Kogo reprezentuje osoba

Dudek Marek Stanisław

w KRS

Marek Stanisław Dudek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Dudek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Morliny (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Michał, Bohdziewicz Elżbieta Iwona, Borys Artur Marek, Bracki Leszek, Broniarz Paweł Wojciech, Bryła Małgorzata Anna, Błażejewska Anna Urszula, Chilimoniuk Mariusz, Chorzelewski Andrzej, Citko Topolska Urszula, Dzierżyńska Gudra Katarzyna, Goworowska Elżbieta, Gołębiewski Paweł Adam, Gucia Marek Franciszek, Jaceńków Katarzyna Anna, Januszewski Sebastian, Klukowski Adam Zdzisław, Kolenda Ryszard Adam, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Kowalski Piotr Dariusz, Kużel Dariusz Mikołaj, Lipczak Joanna Urszula, Marecki Jacek, Mazur Tomasz Tadeusz, Nidzgorski Zbigniew, Niemier Beata, Nowakowski Mariusz Jan, Nowicka Beata Agnieszka, Okseniuk Jarosław, Orlof Jarosław Artur, Ołdak Szymon, Pietrzyk Ewelina Agnieszka, Powichrowski Adam, Pryzmont Paweł, Płaszczyk Mariusz Marcin, Raszczyk Maciej, Rychlik Andrzej Janusz, Ryszczuk Sylwia, Samsel Ireneusz, Sepetowski Piotr, Skawiński Mieczysław, Sosenko Maciej Mikołaj, Stanecka Jagna Sylwia, Stasiełowicz Paweł Mariusz, Stefańska Beata, Strzedziński Krzysztof, Świderski Bogdan, Szamborski Zbigniew, Szczepanek Elżbieta, Szerszunowicz Piotr, Teofilak Michał Sebastian, Trawiński Dariusz Andrzej, Tynor Paweł Jan, Wańczura Małgorzata Lucyna, Wiliński Radosław, Wojdyło Maciej, Wróżyński Ryszard, Zaniewski Krzysztof, Żarski Tomasz, Żuchowski Mariusz Robert, Zwarycz Edyta Anna, Zyga Krzysztof Grzegorz, Łajkowski Daniel

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegańska Alicja Maria, Bracki Leszek, Chworow Danuta Halina, Dominiak Jan, Dziełak Jacek Paweł, Gadomski Andrzej, Gąsiewski Jerzy, Górny Leszek Janusz, Jensen Morten Markus, Jeżewska Joanna, Jorgensen Egon Brix, Knutson Scott Ronald, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Kowalczyk Tomasz Jacek, Kowalski Adam, Krasowski Mieczysław, Legut Artur Włodzimierz, Młynarczyk Marek Stefan, Niemier Beata, Nowak Paweł Jan, Nowakowski Dariusz, Okseniuk Jarosław, Pijanowska Małgorzata, Pryzmont Paweł, Rodak Zbigniew Aleksander, Rychlik Andrzej Janusz, Samsel Ireneusz, Skawiński Mieczysław, Świąć Marcin Jan, Świderski Artur Franciszek, Świderski Bogdan, Szpak Zbigniew Jan, Trafny Zbigniew Adam, Wachnik Andrzej, Wojdyło Maciej, Woolfall David Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wręga Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Piotr Paweł, Bik Małgorzata Romana, Bohdziewicz Elżbieta Iwona, Borys Artur Marek, Bracki Leszek, Broniarz Paweł Wojciech, Błażejewska Anna Urszula, Chilimoniuk Mariusz, Citko Topolska Urszula, Gadomski Andrzej, Gąsior Dorota, Gucia Marek Franciszek, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Korus Rafał Przemysław, Kowalczyk Tomasz Jacek, Kowalski Piotr Dariusz, Królik Artur, Kużel Dariusz Mikołaj, Marchlewski Wojciech Janusz, Marcinkowska Katarzyna Monika, Marecki Jacek, Mazur Tomasz Tadeusz, Mystkowski Mariusz, Nidzgorski Zbigniew, Niemier Beata, Nieścier Jarosław, Nowakowski Mariusz Jan, Okseniuk Jarosław, Ołdak Szymon, Pawelski Grzegorz, Powichrowski Adam, Pryzmont Paweł, Płaszczyk Mariusz Marcin, Raszczyk Maciej, Różycki Robert Józef, Rychlik Andrzej Janusz, Samsel Ireneusz, Skawiński Mieczysław, Sobańska Agata Krystyna, Stanecka Jagna Sylwia, Stasiełowicz Paweł Mariusz, Świderski Artur Franciszek, Świderski Bogdan, Szerszunowicz Piotr, Szwed Stanisława, Teofilak Michał Sebastian, Tynor Paweł Jan, Wańczura Małgorzata Lucyna, Wiliński Radosław, Wojdyło Maciej, Wróżyński Ryszard, Zyga Krzysztof Grzegorz, Łencio Alicja, Łowicka Małgorzata Irena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agraimpex Sp. Z O.O., M.st. Warszawa − KRS 0000055627
  2. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  3. Animex Foods K3 Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000432000
  4. Animex Foods Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000394904
  5. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Morliny − KRS 0000511868
  6. Animex Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471961
  7. Animex Kutno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654010
  8. Animex Sf Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000394907
  9. Animpol S.A., Warszawa − KRS 0000091737
  10. Animpol Sf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000453774
  11. Avet Sp. Z O.O., Stoczek − KRS 0000779978
  12. Cpf Poland S.A., Karczew − KRS 0000673264
  13. Eastport Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541964
  14. Eco-beef Ubojnia Sp. Z O.O., Węgrzynowo − KRS 0000403350
  15. Fundacja Smithfield Polska Im. Zygmunta Piwońskiego, Warszawa − KRS 0000288954
  16. Fundacja Superdrob Uskrzydlamy, Karczew − KRS 0000685174
  17. Fundacja Wiesławy Ewy Plucińskiej Dla Finansowania Osób i Firm W Zakresie Edukacji, Kultury i Pomocy W Opiece Zdrowotnej Oraz Ekologii, Warszawa − KRS 0000243307
  18. Gospodarstwo Rolno-handlowe Wyhalew Sp. Z O.O., Wyhalew − KRS 0000137774
  19. Indykpol S.A., Olsztyn − KRS 0000037732
  20. Izba Gospodarcza Handlowców, Przetwórców Zbóż i Producentów Pasz, Warszawa − KRS 0000116407
  21. Jakinta Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000609318
  22. Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Warszawa − KRS 0000016255
  23. Łukpasz Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000580633
  24. Mispol Food Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000726674
  25. Mispol Investments Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000431378
  26. Mispol S.A., Białystok − KRS 0000126519
  27. Nutripol Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000368005
  28. Poultry World Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342226
  29. Prima Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542496
  30. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Amtech Sp. Z O.O., Głogów Małopolski − KRS 0000010830
  31. Rozaliss Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675122
  32. Sf Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018550
  33. Sf1 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000514663
  34. Sf2 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000516617
  35. Sf3 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000514656
  36. Sf4 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000512681
  37. Smithfield Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101765
  38. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Miłosław, Miłosław − KRS 0000104505
  39. Stowarzyszenie Zielona Ostróda, Ostróda − KRS 0000234433
  40. Superdrob S.A., Karczew − KRS 0000053972
  41. Supertrans Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000524857
  42. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Suwałki − KRS 0000044260
  43. Tower-service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040318
  44. Uti Pharma Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211490
  45. Vipromin Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000548131
  46. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno Sp. Z O.O., Rudno − KRS 0000311869
  47. Zdrowy Drób Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000749503

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agri Plus Wielkopolska S.A., Konarzewo − KRS 0000103850
  2. Agri Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000104262
  3. Agrovita Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000180528
  4. Ajk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139402
  5. Animex Foods K1 Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000513059
  6. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Morliny − KRS 0000416507
  7. Animex Gp Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000007567
  8. Animex Grupa Drobiarska Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000033587
  9. Animex Grupa Paszowa S.A., Morliny − KRS 0000026853
  10. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  11. Animex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107949
  12. Animex- Krakowskie Zakłady Pierzarskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000090990
  13. Animex-agro Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000025758
  14. Animex-animpol Sf Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000521594
  15. Animex-trans Sp. Z O.O., Łajski − KRS 0000027841
  16. Antolin Silesia Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000236792
  17. Atp Meat Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352538
  18. Autodistribution Polska Aftermarket Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000099818
  19. Bran Browar Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000255176
  20. Bs Konsulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000167626
  21. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  22. Dayli Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000435340
  23. Detal Unia-meat Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000016451
  24. Dobropasz - Grupa Rolimpex Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000051075
  25. Duo Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000094428
  26. Elit Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000034198
  27. Euro Comfort Ltd Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000213921
  28. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  29. Foodmakers Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000620002
  30. Frostmeat By Mróz Sp. Z O.O., Poniec − KRS 0000143787
  31. Garbary Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075460
  32. Green Factory Wielkopolska Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000362279
  33. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  34. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000020392
  35. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000016032
  36. Grupa Animex Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000250975
  37. Henkell Co. Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000060202
  38. Hurtownia Artykułów Motoryzacyjnych Franciszek Stachura Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000048268
  39. Iławskie Zakłady Drobiarskie Ekodrob S.A., Iława − KRS 0000058495
  40. Kerdos Group S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000128922
  41. Kuchnie Świata S.A., Warszawa − KRS 0000271103
  42. Logis S.A., Rawa Mazowiecka − KRS 0000027861
  43. Lu-bi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560715
  44. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000129011
  45. Ms Beef Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000231418
  46. Opolskie Zakłady Drobiarskie Bis Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000206017
  47. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pabianice − KRS 0000153751
  48. Pharmag S.A., Gdańsk − KRS 0000047877
  49. Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej W Ostródzie-s.a., Ostróda − KRS 0000036113
  50. Przedsiębiorstwo Handlowe Stenmot - 2 Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000063029


Inne osoby dla Dudek Marek Stanisław (96 osób):