Kogo reprezentuje osoba

Dudek Mariusz Tomasz

w KRS

Mariusz Tomasz Dudek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mariusz
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Dudek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Świętochłowice (Śląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niesler Ilona, Niesler Jerzy Andrzej, Tyburczyk Hildegarda
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kania Tomasz Grzegorz, Noch Jarosław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ślęczka Adam Lesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komar Norbert, Żołnierczyk Wojciech Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańczyk Jarosław, Wywrot Witold Zygmunt
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Magdalena, Dudek Urszula Elżbieta, Okieńczuk Mirosław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dubiel Eugeniusz, Herbut Stanisław, Mildner Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Bączar Adam, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bolesta Ewa, Borecki Tadeusz Czesław, Borowski Piotr, Brejecki Tomasz, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Ciechanowski Witold Jan, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, Defrancq Christian, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gierczak Jarosław, Gieruszyńska Alina Dorota, Gillet Francois, Ginter Przemysław, Golisz Maria Urszula, Góralski Sławomir Piotr, Górka Maria, Górski Krzysztof Lech, Gosk Grażyna, Gospodarczyk Leokadia, Gross Jarosław, Guiral Philippe, Gwizdała Jerzy, Gładyszewski Janusz, Głuszak Jerzy Józef, Hajłasz Golonka Teresa Elżbieta, Heljasińska Iwona, Henn Elżbieta, Herezo Jacek, Hubert Anna, Jabłoński Andrzej Marian, Jackowska Anna, Jakima Hanna Irena, Jakubowski Zbigniew, Jancis Vladislav

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piątek Agata Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Jerzy Ludwik
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lehmann Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pierechod Eugeniusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koćwin Barbara Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sowulewski Mirosław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Magdalena, Dudek Urszula Elżbieta, Herbut Stanisław, Ibrom Agata Justyna, Lehmann Marek Piotr, Wywrot Witold Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sandomierska Mariola
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bułka Zbigniew Marian, Cyran Dariusz Cezary, Jadwiszczok Adam Tomasz, Jadwiszczok Andrzej Marcin, Jadwiszczok Jacek Edward, Jastal Krystyna, Majer Norbert, Michalik Andrzej Piotr, Nowak Zbigniew Andrzej, Pradelok Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłka Andrzej Józef
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojewoda Marek Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamus Witold, Dudek Alfred, Dudek Magdalena, Gwóźdź Krzysztof, Komar Norbert, Kołacz Andrzej, Kupiński Mirosław, Lebda Marcin, Porębska Jolanta, Porębski Władysław, Pustułka Witold, Zieliński Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przytuła Piotr
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Henryk, Gruszczyk Jerzy Antoni, Markusik Sylwester, Mertas Henryk Józef, Morawiec Franciszek, Mura Alojzy, Musioł Irena, Pasinowicz Ewa Bogumiła, Senczek Józef Jan, Skowrońska Teresa Anna, Staniczek Franciszek, Surowiec Marian
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaik Stanisław, Jędrysik Józef, Marek Józef, Pilichiewicz Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Flaman Tadeusz Józef
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blicharski Mirosław Andrzej, Holeksa Bogusław, Holeksa Michał, Kałat Wiktor Kazimierz, Koperczak Robert Antoni, Piecuch Dariusz Adam, Zarzycki Aleksander Maciej, Załęski Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Jacek Jan
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jadwiszczok Adam Tomasz, Jadwiszczok Andrzej Marcin, Jadwiszczok Jacek Edward, Jędrusik Jadwiszczok Henryka, Klich Andrzej Zbigniew, Michalik Andrzej Piotr, Wróblewski Włodzimierz Grzegorz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwóźdź Krzysztof, Jarski Łukasz, Macherzyńska Maria Małgorzata, Okieńczuk Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Moczulski Wojciech
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Depczyński Ryszard Andrzej, Dudek Alfred Jan, Grabowski Henryk Marian, Jakubas Wojciech Marian, Janota Józef Hubert, Kałuża Mariusz Grzegorz, Olszewski Czesław Henryk, Pietrzak Ewa Joanna, Siejna Magdalena Krystyna, Wiatrak Eugeniusz Henryk, Wysoczańska Irena Elżbieta, Żak Jerzy Emilian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lubina Józef Antoni
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rosińska Janina, Sztandera Robert, Zając Bartosz Rafał, Zając Ceza-riusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walicki Ryszard
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarski Łukasz, Juzoń Marcin Piotr, Juzoń Tadeusz, Kanert Anna Justyna, Koperczak Robert Antoni, Lacheta Krystian Eugeniusz, Matujewicz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnętrzak Paweł Andrzej
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Holeksa Barbara, Holeksa Bogusław, Holeksa Michał, Holeksa Rudolf, Kałat Wiktor Kazimierz, Ślęzak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marek Irena Ewa
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamus Olga, Jaroszek Andrzej, Jasiewicz Jacek, Kalus Marek, Kołacz Magdalena, Sawczak Maria Małgorzata, Wanecki Krzysztof, Zieliński Andrzej
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Alfred Jan, Dudek Magdalena, Dudek Urszula, Macherzyńska Maria, Staroniewicz Adam, Staroniewicz Czesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tadeusiak Monika
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Urszula, Kocyła Dagmar Czesław, Sitarz Marek Cezary, Wanecki Krzysztof, Wywrot Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Patrycja Dominika
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herbut Stanisław, Jaźwiecki Paweł Hieronim, Koba Bartłomiej Jerzy, Kol Agnieszka, Krzyżostaniak Henryk Czesław, Pawełczak Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żegarska Joanna
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnętrzak Paweł Andrzej
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gocek Bartłomiej, Ludwikowski Zenon, Macherzyńska Maria Małgorzata, Piątek Zbigniew, Płoneczka Ryszard, Truchan Ewa Barbara, Wierzchowski Florian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sołtysik Andrzej Piotr
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilska Katarzyna Anna, Błażyca Paweł, Kania Jarosław, Piotrowski Piotr, Truchan Ewa Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Radosław Piotr
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańczyk Jarosław, Wywrot Witold Zygmunt

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Advantum 1 Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000425260
  3. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  4. Aertech Engineering Sp. Z O.O., Kobiór − KRS 0000453928
  5. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  6. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  7. Akademia Odkrywców Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000511590
  8. Algorytm Design Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000764339
  9. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  10. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  11. Apteka Dyżurna Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000680742
  12. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  13. Arcadia Consulting Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000736558
  14. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  15. Az Pharma Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000325616
  16. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  17. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  18. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  19. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  20. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  21. Bartmed Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000493465
  22. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  23. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  24. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  25. Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000169940
  26. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  27. Biobone Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000658824
  28. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  29. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  30. Biuro Finansowo-handlowe Ariston Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124623
  31. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  32. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  33. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  34. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  35. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  36. Brojl-lux Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000462255
  37. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  38. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  39. Bytomskie Stowarzyszenie Inteligencji Eureka, Bytom − KRS 0000216590
  40. Cenomaniak.pl S.A., Warszawa − KRS 0000276313
  41. Central Business Park S.A., Katowice − KRS 0000702790
  42. Centrum Dystrybucyjne Krotoszyn Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000529269
  43. Centrum Ochrony Security Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000138508
  44. Centrum Rozwoju Transportu, Katowice − KRS 0000420834
  45. Centrum Security System Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000335083
  46. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  47. Chp - 2 Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000491228
  48. City Restaurants Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000619941
  49. City Restaurants Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000620479
  50. Colectus Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000389162

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2conn Tech Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000311937
  2. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  3. Abt-system Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000184145
  4. Acartus S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000323912
  5. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  6. Advantum 2 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000428889
  7. Aero Login Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000378812
  8. Aertech Sp. Z O.O., Kobiór − KRS 0000314446
  9. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  10. Agpol Promocja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070031
  11. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  12. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  13. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  14. Alkat Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000129792
  15. Almar It Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000133063
  16. Alta Sp. Z O.O., Brzesko − KRS 0000139230
  17. Altermed Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048837
  18. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  19. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  20. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  21. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  22. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000460523
  23. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  24. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  25. Amp-energy Group Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000423371
  26. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  27. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  28. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  29. Apteka Lawendowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000642945
  30. Apteka Piekarska 5 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000345819
  31. Apteka W Przychodni Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000457607
  32. Apteka Zamkowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000323633
  33. Aquadrom Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000252866
  34. Arcadia Aviation Holdings S.A., Wrocław − KRS 0000388020
  35. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  36. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  37. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  38. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  39. Asecurator Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000283303
  40. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  41. Automobilklub Zamkowy, Będzin − KRS 0000217699
  42. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  43. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  44. Avanu Venture Capital Management Sp. Z O.O. Fundusz 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000452990
  45. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  46. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  47. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  48. Azis Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000082593
  49. B-logistics Polska Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000352737
  50. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. DOSTAWA WODY DO WIELOSPECJALISTYCZNEGO SZPITALA POWIATOWEGO S.A. W TARNOWSKICH GÓRACH
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy Spółka Akcyjna, Tarnowskie Góry
    Wykonawca zapewnieni Zamawiającemu drugi punktu poboru wody, oprócz już istniejącego, z którego Zamawiający wodę pobiera od osoby trzeciej. Woda dostarczana przez Wykonawcę do punktu poboru wody zostanie przez Zamawiającego wykorzystana na cele przeciwpożarowe, jak też stanowić będzie dla niego zastępczy punkt poboru w sytuacjach awaryjnych.

Inne osoby dla Dudek Mariusz Tomasz (66 osób):