Kogo reprezentuje osoba

Falińska Mrówka Halina

w KRS

Halina Falińska Mrówka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Halina
Nazwisko:Falińska Mrówka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Słońsk (Lubuskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bazan Henryk, Bałdyga Edward Michał, Białogrzywy Michał, Borowski Józef, Boś Małgorzata, Bryczek Zbigniew, Budzik Stanisław Adam, Chronowski Marian, Dados Wiesław Eugeniusz, Daszykowski Władysław, Domino Alicja, Dudczak Teresa Anna, Dziedzioch Ewa Maria, Filipek Marek Stanisław, Gancarek Wiesław, Gawlik Józef Leonard, Godlewska Renata Irena, Gotkiewicz Stefan, Gradowski Wiesław, Grykałowska Krystyna, Grzesik Jerzy, Główka Stanisław, Jarząb Adam, Kołtuńska Irena, Kryniewicz Elżbieta, Krysowaty Władysław Eugeniusz, Kutrzepa Zbysław Stanisław, Kłosowicz Marcin, Lewicka Helena, Macek Mateusz, Nobis Jan, Nowak Tomasz, Owczarek Henryk, Pabis Niemkowicz Anna, Pierzchała Agnieszka Anna, Pietrak Grażyna, Piotrowski Zenon Jan, Płocharski Jan, Roch Janusz Kazimierz, Rybczyński Bogusław Aleksander, Senkowski Stanisław Bronisław, Seremak Małgorzata Stanisława, Sobolewski Stanisław, Stupecki Grzegorz Seweryn, Subocz Stefan, Suszek Małgorzata, Szpakowski Dariusz Jarosław, Tamas Czesława Katarzyna, Woszczyk Jerzy, Woźniak Mieczysław Józef, Zawadka Anna, Łyjak Janusz Henryk

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burkiewicz Danuta, Goworko Edward, Kruszelnicka Maria, Leon Ewa, Matkowska Barbara, Matkowska Halina, Pilarski Mieczysław, Rogacka Izabela Arleta, Sozańska Danuta, Sozański Kazimierz, Wawrzyniak Zofia, Wiśniewski Feliks

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Książek Jadwiga Kazimiera

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Grybowie, Grybów − KRS 0000020987
  2. Bank Spółdzielczy W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000151465
  3. Bank Spółdzielczy W Lubeni, Lubenia − KRS 0000063708
  4. Baza Firma Handlowo-usługowa Sozański Kazimierz, Graczyk Stanisław Sp. J., Słońsk − KRS 0000107888
  5. Białostocka Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Białymstoku, Białystok − KRS 0000073177
  6. Centrum Odzieżowe Konopiska, Konopiska − KRS 0000262210
  7. Fundacja Na Rzecz Zabytkowej Świątyni Mariackiej W Sławnie - Renovatio Ecclesiae, Sławno − KRS 0000394452
  8. Fundacja Spółdzielczy Fundusz Socjalny Wsi W Warszawie, Rypin − KRS 0000063851
  9. Gminna Spółdzielnia Koronowo, Koronowo − KRS 0000056700
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Hajnówka − KRS 0000078268
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Sandomierz − KRS 0000128938
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lipno − KRS 0000149058
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Żukowo − KRS 0000041638
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pruszcz − KRS 0000026683
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Biała Rawska − KRS 0000030714
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ozorków, Ozorków − KRS 0000137609
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Augustowie, Augustów − KRS 0000189756
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Choszcznie, Choszczno − KRS 0000122396
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Godzieszach Wielkich, Godziesze Wielkie − KRS 0000163371
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jelczu-laskowicach, Jelcz-laskowice − KRS 0000103077
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kłomnicach, Kłomnice − KRS 0000158286
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000114530
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Konopnicy, Konopnica − KRS 0000138817
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaniu, Lubań − KRS 0000166061
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000052864
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Węglińcu, Węgliniec − KRS 0000126426
  27. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Garbowie, Garbów − KRS 0000151970
  28. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  29. Izba Gospodarcza Uzdrowiska Polskie, Sopot − KRS 0000109917
  30. Klub Sportowy Warta Słońsk, Słońsk − KRS 0000092718
  31. Klub Żeglarski Wind, Koronowo − KRS 0000031556
  32. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  33. Lokalna Grupa Działania Trygon - Rozwój i Innowacja, Świlcza − KRS 0000304777
  34. Lubelski Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000230662
  35. Miejski Klub Sportowy Bzura - Ozorków, Ozorków − KRS 0000231269
  36. Nowe Horyzonty, Chrobrzany − KRS 0000352932
  37. Ochotnicza Straż Pożarna, Markowice − KRS 0000038963
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Białej Rawskiej, Biała Rawska − KRS 0000203407
  39. Ochotnicza Straż Pożarna W Chobrzanach, Chobrzany − KRS 0000317451
  40. Ochotnicza Straż Pożarna W Hutkach, Hutki − KRS 0000180980
  41. Ochotnicza Straż Pożarna W Leżajsku, Leżajsk − KRS 0000096299
  42. Ośrodek Języka i Kultury Japonii Im. Ryochu Umedy W Łodzi, Łódź − KRS 0000260766
  43. Pamięć i Nadzieja, Chełm − KRS 0000322569
  44. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Wrocław − KRS 0000019359
  45. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000184329
  46. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminny Ośrodek Zdrowia W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000007493
  47. Składnica Importowa Artykułów Przemysłowych Samopomoc Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000041916
  48. Spółdzielcza Składnica Importowa, Bydgoszcz − KRS 0000115877
  49. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Samopomoc Chłopska, Sandomierz − KRS 0000131880
  50. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Składnica, Grybów − KRS 0000119576

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Anna Sp. Z O.O., Zdzieszowice − KRS 0000060972
  2. Bank Spółdzielczy W Leśnicy, Strzelce Opolskie − KRS 0000067776
  3. Bank Spółdzielczy W Pieńsku, Pieńsk − KRS 0000109983
  4. Centralny Związek Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000171513
  5. Centrum Rehabilitacyjno-rekreacyjne San Sp. Z O.O., Wołkowyja − KRS 0000142216
  6. Eko-piekarnia Sp. Z O.O., Wydminy − KRS 0000314200
  7. G4 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000492249
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Słońsk − KRS 0000133631
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Leżajsk − KRS 0000150289
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Baniach -, Banie − KRS 0000123912
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Chełmie, Chełm − KRS 0000069566
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Królewcu, Królewiec − KRS 0000121448
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubeni, Lubenia − KRS 0000131949
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Puńsku, Puńsk − KRS 0000132723
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sławnie, Sławno − KRS 0000082355
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zdzieszowicach, Zdzieszowice − KRS 0000032604
  17. Gs Sławno Sp. Z O.O., Sławno − KRS 0000413421
  18. Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla, Katowice − KRS 0000445236
  19. Kupiec Ge-es Sp. Z O.O., Wilamowice − KRS 0000697620
  20. Ludowy Klub Sportowy Wilamowiczanka W Wilamowicach, Wilamowice − KRS 0000133993
  21. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Giga Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000172605
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Sławno − KRS 0000104535
  23. Otwocka Spółdzielnia Handlowa, Otwock − KRS 0000137581
  24. Piekarnia Wilamowice Sp. Z O.O., Wilamowice − KRS 0000276742
  25. Pomorska Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000095956
  26. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Spółdzielca Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000151808
  27. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Agro-coop Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047245
  28. Regionalna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Szczecin − KRS 0000040362
  29. Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kraśniku, Kraśnik − KRS 0000108660
  30. Spółdzielcza Grupa Zakupowa Samopomoc Sp. Z O.O., Przeworsk − KRS 0000322812
  31. Spółdzielczy Bank Rozwoju Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000035833
  32. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa, Garbów − KRS 0000168502
  33. Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000137915
  34. Spółdzielnia Handlowa Samopomoc Chłopska, Skierniewice − KRS 0000085051
  35. Spółdzielnia Handlowo Usługowa W Bolesławcu, Bolesławiec − KRS 0000063571
  36. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Olsztynku, Olsztynek − KRS 0000062848
  37. Spółdzielnia Handlowo-usługowa Rolnik W Głuchołazach, Nowy Świętów − KRS 0000048451
  38. Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000042509
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Leżajsku, Leżajsk − KRS 0000142016
  40. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa Rolnik, Murowana Goślina − KRS 0000110066
  41. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000133858
  42. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa W Fajsławicach, Fajsławice − KRS 0000132489
  43. Spółdzielnia Rolnik Sch W Kędzierzynie-koźlu, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000018282
  44. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  45. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Chełm − KRS 0000059411
  46. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000110990
  47. Spółdzielnia Turystyczno - Szkoleniowa Sus W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000043702
  48. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Obrotu Rolnego Samopomoc Chłopska, Żukowo − KRS 0000191465
  49. Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej, Opole − KRS 0000235214
  50. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bierutowskiej Europa - Przyszłość, Bierutów − KRS 0000108412


Inne osoby dla Falińska Mrówka (144 osoby):