roman, Bannai Boris, Bogacki Marek Mirosław, Dec Kruczkowska Małgorzata Anna, Doniec Marek Wojciech, Filipczak Aneta Ewa, Foryś Marian, Gabrysiak Grzegorz, Gierek Adam Marcin, Heszek Ilona Krystyna, Kaczmarek Paweł, Kisiela Aleksandra Anna, Kurbiel Beata Teresa, Kuźnia Judyta Anna, Meisner Jerzy Michał, Nakonieczny Grzegorz, Obermeyer Paweł Jerzy, Oren Elias, Oren Horn Dror, Preficz Robert Adam, Sibrecht Ośka Ewa Joanna, Smołka Janusz, Świrski Adam, Szabla Kazimierz, Sławik Henryk, Trzciński Jerzy Adam, Yalon Hacohen Michal, Zając Robert Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosoś Czernicki Jakub Artur
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Doniec Marek, Glinka Piotr Mateusz, Józefowicz Halina, Meisner Jerzy Michał, Pakosz Bogdan, Pfeifer Piotr Alojzy, Smołka Janusz, Szorek Piotr Henryk, Sławik Anna Barbara, Sławik Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbroja Janusz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bugaj Czesław Adam, Chalupec Igor Adam, Dolny Marcin Michał, Glinka Piotr Mateusz, Golenia Roman Tadeusz, Jakimów Małgorzata, Jasiński Jerzy Wojciech, Kaczorek Marek, Karabuła Marek Andrzej, Kleczek Arkadiusz Edward, Kunci Milan, Kuś Jach Grażyna, Markiewicz Mateusz Piotr, Maślakiewicz Paweł Jan, Ottis Ivan, Pater Krystian, Paterka Włodzimierz Mariusz, Pazura Jerzy, Pisarek Zdzisław Włodzimierz, Prusakiewicz Piotr Sebastian, Rosiak Renata Agnieszka, Szwedowski Krzysztof Piotr, Witkowski Dariusz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobodziński Andrzej Ryszard
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karabuła Marek Andrzej, Mirowska Ewa Marzena, Mirowski Zbigniew, Rasilewicz Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziurzyński Witold
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bicki Leszek, Brzóska Andrzej, Karabuła Marek Andrzej, Nitendel Marczak Urszula Jolanta, Palonka Dariusz Piotr, Rasilewicz Włodzimierz, Węcławek Wojciech Andrzej, Żuchalski Rafał Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wosz-czyk Waldemar Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Advantage Consult Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000475520
  3. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  4. Alterna Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000242429
  5. Amrest Coffee Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000280347
  6. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  7. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  8. Apply Capnor Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000244389
  9. Apply Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000304153
  10. Aps Energia S.A., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000346520
  11. Aqua - Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000286545
  12. Archdg House Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000256587
  13. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  14. Avenir Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325193
  15. B.b. Concept Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000208442
  16. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  17. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  18. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  19. Bfinvest Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000284723
  20. Bfinvest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000286102
  21. Binase Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394030
  22. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000395659
  23. Biosyntec Polska Sp. Z O.O., − KRS 0000342214
  24. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  25. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  26. Blr 152 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000577631
  27. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  28. Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni, Kraków − KRS 0000186650
  29. Bv Advisers Sp. Z O.O., Blizne Jasińskiego − KRS 0000650371
  30. Cee Hosting Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396486
  31. Cg Lublin S.A., Lublin − KRS 0000643623
  32. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  33. Consortio Lex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000294930
  34. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  35. Ctl Kolzap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000205601
  36. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  37. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  38. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  39. Descendent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237718
  40. Destylacje Polskie Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000233609
  41. Dw Dm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665043
  42. Ecovis System Rewident Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054522
  43. Emplocity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470252
  44. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  45. Etp S.A., Katowice − KRS 0000055522
  46. Etp Sp. Z O.O., Bierawa − KRS 0000216892
  47. Euroblacha S.A., Ruda Śląska − KRS 0000042571
  48. Eurokonstrukcje Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000115191
  49. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  50. Euroserwis Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000025368

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Akcelerator Innowacji Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325669
  6. Allen Overy, A. Pędzich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000021303
  7. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  8. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  9. Amundi Private Equity Funds (poland) S.A., Warszawa − KRS 0000288802
  10. Andaluzja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058959
  11. Annexus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000304354
  12. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  13. Apteka Na Kazimierzu Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000186306
  14. Aqua Planet Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000230923
  15. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  16. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  17. Aurum Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478200
  18. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  19. Automobilklub Śląski, Katowice − KRS 0000046434
  20. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  21. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  22. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  23. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  24. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  25. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  26. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  27. Beskidiana Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000154942
  28. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000494251
  29. Biocontrol Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000528256
  30. Biznes Akcelerator Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000327674
  31. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  32. Bolarus S.A., Bochnia − KRS 0000130684
  33. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  34. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  35. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  36. Browar Zakrzów Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026864
  37. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  38. Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000035804
  39. Butterfly S.A., Warszawa − KRS 0000127840
  40. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  41. C-l Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000193417
  42. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  43. Carlsberg Piast S.A., Warszawa − KRS 0000020849
  44. Centrum Banku Śląskiego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047713
  45. Centrum Kapitałowe S.A., Tarnów − KRS 0000077153
  46. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  47. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  48. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  49. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  50. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. Dostawa olejów, smarów i płynu hamulcowego
    Zamawiający: Łódzki Zakład Usług Komunalnych, Łódź
    Przedmiotem zamówienia są oleje przekładniowe, silnikowe i hydrauliczne, smary oraz płyn hamulcowy, których rodzaje i ilości zostały szczegółowo podane w SIWZ.
    Wartość szacunkowa netto zamówienia wynosi około 60 000 zł .
  2. Dostawy oleji i smarów dl PPUH RADKOM Sp.zo.o.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp. z o.o., Radom
    Dostawy oleji i smarów -szczegółowy zakres w SIWZ
  3. Dostawa Paliw i Olejów
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o., Kruszwica
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw i olejów dla Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy Sp. z o.o. do pojazdów i sprzętu w ilości:
    Część I - Paliwa Kod (CPV) - 09100000-0
    1. Olej napędowy (CPV) - 09134100-8 - 70.000 l
    2. Benzyna bezołowiowa Pb 95 (CPV) - 09132100-4 - 1.500 l
    Część II - Oleje Kod (CPV) - 09210000-4
    1. olej Superol CC 30 (CPV) - 09211100-2 - 400 l
    2. olej Hipol 6 - 80W (CPV) - 09211400-5 - 200 l
    3. olej Hydrauliczny HL 46 (CPV) - 09211600-7 - 400 l
    4. olej Mobil Delvac (CPV) - 09211100-2 - 150 l
    5. olej Selektol 20W 40 (CPV) - 09211100-2 - 20 l
    6. olej Trawol 4T SAE 30 (CPV) - 09211100-2 - 15 l
    7. olej Kastrol 2T (CPV) - 09211620-3 - 15 l
    8. płyn hamulcowy R - 3 - 500ml (CPV) - 09211650-2 - 10 szt.
    9. płyn hamulcowy DOT - 4 - 500ml (CPV) - 09211650-2 - 10 szt.
    lub równoważne.
  4. zakup wraz z dostawą 990 kg oleju HIPOL 10 F
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 990 kg oleju Hipol 10F (norma
    WT-2006/00-384 wyd.1), stosowanego do:
    - przekładni głównej WR-2, pośredniczącej oraz tylnej śmigłowca Mi-2 Plus,
    - wałów głównych i tylnych śmigłowca Mi-2 Plus,
    - przegubów piast wirnika nośnego śmigłowca Mi-2 Plus,
    zgodnie, z Instrukcją Obsługi Technicznej płatowca śmigłowca Mi-2 Plus oraz Instrukcją Eksploatacji i Obsługi Technicznej Przekładni Głównej WR-2 (Wyd. 2 z 1977r, zmienione
    w listopadzie 2008r.).
  5. Dostawa produktów z ropy naftowej
    Zamawiający: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 3 w Dęblinie, Dęblin
    Dostawa produktów z ropy naftowej
  6. Dostawa oleju napędowego oraz materiałów eksploatacyjnych dla potrzeb MWiK Sp. z o.o. w Ostrowcu Św.
    Zamawiający: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o., Ostrowiec Świętokrzyski
    Zadanie A. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w okresie 01.07.2009-31.12.2010 roku oleju napędowego typu EKODIESEL w ilości 172 500 l. Zadanie B. Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących produktów:
    - olej silnikowy - 2424 l,
    - olej przekładniowy - 560 l,
    - olej hydrauliczny - 2745 l,
    - smar - 210 kg,
    - olej maszynowy - 30 l,
    - płyn do chłodnic - 600 l,
    - płyn hamulcowy - 270 l.
  7. Dostawa oleju napędowego i olejów eksploatacyjnych.
    Zamawiający: Zakład Doświadczalny Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Nieżychowice, Chojnice
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego i olejów eksploatacyjnych w ilościach i jakości określonych w opisie części zamówienia.
  8. Dostawa części zamiennych, akcesoriów oraz olejów i ogumienia do pojazdów samochodowych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Toruniu.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Toruniu, Toruń
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, kcesoriów oraz plejów i ogumnienia do pojazdów samochodowych Stacji, marki Mercedes, Volkswagen, Polonez, Daewoo Tico,Lublin w ilosciach i asortymentach określonych w załączniku nr 1 formularza ofertowego.
  9. zakup paliw płynnych oraz innych produktów do ciągników, samochodów i sprzętu
    Zamawiający: Zakład Usług Publicznych Z.B., Potęgowo
    Przedmiot zamówienia obejmuje głównie zakup paliw płynnych do ciągników, samochodów i sprzętu w szacunkowej ilości:
    1) Paliwa płynne:
    - etylina 95 - do 1000 l
    - olej napędowy - do 30.000 l
    2) Inne produkty:
    - olej do silników CC, 15W/40 - do 200 kg
    - olej silnikowy LPG SL 15W/40 - do 30 kg
    - olej silnikowy SL/CF 15W/40 - do 20 kg
    - olej przekładniowy GL-5, 80W/90 - do 100 kg
    - olej hydrauliczny L-HL-32 - do 50 kg
    - smary do łożysk - do 50 kg
    - płyn hamulcowy klasy min. DOT-4 - do 15 l
    - płyn chłodniczy - koncentrat - do 50 l
    - płyn do spryskiwania szyb letni - do 25 l
    - płyn do spryskiwania szyb zimowy - do 25 l
    - szampony do karoserii - do 10 l
    - woda destylowana - do 20 l
  10. PN 2/09 sukcesywna dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 i olejów silnikowych
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach, Szamotuły
    1. Sukcesywna dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 i olejów silnikowych.
    Zamówienie będzie realizowane w następujących częściach:
    Część I: sukcesywna dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 w ilościach określonych w tabeli:
    Lp. Rodzaj paliwa j.m. ilość
    1. Olej napędowy litr 170 000
    2. Benzyna bezołowiowa 95 litr 10 000
    * CPV - kod Wspólnego Słownika Zamówień: 09134100-8, 09132100-4

    Część II: sukcesywna dostawa olejów określonych w poniższej tabeli;
    Lp. Asortyment j.m. Ilość
    1 Olej silnikowy do silników o zapłonie samoczynnym klasy CC/CD litr 1 800
    2 Olej silnikowy do silników o zapłonie iskrowym litr 180
    3 Olej silnikowy do samochodów osobowych i dostawczych litr 50
    4 Olej do silników dwusuwowych litr 10
    5 Olej silnikowy klasy SF/SL litr 30
    6 Olej przekładniowy litr 300
    7 Olej do układów hydraulicznych litr 1 500
    8 Olej do układów kierowniczych litr 50
    9 Olej do układów kierowniczych klasy ATF III szt. 30
    10 Płyn do chłodnic do temp. -35 oC litr 1000
    11 Płyn hamulcowy szt. 80
    12 Płyn do spryskiwaczy litr 400
    13 Odmrażacz do szyb szt. 50
    14 Odmrażacz do zamków szt. 20
    15 Płyn do układów pneumatycznych szt. 15
    16 Smar do łożysk ŁT-43 kg 150
    17 Środek smarno - konserwujący
    WD -40 szt. 100
    18 Samosmart szt. 30
  11. Dostawa paliw płynnych (w systemie bezgotówkowym), olejów i płynów eksploatacyjnych dla Akademii Obrony Narodowej, nr sprawy 65/2008
    Zamawiający: Akademia Obrony Narodowej, Warszawa
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę paliw płynnych (w systemie bezgotówkowym), olejów i płynów eksploatacyjnych na potrzeby Akademii Obrony Narodowej (AON)