Kogo reprezentuje osoba

Dziwisz Andrzej Marek

w KRS

Andrzej Marek Dziwisz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Dziwisz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1976 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach, 7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berut Andrzej Mieczysław, Dziwisz Ewa, Dziwisz Marek Mieczysław, Dziwisz Wojciech Jakub, Giżyński Maciej Lucjan, Kmin Maria Jolanta, Litwiński Krzysztof Zdzisław, Stankiewicz Aneta Barbara, Wlaźlak Robert Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sota Piotr Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kmin Maria Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warchoł Bogdan Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichy Roman Grzegorz, Dziwisz Marek Mieczysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawalski Przemysław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziwisz Marek Mieczysław, Kmin Maria Jolanta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Michał, Bogucki Włodzimierz, Cichy Roman Grzegorz, Dziwisz Ewa, Dziwisz Ewelina Dorota, Dziwisz Marek Mieczysław, Dziwisz Wojciech Jakub, Szafrański Zbigniew

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Piotr, Kałuska Bożena Marianna, Kowalska Bogumiła, Lis Sławomir, Lonc Rycaj Magdalena, Majchrowski Sławomir Krzysztof, Molyneux Gregory Alan, Piec Tomasz, Schejbal Tomasz, Walczak Barbara Renata, Wawrzyniak Irena, Wójcik Bogdan Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygadło Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Piotr, Gałązka Jolanta, Koszorek Ewa Urszula, Majchrowski Sławomir, Naglik Janusz, Szerszon Wiesław, Truszczyński Aleksander, Łukaszek Grażyna Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wronka Mieczysław Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Piotr, Grycner Marek Andrzej, Kowalska Bogumiła, Lis Sławomir, Majchrowski Sławomir Krzysztof, Molyneux Greg Alan, Piec Tomasz, Sobolewska Dagmara Stanisława, Wawrzyniak Irena Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygadło Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Krzysztof Jarosław, Chamier Cieminski Mariusz Stanisław, Litwiński Krzysztof Zdzisław, Rembikowski Wojciech Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Leszek Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berut Andrzej Mieczysław, Dziwisz Ewa, Dziwisz Marek Mieczysław, Dziwisz Wojciech Jakub, Giżyński Maciej Lucjan, Kmin Maria Jolanta, Litwiński Krzysztof Zdzisław, Stankiewicz Aneta Barbara, Wlaźlak Robert Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sota Piotr Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mrowiński Łukasz Maria, Żmudzka Mrowińska Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmudzki Sebastian
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Michał, Bogucki Włodzimierz, Cichy Roman Grzegorz, Dziwisz Ewa, Dziwisz Ewelina Dorota, Dziwisz Marek Mieczysław, Dziwisz Wojciech Jakub, Szafrański Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accelerated Learning Solutions Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422622
  2. Actibio Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000615998
  3. Agrobud Bhp S.A., Wrocław − KRS 0000296038
  4. Angeleo S.A., Łódź − KRS 0000659474
  5. Angeleo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000534429
  6. Angemina Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000685726
  7. Anporia S.A., Łódź − KRS 0000698088
  8. Asset Rent Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000537127
  9. At Control System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000213019
  10. Atm Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000657086
  11. Avamart Gallery Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000660291
  12. Bostik Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000083737
  13. Bpo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000395189
  14. Brokers Union Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000109774
  15. Business Tax Professionals Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa,, Wrocław − KRS 0000349592
  16. Cafeway Investors S.A., Wrocław − KRS 0000610038
  17. Cafeway Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000505170
  18. Cash Handling Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643397
  19. Centrum Badawczo-rozwojowe Partner Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000179399
  20. Cmgi Simulations And Training Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000735091
  21. Cold Brew Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000661590
  22. Commergy Coal Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000633256
  23. Commergy Mix 1 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000709767
  24. Commergy Solutions Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000633220
  25. Commergy Waste Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000684891
  26. Company Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000431944
  27. Construct Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000439212
  28. Dc System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030989
  29. Domki Termalne Grupa Rc Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Aleksandrów Łódzki − KRS 0000648144
  30. Dp System S.A., Łódź − KRS 0000407310
  31. Dp System Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000217203
  32. Dp Systems Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000402381
  33. E-polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000358287
  34. Ebi Hospitality Management Group S.A., Łódź − KRS 0000312587
  35. Ec Zakrzów Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000259878
  36. Ec Zakrzów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000227886
  37. Elq S.A., Wrocław − KRS 0000368054
  38. Etno Cafe S.A., Wrocław − KRS 0000609877
  39. Etno Cafe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000611833
  40. Finance Plus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000638603
  41. Fineuram Financial Business Services S.A., Warszawa − KRS 0000581439
  42. Fsp Sp. Z O.O., Aleksandrów Łódzki − KRS 0000191195
  43. Grupa Rc Sp. Z O.O., Aleksandrów Łódzki − KRS 0000645486
  44. Hamda Trade Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000348674
  45. Hr For Business Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000271377
  46. Htcb Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000649542
  47. Impel Agile S.A., Wrocław − KRS 0000393301
  48. Impel Business Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026794
  49. Impel Cash Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018485
  50. Impel Catering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000013879

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abb Centrum It Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000033920
  2. Abb Group Services Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026031
  3. Accelerated Learning International Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465579
  4. Akomex Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Starogard Gdański − KRS 0000358550
  5. Akzo Nobel Coatings Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000127468
  6. Akzo Nobel Decorative Paints Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020951
  7. Alcro -beckers Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088788
  8. Artgeist Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000350602
  9. Avestus Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046689
  10. Biavita Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000328460
  11. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  12. Bionanoplus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000688851
  13. Bison Consulting S.A., Wrocław − KRS 0000123569
  14. Bluepark Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000300406
  15. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  16. Brian Tracy International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272176
  17. Bti Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264816
  18. Caspian Capital S.A., Warszawa − KRS 0000291752
  19. Chemagev Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141777
  20. Clean Solution Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000274496
  21. Coinbech Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000540628
  22. Coldwell Banker Commercial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234444
  23. Coldwell Banker Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229224
  24. Credit Value Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286997
  25. Datarino Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000466917
  26. Dks - Bio Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000341044
  27. Dom Development S.A., Warszawa − KRS 0000031483
  28. Drukpak Sp. Z O.O., Aleksandrów Kujawski − KRS 0000550346
  29. Dworzec Polski S.A., Warszawa − KRS 0000031090
  30. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  31. Elester-pkp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000064040
  32. Exoflora Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000019657
  33. F-p Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172681
  34. Family Food Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456781
  35. Fit Food Group S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000286132
  36. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  37. Gemini Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000461342
  38. Horsa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000305641
  39. Hospital Serwis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000285309
  40. Impel Catering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315693
  41. Impel Food Hygiene Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152588
  42. Impel Monitoring Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054678
  43. Impel Monitoring Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000412378
  44. Impel Provider Security Partner Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000471981
  45. Impel Real Estate Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000138113
  46. Impel Rental Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184172
  47. Impel S.A., Wrocław − KRS 0000004185
  48. Impel Security Partner Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000485940
  49. Impel Security Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000029165
  50. Impel Security Provider Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000024873

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Modernizacja instalacji wody technologicznej – realizacja zaleceń eksploatacyjnych w pompowni P6 i budynku nr 10.
    Zamawiający: Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w pompowni nr 6 montażu instalacji elektrotechnicznej służącej do sterowania pracą pompowni oraz montażu zasuwy regulacyjnej na rurociągu wody technologicznej w budynku na 10 na terenie Grupowej Oczyszczalni Ścieków Łódzkiej Aglomeracji Miejskiej (GOŚ-ŁAM).
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SIWZ wraz
    z załącznikami.
    Nr PKWiU – 43.21.10.2 – roboty związane z wykonywaniem pozostałych instalacji elektrycznych.
  2. Dostawa urządzeń dla WPW Tomaszów Mazowiecki
    Zamawiający: Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o., Łódź
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, przez którą rozumie się sprzedaż i transport do wskazanego miejsca, a także zamontowanie fabrycznie nowych, tzn. wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą realizacji dostawy i nieeksploatowanych następujących urządzeń: układ pomiaru przepływu wody - 2 szt.; pompa próżniowa - 2 szt.; 2. Każde z oferowanych urządzeń musi być objęte minimum 24-miesięczną gwarancją, liczoną od daty podpisania protokołu odbioru i przekazania do eksploatacji. 3. Wskazanie gdziekolwiek w SIWZ nazw handlowych lub nazw firm wraz z ich rozwiązaniami technicznymi, należy rozumieć jako określenie standardu przedmiotu zamówienia. W ofercie dopuszcza się zastosowanie wszelkich ich odpowiedników rynkowych wykonanych przez dowolnych producentów przy zachowaniu identycznych lub lepszych parametrów technicznych i walorów użytkowych, jak te określone w Formularzach asortymentowych, oraz w pełni kompatybilnych z resztą urządzeń, pod warunkiem iż spełnią one te same właściwości techniczne i wszelkie normy i wytyczne przewidziane dla tego typu urządzeń. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzach asortymentowych stanowiących załączniki nr 4.1-4.2 do SIWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia.
  3. Wyposażenie technologiczne, energetyka, automatyka oraz plac manewrowy dla studni nr 4 w Bronisławowie
    Zamawiający: Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącej studni nr 4 na ujęciu wody w Bronisławowie, Adamowie, gmina Wolbórz, w zakresie:
    - wyposażenia technologicznego;
    - wyposażenie elektro - energetycznego, zasilania i sterowania;
    - budowy placu manewrowego wraz z zjazdem na drogę gminną Bronisławów - Adamów;
    - montaż bramy dwuskrzydłowej wraz z elementami ogrodzenia;
    - włączenie studni do istniejącego systemu automatyki.
  4. Remont stacji uzdatniania wody w m. Niemce - wymiana rozdzielnicy głównej z instalacją AKP i A
    Zamawiający: Wójt Gminy Niemce, Niemce
    Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont stacji uzdatniania wody w m. Niemce - wymiana rozdzielnicy głównej z instalacją AKP i A.
    Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
    Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: Remont stacji uzdatniania wody w m. Niemce - wymiana rozdzielnicy głównej z instalacją AKP i A 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w projekcie budowlano-wykonawczym, przedmiarze robót a także w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - załączniki do s.i.w.z. stanowiące integralną część niniejszej specyfikacji.
    Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.
    Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.31.51.00-9, 45.31.57.00-5.
    Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: nie.
    Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.

    CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: 15.06.2010.
  5. Wykonanie instalacji do automatyzacji i wizualizacji procesów produkcji wody i oczyszczania ścieków w WiK Sp. z o.o. w Dzierżoniowie - Etap II
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Dzierżoniów
    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane p.n. Wykonanie instalacji do automatyzacji i wizualizacji procesów produkcji wody i oczyszczania ścieków w WiK Sp. z o.o. w Dzierżoniowie - Etap II a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SIWZ. b) Wykonawca wykona prace towarzyszące, zgodnie z zapisami specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiORB), w zakresie przedmiotu umowy, łącznie z dostarczeniem inwentaryzacji powykonawczej i powykonawczej mapy sytuacyjno-wysokościowej w skali 1:500 w 3 egz.
  6. nr sprawy: 59a/D/DT/08: dostawa farb chlorokauczukowych dla WPKiW S.A. w 2009 roku
    Zamawiający: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. J. Ziętka, Chorzów
    nr sprawy: 59a/D/DT/08: dostawa (jednorazowa) farb chlorokauczukowych dla WPKiW S.A. w 2009 roku, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych warunków zamówienia.
  7. Sukcesywne dostawy materiałów budowlanych do realizacji zadania pn. BUDOWA ZAMKNIĘTEGO PODJAZDU I BOKSU GARAŻOWEGO Z ZAPLECZEM DLA AMBULANSÓW SANITARNYCH - znak PN-06/2009.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Radziejów
    Sukcesywne dostawy materiałów budowlanych podzielona na niżej wymienione części: 1) Drewno; 2) Beton; 3) Stal i aluminium; 4) Cegła i bloczki; 5) Cement,kleje, zaprawy;6) Glazura;7) Farby i lakiery;8) materiały ze styropianu; 9) Bramy systemowe; 10) Drzwi; 11) Okna; 12) Zaprawy cementowe i cementowo wapienne; 13) Kostka brukowa; 14) Akcesoria.
  8. Zakup wraz z dostawą farb i rozcieńczalnika chlorokauczukowego dla potrzeb WZRB Krotoszyn
    Zamawiający: Wojskowy Zakład Remontowo-Budowlany Krotoszyn, Gospodarstwo Pomocnicze Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Zielonej Górze, Krotoszyn
    Zakup wraz z dostawą farb i rozcieńczalnika chlorokauczukowego dla potrzeb WZRB Krotoszyn
  9. nr sprawy:59/D/DT/08: dostawa farb, lakierów i rozpuszczalników dla WPKiW S.A. w 2009 roku
    Zamawiający: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. J. Ziętka, Chorzów
    nr sprawy:59/D/DT/08: dostawa farb, lakierów i rozpuszczalników dla WPKiW S.A. w 2009 roku, wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
  10. Dostawa materiałów malarskich na potrzeby ZGM w Rybniku
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów malarskich na potrzeby ZGM w Rybniku. Szczegółowy zakres dostaw określa SIWZ
  11. Dostawa 1 materiałów budowlanych dla DPS w Krakowie, ul. Krakowska 55
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałow budowlanych z podziałem na 4 części tj. część nr 1: dostawa zapraw tynkarskich, wylewek, gipsów, pustaków, część nr 2: dostawa klejów, fug, część nr 3: dostawa farb, lakierów i bejc, częśc nr 4:dostawa kleju do wykładzin. Wszystkie materiały zostały szczegółowo wyspecyfikowane w załączniku nr 5 do siwz.
  12. dostawa zamiennych części samochodowych oryginalnych lub cześci samochodowych o porównywalnej jakości
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Wrocław
    dostawa zamiennych części samochodowych oryginalnych lub cześci samochodowych o porównywalnej jakości

Inne osoby dla Dziwisz (38 osób):