Kogo reprezentuje osoba

Dudek Beata Katarzyna

w KRS

Beata Katarzyna Dudek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Beata
Drugie imię:Katarzyna
Nazwisko:Dudek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajka Jacek, Grabowska Okraska Joanna, Karpowicz Janusz Zdzisław, Lewandowski Tomasz Krzysztof, Orzechowski Zbigniew, Sadolewski Grzegorz, Sadowska Ewa Elżbieta, Skorska Wyszyńska Ewa Janina, Stasiak Mariusz Leszek, Wołkowski Paweł Adam, Łagodziński Robert Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurowski Andrzej, Laskowski Piotr, Parzych Łukasz, Pożarski Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.t. Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272181
  2. Bank Spółdzielczy W Janowcu Kościelnym, Janowiec Kościelny − KRS 0000465855
  3. Bioen Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000328620
  4. Fundacja Radców Prawnych Ius, Olsztyn − KRS 0000508005
  5. Grupa Producentów Grzybów Prime Champ Sp. Z O.O., Jastrowie − KRS 0000311584
  6. Jaś i Małgosia Sp. Z O.O., Sząbruk − KRS 0000334325
  7. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kozłowski, Błesiński Spółka Komandytowo-akcyjna, Olsztyn − KRS 0000388348
  8. Klub Jeździecki Smolajny Im. Edmunda Jarzynowskiego, Smolajny − KRS 0000077792
  9. Koden Sp. Z O.O., Nowa Wieś Ełcka − KRS 0000588876
  10. Konstrukcjepl Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000432297
  11. Labor-service Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000190667
  12. Laskowski Kurowski Parzych Pożarski i Partnerzy - Radcowie Prawni, Olsztyn − KRS 0000397713
  13. Marina Tałty Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000256588
  14. Mk-em Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000622718
  15. Naturlen Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000563948
  16. Nazaret Sp. Z O.O., Litwinki − KRS 0000238247
  17. Ocalić Od Zapomnienia, Biesówko − KRS 0000689275
  18. Olsztyńskie Stowarzyszenie Jazzowe, Olsztyn − KRS 0000362024
  19. Olsztyńskie Stowarzyszenie Pomocy Telefonicznej, Olsztyn − KRS 0000049793
  20. Ordynat Rodu Truszkowskich, Truszki-kucze − KRS 0000235332
  21. Pharma-art Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000526530
  22. Phu Omega Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000353744
  23. Polonia Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000621886
  24. Polski Pony Klub - Północ, Tomaszkowo − KRS 0000554989
  25. Polski Związek Logopedów, Warszawa − KRS 0000232339
  26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Iłbud Sp. Z O.O., Iława − KRS 0000062982
  27. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000132769
  28. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. Z O.O., Świątki − KRS 0000570608
  29. Simpur Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000566052
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dostępny Dom W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000022736
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność W Świątkach, Świątki − KRS 0000200192
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Tamaz, Warszawa − KRS 0000113552
  33. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Iii Liceum Ogólnokształcącego Im.mikołaja Kopernika W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000051469
  34. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Przy Michelin Polska S.A., Olsztyn − KRS 0000119039
  35. Stowarzyszenie Kj Popisowo, Tomaszkowo − KRS 0000545106
  36. Stowarzyszenie Na Rzecz Dialogu Społecznego, Warszawa − KRS 0000172210
  37. Stowarzyszenie Pro Re, Rzeck − KRS 0000272022
  38. Stowarzyszenie Senior, Bartoszyce − KRS 0000217231
  39. Tamaz - 1 Sp. Z O.O. W Warszawie, Warszawa − KRS 0000133352
  40. Tamaz S.A., Warszawa − KRS 0000046206
  41. Usługowo-handlowo-wytwórcza Spółdzielnia Producentów Rolnych, Nawiady − KRS 0000233646
  42. Zakład Drzewny Napiwoda Sp. Z O.O., Napiwoda − KRS 0000119102
  43. Zakład Nieruchomości Lokalowych Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000034095
  44. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Jeziorany − KRS 0000092159
  45. Zakstal Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000340079
  46. Zielona Energia Sp. Z O.O., Nidzica − KRS 0000256404

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Handlowa Karol Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000142208
  2. Agro-service Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Kiwity − KRS 0000132064
  3. Andy Sp. Z O.O., Patryki − KRS 0000203847
  4. Arbet Investment Group Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000081539
  5. Astrim-mazury Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000097836
  6. Bmb Strategie i Finanse Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345804
  7. Bortexol Sp. Z O.O., Dywity − KRS 0000249260
  8. Dentalife Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270477
  9. Ekomoc Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000336823
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Białej Piskiej, Biała Piska − KRS 0000154156
  11. Invetex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211458
  12. Jaskółka Sp. Z O.O., Krokowo − KRS 0000426337
  13. Kredytor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047788
  14. Marthy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000171549
  15. Mazurska Fabryka Okien Mazur-plast Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000198263
  16. Miara-rex Sp. Z O.O., Ruciane-nida − KRS 0000297624
  17. Miasteczko Westernowe Mrongoville Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000306652
  18. Nautiner Charter Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000344211
  19. Nazali-żwirownia-mędrzyki Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000114782
  20. Nordyk Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000037986
  21. Novum Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000507273
  22. Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Hanka, Mrągowo − KRS 0000110011
  23. Omega S.A., Olsztyn − KRS 0000098104
  24. Prodach Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000214359
  25. Przedsiębiorstwo Awar Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000228930
  26. Przedsiębiorstwo Budowlane Bpb Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000136158
  27. Przedsiębiorstwo Budowlano-usługowe Redykajny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000042497
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Telkaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037077
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Pimebud Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000121284
  30. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Lastar S.A., Mrągowo − KRS 0000037628
  31. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Bowal Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000235483
  32. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Insbud Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000093359
  33. See Me Advertising Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000032310
  34. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000048138
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Asan Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym W Elblągu, Elbląg − KRS 0000208351
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator W Olsztynie Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000154583
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Orzyszu, Orzysz − KRS 0000168838
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Współpraca W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000106583
  39. Spółdzielnia Produkcji i Usług Rolnych Wator, Orzysz − KRS 0000120870
  40. Stan-rol Sp. Z O.O., Bisztynek − KRS 0000119085
  41. Stg Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000370961
  42. Stowarzyszenie Mrągowska Rodzina, Mrągowo − KRS 0000171241
  43. Tierspol Sp. Z O.O., Mragowo − KRS 0000003999
  44. Visacom Sp. Z O.O., Naglady − KRS 0000215161
  45. Zakład Produkcyjno-usługowy-elzamet-Sp. Z O.O.., Elbląg − KRS 0000195757


Inne osoby dla Dudek Beata Katarzyna (47 osób):