Kogo reprezentuje osoba

Falenczykowski Włodzimierz Józef

w KRS

Włodzimierz Józef Falenczykowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Włodzimierz
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Falenczykowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1935 r., wiek 82 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Włocławek (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falenczykowski Zbigniew Jacek, Majchrowicz Bogdan Marian, Witek Barbara Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dowgiałło Anna Maria, Frahn Andrzej, Grzegorczyk Tomasz, Hellmann Agnieszka, Janowicz Pacuska Maria Magdalena, Kajzer Ryszard, Koskowska Żuber Małgorzata, Majewska Aleksandra, Nowak Maria, Szajkowska Ilona Janina, Wagner Adam Kamil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żakiewicz Stanisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falenczykowska Maria, Falenczykowski Jacek Paweł, Falenczykowski Maciej Andrzej, Falenczykowski Zbigniew Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. B.w. Transport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052263
  3. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  4. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  5. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  6. Hb Pharma S.A., Warszawa − KRS 0000490277
  7. Neoprojekt 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506978
  8. Neoprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306714
  9. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  10. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  11. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  12. Projekt Polsko Belgijska Pracownia Architektury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105501
  13. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  14. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Vital-plus B. Majchrowicz, Z. Falenczykowski, W. Falenczykowski, B. Witek Sp. J., Włocławek − KRS 0000093327
  15. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  16. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Nowa, Warszawa − KRS 0000210408
  18. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  19. Staner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194028
  20. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  21. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  22. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  23. Sudety Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342705
  24. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  25. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923
  26. Związek Małych Oficyn Wydawniczych Z Ambicjami Zmowa, Warszawa − KRS 0000483668

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Hotsol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197816
  2. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  3. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  4. Odlewnicza Izba Gospodarcza, Kraków − KRS 0000149572
  5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-usługowe Vital Włodzimierz Falenczykowski, Maria Falenczykowska, Maciej Falenczykowski, Jacek Falenczykowski Sp. J., Włocławek − KRS 0000090904
  6. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  7. Skarbiec Mennicy Polskiej S.A., Warszawa − KRS 0000008557
  8. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  9. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowisko, Warszawa − KRS 0000063956
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką, Warszawa − KRS 0000079647