Kogo reprezentuje osoba

Duda Hanna Elżbieta

w KRS

Hanna Elżbieta Duda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Hanna
Drugie imię:Elżbieta
Nazwisko:Duda
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1969 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Malbork (Pomorskie), Sztum (Pomorskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Ewa, Barc Magdalena Helena, Biernat Janina, Brylowska Urszula, Burda Mirosława, Chętnik Danuta Ewa, Chętnik Lech Andrzej, Chętnik Tomasz, Chorążyczewska Bogumiła Józefa, Chrobocińska Marzena Anna, Czaja Piotr Franciszek, Czechowska Teresa, Damps Witold Jędrek, Danielewski Konrad, Danilewicz Anna Maria, Dembowska Marta Cecylia, Dembowski Tomasz, Deroszewski Arkadiusz Marek, Do Podpisywania - Wyłącznie Z Członkiem Zarządu Umów I Zamównień Na Dostawy Towarów I Usług Na Potrzeby Działalności Banku Spółdzielczego W Sztumie, Do Składania, Durlik Krystyna Zofia, Ferenc Ryszard, Formela Katarzyna, Froberg Krystyna, Gajownik Małgorzata, Gdaniec Waldemar Leopold, Gołuńska Marzena Maria, Grotha Czesława Irena, Grzywiński Władysław, Hinc Marek Czesław, Hudela Józef, Hurman Teresa, Jankowska Ewa Zofia, Kamińska Bożena, Kaszyc Magdalena, Kałęcka Monika, Kita Daniela, Kloskowska Ewa Alicja, Konert Aneta Janina, Konkol Grażyna Agnieszka, Kozłowska Renata Maria, Kuleta Anna Weronika, Kwiatkowska Anna, Kłaczyńska Klaudia, Labon Bożena Gabriela, Lemke Beata Maria, Lemkowski Edward, Leszczyński Tomasz, Lidzińska Joanna Grażyna, Mądry Kazimierz, Mendryk Teresa Halina, Merchut Barbara, Mering Dorota, Mettel Marlena Maria, Michalecka Teresa Janina, Milner Urszula, Myśliwska Joanna, Nadolska Emilia Kazimiera, Nastały Joanna, Naumczyk Witold, Niemc Małgorzata, Nosewicz Zdzisław, Paluch Aneta, Parafiniuk Aleksandra, Patron Anna Maria, Podlewska Aleksandra Maria, Podskarbi Agnieszka Leokadia, Potowski Ryszard, Rakoczy Joanna Wiesława, Raszeja Bożena Maria, Richert Grażyna Mariola, Rokicka Violetta Aldona, Romanowska Zofia Paulina, Rutkowski Henr Yk, Sarnowska Barbara, Sałek Dorota Małgorzata, Skrzypkowski Jan, Smentek Kwiatkowska Małgorzata, Sokalska Anna, Stachacz Marzena, Stachowski Lech, Stawicka Agnieszka, Stawicka Natalia, Stec Ewelina, Steinka Halina, Szafrańska Dorota, Szawelska Beata, Szlagowska Sabina Barbara, Szymańska Lucyna Zyta, Tomasiak Aniela Maria, Treder Joanna Emilia, Tuszkowska Marzena, Urbańska Marta, Walczak Jolanta Joanna, Walkiewicz Małgorzata Maria, Warnke Jadwiga Wioletta, Wawrzyszuk Ewa Longina, Wendt Danuta Maria, Wendt Małgorzata Danuta, Wiatrowska Beata, Wica Jadwiga Halina, Wojciechowska Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarska Natalia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Rumia Spółdzielczy, Rumia − KRS 0000073381
  2. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  3. Falkon Sp. J. Daniel Dominik Górski, Tomasz Chętnik, Elbląg − KRS 0000617058
  4. Forseti Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000464162
  5. Fundacja Partnerstwo Dla Warmii, Pieniężno − KRS 0000253038
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tczew, Tczew − KRS 0000130400
  7. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Chmielno − KRS 0000659249
  8. Klub Sportowy Żuraw, Godkowo − KRS 0000350668
  9. Kółko Rolnicze W Gronajnach, Gronajny − KRS 0000221209
  10. Kółko Rolnicze W Kępinie, Kępina − KRS 0000201475
  11. Kwidzyńskie Towarzystwo Sportowe Ironman, Kwidzyn − KRS 0000333524
  12. Mkp Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000542142
  13. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Mikołajkach Pomorskich, Mikołajki Pomorskie − KRS 0000011782
  15. Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000038541
  16. Przedsiębiorstwo Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej Sp. Z O.O., Młoteczno − KRS 0000180444
  17. Rejonowy Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Malborku, Malbork − KRS 0000069336
  18. Roowna 46 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000705649
  19. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Kartuzach, Kartuzy − KRS 0000130259
  20. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Sztumie, Sztum − KRS 0000194664
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Filar, Elbląg − KRS 0000130340
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Piotrowo, Tczew − KRS 0000054342
  23. Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej Pokolenie, Bydgoszcz − KRS 0000012353
  24. Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Mikołajczanki, Mikołajki Pomorskie − KRS 0000416398
  25. Stowarzyszenie Kultur Wschodniosłowiańskich Im. Św. Cyryla i Metodego, Pasłęk − KRS 0000522990
  26. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Wsi, Szkoły, Świetlicy i Punktu Przedszkolnego W Bażynach Dogonić Marzenia, Bażyny − KRS 0000338544
  27. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Ostaszewo Nowa Gmina, Ostaszewo − KRS 0000383147
  28. Szczyt Wieżyca - Lokalna Organizacja Turystyczna, Szymbark − KRS 0000169781
  29. Sztumskie Stowarzyszenie Sołtysów, Sztumskie-pole − KRS 0000205477
  30. Top Development Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222745
  31. Towarzystwo Miłośników Ziemi Sztumskiej, Sztum − KRS 0000101243
  32. Żuławska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000177560

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Elbląska Izba Gospodarcza-oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza W Elblągu, Elbląg − KRS 0000478312
  2. Elbląska Spółdzielnia Mleczarska, Elbląg − KRS 0000171771
  3. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Godkowie, Godkowo − KRS 0000175696
  5. Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa, Pasłęk − KRS 0000198234
  6. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O. W Elblągu, Elbląg − KRS 0000164587
  7. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000164583
  8. Przedsiębiorstwo Usługowo - Inwestycyjne Arend Sp. Z O.O., Sztum − KRS 0000378495
  9. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Gdańsk − KRS 0000311830
  10. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Sztumie, Sztum − KRS 0000060670
  11. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Godkowie, Godkowo − KRS 0000194745
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Drwęca, Orneta − KRS 0000081605
  13. Zakład Energetyki Cieplnej Spec-pec Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000065917

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 900.000 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów..
    Zamawiający: Urząd Gminy Malbork, Malbork
    Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 900.000 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów..